Po całym roku typowań okazało się, że najlepiej wypadł Yoshihiro (98-56, 63,6%), który nie typował nic od UFC 104 ale wykorzystał potknięcie Venoma (132-76, 63,5%), który spada tuż za niego, na Dynamite. Na noworocznej gali skorzystał Tidżej (129-79, 62,0%) wyprzedzając R.O.B.a (65-40, 61,9%) i Garreta (99-61, 61,8%). Sezon na ostatnim miejscu kończy Defthomas (84-59, 58,7%).

Teraz o nowym roku i jak mówiłem o nowych zasadach, w myśl których zbieramy też typy od użytkowników. Ponieważ typera nadal nie ma cała procedura odbędzie się metodą ręczną zakładającą wysyłanie mi ([email protected]) maili, w których zawrzecie swoje typy i ksywkę na stronie. Po 4 miesiącach zwycięzca zapewne coś dostanie, ale nie mam pojęcia co to dokładnie będzie. Typowań też będzie nieco więcej i żeby kwalifikować się do otrzymania nagrody trzeba wytypować minimum 60% walk z 60% gal, które będziemy typować na stronie. Na potrzeby zabawy liczy się tylko zwycięzca walki więc nie musicie podawać metody i rundy i wygrywa ten co pod koniec będzie miał najwięcej poprawnych typów. Na maile od was czekam do północy i od razu informuje, że następne typowane gale to <główne karty> UFN 11 stycznia i WEC w Sacramento. A teraz, nasze typy:

Yoshihiro

*Rashad Evans* vs. Thiago Silva
*Paul Daley* vs. Dustin Hazelett
*Joe Lauzon* vs. Sam Stout
*Jim Miller* vs. Duane Ludwig
*Junior dos Santos* vs. Gilbert Yvel
Martin Kampmann vs. *Jacob Volkmann*
*Dan Lauzon* vs. Cole Miller
*Mark Munoz* vs. Ryan Jensen
Mike Pyle vs. *Jake Ellenberger*
*Rafaello Oliveira* vs. John Gunderson

Venom

Rashad Evans vs. Thiago Silva
Rashad Evans przez KO, runda 2. Jestem ciekaw jak Rashad podejdzie do tego pojedynku po pierwszej porażce w karierze. Jeśli powróci do swojego starego stylu jak sugeruje w wywiadach i nastawi się na zapasy, to pojedynek może być bardzo wyrównany. Evans nie jest jakimś wyjątkowym dobrym technicznie zapaśnikiem, a Silva jest od niego sporo większy i sam jest bardzo wszechstronnym grapplerem. Jeśli walka będzie toczyć się w stójce były mistrz UFC będzie miał zdecydowanie większe szanse. Jest szybszy od Brazylijczyka, a dodatkowo Thiago będąc niebezpiecznym w ofensywie, jest stosunkowo łatwy do trafienia, co zresztą zdarzało mu się nawet w pojedynku z Antonio Mendesem. Przewiduję, że prędzej czy później Rashad ustrzeli go jedną ze swoich firmowych kontr.

Paul Daley vs. Dustin Hazelett
Dustin Hazelett przez poddanie, runda 1. Daley z pewnością dysponuje wystarczającą artylerią w stójce, żeby zakończyć pojedynek przed czasem i to bardzo szybko. Dysponujący wyjątkowym jak na tę kategorię zasięgiem i co raz lepszą techniką Hazellet wcale nie jest na straconej pozycji w pojedynku kickbokserskim, ale wątpię czy będzie ryzykował. Dustin jest jednym z tych grapplerów, którzy bez najmocniejszych zapasów potrafią walkę sprowadzić tam gdzie im najbardziej pasuje. Nawet jak Anglik zrobił jakieś postęp na ziemi, to jak walka tam trafi to i tak będzie lata świetlne za Amerykaninem.

Joe Lauzon vs. Sam Stout
Joe Lauzon przez poddanie, runda 2. Jestem ciekaw jak Joe zaprezentuje się po operacji kolana. Jeśli nie będzie zardzewiały to Stout nie sprawi mu kłopotu. Lauzon to bardzo dobry ofensywny grappler i w tej płaszczyźnie powinien zdominować Kanadyjczyka. Poddanie lub decyzja na Bostończyka.

