Szczegółowe statystki z podziałem na rundy z szalenie wyrównanej walki o pas mistrzowski wagi słomkowej pomiędzy Joanną Jędrzejczyk a Zhang Weili z gali UFC 248.

Po 5 rundowej wojnie w klatce, broniąca tytułu mistrzyni UFC Weili Zhang pokonała Joannę Jędrzejczyk przez niejednogłośną decyzję sędziów – 48-47, 47-48, 48-47.

Poniżej znajdują się szczegółowe statystki z walki w których widać, że w 3 z 5 rund zawodniczki trafiły identyczną ilością ciosów!

Zobacz również: Karty punktowe z walki Jędrzejczyk vs Zhang – jak punktowali sędziowie, dziennikarze i fani?

Zobacz również: Reakcje świata MMA na spektakularną walkę Jędrzejczyk z Zhang

Zobacz również:
ufc 248 joanna jędrzejczyk

10 KOMENTARZE

  1. chinka na poczatku nie umiala zlapac dystansu i co jest dziwne jak na jej sylwetke 2 ostatnie rundy te petardy zaczely siadac. Dla mnie rowna walka albo minimalnie lepsza jedrzejczyk (nie jestem jej fanem, po prostu mowie jak ja to widzialem)

  2. Nie wiem czy wy macie  oczy do patrzenia czy do czego. 4 i 5 runda to JJ zbierała same petardy po których mogła by leżeć. Chinka się tam dopiero rozkręciła. 3 pierwsze dla JJ. Ale tak lekko. Za to mistrzowskie bardzo dla Chinki. Wygrana zasłużona.

  3. 3 pierwsze dla JJ. Ale tak lekko. Za to mistrzowskie bardzo dla Chinki. Wygrana zasłużona.

    :korwinwhat:

  4. :korwinwhat:

    Masz racje. Na żywo mi sie tak wydawało.Ale po obejrzeniu powtórnie wszystkie 5 dla Chinki.

  5. Split lub minimalnie dla Jędrzejczyk się należało. Sędziowie wybitnie liczyli bardziej silne uderzenia i zadawanie obrażeń. W ciosach na korpus Aśka miała sporą przewagę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.