ufc102poster

Tym razem w nieco okrojonym składzie. Venom i, nieobecny, Yoshihiro prowadzą (85-45, 65,4%), dalej po kolei TJ (83-47, 63,8%), Garret (72-42, 63,2%), R.O.B. (38-23, 62,2%) i zamykający stawkę drugi nieobecny, Defthomas (51-35, 58%)

Venom

Randy Couture vs Antonio Rodrigo Nogueira
Randy Couture przez decyzję. Typowanie tego pojedynku to jedna wielka niewiadoma, tak na prawdę nie ma pewności, czy któregoś z nich tym razem nie zawiedzie ich własne ciało. Co prawda Nogueira wygląda dużo lepiej niż przed poprzednimi występami, ale trudno nie brać pod uwagę tego, że w trzech walkach w UFC leżał na deskach sześć razy, a z jego obozu dochodzą niepokojące informacje o kolejnych nokdaunach na treningach. Z drugiej strony Couture nie wypadł źle przeciwko Lesnarowi, ale trudno stwierdzić jak kolejny rozwód, kręcenie filmów i trenowanie Giny Carano wpłyną na jego formę. Jeśli jednak nie stanie się nic nieprzewidywalnego Couture powinien mieć przewagę w stójce i w klinczu, która poprowadzi go do zwycięstwa przez decyzję. Nie skreślałbym pochopnie Minotauro, który zawsze w stójce może wyciągnąć jakąś gilotynę lub po nieudanym wejściu w nogi Randy’ego firmową anakondę.

Keith Jardine vs Thiago Silva
Keith Jardine przez TKO, runda 2. Nie jest tajemnicą, co trzeba zrobić, żeby pokonać Keitha Jardine’a, wystarczy go mocno przycisnąć od pierwszej sekundy i szybki nokaut gwarantowany. Nie chcę mi się jednak wierzyć, że obóz Grega Jacksona wreszcie sobie nie poradził z tym problemem. Jeśli Keith przetrzyma pierwsze minuty, ogólnie będąc lepszym zawodnikiem powinien wygrać w drugiej rundzie.

Chris Leben vs Jake Rosholt
Chris Leben przez KO, runda 3. Obok walki wieczoru jeden z najtrudniejszych pojedynków do typowania. Rosholt to znakomity zapaśnik i jeśli nie popełni błędu może zdominować Lebena i wygrać przez decyzję. Jednak jego obrona w stójcę jest bardzo dziurawa, a kondycja co najmniej podejrzana. Leben jest znany z tego, że potrafi w trzeciej rundzie wygrać przegrane walki i tak też może być tym razem.

Demian Maia vs. Nate Marquardt
Demian Maia przez poddanie, runda 1. Marquardt chyba słusznie jest faworytem u bukmacherów. W stójce jest o kilka klas lepszy od Maii, ma solidne zapasy i bardzo dobry parter. Mam jednak przeczucie, że Brazylijczyk znajdzie sposób, żeby przenieść walkę na ziemię, być może przez wciągnięcie do gardy lub jakiś rzut z judo, wtedy może bardzo szybko pozbawić Amerykanin szansy rewanżu z Andersonem.

Krzysztof Soszyński vs. Brandon Vera
Brandon Vera przez decyzję. Po raz kolejny stawiam przeciwko Krzyśkowi i mam nadzieję, że po raz trzeci się pomylę, chociaż tym razem będzie na prawdę ciężko. Nie wiem czy Vera będzie jeszcze kiedyś tak wysoko notowany jak po wygranych z Silva, Eilersem i Mirem, ale to cały czas dużo lepszy zawodnik od Soszyńskiego w każdej płaszczyźnie. Podopieczny Dana Hendersona jest twardy i możliwe, że nie da się skończyć, ale nie bardzo mam pomysł jak miałby wygrać ten pojedynek.

Ed Herman vs. Aaron Simpson
Aaron Simpson przez TKO, runda 1. Mam nadzieję, że ten znakomity zapaśnik z Arizona Combat Sports otworzy tym występem oczy wielu osobom, które wcześniej nie zwracały na niego uwagi. Ogromna przewaga w zapasach i siła ciosu zapewnią mu szybkie zwycięstwo z finalistą trzeciego TUFa.

