Poniżej znajdziecie nasze typy na gale UFC w ten weekend. Jeśli chodzi o tabele to jak zwykle prowadzi Venom, który poprawnie wytypował już 100 walk na stronie w tym roku (100-54, 65%). Na drugim miejscu TJ (98-56, 63,6%) tuż za nim Yoshihiro (91-52, 63,6%). W głębi stawki są Garret (86-52, 62,3%) i R.O.B. (52-33, 61,2%). Wreszcie, czerwoną latarnię niesie nasz ojciec założyciel defthomas (66-46, 58,9%).

Venom

Lyoto Machida vs. Mauricio Rua
Lyoto Machida przez KO, runda 2. Nie bardzo mam pomysł jak Shogun mógłby wygrać ten pojedynek. W stójce dysponuje odpowiednią siłą, ale Machida będzie parował wszystkie jego sierpy, kontrował ciosami lub podcięciami. W parterze Rua jest znakomitym bardzo wszechstronnym i agresywnym grapplerem, ale Lyoto ma przewagę zapasów, a sam na ziemi prezentuje bardzo wysoki poziom.  Oczywiście w MMA wszystko się może zdarzyć i sam jestem ciekaw czy ktoś wreszcie sprawi Machidzie kłopoty, ale spodziewam się, że Smok dopisze w tej walce kilka kolejnych nokdaunów do swojej statystyki w UFC. Po jednym z nich Shogun będzie już tak obity i zmęczony, że zobaczymy zakończenie podobne do walki Lyoto z Rashadem.

Cain Velasquez vs. Ben Rothwell
Cain Velasquez przez decyzję. Rothwell to bardzo solidny ciężki i na pewno wzmocni najcięższą dywizję w UFC. Niestety dla niego styl Caina wybitnie mu nie pasuje. Velasquez nie będzie chciał się wdawać w bójkę w stójce, tylko od pierwszych sekund każdej rundy będzie klinczował i tam na przemian obijał i obalał Big Bena. Rothwell ma na pewno lepsze defensywne zapasy niż Kongo, ale z drugiej strony nie jest tak dobrym technicznie uderzaczem. Trudno mu będzie znaleźć drogę do szczęki swojego rywala, co pewnie oznacza, że przegra przez wskazanie sędziów.

Josh Neer vs. Gleison Tibau
Gleison Tibau przez decyzję. Neer to utalentowany zawodnik, ale jak tylko ktoś nie chcę się z nim bawić w nawalankę w stójce i kładzie na plecach, Josh nie potrafi przekonać sędziów, że to on wygrywa na punkty. Tibau będzie robił dokładnie to co niedawno Pellegrino i szansa na to, że Dentysta wyciągnie coś z pleców jest raczej minimalna.

Joe Stevenson vs. Spencer Fisher
Joe Stevenson przez decyzję. Stevenson wyglądał bardzo dobrze przeciwko Diazowi, widać, że treningi u Jacksona dają efekty. Jeśli tylko nie będzie chciał się bić w stójce, to zapaśniczo jest o klasę lepszy od Fishera. Spencer będzie szukał szansy na nokaut, ale przewiduję podobny przebieg do jego walki z Frankie Edgarem.

Anthony Johnson vs. Yoshiyuki Yoshida
Yoshiyuki Yoshida przez poddanie, runda 2. Do końca wahałem się przy typowaniu tego pojedynku. Ostatecznie przekonało mnie obejrzenie walki Johnsona z Richem Clementim i jego ogromne problemy wadze. Jeśli Japończyk przetrzyma pierwsze minuty i nie da się znokautować, potem powinno już być z górki. Zenko obali zmęczonego Johnsona i tam złapie go w brabo, gilotynę lub anakondę.

