ufc 101

Po 7 miesiącach doczekaliśmy się pierwszej zmiany lidera. Korszystając z mniejszej ilości walk do typowania R.O.B. stał się procentowo najskuteczniejszym typerem (30-15, 67%), Venom spada na drugie miejsce ex aequo z Yoshihiro (obydwaj 75-39, 66%). Dalej jest Tidżej (73-41, 64%), który stracił kontakt z czołówką, Garret (65-38, 63%) i tradycyjna czerwona latarnia tego zestawienia Defthomas (40-32, 56%).  Nasze typy na 101 po kliknięciu.

R.O.B.

B.J. Penn  vs. Kenny Florian – Florian przez decyzję
Anderson Silva  vs. Forrest Griffin – Silva przez TKO, trzecia runda
Amir Sadollah vs. Johny Hendricks – Sadollah przez poddanie w pierwszej rundzie
Kendall Grove  vs. Ricardo Almeida – Almeida przez poddanie w drugiej rundzie
Josh Neer  vs. Kurt Pellegrino – Neer przez krwawą decyzję
Aaron Riley  vs. Shane Nelson – Riley przez decyzję
Tamdan McCrory  vs. John Howard – McCrory przez poddanie, druga runda
Alessio Sakara  vs. Thales Leites – Leites przez poddanie w drugiej rundzie
Matt Riddle  vs. Dan Cramer – Riddle przez TKO ,druga runda
George Sotiropoulos  vs. George Roop – Sotiropoulos przez poddanie w drugiej rundzie
Danillo Villefort  vs Jesse Lennox – Villefort przez poddanie w pierwszej rundzie

Venom

B.J. Penn (13-5-1) vs. Kenny Florian (11-3)
B.J. Penn przez poddanie, runda 2. Florian jest jednym z najtrudniejszych przeciwników Penna w lekkiej od lat. Kenny od porażki z Sherkiem zrobił ogromne postępy, jest bardzo wszechstronnym inteligentnym uderzaczem, poprawił zapasy, co w połączeniu ze znakomitym BJJ daje wybuchową mieszankę. Niestety dla niego wszystko to co robi bardzo dobrze, B.J. robi jeszcze lepiej. Hawajczyk może nie jest tak wszechstronnym uderzaczem, ale za to jego boks należy do najlepszych w MMA, o najwyższej klasy parterze i znakomitej obronie przed obaleniami nie muszę wspominać. Jego jedyną słabą stroną jest oczywiście przygotowanie kondycyjne, ale żeby to wykorzystać trzeba być świetnym zapaśnikiem najlepiej z wagi wyżej. Nie zdziwię jak walka potrwa całe 25 minut, a Kenny wygra nawet dwie rundy, ale wydaje mi się, że bardziej prawdopodobne jest, że Penn trafi w stójce i oszołomionego rywala podda duszeniem zza pleców.

Anderson Silva (24-4) vs. Forrest Griffin (16-5)
Anderson Silva przez KO, runda 2. Forrest chyba nie będzie chciał tańczyć z Silvą przez pełen dystans pojedynku jak robili to Cote i Leites. Wydaje mi się, że zaatakuje Brazylijczyka z głową, czyli nie tak jak w legendarnym pojedynku z Bonnarem, ale spróbuje przycisnąć Spidera w parterze wykorzystując bardzo dobre BJJ i przewagę warunków fizycznych. Jednak nawet jak uda mu się pokonać co raz lepsze zapasy Pająka, to prędzej czy później nadzieje się na coś w stójce tak jak Marquardt czy Henderson. Trafionemu celnie Forrestowi rzadko udaje się powrócić do walki, zresztą Silva nie powinien dać mu na to okazji.

Amir Sadollah (1-0) vs. Johny Hendricks (5-0)
Amir Sadollah przez poddanie, runda 2. Po roku od wygrania TUFa 7 Sadollah wreszcie stoczy drugą walkę w UFC. Joe Silva zestawił go z innym utalentowanym zawodnikiem, dwukrotnym mistrzem NCAA w zapasach niepokonanym Johnym Hendricksem. Walka będzie miała typowy dla występów Amira przebieg. Sadollah będzie kompletnie zdominowany zapaśniczo by w pewnym momencie z kapelusza wyciągnąć jakieś poddanie lub nokaut.

