Dana White podczas piątkowej rozmowy z portalem ESPN poinformował o ambitnych planach organizowania trzech do czterech gal UFC w ciągu jednego miesiąca na tajemniczej wyspie „Fight Island”.

UFC mimo wznowienia swoich sportowych wydarzeń podczas których organizuje walki zawodnikom przebywającym obecnie na terenie USA, cały czas potrzebuje stałego rozwiązania dla wojowników którzy nie mogą obecnie przedostać się na teren Stanów Zjednoczonych z powodu pandemii koronawirusa.

Odpowiedzią na te problemy ma być wyspa „Fight Island” której lokalizacja przynajmniej oficjalnie cały czas pozostaje objęta tajemnicą. Wczoraj dowiedzieliśmy się jednak, że w momencie startu projektu, UFC będzie chciała regularnie organizować na niej cotygodniowe sportowe wydarzenia a pierwszą osobą która zamieszka przez jakiś czas na wyspie będzie prezydent organizacji UFC, Dana White:

„Ludzie są bardzo zaintrygowani projektem „Fight Island” co bardzo mnie cieszy. Każdego dnia pytają mnie gdzie jest nasza wyspa. Jeśli chodzi o datę to w tej chwili patrzymy na czerwiec i jak zaczniemy to dosłownie zorganizujemy tam trzy lub cztery wydarzenia w ciągu jednego miesiąca. Ja zamieszkam na wyspie przez miesiąc. Prawdopodobnie będę tam przez cały lipiec ”.

Zobacz również:

Organizacja UFC nie opublikowała jeszcze żadnych rozpisek gal które mają się odbyć na tajemniczej wyspie, ale pierwszą walką która została nieoficjalnie zapowiedziana na lipcową galę UFC 251 jest starcie Paige VanZant z Amandą Ribas.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.