Gabriel Gonzaga vs. Chris Tuchscherer
Gabriel Gonzaga przez KO, runda 1. Gonzaga zawsze wygląda znakomicie gdy walczy z zawodnikami, którzy są od niego słabsi. Tak będzie w tym przypadku, Gabriel przejedzie jak walce po solidnym, ale nie znakomitym sparing partnerze Lesnara.

Justin McCully vs. Mike Russow
Mike Russow przez decyzję. Russow gwiazdą UFC nie będzie, ale to solidny zapaśnik z niezłymi poddaniami z góry. Pozbawi pracy McCully’ego

Todd Duffee vs. Tim Hague
Todd Duffee przez TKO, runda 2. Kto widział w jaki sposób Duffee poradził sobie z Assuerio Silvą będzie wiedział czego się spodziewać. Dużo siły fizycznej, brudnego boksu i dominacji z góry. Jedynym pytanie pozostaje jak bardzo Duffee poprawił się od kiedy na co dzień trenuje w ATT.

Nick Catone vs Mark Munoz
Mark Munoz przez decyzję. Munoz to dużo lepszy i bardziej utytułowany zapaśnik, dodatkowo Catone na pewno nie jest tak groźny w stójce jak Hamill. Jeśli zmiana kategorii nie wpłynie negatywnie na występ Marka, powinien wygrać przez decyzję.

Marcus Aurelio vs Evan Dunham
Evan Dunham przez decyzję. Dobry zapaśnik jest dla Aurelio tym czym kryptonit dla supermana. Czy Dunham jest tak dobry jak Ishida, Guida czy Griffin, być może jeszcze nie, ale akurat treningi w Xtreme Couture powinny go dobrze przygotować do tego pojedynku. Zdominuje walkę w stójce i w parterze i wygra z Brazylijczykiem przez decyzję.

TJ

Randy Couture vs Antonio Rodrigo Nogueira
Ciężko mi przekonać się do postawienia na Noga. Jego „przebieg” w MMA ma już wyraźne przełożenie na sposób w jaki walczy a na dodatek Couture to, niezależnie od jego wieku, bardzo wymagający match-up. Randy przewalczy większość pojedynku klinczując pod siatką i używając swojego „dirty boxingu”, walka też pewnie trafi do parteru na całkiem spore okresy czasu ale tam też nie widze zbyt wielu okazji do założenia techniki przez Minotauro. Couture przez decyzję.

Keith Jardine vs Thiago Silva
Jardine przegrał ostatnią walkę więc najprawdopodobniej wygra teraz. Istnieje ryzyko, że agresywny Silva rozjedzie go jak Wanderlei czy Alexander ale nie widziałem nigdy u Brazylijczyka wybuchowości na takim poziomie. Jardine, TKO, 2 runda.

Chris Leben vs Jake Rosholt
To jest walka Rosholta do przegrania. Co więcej, spodziewam się, że właśnie to zrobi. Jako świetny zapaśnik przeciw takiemu sobie grapplerowi powinien wykonywać obalenie za obaleniem ale otwarcie deklaruje, że chce trochę stójki. Ta chęć go zgubi bo Leben uderza znacznie mocniej niż Osterneck a Rosholt zapewne nadal, niczym Nogueira, blokuje uderzenia twarzą. Leben, KO, 3 runda.

Demian Maia vs. Nate Marquardt
Marquardt jest lepszym strikerem i być może potrafiłby znokautować Maię ale nie jest tak, że Brazylijczyk jest bezbronny w stójce i ma słabą szczęke. Maia zada swoje 10 ciosów, sklinczuje i przeniesię walkę do parteru czy przez obalenie czy przez wskoczenie do gardy. Kiedy tam już będą Maia jest na tyle dobry, żeby wygrywać rundy grapplingiem choć uważam, że w końcu znajdzie okazje do skończenia. Maia, poddanie, 3 runda.