Kendall Grove (10-5) vs. Ricardo Almeida (10-3)
Ricardo Almeida przez decyzję. Jeśli zmierzający do wagi półśredniej Brazylijczyk nie będzie bardzo odstawał siłowo od mistrza trzeciego TUFa, powinien zdominować walkę w parterze. Grove to jeden z bardziej nieudanych mistrzów reality show UFC, nigdy nie był zbyt pracowity, ani skupiony na swoim zawodzie. W stójce może zrobić Almeidzie sporo kłopotów, ale w parterze będzie miał ogromne problemy. Cachorrao wygra przynajmniej dwie rundy, tym samym cały pojedynek.

Josh Neer (25-7-1) vs. Kurt Pellegrino (13-4)
Josh Neer przez decyzję. Kiedy Josh Neer nie prowadzi samochodu pod wpływem alkoholu, ma potencjał na bycie jednym z czołowych lekkich w UFC. Jest niezwykle twardy i mocny w każdej płaszczyźnie. Pellegrino to też wszechstronny solidny zawodnik, ale w stójce daje się za często trafiać, a w parterze zdarza się, że jego czarny pas BJJ go zawodzi. Kandydat na walkę wieczoru.

Aaron Riley (27-11-1) vs. Shane Nelson (12-3)
Aaron Riley przez TKO, runda 2. Rewanż za jedno z najgorszych przerwań sędziowskich w tym roku. Riley to zdecydowanie lepszy zawodnik, jeśli znowu wygranej nie pozbawi go niedoświadczony ringowy, powinien sobie spokojnie poradzić.

Tamdan McCrory (11-2) vs. John Howard (11-4)
John Howard przez decyzję. Howard w debiucie niespodziewanie wypunktował Chrisa Wilsona, tutaj czego go chyba trudniejsze zadanie. W stójce Doomsday będzie miał spory deficyt zasięgu, dlatego zapewne zdecyduje się na pojedynek zapaśniczy. Jeśli nie da się złapać w parterze, wygra nieznacznie przez decyzję.

Alessio Sakara (13-7) vs. Thales Leites (14-2)
Thales Leites przez poddanie. Włoch ma szansę uderzacza, ale Thales to znakomity grappler. Obali Sakarę, przejdzie gardę, pewnie zdobędzie plecy, zakończy walkę duszeniem i trochę zrehabilituje się za starcie z Andersonem.

Matt Riddle (2-0) vs. Dan Cramer (1-0)
Matt Riddle przez TKO, runda 2. Z dwóch młodych talentów z TUFa trenujący w Arizona Combat Sports Riddle wydaję się lepszym zawodnikiem. Cramer sprawił sporą niespodziankę wygrywające z Mattem Arroyo, ale Riddle to lepszy zapaśnik, do tego bardzo niebezpieczny w stójce i tam walka pewnie się rozstrzygnie.

George Sotiropoulos (9-2) vs. George Roop (9-4)
George Sotiropoulos przez TKO, runda 2. Utalentowany Australijczyk wraca po prawie półtorarocznej przerwie, do tego debiutuje w lekkiej. Jest lepszy od Roopa zarówno w stójce jak i w parterze, jeśli nie zdarzy się nic nieprzewidywalnego wygra zdecydowanie.

Danillo Villefort (9-2) vs Jesse Lennox (10-1)
Danillo Villefort przez poddanie. Team Pata Mileticha jest w tej chwili w kompletnej rozpisce, dlatego mam poważne obawy, że Lennox będzie gotowy chrześniaka Antonio Rodrigo Nogueiry. Walka powinno zakończyć się szybko przez poddanie.

Yoshihiro

B.J. Penn vs. Kenny Florian
Anderson Silva vs. Forrest Griffin
Amir Sadollah vs. Johny Hendricks
Kendall Grove vs. Ricardo Almeida
Josh Neer vs. Kurt Pellegrino
Aaron Riley vs. Shane Nelson
Tamdan McCrory vs. John Howard
Thales Leites vs. Alessio Sakara
Matt Riddle vs. Dan Cramer
George Sotiropoulos vs. George Roop
Danillo Villefort vs. Jesse Lennox

TJ

B.J. Penn vs. Kenny Florian – Podtrzymam to co napisałem „Pod lupą” choć z każdą godziną wygrana Penna wydaje mi się mniej prawdopodobna. Penn, poddanie, 3 runda.

