Nick Diaz to bezsprzecznie jeden z najbardziej charakterystycznych zawodników wszechstylowej walki wręcz. Pomimo, iż od dobrych kilku lat nie był widziany w oktagonie, to w dalszym ciągu zainteresowanie fanów jego osobą jest ogromne. Niedawno 37–latek oznajmił, że chciałby powrócić do walk na początku przyszłego roku.

Zobacz także: WIDEO: Nick Diaz gotowy na powrót do oktagonu UFC

Ostatnio na temat starszego z braci Diaz wypowiedział się były mistrz kategorii półśredniej amerykańskiej organizacji, Tyron Woodley. „Wybraniec” stwierdził, że mieszkaniec Stocktonu z uwagi na swoje dziedzictwo w mieszanych sztukach walki zasługuje na to, aby znaleźć się w Galerii Sław UFC.

Uważam, że osiągnął wystarczająco dużo w swojej karierze, aby zostać wprowadzonym do Galerii Sław. Był jednym z tych pierwszych niegrzecznych chłopców. W Galerii Sław są również zawodnicy, którzy nigdy nie zdobyli tytułu mistrzowskiego.

Przeszedł do UFC ze Strikeforce. Cieszył się wtedy ogromnym uznaniem i myślę, że właśnie to trzeba brać pod uwagę przy kandydaturze do Galerii Sław. Wkupił się w tę organizację, więc w mojej opinii należy mu się wyróżnienie.

Nick Diaz swój ostatni pojedynek stoczył na gali UFC 183, gdzie pierwotnie przegrał z Andersonem Silvą przez jednogłośną decyzję sędziów. Wynik tego starcia zmieniono jednak na no contest, po tym jak u obu panów wykryto niedozwolone substancje.

15 KOMENTARZE

 1. Nick to prawdziwy BMF i zasługuje na miejsce HoF. Robił szum, kiedy Rudy uczył się mówić muny, a Colba był terroryzowany w collegu przez Bonsa.

 2. :korwinwhat:woodley gadający z sensem, gdzie jest haczyk?

  Diaz powie że Woodley do galerii sław też powinien być wprowadzony

 3. :korwinwhat:woodley gadający z sensem, gdzie jest haczyk?

  Dobrze gada

  Wy tak serio, czy trollujecie?

 4. Co Ci się nie podoba?

  :triggered:

  Mi na przykład nie podoba się to, że Nick ma tam trafić sam. A co z Nathanem? Razem tam powinni trafić!!!!! Należy im się jak psu buda!

 5. Nick Diaz mógłby wejść do Hall of Fame całego MMA, ale w UFC? Nie ma takiej opcji. On największe sukcesy święcił w Strikeforce, które wybrał podobnie jak nasz rodak Mamed.

 6. Nick Diaz mógłby wejść do Hall of Fame całego MMA, ale w UFC? Nie ma takiej opcji. On największe sukcesy święcił w Strikeforce, które wybrał podobnie jak nasz rodak Mamed.

  Sakuraba walczył tylko 2 razy w UFC, a w HoF UFC  jest :watchingyou:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.