Krzysztof Soszyński vs. Brandon Vera
Typowałbym Krzyśka z przeciwnikami na poziomie Gusmao. Uważam jednak, że Vera jest o klasę lepszy, będzie w stanie obronić obalenia i wreszcie faktycznie jest lepszym strikerem. Biednemu wiatr w oczy i Soszyński będzie musiał pokazać (znowu) spory postęp, żeby wynieść coś z tego pojedynku. Vera przez decyzję.

Ed Herman vs. Aaron Simpson
Simpson jest o wiele lepszym zapaśnikiem niż Herman i ma również przewagę w stójce, gdzie uderza bardzo mocno. Powinien uporać się z lokalnym faworytem bez większych problemów. Simpson, TKO, 2 runda.

Gabriel Gonzaga vs. Chris Tuchscherer
Problemy Gonzadze sprawiają ludzie, którzy potrafią go mocno trafić. Weteran YAMMY Tuchscherer co najwyżej mocno go obali, jest to jeden z tych fighterów, z którymi Napao radzi sobie błyskawicznie w mniej niż 5 minut. Gonzaga, poddanie, 1 runda.

Justin McCully vs. Mike Russow
Bardzo wyrównany pojedynek co może oznaczać okropną walkę, coś co nie będzie nowością dla McCully’ego. Trochę życzeniowo uwierzę, że Russow jest wystarczająco utalentowany by odprawić weterana Pancrase ale nie spodziewam się, że ta walka trafi do transmisji. Russow przez decyzję.

Todd Duffee vs. Tim Hague
Duffee jest wystarczająco dobry by nie oddać zwycięstwa w głupi sposób. Hague nie ma jakiś oczywistych braków ale nie jest to chyba zawodnik kalibru UFC. Duffee, TKO, 2 runda.

Nick Catone vs Mark Munoz
Pomimo brutalnego nokautu w ostatniej walce i nadal słabej stójki stawiam na Munoza. Jako znacznie lepszy zapaśnik będzie mógł zdobywać obalenia i powinien wygrać dzięki gnp. Munoz, TKO, 2 runda.

Marcus Aurelio vs Evan Dunham
Dunham to typowy fighter, z którym nie radzi sobie Aurelio. Zawodnik ATT ma świetne jiu-jitsu ale rzadko kiedy naprawdę to widać w klatce. Na ogół zmuszony jest do szukania okazji do obalenia a tych nadarzy się zaledwie gartska przeciw dobremu zapaśnikowi jakim jest Dunham. Dunham przez decyzję.

Garret

Randy Couture vs. Antonio Rodrigo Nogueira – Antonio Rodrigo Nogueira przez poddanie, 2 runda.
Keith Jardine  vs. Thiago Silva- Keith Jardine przez decyzje.
Chris Leben  vs. Jake Rosholt- Jake Rosholt przez decyzje.
Demian Maia vs. Nate Marquardt – Nate Marquardt przez TKO, 1 runda.
Brandon Vera vs. Krzysztof Soszyński – Krzysztof Soszyński przez poddanie, 2 runda.
Aaron Simpson vs. Ed Herman- Ed Herman przez poddanie, 1 runda.
Gabriel Gonzaga vs. Chris Tuchscherer – Chris Tuchscherer przez TKO, 1 runda.
Justin McCully vs. Mike Russow – Mike Russow przez poddanie, 3 runda.
Todd Duffee vs. Tim Hague – Todd Duffee przez TKO, 1 runda.
Nick Catone vs. Mark Munoz – Mark Munoz przez decyzje.
Evan Dunham vs. Marcus Aurelio – Marcus Aurelio przez decyzje.

R.O.B.

Randy Couture vs Antonio Rodrigo Nogueira – Couture przez decyzję
Keith Jardine vs Thiago Silva – Jardine przez decyzję
Chris Leben vs Jake Rosholt – Leben przez KO
Demian Maia vs. Nate Marquardt- Demian Maia przez poddanie
Krzysztof Soszyński vs. Brandon Vera – Vera przez TKO
Ed Herman vs. Aaron Simpson – Simpson przez decyzję
Gabriel Gonzaga vs. Chris Tuchscherer – Gonzaga przez poddanie
Justin McCully vs. Mike Russow – Russow przez poddanie
Todd Duffee vs. Tim Hague – Duffee przez KO
Nick Catone vs Mark Munoz – Munoz przez decyzję
Marcus Aurelio vs Evan Dunham – Aurelio przez poddanie