Anderson Silva vs. Forrest Griffin – Forrest zapowiada że nie zostanie złamany i nie będzie unikał walki. Jeśli w istocie tak się stanie to szacunek dla niego niezależnie od wyniku. Styl Andersona może już nie jest pełny impetu ale jego obrona pozostała nie do przejścia. Jeśli Forrest będzie uparcie szedł do przodu to ujrzymy znowu te zabójcze kontry, które zamieniły głowę Lebena w gruszkę i znokautowały Franklina 2 razy w jednej walce. Szanse Griffina leżą na ziemi bo jest na tyle dobrym grapplerem by przytrzymać Silvę na macie przez kolejne rundy ale nie wiem czy będzie chciał wygrać w taki sposób. Silva, KO, 2 runda.

Amir Sadollah vs. Johny Hendricks – Gdyby ta walka miała miejsce 2-3 miesiące po wygranej nad Dollawayem może uwierzyłbym, że Sadollah podda kolejnego zapaśnika. Teraz po ponad rocznej przerwie zmierzy się z byłym mistrzem NCAA, który dobrze zaadaptował się do MMA. Hendricks już poradził sobie z podobnym do Amira rywalem w osobie Serdyukowa i tak samo powinen wygrać tym razem. Hendricks przez decyzję.

Kendall Grove vs. Ricardo Almeida – Doniesienia z obozu Grove’a są następujące: ma lekką kontuzję żeber i problemy z motywacją. Nie rokuje to dla niego dobrze w walce z bardzo dobrym grapplerem jakim jest Almeida. Brazylijczyk dysponuje także przyzwoitą stójką a Kendall za każdym razem kiedy walczy jest kandydatem do firmowania kolejnych odcinków szklanej szczęki. Almeida napocznie przeciwnika w stójce i wykończy w parterze. Almeida, poddanie, 2 runda.

Kurt Pellegrino vs. Josh Neer – Obydwaj zawodnicy mają dość luźne podejście do strategii i może to być z tego powodu interesujący pojedynek. Pellegrino to twardziel, przewalczył 3 rundy z dziurą w wardze ale Neer to prawdziwy człowiek ze stali. Nie dał się poddać Diazowi i nie widzi mi się, żeby „Batman” miał dokonać tej sztuki. Najpewniej będą się okładać przez 3 rundy po czym Neer wygra po wyrównanej walce. Neer przez decyzję.

Shane Nelson vs. Aaron Riley – Oto co napisałem przy okazji tej walki na UFC 96, nadal aktualne. Nelson ma nabity walkami na Hawajach rekord z przeciwnikami, którzy wszyscy walczą w ten sam, ograniczony sposób. Riley też lubi niezłą bójkę ale mimo wszystko podchodzi do tego bardziej metodycznie niż przeciętny hawajski fighter, nie mówiąc już o tym, że potrafi takie walki przetrzymać kondycyjnie. Riley przez decyzję.

Tamdan McCrory vs. John Howard – Teoretycznie Howard pokonał już lepszego zawodnika jakim jest Chris Wilson ale zrobił to w nie do końca przekonywujący sposób. Na pewno ma lepsze zapasy ale to będzie jego jedyna przewaga. McCrory dzięki swojemu wzrostowi powinien mieć nieznaczą przewagę w grapplingu i sporą w stójce, gdzie musi utrzymać na dystans mającego parę w łapach Howarda. McCrory przez decyzję.

Thales Leites vs. Alessio Sakara – Jedyną interesującą kwestią dla mnie jest to czy Sakara wskoczy do gardy Leitesa jak zdarzyło mu się to w walce z Listerem. Leites, poddanie, 1 runda.

Matt Riddle vs. Dan Cramer – Cięzko powiedzieć czego się spodziewać po zawodnikach, którzy stoczyli łącznie 3 zawodowe walki. Cramer ma dobrą szczęke i serce do walki ale nie wiem czy poradzi sobie z zapasami Riddle’a. Riddle przez decyzję.

George Sotiropoulos vs. George Roop – Sotiropoulos jest nękany przez kontuzje ale technicznie to solidny fighter. Roop natomiast już dwa razy w UFC zmagał się na śmierć i życie z Shanem Nelsonem i Dave’m Kaplanem co nie rokuje za dobrze na ten pojedynek, co więcej jest podatny na poddania, tak kończyli go Nover w TUFie i 3 innych rywali. Australijczyk powinien dopisać swoje nazwisko do tej listy. Sotiropoulos, poddanie, 3 runda.

Jesse Lennox vs. Danilo Villefort – Lennox to kolejny produkt ekpiy Mileticha gdzie ostatnio poważnym problemem jest nauka obrony przed poddaniami. To jest wpadanie wprost w sidła zawodnika ATT Villeforta, który powinien znaleźć sposób na odklepanie rywala. Villefort, poddanie, 1 runda.