Jim Miller vs. Duane Ludwig
Jim Miller przez poddanie, runda 1. Miller nie powinien mieć większych problemów z Ludwigiem. W stójce jest w stanie przyjąć sporo ciosów, a prędzej czy później uda mu się obalić rywala, a tam Duane raczej długo nie powalczy.

Junior dos Santos vs. Gilbert Yvel
Junior dos Santos przez TKO, runda 2. Obaj są bardzo dobry uderzaczami, Yvel jest lepszy w dystansie, Cigano w klinczu. To co ich odróżnia to odporność na ciosy, Holender nie ma zbyt mocnej szczęki, podczas gdy Brazylijczyk pokazał z CroCopem, że potrafi przyjąć solidne lewe proste Chorwata. Możliwe też, że Dos Santos będzie chciał się też pochwalić swoim parterem, gdzie Yvel mimo lat treningów wielkich postępów nie zrobił. W stójce czy w parterze podopieczny Minotauro powinien sobie poradzić.

Martin Kampmann vs. Jacob Volkmann
Martin Kampmann przez decyzję. Duńczykowi w Octagonie problemy sprawiali tylko zawodnicy dysponujący silną ofensywą w stójce, na szczęście dla niego Volkmann przeciwko Thiago w tym aspekcie wyglądał jak amator. Podopieczny Grega Nelsona to dobry grappler, ale Kampmann nie da sobie zrobić krzywdy na ziemi. Jeśli w stójce Hitman nie zakończy pojedynku przed czasem, to zdobędzie przychylność sędziów punktowych po 15 minutach.

Dan Lauzon vs. Cole Miller
Cole Miller przez decyzję. Młodszemu z braci Lauzonów trochę brakuje do starszego brata. Miller powinien mieć przewagę w stójce, gdzie co raz lepiej wykorzystuje swoje warunki fizyczne, a w parterze też jest lepszy grapplerem. Powinno być ciekawie, ale Cole powinien spokojnie zgarnąć wygraną.

Mark Munoz vs. Ryan Jensen
Mark Munoz przez decyzję. W starciu dwóch zapaśników to Munoz jest tym lepszym i bardziej utytułowanym. Dodatkowo liczę, że wreszcie pokaże jakieś postępy w innych płaszczyznach po treningach z braćmi Nogueira.

Mike Pyle vs. Jake Ellenberger
Jake Ellenberger przez TKO, runda 2. Niewiele brakowało by Ellenberger sprawił niespodziankę w starciu z Carlosem Conditem, pokazując sporą siłę w stójce i niezłe zapasy. Pyle zaskoczył poddając i dominując Chrisa Wilsona, ale sprowadzać Ellenbergera na ziemię nie będzie tak łatwo. Starcie powinno być emocjonujące, ale prędzej czy później młodszy o 10 lat Jake trafi rywala i zakończy pojedynek.

Rafaello Olivieria vs. John Gunderson
Rafaello Oliveira przez decyzję. Gunderson to dość typowy amerykański uderzacz/zapaśnik. Kluczem do jego zwycięstwa będzie obrona obaleń Brazylijczyka, co będzie tym trudniejsze, że Rafaello powinien mieć nad nim sporą siłową przewagę. Pojedynek powinien wyglądać podobnie do Oliveira vs. Lentz, stawiam, że tym razem to podopieczny B.J. Penna wygra przynajmniej dwie rundy.

TJ

Rashad Evans vs. Thiago Silva
Thiago pięknie rozpracował Jardine’a ale trwało to tak krótko, że nadal nie wiem czy jest na tyle zdyscyplinowanym uderzaczem by wygrać z Evansem. Jak urwać Rashadowi rundy w stójce świetnie pokazał Forrest i nie mam złudzeń, że ta walka nie pójdzie do parteru. Zapasy Evansa są na tyle dobre żeby nie dać się obalić i nie są na tyle dobre, żeby bezproblemowo obalać Silvę. Decydującym czynnikiem może być prędkość i cierpliwość. To przymioty Amerykanina i dadzą mu tutaj zwycięstwo w późniejszych rundach. Evans, TKO, 3 runda.