dEFTHOMAS

Randy Couture vs Antonio Rodrigo Nogueira
Keith Jardine vs Thiago Silva
Chris Leben vs Jake Rosholt
Demian Maia vs. Nate Marquardt
Krzysztof Soszyński vs. Brandon Vera
Ed Herman vs. Aaron Simpson
Gabriel Gonzaga vs. Chris Tuchscherer
Justin McCully vs. Mike Russow
Todd Duffee vs. Tim Hague
Nick Catone vs Mark Munoz
Marcus Aurelio vs Evan Dunham

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

202 KOMENTARZE

 1. moje typy :
  nogueira – sub,
  thiago silva – ko/tko,
  leben – ko/tko,
  maia – sub,
  vera – ko/tko,
  simpson – dec,
  gonzaga – ko/tko,
  russow – ko/tko,
  hague – dec,
  munoz – sub,
  dunham – dec

 2. Couture przez decyzje
  stawiam na dziadka głownie ze względu na ostatnie walki

  Silva przez TKO 2r
  oboje mieli pełno wpadek w stójce i wydaję mi się że Thiago nie będzie próbował boksować z niewygodnym TechnoVikingiem i sprowadzi go i skończy mocnym gnp

  Rosholt przez TKO 3r
  bo to większy kozak niż BJ Penn 😀
  httpv://youtube.com/watch?v=uTJRWhIRyB0

  Marquardt przez decyzje
  ale Maia się zrewanżuje za miesiąc na ADCC 😉

  Vera przez decyzje
  bo jest kompletniejszym fighterem ale kibicuję oczywiście Krzyśiowi 🙂

 3. moje typy :
  nogueira – sub 2 runda,
  jardine – ko/tko 2 runda,
  maia – sub 2 runda,
  Soszyński – poddanie 2 runda(tutaj raczej nie typ, a nadzieja 🙂 Podejrzewam że walka skończy się w pierwszej rundzie i będzie to KO/TKO Very),
  gonzaga – ko/tko 2 runda
  Co do reszty się nie wypowiadam

 4. idk, Silva to naprawde typ, ktory sprawia Jardine’owi ogromne problemy – klinczuje, mocno uderza i ma co najwyzej srednia szczeke 😀 . uwazam ze jednak bedzie chcial przeniesz walke do parteru zamiast skonczyc technowikinga w stojce i sie wystrzela z kardio. Ja i Venom zreszta wyraznie zaznaczamy ze nie jest bez szans.

 5. Couture przez decyzje
  T. Silva przez tko
  Marquart przez tko
  Vera przez ko/tko
  Rosholt przez decyzje
  Goznazaga przez poddanie
  Russov przez poddanie
  Herman przez poddanie
  Munoz przez decyzje
  Duffe przez decyzje
  Aurelio przez submission

  Venom skad to info ze duzy Nog mial knockdowny na traningach? Jezeli Anderson go knockdownowal to w sumie zaden wstyd 🙂

 6. #Tidziej – Dzięki! Zawsze jak patrzyłem na Jardine’a coś mi nie dawało spokoju, teraz już wiem, że chodziło o technowikinga 😀

 7. Także moim zdaniem Thiago Silva nie jest bez szans, jak większość zawodników wchodzących do ringu. Inaczej można by od razu wpisywać wyniki do tabeli 😉
  Jardine ma swoje wady, pytanie czy Thiago potrafi je wykorzystać…

 8. Nogueira – poddanie 🙁
  Jardine– decyzja 🙂
  Leben – poddanie 🙂
  Maia – ko 🙂
  Vera – tko 🙁
  Gonzaga – ko 🙂

 9. Moje skromne typy :
  Nogueira (serce nie sługa)
  T. Silva (Jak dotąd przegrał tylko z Lyoto i chciałbym , żeby po ufc 102 tak zostało)
  Maia (walka pewnie prędzej czy później trafi do parteru a tam będzie wiedział co zrobić)
  Soszyński (polskie korzenie 🙂 )
  Leben (???)

