Były rywal Khabiba Nurmagomedova postanowił wypowiedzieć się na temat walki Rosjanina z Dustinem Poirierem. Według Ala Iaquinty, który o starciu Khabiba z Dustinem wypowiedział się w Submission Radio, umiejętności zapaśnicze The Eagle odegrają sporą rolę w tym pojedynku.

Nigdy nie mów nigdy, ale myślę, że zapaśnicze umiejętności Khabiba będą ogromnym czynnikiem w tej walce. Tego nie ma Max. Jak zaczynasz się martwić o zapasy Nurmagomedova, ten wtedy czuje się lepiej w stójce. Jego umiejętności bokserskie są dobre, ma swój unikalny styl. Potrafił ustrzelić przecież Conora. Nigdy o tym byś nie pomyślał, ale zrobił to właśnie dzięki swojemu parterowi oraz zapasom. Jego styl ma kilka warstw, ogólnie jest ogromnym problemem dla swoich rywali.

Khabib prawdopodobnie zmierzy się z Dustinem Poirierem w drugiej połowie tego roku. Mówi się, że ich pojedynek odbędzie się na wrześniowej gali, która zaplanowana jest w Abu Dabi. Jeśli chodzi o Iaquintę, ten zawalczy z Donaldem Cerrone na UFC on ESPN+ 9, 4 maja w Ottawie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.