Ryan Bader vs. Eric Schafer
Ryan Bader przez TKO, runda 3. Schafer to na prawdę bardzo dobry grappler, ale wątpię czy ma jakiekolwiek szanse z bardzo silnym Baderem. Darth będzie bronił obaleń i spokojnie wykonywał plan walki w stójce. Jego rywal się wystrzela i wtedy Bader sam spróbuje obalenia i tam wykończy przeciwnika.

Antoni Hardonk vs. Pat Barry
Antoni Hardonk przez poddanie. Po tym co Hardonk pokazał w pojedynku z Eddie Sanchezem nie mam wątpliwość, że Barry zniszczyłby go w stójce. Niestety umiejętności parterowe Amerykanina są chyba najgorsze w UFC, a Holender miał jakieś przebłyski w tej dziedzinie. Stawiam na jakieś dziwne zakończenie w style Barry vs. Hague.

Yushin Okami vs. Chael Sonnen
Yushin Okami przez decyzję. Dwóch czołowych średnich na świecie dostaje walkę w nietransmitowanej części gali, ale nie ma co się dziwić, oglądanie walk Japończyka dla niektórych amerykańskich fanów to pewnie tortura. Yushin będzie spokojnie punktował Sonnena w stójce i bronił prób jego obaleń i w swoim stylu wygra przez decyzję.

Rob Kimmons vs. Jorge Rivera
Rob Kimmons przez poddanie, runda 1. Rivera to solidny weteran, który potrafi sprawić niespodziankę (Grove), ale jego piętą achillesową zawsze były obrony przed poddaniami. Prędzej czy później Kimmons złapie go w firmową gilotynę.

Kyle Kingsbury vs. Razak Al-Hassan
Kyle Kingsbury przez decyzję. Obaj nie walczyli z powodu kontuzji prawie rok, więc ciężko coś o nich powiedzieć. Kingsbury trenuje w lepszym teamie, dlatego postawię na niego.

Chase Gormley vs. Stefan Struve
Chase Gormley przez decyzję. Szkoda, że jeden z tych dwóch utalentowanych ciężkich będzie musiał ponieść porażkę. Struve ma znakomite warunki fizyczne, które na razie potrafi wykorzystywać tylko w parterze, jego zapasy są bardzo słabe, a w stójce delikatnie mówiąc nie jest Semmym Schiltem. Gormley to bardzo dobry zapaśnik, do tego trenujący z Robem Kamanem czy w Black House sparujący z Cigano. Powinien mieć przewagę w każdej płaszczyźnie, jeśli nie da się złapać w jakiś trójkąt Holendra z pleców, to wygra przez decyzję.

TJ

Lyoto Machida vs. Mauricio Rua
Machida pozostaje nierozpracowany i wątpię żeby walka z Shogunem czegoś nas nauczyła w tej materii. Rua absolutnie nie ma zapasów by nawet straszyć obaleniem i zmuszony będzie wymieniać ciosy. Świetnym technikiem nigdy nie był ale nadrabiał agresywnością. Taka strategia zapowiada piękną katastrofę z mistrzem kontrowania jakim jest Machida. Machida, TKO, 2 runda.

Cain Velasquez vs. Ben Rothwell
Rothwell ma lepszy parter od kongo ale nie wiem czy bije lepiej i mocniej. Wątpie również żeby był w stanie poddać albo regularnie wstawać spod Velasqueza. Zawodnik AKA będzie musiał się napracować i niewykluczone, że zada więcej niż 262 ciosy w walce z Kongo ale powinien zwyciężyć. Velasquez przez decyzję.

Josh Neer vs. Gleison Tibau
Wynik tej walki w dużej mierze zależy czy Neer potrafi uczyć się na błędach. Przeciw Pellegrino wolał nie bronić obaleń i probować zrobić coś z pleców przez co przegrywał kolejne rundy. Tibau też będzie chciał obalać i wydaje mi się, że będzie groźniejszy w parterze od Pellegrino nie pozwalając Neerowi na zbyt wiele ataków z pleców. Amerykanin jest bardzo twardogłowy więc wolę poddać w wątpliwość jego zdolność do taktycznej walki. Tibau przez decyzję.