Paul Daley vs. Dustin Hazelett
Daley to chyba za wysokie progi dla powracającego po kontuzji Hazeletta. McLovin nie ma dobrych obaleń a kontuzja ACL tylko mu je utrudni, ponadto Daley naprawdę poprawia swoją obronę przed sprowadzeniami i widząc jak ogromne postępy poczynił w tym aspekcie Dan Hardy można się spodziewać, że jego kolega z Rough House też nie zasypia gruszek w popiele. W stójce to walka do jednej bramki i na nic się zda 3 calowa przewaga zasięgu Hazeletta. Daley, TKO, 1 runda.

Joe Lauzon vs. Sam Stout
Sam Stout nadal nie potrafi bronić obaleń. Lauzon, poddanie, 2 runda.

Jim Miller vs. Duane Ludwig
Duane Ludwig nadal nie potrafi bronić poddań. Miller, poddanie, 1 runda.

Junior dos Santos vs. Gilbert Yvel
Cigano to przeciwnik klasy z jaką Yvel miał doczynienia ostatnio przy okazji walki z Barnettem. Oczywiście stylistycznie to zupełnie inna propozycja ale chodzi o to, że JdS to nie jakiś europejski przeciętniak tylko konkretny ciężki z światowej czołówki. Dos Santos, TKO, 2 runda

Martin Kampmann vs. Jacob Volkmann
Kampmann, choć reklamowany jako kickbokser, tak naprawdę jest lepszy w parterze niż w stójce. Tu jednak powinien wrócić do swoich korzeni bo striking Volkmanna jest raczkujący i Duńczyk nie powinien mieć z nim problemów. Gdyby jeszcze uderzał choć trochę mocniej. Kampmann przez decyzję.

Dan Lauzon vs. Cole Miller
Druga wycieczka do UFC dla młodszego Lauzona skończy się podobnie jak pierwsza. Dan Lauzon, choć wszechstronny, jest gorszy chyba w każdym aspekcie od swojego przeciwnika. Miller, poddanie, 2 runda.

Mark Munoz vs. Ryan Jensen
Munoz kiedyś był przygotowywany do roli „filipińskiej gwiazdy” MMA ale po walce z Catone ten statek chyba już odpłynął. Gwiazdą może nie zostanie ale jest na tyle solidny, żeby poradzić sobie z Jensenem. Najsilniejszą stroną Jensena jest grappling ale ma za słabe zapasy, żeby wydostać się spod Munoza. Munoz przez decyzję.

Mike Pyle vs. Jake Ellenberger
O sile ciosów Ellenbergera kilkakrotnie przekonał się Condit. Mam pewne wątpliwości co do obrony przez poddaniami tego zawodnika ale myślę, że to co umie wystarczy na Pyle’a i Ellenberger zaserwuje zawodnikowi Xtreme Couture pierwszy nokaut w karierze. Ellenberger, TKO, 2 runda.

Rafaello Oliveira vs. John Gunderson
Problem Gundersona polega na tym, że jego główną bronią są poddania. Oliveira, jak na Brazylijczyka przystało, coś o BJJ wie i o wiele łatwiej pokonać go przez wymianę ciosów w stójce. „Traktor” może mieć problemy z kondycją pod koniec walki ale do tego momentu powinien być już 2 rundy do przodu. Oliveira przez decyzję.

R.O.B.

Rashad Evans vs. Thiago Silva- Evans przez TKO
Paul Daley vs. Dustin Hazelett – Daley przez TKO
Joe Lauzon vs. Sam Stout – Lauzon przez poddanie
Jim Miller vs. Duane Ludwig – Miller przez poddanie
Junior dos Santos vs. Gilbert Yvel – Santos przez decyzję
Martin Kampmann vs. Jacob Volkmann – Kampmann przez decyzję
Dan Lauzon vs. Cole Miller – Miller przez poddanie
Mark Munoz vs. Ryan Jensen – Munoz przez decyzję
Mike Pyle vs. Jake Ellenberger – Ellenberger przez decyzję
Rafaello Olivieria vs. John Gunderson – Olivieira przez decyzję