  Pozdrawiam

 10. Randy Couture vs Antonio Rodrigo Nogueira – Couture przez gnp
  Keith Jardine vs Thiago Silva – T .Silva przez KO
  Chris Leben vs Jake Rosholt – Leben przez KO
  Demian Maia vs. Nate Marquardt- Demian Maia przez poddanie
  Krzysztof Soszyński vs. Brandon Vera – Vera przez TKO

 11. Couture
  Thiago Silva
  Leben
  Maia
  Vera
  Simpson
  Gonzaga
  Russow
  Duffee
  Munoz
  Aurelio

 12. a ja sadze, ze bedzie NC, bo oba dziadki padna ze zmeczenia zaraz po pierwszej minucie pierwszej rundy! 😀

 13. Widzialem prawie kazda walke Noga ,lubialem go od poczatku i tera tez mu kibicuje . . . Ostatnio widzialem film i couture w nim wystepowal

 14. JA NASTAWIAM NA 4. nie wiecej w której walce z kolei na main cardzie walczy Krzysiek?

 15. We We We we back…..we back mot%$# fuc%$#s
  Randy vs Nog Randy by decision
  Randy wykorzysta swoje obycie w klatce jak i ogolne doswiadczenie poprzez zepchniecie Noga pod siatke i tzw „dirty boxing”.Do parteru mozliwe,ze nie bedzie sie pchal znajac mozliwosci Noga.Randy nie ma nokautujacego ciosu a walka bedzie trzy rundowa wiec stawiam przez decyzje.Wydaje mi sie ,ze czasy Antonio zaczynaja mijac podobnie jak niektorych bylych pride’owcow.Walka z Couturem bedzie decydujacym testem czy jego czas minal czy porazka z Mirem byla spowodowana rzeczywiscie gronkowcem.Niepokoi mnie jednak jak wspomnial wyzej Venom 6sciokrotne deski Noga.Czyzby granitowa szczeka skruszyla sie?:)Antonio z klasycznego zawodnika bjj przerodzil sie w bjj’owca z dobrym boksem.Zadnych nowych postepow u niego nie widac.Slabe zapasy ktore Randy na pewno wykorzysta,brak kopniec,krotko mowiac nie widac u Antonio postepow.
  Jardine vs Thiago Jardine by decison
  Kazdy kto widzial walki Keitha wie,ze wolno sie rozgrzewa i w pierwszych dwoch minutach mozna go znokautowac.Jesli przetrwa pierwsza runde wygra.Raczej przez decyzje,chociaz Thiago mocnej szczeki nie ma wiec moze uda sie Keithowi skonczyc przed czasem 🙂
  Maia vs Marquard Marquard by Tko r 2
  Naprawde chce by Maia wygral jednak jest on jednowymiarowym fighterem z najlepszym bjj w mma.Demian tak naprawde nie walczyl z klasowymi przeciwnikami.Nate nim jest.Dobra stojka,dobre zapasy jak i parter czynia go bardziej kompletnym fighterem.
  Vera vs Kristof Sozynski Vera by Tko r 2
  Nie oszukujmy sie,Krzyszof i tak zrobil nagle niesamowita kariere i postep.Jednak Vera to za wysokie progi dla niego.Mimo porazek z Werdumem czy Jardinem wciaz jest to dobry zawodnik.Vera wie,ze jesli chce wrocic na szczyt to musi wygrac.

 16. No walsnie nasza stronka podaje ze o 3 ..ale wszedzie jest ze o 4 🙂 .. no to sa 4 godzinki zeby sie pouczyc do egzaminu z majcy ;p

 17. Moje typy:
  Nogueira przez poddanie
  Thiago Silva przez ciężkie KO
  Maia przez poddanie
  Vera przez KO
  Gonzaga przez ciężkie KO