Joe Stevenson vs. Spencer Fisher
Nie wiem czy Stevenson, jak zapowiada, musi być strasznie nieprzewidywalny by odnieść sukces. Wystarczy, że powtórzy walkę z Diazem i będzie co chwila wykonywał sprowadzenia. Fisher ma jedną z najgorszych obron przez obaleniami w UFC choć w parterze nawet daje sobie radę, stąd myślę, że Stevenson go nie skończy. Stevenson przez decyzję.

Anthony Johnson vs. Yoshiyuki Yoshida
Johnson wniósł na wagę o 3 kilo za dużo i natychmiast stanął mi (i nie tylko mi) przed oczami jego pojedynek z Clementim. Tam nadmuchany Johnson błyskawicznie się wystrzelał i Clementi zdominował walkę w parterze. Teraz „Rumble” ma też kilka minut na znokautowanie Yoshidy zanim Japończyk nie sklinczuje i obali. Ponieważ w rewanżu z Burnsem Johnson był bardzo zachowawczy w stójce stawiam, że nie będzie KO. Yoshida, poddanie, 2 runda.

Ryan Bader vs. Eric Schafer
Krótko – Bader ma lepszą stójkę, o wiele lepsze zapasy a jedyną bronią Schafera są poddania. Nie będzie miał za bardzo okazji do ich wykorzystania a Bader rozpracuje go jak swojego czasu Magalhaesa. Bader, TKO, 1 runda.

Antoni Hardonk vs. Pat Barry
K1 w Klatce! Hardonk ma przyzwoity grappling, na pewno wystarczający na Barry’ego ale będe w szoku jeśli spróbuje przenieść walkę do parteru. Ta dwójka będzie stać i się kopać i faworyzuje znacznie większego Holendra, który powinien wykorzystać przewagę zasięgu nad lilipucim na wagę ciężką Barrym. Hardonk, TKO, 2 runda.

Yushin Okami vs. Chael Sonnen
Sonnen zaskoczył mnie kiedy nie dał się poddać Millerowi. Tutaj ma trudniejszego rywala bo choć Okami nie podda Amerykanina nie będzie ot tak oddawał obaleń i jest znacznie lepszy w stójce od Sonnena. Okami przez nieprzybliżającą go do walki o pas decyzję.

Rob Kimmons vs. Jorge Rivera
Rivera ostatnio odszedł od Dellagrote i nie mam pojęcia z kim się przygotowywał do tej walki. Ma już 37 lat i pytanie jak długo jest w stanie utrzymać się w UFC jest na miejscu. Młodszy i szybszy Kimmons wygrywa albo przegrywa przez poddania a przeciw Riverze raczej nie będzie musiał bronić się przed technikami BJJ. Kimmons, poddanie, 1 runda.

Kyle Kingsbury vs. Razak Al-Hassan
Chciałem powiedzieć, że przynajmniej  widziałem wygraną Kingsbury’ego w eliminacjach TUFa ale przegrał w niej z Baderem i dostał się tylnymi drzwiami. Żaden z tych panów mnie do siebie nie przekonuje ale ponieważ muszę gonić Venoma i mam jego typy to postawie na Al-Hassana. Al-Hassan przez decyzję.

Chase Gormley vs. Stefan Struve
Struve może mieć deja vu z walki ze Stojniciem bo Gormley jest w stanie równie dobrze go poobijać. W przeciwieństwie do Bośniaka opanował jednak podstawy grapplingu i nie da się złapać Struve w jakieś poddania. Gormley przez decyzję.

Yoshihiro

*Lyoto Machida *vs. Mauricio Rua
* Cain Velasquez* vs. Ben Rothwell
*Josh Neer* vs. Gleison Tibau
*Joe Stevenson* vs. Spencer Fisher
* Anthony Johnson* vs. Yoshiyuki Yoshida
* Ryan Bader* vs. Eric Schafer
* Antoni Hardonk* vs. Pat Barry
* Yushin Okami *vs. Chael Sonnen
Rob Kimmons vs. *Jorge Rivera*
Kyle Kingsbury vs. *Razak Al-Hassan*
Chase Gormley vs. *Stefan Struve*

R.O.B.