Garret

Rashad Evans vs. Thiago Silva
Rashad Evans przez TKO, 2 runda

Paul Daley vs. Dustin Hazelett
Paul Daley przez TKO, 1 runda

Joe Lauzon vs. Sam Stout
Joe Lauzon przez poddanie, 2 runda

Jim Miller vs. Duane Ludwig
Jim Miller przez poddanie, 1 runda

Junior dos Santos vs. Gilbert Yvel
Gilbert Yvel przez KO, 1 runda

Martin Kampmann vs. Jacob Volkmann
Martin Kampmann przez poddanie, 2 runda

Dan Lauzon vs. Cole Miller
Dan Lauzon przez decyzje

Mark Munoz vs. Ryan Jensen
Mark Munoz przez decyzje

Mike Pyle vs. Jake Ellenberger
Mike Pyle przez poddanie, 1 runda

Rafaello Olivieria vs. John Gunderson
Rafaello Olivieria przez decyzje

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

43 KOMENTARZE

 1. Dawno nie czekałem na żadną walkę tak bardzo jak na Evans/Silva. W przeciwieństwie do redakcji stawiam jednak na Thiago.

 2. Rashad Evans vs. Thiago Silva- Evans przez TKO
  Paul Daley vs. Dustin Hazelett – Daley przez KO
  Joe Lauzon vs. Sam Stout – Lauzon przez decyzję
  Jim Miller vs. Duane Ludwig – Ludwig przez KO
  Junior dos Santos vs. Gilbert Yvel – Yvel przez KO
  Martin Kampmann vs. Jacob Volkmann – Kampmann przez decyzję
  Dan Lauzon vs. Cole Miller – Miller przez decyzję
  Mark Munoz vs. Ryan Jensen – Jensen przez TKO
  Mike Pyle vs. Jake Ellenberger – Pyle przez poddanie
  Rafaello Olivieria vs. John Gunderson – Olivieira przez decyzję

 3. o ktorej godzinie zacznie sie gala? szukam juz 15 minut i nie nigdzie nie znalazlem…

 4. Rashad Evans vs. Thiago Silva Evans
  Paul Daley vs. Dustin Hazelett Daley
  Joe Lauzon vs. Sam Stout Lauzon
  Jim Miller vs. Duane Ludwig Miller
  Junior dos Santos vs. Gilbert Yvel Santos
  Martin Kampmann vs. Jacob Volkmann Kampmann
  Dan Lauzon vs. Cole Miller Miller
  Mark Munoz vs. Ryan Jensen Munoz
  Mike Pyle vs. Jake Ellenberger Ellenberger
  Rafaello Olivieria vs. John Gunderson Olivieira

 5. naprawdę ciekawa walka 😀 …. obydwaj dysponują potężnym ciosem którym potrafią znokautować i obydwaj są świetni w ground & pound i raczej jestem za Thiago ale Rashard pokonywał takich jak Forrest Griffin i Chuck Liddell i ma tylko 1 porażke na koncie wiec myśle że to on wygra w 2 rundzie przez TKO

 6. Eeee ;/ Nie bardzo czuje sie wygranym. Nie typowałem nic baaaardzo długo a gale pod koniec roku były chyba trudniejsze do typowania niże te z pierwszych trzech kwartałów.

  Ktoś tam wspominał, że zwycięzca otrzyma jakieś złote gacie czy coś ( 😉 ) – myślę, że najbardziej na nie zasłużył Venom, który typował najwięcej i najcelniej i to on jest najlepszym „typerem” spośród ekipy mmarocks w 2009 roku.

 7. moje przewidywania sa niemal identyczne jak typowanie TJ’a, z tym ze ja obstawiam wygrana Thiago przez TKO w koncowce pierwszej, lub w drugiej rundzie.

 8. Yvel nie jest odporny na ciosy? a ostatni ogądałem jego walke z Barnettem i zdawało mi się że jest odporny

 9. Evans jest zbyt uważny. walczy ostrożnie co jakiś czas posyłając swoją prawą bombę. Nie widzę tu innego scenariusza jak TKO by evans

 10. „Evans jest zbyt uważny. walczy ostrożnie co jakiś czas posyłając swoją prawą bombę.”

  i przez to nie wygrał ani jednej rundy od walki z Bispingiem, jeżeli Thiago nie da się trafić to być może wygra decyzją!