 18. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 19. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 20. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 21. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 22. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 23. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 24. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 25. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 26. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 27. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 28. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 29. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 30. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 31. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 32. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 33. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 34. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 35. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 36. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 37. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 38. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 39. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 40. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 41. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 42. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 43. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 44. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 45. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 46. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 47. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 48. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 49. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 50. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 51. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 52. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 53. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 54. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 55. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 56. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 57. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 58. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 59. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 60. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 61. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 62. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 63. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 64. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 65. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 66. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 67. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 68. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 69. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 70. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 71. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 72. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 73. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 74. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 75. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 76. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 77. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 78. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 79. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 80. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 81. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 82. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 83. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 84. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 85. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 86. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 87. Już teraz wiem, dlaczego Szady siedziałeś cicho przez ostatnie dni. Propsy za wkład 🙂

  Dobry materiał panowie. Mam nadzieję, że będzie cykliczny. Dobrze by też było, jeśli udałoby się Wam wstawiać go trochę wcześniej, niż na kilka godzin przed galą, bo wiele ludzi, ( zaliczam się do nich i ja ) nie czeka do ostatniej chwili ze względu na częste wahania kursów, co mieli postawić – postawili i tekst ten traktują bardziej jako porównanie typowań własnych z typowaniami redakcji (bądź Szadego ) niż analityczną pomoc w obstawianiu. 😉

 88. Już teraz wiem, dlaczego Szady siedziałeś cicho przez ostatnie dni. Propsy za wkład 🙂

  Dobry materiał panowie. Mam nadzieję, że będzie cykliczny. Dobrze by też było, jeśli udałoby się Wam wstawiać go trochę wcześniej, niż na kilka godzin przed galą, bo wiele ludzi, ( zaliczam się do nich i ja ) nie czeka do ostatniej chwili ze względu na częste wahania kursów, co mieli postawić – postawili i tekst ten traktują bardziej jako porównanie typowań własnych z typowaniami redakcji (bądź Szadego ) niż analityczną pomoc w obstawianiu. 😉

 89. @Zychal

  Głównie UFC. Myślę, że wobec KSW też nie będziemy obojętni. 🙂

  @Pietagoras

  Ja bym wolał "wypuszczać" analizy dopiero po tym jak Betsafe poda pełną ofertę kursów na całą galę. Mamy zamiar analizować nie tylko kursy na zwycięstwo konkretnego zawodnika, ale i zakłady specjalne typu: "Rundy powyżej/poniżej" czy metody zwycięstw, a te pojawiają się na kilka dni przed galą. Przyznaję, że sobota to trochę późno, ale nieraz może się nie udać szybciej. Projekt dopiero startuje, wszystko się może pozmieniać, także wszelkie sugestie mile widziane. 🙂

 90. @Zychal

  Głównie UFC. Myślę, że wobec KSW też nie będziemy obojętni. 🙂

  @Pietagoras

  Ja bym wolał "wypuszczać" analizy dopiero po tym jak Betsafe poda pełną ofertę kursów na całą galę. Mamy zamiar analizować nie tylko kursy na zwycięstwo konkretnego zawodnika, ale i zakłady specjalne typu: "Rundy powyżej/poniżej" czy metody zwycięstw, a te pojawiają się na kilka dni przed galą. Przyznaję, że sobota to trochę późno, ale nieraz może się nie udać szybciej. Projekt dopiero startuje, wszystko się może pozmieniać, także wszelkie sugestie mile widziane. 🙂

 91. @Tomasz Chmura

  Spokojnie. Faktycznie, zapomniałem,że Yoshi używał tego sformułowania. Dawno nie czytałem żadnego pod lupą i to mi sie bardziej kojarzyło z analizami Slipmycha. Najmocniej przepraszam, bez zbędnych nerwów 🙂

 92. Zamiast się wykłócać, kto i co zrobił pierwszy (czy kto stoi tam, gdzie stało ZOMO), może lepiej podyskutować o najbliższej gali? 🙂

  Jest wśród czytających ktoś, kto postawił na Chaela Sonnena? Kurs 2.50 kuszący. Ja się do samego końca zastanawiałem, jednak ciągle mnie coś odciągało od tego pomysłu, a to jak Rashad wyglądał dobrze na ważeniu postawiło kropkę nad i.

 93. Ja stawiałem na Evansa, będzie górował nad Sonnenem warunkami fizycznymi, jednak to nie jest waga naszego ulubieńca, można porównać walkę JJ vs Evans i JJ vs Sonnen. Moim zdaniem Evans ma w tej walce 75% szanse na zwycięstwo.

