Prezydent USA, Donald Trump planuje pojawić się na sobotniej gali UFC 244: Masvidal vs Diaz w Nowym Jorku!

Trump który fanem MMA jest od wielu lat, „wstępnie zaplanował” wizytę na sobotnią galę UFC 244 w Nowym Jorku. Główną atrakcja wydarzenia będzie starcie Nate`a Diaza z Jorge Masvidalem. O sprawie poinformowała korespondentka New York Timesa w Białym Domu – Annie Karni.

Kilka miesięcy temu,  synowie prezydenta – Donald Jr i Eric Trump, uczestniczyli w gali UFC na zaproszenie Colby Covingtona który mierzył się z byłym mistrzem Robbie Lawlerem. „Colby” który jest zagorzałym zwolennikiem prezydenta USA, sugerował, że Trump może pojawić się na jego walce z Kamaru Usmanem która odbędzie się na gali UFC 245.

Prezydent Trump od wielu lat utrzymuje bliskie stosunki z prezydentem UFC Daną White. Wspierał jego organizację w jej najtrudniejszych latach, min. udostępniając podczas nagonki politycznej na MMA w 2001 roku kasyno Trump Taj Mahal w Atlantic City do zorganizowania gal UFC 30 i UFC 31.

Dana White w ramach podziękowania, wyraził swoje poparcie dla kampanii prezydenta, wygłaszając przemówienie na Krajowej Konwencji Republikańskiej w 2016 roku. W zeszłym roku na zaproszenie prezydenta USA, White odwiedził razem z Colby Convingonem Biały Dom.

UFC na ten moment nie potwierdziło tych rewelacji.

Zobacz również:

Make MMA Great Again, czyli jak Donald Trump pomógł zbudować potęgę UFC

17 KOMENTARZE

 1. Oby wyszedł z hasłem "WE WILL MAKE UFC GREAT AGAIN" i wypierdolił Ariego i przywrócił braci Feritta :antonio:

 2. Tak jasne kurwa. Tramp usiądzie w pierwszym rzędzie a w drugim i trzecim będą sami  agenci secret service. Do tego po 10 takich agentów na każdy rząd w całej hali. snajperzy i parking dla bestii plus specjalny dojazd do hali.

  A na końcu Nate pokaże mu faka i jebnie butelką w czoło.

 3. Tak jasne kurwa. Tramp usiądzie w pierwszym rzędzie a w drugim i trzecim będą sami  agenci secret service. Do tego po 10 takich agentów na każdy rząd w całej hali. snajperzy i parking dla bestii plus specjalny dojazd do hali.

  A na końcu Nate pokaże mu faka i jebnie butelką w czoło.

  :dobry:

 4. Tak jasne kurwa. Tramp usiądzie w pierwszym rzędzie a w drugim i trzecim będą sami  agenci secret service. Do tego po 10 takich agentów na każdy rząd w całej hali. snajperzy i parking dla bestii plus specjalny dojazd do hali.

  A na końcu Nate pokaże mu faka i jebnie butelką w czoło.

  :razz:utinlaugh:

 5. Tyle ile jedzie kosztowało UFC kasy i problemów wizyta tego idioty to szkoda gadać. Niestety Łysy zawsze będzie dłużnikiem Trumpa a tym bardziej jako prezydenta.

  Liczę tylko że jeśli Panowie chcą być BMF to powiedzą coś Trumpowi co zostanie w jego butach. Wtedy jego wizyta nie będzie na marne.

 6. Tyle ile jedzie kosztowało UFC kasy i problemów wizyta tego idioty to szkoda gadać. Niestety Łysy zawsze będzie dłużnikiem Trumpa a tym bardziej jako prezydenta.

  Liczę tylko że jeśli Panowie chcą być BMF to powiedzą coś Trumpowi co zostanie w jego butach. Wtedy jego wizyta nie będzie na marne.

  Bez wątpienia tych dwóch Panów jest idealnymi kandydatami na to żeby obudzić sumienia Amerykanów.  Jak mu porządnie przygadają, to tak mu pójdzie w buty, że sam się poda do impeachmentu i zamknie konto na twitterze.

 7. Bez wątpienia tych dwóch Panów jest idealnymi kandydatami na to żeby obudzić sumienia Amerykanów.  Jak mu porządnie przygadają, to tak mu pójdzie w buty, że sam się poda do impeachmentu i zamknie konto na twitterze.

  :razz:utinlaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.