 11. Thiago,daley,lauzon,cigano,miller…i zgadzam sie z jackiem yvel zebrał 100 strzałów na twarz w walce z barnettem co raczej daje powody sadzić że odpornośc na ciosy ma i to niezła

 12. http://sport.wp.pl/kat,60960,oid,12519920,title,Robi-kariere-w-USA-nie-mysli-o-Polsce,wid,11821329,opinie.html na onecie o Drwalu coś piszą ale komentarze najlepsze

  „Mimo filmu klatka (którego nie miałem okazji obejrzec ) w moim odczuciu jest to zwyczajne mordobicie . Podejrzewam ,że duże pieniądze (oraz zakłady z tym związane )spowodują ,że pasja Pana Drwala zamieni się w walki w których sponsor będzie decydował kiedy Pan Drwal będzie wygrywał a ,kiedy nie.Częśc społeczeństwa w USA jest dośc prymitywna więc trzeba jej zapewnic spektakl i tylko spektakl nic nie mający wspolnego z jakimkolwiek sportem.”

  „popieram, zwykłe mordobicie jak pod dyskoteką. Niema mowy o technice, liczy się siła i spryt, zupełnie jak u zwierząt.”

  „Bandytyzmem jest bicie innego człowieka za pomocą pięści, łokci, kolan, stóp po głowie, tułowiu, nogach – próba uszkodzenia mu wątroby,żołądka, rozwalenia łuków brwiowych itp itd na ringu albo w klatce(???) w celu doprowadzenia go do stanu uniemożliwiającego funkcjonowanie. Ten sport uprawiają i OGLĄDAJĄ bandyci, ktorych powinno się sądzić za nie udzielenie pomocy i nie zgłoszenie przestępstwa do prokuratury.”

  „Nie podniecajcie się tak. MMA zmieni się wkrótce w kolejny teatr typu wrestling. Już w tej chwili można oglądać treningi i reżyserkę przed walkami. Spotykają się na treningach, na których trenują razem i ustawiają sobie „techniki”
  Zmieniłem zdanie jak zobaczyłem przygotowania do walk. Wielki biznesowy teatrzyk. W boksie przeciwnicy nie trenują ze sobą przed walką.
  Dla mnie to nie sport tylko porażka osobowości. ”

  Polscy znawcy mma 🙂

 13. A czy nie lepiej zrobić, że za każdą poprawnie wytypowana walkę dostaje się punkt?
  W systemie procentowym ktoś może opuszczać gale trudniejsze do typowania nie narażając się tym samym na straty. Jeśli będą punkty to opuszczanie gal nie będzie po prostu się opłacać.

 14. Silva-Evans -> SILVA, poniewaz jest w formie (nie to co z lacheatach), poniewaz evans nie lubie dobrze wyszkolonych tech. strikerow, ktorzy maja parter (Forrest nie jest dobry tech.), oraz dlatego ze suga’ zbyt długo nie walczyl, a Thiago jest głodny i młodszy. Także SILVA, 2rd, albo poddanie albo tko

  Daley-Hazelett -> McLovin, poddanie druga runda. Semtex ma pierdzielniecie zeby zabic człowieka, ale za dużo sciania wagi wycieńca organizm, co powoduje brak szybkości przede wszystkim, ergo przez pierwsze 3 min bedzie grozny, potem Dustin zacznie coś robić. A w 2 rundzie skonczy go, poprostu.

  J.Lauzon-Stout -> Joe, bo jest w gazie, i dlatego ze Sam przegrywa z ludzmi majacymi pojecie o BJJ do MMA, no i wraca po kontuzji, raczej tylko fart da mu zwycięstwo…

  Dos Santos-Yvel -> Cygan, dlatego że ma doświadcznie w oktagonie, a dla tajskiego boksera pozycjonowanie podczas walki jest ważne. Pozatym Junior ma twardą szczękę raczej i trzyma sie planu. Wierze ze Gilbert wygra pare pojedynków w UFC ale nie swój debiut. Decyzja, no ew. 3 runda, przerwanie sedziego bo Yvel nie bedzie sie bronil z dołu od ataku Dos Santosa.

  Kampman-Volkman -> Z całym szacunkiem do Kuby, ale kurde on jeżeli nie podda to przegrywa, z tym ze Duńczyk wie jak walczyc w parterze, i umnie uderzyć. Z resztą jeżeli mam mieć problemy to tylko z lepszym stójkowiczem. Czyli Kampman przez decyzje.

  D.Lauzon-Miller -> Cole przez to ze jest bardziej doswiadczony wiekszy, i technicznie lepszy. Młody L jest dobrym prospectem, ale za wczesnie na Millera, tym bardziej ze ten sie wkrecił emocjonalnie w walke, a jemu akurat to pomaga.