 94. Postawiłem na wygraną Lawlera przez cokolwiek, bo wtedy nie było jeszcze kursu wygranej przez KO, gdyby był obstawiłbym go, ponieważ i moim zdaniem the Ruthless może wygrać tylko przez KO.

 95. Jeżeli to ma być początek takiej bet-miesiączki to fajna inicjatywa. Nawet z rysowaniem strzałek ala treneiro Gmoch : D No i fajnie że coraz więcej ludzi bierze się do roboty wespół, ja czasami nie dowierzam w ludzi ale tutaj zostałem nie raz zadziwony:-)

 96. Z tej gali zagrałem 3 kupny: Bagautinov – wygrana, Cerrone – wygrana, MacDonald – wygrana przez decyzję, także gala na małym plusie. Paradoksalnie, tego ostatniego kuponu byłem najbardziej pewny.

  Nie zawiodła mnie intuicja – "Kowboj" powrócił i to w świetnym stylu. Był ogień. 🙂 Mam nadzieję, że porzuci zamiary zejścia do niższej kategorii, bo w wadze lekkiej może jeszcze trochę namieszać.

  @Pietagoras

  Gratuluję trafionego Lawlera. 🙂 Kurs 4.00 – kosmos.

 97. ja gralem bagutinova na singlu

  cerone + woodley ( Szady dzieki bo mialem stawiac na dunhama)

  gsp + evans

  175 do przodu

  nie weszlo tylko rory + minakov + jaskosn z belatora

 98. Harris obstawiony mam nadzieje za Rani wygra z finem 😛

  a co do Strusa to chyba sie zgodze i postawie ta dniowke :-)kurs na matta za slaby zeby grac

 99. mysle, ze Strus zostanie zameczony na glebie

  Jest takie prawdopodobieństwo, dlatego odradzam wchodzenie w to "grubo".

  Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

 100. Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

  Cześć, dobra robota panowie, ale ogólnie znacznie bardziej podobało mi się jakbyście wrzucali typy razem ze wszystkimi w dziale zakłady bukmacherskie, jak to Szady robił wcześniej, bo niestety z kursów, które tu Szady podałeś można zagrać tak na prawdę tylko Harrisa po lepszym, reszta już gorsze. Ja jestem dopiero początkujący jeśli chodzi o mma i się nie wychylam, ale z czasem też będę próbował coś grać samodzielnie, ale na razie próbuję to co tutaj na forum wyłapie 🙂

  Nie twierdzę, że ta inicjatywa jest zła, ale wolałbym nawet krótkie opisy kilka zdań, bądź nawet bez, w dziale o zakładach, a później na przykład tak jak tu lub poprzednio przed galą, dłuższy opis, no ale pewnie traci to klimat wyczekiwania na artykuł jak byście te kilka zdań napisali wcześniej 🙂

  Pozdrawiam i powodzenia:-)

 101. Chciałem grać Raniego, ale znów masa wątpliwości po tym wpisie. Rozmyśliłem się już i chyba nie zagram ani jednego ani drugiego. Ewentualnie puszczę Maximo Blanco na singlu na tą galę, bo Maynard też się wydaje troche niepewny. Szkoda,że nie opisywaliście tej walki. Dobra robota.

 102. No, cykl jak się patrzy : ) Szady, jestem pod wrażeniem. Właściwie to jesteś żółtodziub ; ) ale profesjonalne podejście do sprawy masz bez dwóch zdań. Aż mi wstyd i chylę czoła bo mógłbyś być moją kopią, a ja jestem twoim obserwatorem:-) Do wszystkiego trzeba mieć dystans, ty go masz, masz oprócz tego jeszczę chęć zabawy, tego nie mają "zawodowcy". Tomasza Chmurę też pochwalę, ale to już jak chwalić Wołoszańskiego:-)

  🙂

 103. eee… średnio mnie te analizy przekonują…
  Dlatego postawię wg mojego przeczucia (jak to często bywa) ;D

  P.S Będzie możliwość postawienia na Grabowskiego gdzieś?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.