Lyoto Machida vs. Mauricio Rua- Machida przez TKO
Cain Velasquez vs. Ben Rothwell- Velasquez przez decyzję
Josh Neer vs. Gleison Tibau- Tibau przez decyzję
Joe Stevenson vs. Spencer Fisher- Stevenson przez decyzję
Anthony Johnson vs. Yoshiyuki Yoshida- Johnson przez TKO
Ryan Bader vs. Eric Schafer- Bader przez TKO
Antoni Hardonk vs. Pat Barry- Hardonk przez poddanie
Yushin Okami vs. Chael Sonnen- Okami przez decyzję
Rob Kimmons vs. Jorge Rivera- Kimmons przez poddanie
Kyle Kingsbury vs. Razak Al-Hassan- Kingsbury przez poddanie
Chase Gormley vs. Stefan Struve- Struve przez poddanie

Garret

Lyoto Machida vs. Mauricio Rua
Lyoto Machida przez TKO, 2 runda

Cain Velasquez vs. Ben Rothwell
Cain Velasquez przez decyzje

Josh Neer vs. Gleison Tibau
Gleison Tibau przez TKO, 3 runda

Joe Stevenson vs. Spencer Fisher
Joe Stevenson przez poddanie, 1 runda

Anthony Johnson vs. Yoshiyuki Yoshida
Anthony Johnson przez TKO, 1 runda

Ryan Bader vs. Eric Schafer
Ryan Bader przez decyzje

Antoni Hardonk vs. Pat Barry
Pat Barry przez TKO, 2 runda

Yushin Okami vs. Chael Sonnen
Yushin Okami przez decyzje

Rob Kimmons vs. Jorge Rivera
Rob Kimmons przez poddanie, 2 runda

Kyle Kingsbury vs. Razak Al-Hassan
Kyle Kingsbury przez poddanie, 3 runda

Chase Gormley vs. Stefan Struve
Chase Gormley przez KO, 1 runda

dEFTHOMAS

Lyoto Machida vs. Mauricio Rua
Cain Velasquez vs. Ben Rothwell
Josh Neer vs. Gleison Tibau
Joe Stevenson vs. Spencer Fisher
Anthony Johnson vs. Yoshiyuki Yoshida
Ryan Bader vs. Eric Schafer
Antoni Hardonk vs. Pat Barry
Yushin Okami vs. Chael Sonnen
Rob Kimmons vs. Jorge Rivera
Kyle Kingsbury
vs. Razak Al-Hassan
Chase Gormley vs. Stefan Struve

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

150 KOMENTARZE

 1. ja mysle, ze:
  machida przez dec.,
  velasquez przez ko/tko,
  tibau przez sub.,
  stevenson przez sub.,
  johnson przez ko/tko,
  bader przez ko/tko,
  hardonk przez ko/tko,
  okami przez dec.,
  rivera przez ko/tko,
  al-hassan przez dec.,
  struve przez sub.

 2. Z innej beczki: Oczekiwanie na gale mma, boksu, itp. można sobie umilić oglądaniem transmisji na żywo Mistrzostw Świata juniorów w judo (ze strony http://www.eju.net/ )

 3. O kurcze widze po typowaniach że Johnson- Yoshida może pójść różnie. Stawiam jak kolesie z MMA Live jednak na Johnsona, mysle ze Yoshida jest na jeden cios…

 4. Lyoto Machida vs. Mauricio Rua- Shogun (KO lub decyzja)
  Cain Velasquez vs. Ben Rothwell- Velasquez decyzja
  Josh Neer vs. Gleison Tibau- Tibau sub

 5. ja podobnie jak poprzednik shogun przez KO lub decyzje
  velasquez przez decyzje

 6. Ja pierdzielę, wszyscy obstawili Machidę… ja też Machidę.

  Ale jeśli chodzi o Velasqueza to już nie byłbym taki pewny. Myślę, że Rothwell może go poskładać 🙂 … powiem tak: ma szansę go poskładać, zobaczymy, ale gala ogólnie ciekawa. Do tego Josh Neer, Fisher, Anthony Johnson i na pewno będzie się działo.