  Reszta pojedynków, wg mnie nieistotna.

  Pokój!

 15. eliano55 nastepnym razem prosze napisz tylko swoje typy ale bez uzasadnien hahahahaha

 16. Venom no z tym Zentsovem to pojechales teraz niezle. Przeciez Romek ma takie pierdolniecie ze konia by powalil. Wyjatkowo slaby argument na slaba szczeke Yvela. Moje typy na gale:

  Rashad przez tko niestety
  Daley przez tko niestety
  Lauzon przez decyzje
  Ludwig przez decyzje
  Dos Santos przez tko – moge sie oczywiscie mylic ale w Dos Santosie lub Velasquezie widze nowego mistrza UFC.
  Kampmann po bardzo wyrownanej walce przez decyzje
  Miller przez poddanie z plecow
  Munoz po bardzo wyrownanej walce przez decyzje

 17. Jest różnica między słabą, a niezbyt mocną szczęką. Roman zdjął go krótki lewym sierpem. Być może niejasno się wyraziłem, ale chodziło mi o to, że Cigano ma większą szansę przyjąć mocny cios Yvela, niż na odwrót.

 18. Mam małą sugestie co do Typera,jeszcze nie jest za późno.Można za przykład wziąć ranking redaktorów MMarocks.Teoretycznie wygrał Yoshi ale ja bym powiedział że prawdziwym zwycięzcą typera jest Venom.Zamiast patrzeć na procentową skuteczność to może by tak za dobrze wytypowaną walkę dostawać pkt? Np.Za dobre obstawienie walki 1 pkt a za złe 0(lub moze jakis inne podobne kombinacje).Minusem jest to że ktoś moze przeoczyć jakąś gale ale to chyba lepsze niż jak ma wygrać koles ktory ma skutecznosć 70% przy 66% obstawianych gal i nagle przestaje Typowan bo jest 1 w Rankingu i nie chce go stracić a tuż za nim godni go powiedzmy Defthomas 😛 z 65% skutecznością przy 100% obstawianiu gal….

 19. ale ja lubie uzasadnienia. jak martwing moze ciagle jezdzic po ufc to ja se moge dawac uzasadnienia 🙂

 20. Evans przaz KO…uwazam, ze jego stójka jest jedna z najlepszych w mma…

 21. Rashad Evans
  Dustin Hazelett
  Joe Lauzon
  Jim Miller
  Gilbert Yvel
  Kampmann

 22. Dobra, niech wam będzie. Liczy się bezwzględna ilość prawdziwych typowań.

 23. #Ariel – Twój avatar świetnie oddaje klimat po przeczytaniu postu pana wyżej.

 24. Rashad Evans vs. Thiago Silva- Evans przez TKO
  Paul Daley vs. Dustin Hazelett – Daley przez KO
  Joe Lauzon vs. Sam Stout – Lauzon przez poddanie
  Jim Miller vs. Duane Ludwig – Ludwig przez KO
  Junior dos Santos vs. Gilbert Yvel – Santos przez decyzję
  Martin Kampmann vs. Jacob Volkmann – Kampmann przez decyzję
  Dan Lauzon vs. Cole Miller – Miller przez TKO
  Mark Munoz vs. Ryan Jensen – Munoz przez TKO
  Mike Pyle vs. Jake Ellenberger – Pyle przez poddanie
  Rafaello Olivieria vs. John Gunderson – Olivieira przez poddanie

 25. Rashad Evans vs. Thiago Silva Silva
  Paul Daley vs. Dustin Hazelett Daley
  Joe Lauzon vs. Sam Stout Lauzon
  Jim Miller vs. Duane Ludwig Miller
  Junior dos Santos vs. Gilbert Yvel Santos
  Martin Kampmann vs. Jacob Volkmann Kampmann
  Dan Lauzon vs. Cole Miller Miller
  Mark Munoz vs. Ryan Jensen Munoz
  Mike Pyle vs. Jake Ellenberger Pyle
  Rafaello Olivieria vs. John Gunderson Olivieira

 26. Ok, dostałem 56 zestawów, w tym ostatni 23:57 🙂 . Nieco przekroczyło to moje oczekiwania ale it’s all good

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.