Dana White podczas piątkowej rozmowy z portalem ESPN poinformował o ambitnych planach organizowania trzech do czterech gal UFC w ciągu jednego miesiąca na tajemniczej wyspie „Fight Island”.

UFC mimo wznowienia swoich sportowych wydarzeń podczas których organizuje walki zawodnikom przebywającym obecnie na terenie USA, cały czas potrzebuje stałego rozwiązania dla wojowników którzy nie mogą obecnie przedostać się na teren Stanów Zjednoczonych z powodu pandemii koronawirusa.

Odpowiedzią na te problemy ma być wyspa „Fight Island” której lokalizacja przynajmniej oficjalnie cały czas pozostaje objęta tajemnicą. Wczoraj dowiedzieliśmy się jednak, że w momencie startu projektu, UFC będzie chciała regularnie organizować na niej cotygodniowe sportowe wydarzenia a pierwszą osobą która zamieszka przez jakiś czas na wyspie będzie prezydent organizacji UFC, Dana White:

„Ludzie są bardzo zaintrygowani projektem „Fight Island” co bardzo mnie cieszy. Każdego dnia pytają mnie gdzie jest nasza wyspa. Jeśli chodzi o datę to w tej chwili patrzymy na czerwiec i jak zaczniemy to dosłownie zorganizujemy tam trzy lub cztery wydarzenia w ciągu jednego miesiąca. Ja zamieszkam na wyspie przez miesiąc. Prawdopodobnie będę tam przez cały lipiec ”.

Zobacz również:

Organizacja UFC nie opublikowała jeszcze żadnych rozpisek gal które mają się odbyć na tajemniczej wyspie, ale pierwszą walką która została nieoficjalnie zapowiedziana na lipcową galę UFC 251 jest starcie Paige VanZant z Amandą Ribas.

21 KOMENTARZE

 1. UFC zrobi w ciągu miesiąca więcej gal niż KSW przez cały rok. Do tego zrobią to na prywatnej wyspie gdzieś w tropikach. To idealnie podkreśla jak bardzo UFC jest w dupie :juanlaugh:

 2. No i super.

  Ludzie są bardzo zaintrygowani projektem „Fight Island” co bardzo mnie cieszy. Każdego dnia pytają mnie gdzie jest nasza wyspa.

  Dana jak sa tacy dociekliwi to im odpowiedz ,że ta wyspa znajduje sie :gdzie:

 3. chciałbym nadmienić że KSW w ostatnich dniach zaczęło  agresywną politykę która ma na celu przejęcie rynku MMA na świecie

  Pozyskali jednego z najlepszych zawodników Europy

  Trochę szacunku hejtery.

  :razz:ociesznymirek:

 4. Desperacja i frajerstwo dekady…

  Nie wiem czy trollujesz, ale od czerwca ruszają pomału wszystkie większe organizacje sportowe, więc czemu UFC ma zaprzestać zwłaszcza, że są po trzech udanych galach?

 5. Nie wiem czy trollujesz, ale od czerwca ruszają pomału wszystkie większe organizacje sportowe, więc czemu UFC ma zaprzestać zwłaszcza, że są po trzech udanych galach?

  Cytował klasyka

 6. Nie wiem czy trollujesz, ale od czerwca ruszają pomału wszystkie większe organizacje sportowe, więc czemu UFC ma zaprzestać zwłaszcza, że są po trzech udanych galach?

  Cytat to jest.

 7. Nie wiem czy trollujesz, ale od czerwca ruszają pomału wszystkie większe organizacje sportowe, więc czemu UFC ma zaprzestać zwłaszcza, że są po trzech udanych galach?

  nie wiem czy trollujesz, ale to jest przecież cytat z guru polskiego MMA

 8. :kawulpokapoka:  to co z tym ufc :showdatass:dalej czy już tylko trochę

  Drodzy operatorzy Cyrku K&L

  KSW robi swoje Fight Island, jedyne co muszą zrobić zawodnicy to: opłacić wizy, test na koronę, przelot, hotel i wyżywienie dla siebie i narożnika. Przy ich zarobkach nie powinno być z tym problemów.

 9. od 3 do 4 gal miesiecznie, czyli tak jak zawsze:lol:

  Niby tak ale wiesz moze by ktos pomyslal ze w takich warunkach beda robic max 2 gale w miesiacu. Zobaczymy jak to bedzie wygladalo w sumie. Ta wyspa to ma byc w sumie dla zawodnikow nie z USA to moze rusza w koncu z kopyta bo takich zawodnikow tez jest od chuja.

 10. KSW robi swoje Fight Island, jedyne co muszą zrobić zawodnicy to: opłacić wizy, test na koronę, przelot, hotel i wyżywienie dla siebie i narożnika. Przy ich zarobkach nie powinno być z tym problemów.

  Chyba że ta wyspa będzie na półwyspie helskim to może nie będzie kłopotu z przelotem xd

 11. nie wiem czy trollujesz, ale to jest przecież cytat z guru polskiego MMA

  Znam ten cytat, ale nie byłem pewien w jakim kontekście był użyty, my bad.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.