 7. Nigdy nie byłem fanem Shoguna, ale teraz tak mi go cholernie szkoda, że chciałbym, aby wygrał… choć on sam pewnie nie wierzy w swoje zwycięstwo.

  Ma taką smutną minę xD … nie, poważnie, szkoda mi gościa.

 8. Trzeba pamiętać, że Shogun to Shogun 🙂 Może wykręcić niezłą niespodziankę.

 9. Lyoto Machida vs. Mauricio Rua- Machida przez TKO
  Cain Velasquez vs. Ben Rothwell- Velasquez przez KO
  Josh Neer vs. Gleison Tibau- Tibau przez decyzję
  Joe Stevenson vs. Spencer Fisher- Stevenson przez decyzję
  Anthony Johnson vs. Yoshiyuki Yoshida- Yoshida przez Sub
  Ryan Bader vs. Eric Schafer- Bader przez TKO
  Antoni Hardonk vs. Pat Barry- Hardonk przez poddanie
  Yushin Okami vs. Chael Sonnen- Okami przez decyzję
  Rob Kimmons vs. Jorge Rivera- Kimmons przez poddanie
  Kyle Kingsbury vs. Razak Al-Hassan- Kingsbury przez poddanie
  Chase Gormley vs. Stefan Struve- Struve przez poddanie

 10. Ja stawiam na Shoguna, bedzie zdziwienie jak rozwali machide to ta era machidy byla bardzo krotka wtedy by

 11. A propos godziny rozpoczęcia gali… u nas zmiana czasu następuje o 3 w nocy (cofamy na 2)… Jak to jest w USA? Bo jeśli dobrze myślę, to u nich zmiana nastąpi po gali – czyli u nas transmisja powinna się rozpocząć o 3 nowego czasu… ??

 12. Ok, ale teraz jeszcze sobie przypomniałem, że będą prelimy na SPIKE TV, więc transmisja powinna się zacząć jeszcze godzinę wcześniej… czyli o 2…czy tam 2:10

 13. Lyoto Machida
  Cain Velasquez
  Gleison Tibau
  Joe Stevenson
  Anthony Johnson
  Ryan Bader
  Antoni Hardonk
  Yushin Okami
  Rob Kimmons
  Kyle Kingsbury
  Chase Gormley

 14. Lyoto Machida vs. Mauricio Rua- Mauricio Rua przez KO..
  Cain Velasquez vs. Ben Rothwell- Velasquez przez decyzję..
  Joe Stevenson vs. Spencer Fisher- Stevenson przez KO..
  Anthony Johnson vs. Yoshiyuki Yoshida- Yoshida przez TKO..
  Yushin Okami vs. Chael Sonnen- Okami przez decyzję..
  Rob Kimmons vs. Jorge Rivera- Kimmons przez TKO..
  Chase Gormley vs. Stefan Struve- Struve przez poddanie..

 15. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 16. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 17. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 18. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 19. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 20. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 21. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 22. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 23. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 24. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 25. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 26. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 27. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 28. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 29. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 30. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 31. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 32. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 33. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 34. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 35. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 36. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 37. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 38. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 39. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 40. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 41. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 42. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 43. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 44. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 45. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 46. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 47. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 48. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 49. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 50. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 51. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 52. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 53. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 54. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 55. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 56. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 57. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 58. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 59. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 60. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 61. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 62. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 63. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 64. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 65. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 66. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 67. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 68. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.