Garret

B.J. Penn vs. Kenny Florian – BJ Penn, przez poddanie, 3 runda.
Anderson Silva vs. Forrest Griffin – Anderson Silva przez TKO, 3 runda.
Amir Sadollah vs. Johny Hendricks – Amir Sadollah przez decyzje.
Kendall Grove vs. Ricardo Almeida – Kendall Grove przez TKO, 1 runda.
Josh Neer vs. Kurt Pellegrino – Kurt Pellegrino przez decyzje
Aaron Riley vs. Shane Nelson – Aaron Riley przez TKO, 2 runda.
Tamdan McCrory vs. John Howard – Tamdan McCrory przez poddanie, 1 runda.
Alessio Sakara vs. Thales Leites – Thales Leites przez poddanie, 1 runda. Jedyna ciekawostka dnia dzisiejszego – Alessio Sakara w 2009 roku stoczył dwie zawodowe walki bokserskie, jednocześnie będąc pod kontraktem UFC. I jak tu wierzyć Fedorowi że kontrakty w UFC są niewolnicze?
Matt Riddle vs. Dan Cramer – Matt Riddle przez decyzje.
George Sotiropoulos vs. George Roop – George Sotiropoulos przez TKO, 1 runda.
Danillo Villefort vs Jesse Lennox- Jesse Lennox przez poddanie, 2 runda.

Defthomas

B.J. Penn vs. Kenny Florian
Anderson Silva vs. Forrest Griffin
Amir Sadollah vs. Johny Hendricks
Kendall Grove vs. Ricardo Almeida
Josh Neer vs. Kurt Pellegrino
Aaron Riley vs. Shane Nelson
Tamdan McCrory vs. John Howard
Alessio Sakara vs. Thales Leites
Matt Riddle vs. Dan Cramer
George Sotiropoulos vs. George Roop
Danillo Villefort vs Jesse Lennox

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

160 KOMENTARZE

 1. tak a propos tego co napisał Garret o Sakarze. To żadna nowość Zuffa od lat pozwala zawodnikom na starty boksie (m.in Jeff Curran) czy grapplingu.

 2. ….B.J. PENN…. vs. Kenny Florian
  ….ANDERSON SILVA…. vs. Forrest Griffin
  ….AMIR SADOLLAH…. vs. Johny Hendricks
  Kendall Grove vs. ….RICARDO ALMEiDA….
  ….JOSH NEER…. vs. Kurt Pellegrino
  Aaron Riley vs…SHANE NELSON….

 3. Wow, jestem liderem 😀
  To się pewnie zmieni niestety po tej gali bo jako jedyny z całej redakcji postawiłem na Floriana 🙂
  Miałem dużą zagadkę z tą walką obawiam się że BJ wygra ale to będzie mój drugi typ ” w karierze ” ( 😀 ) w którym kierowałem się emocjami. Po prostu nie mogłem postawić na tą beksę BJ’a .

 4. Zapowiada się super gala B.J. Penn vs. Kenny Florian, Anderson Silva vs. Forrest Griffin to będą hitowe walki

 5. powodzonka dla BJ!lubię tego zawodnika!pomimo że obecnie nie ma szans z fenomenem czyli GSP!

 6. Szkoda, że Griffin nie może zrobić w octagonie użytku ze swojego poczucia humoru, byłby faworytem 🙂

 7. Mam podobne typy co ROB,
  1. Kenny rozwal „Prodiża” !
  2 Tylko jedna zmiana, stawiam na Sakare…(też raczej emocjonalnie)
  3 Cholera nie będę na żywo oglądał, bo na weselicho jadę (no chyba, że napoje alkoholwe będą bez promili 🙂 pozdro

 8. B.J. Penn vs. Kenny Florian – Florian przez decyzję
  Anderson Silva vs. Forrest Griffin – Silva przez KO
  Amir Sadollah vs. Johny Hendricks – Sadollah przez poddanie
  Kendall Grove vs. Ricardo Almeida – Almeida przez poddanie
  Josh Neer vs. Kurt Pellegrino – Pellegrino przez decyzję
  Aaron Riley vs. Shane Nelson – Riley przez decyzję
  Tamdan McCrory vs. John Howard – McCrory przez poddanie
  Alessio Sakara vs. Thales Leites – Leites przez poddanie
  Matt Riddle vs. Dan Cramer – Riddle przez TKO
  George Sotiropoulos vs. George Roop – Sotiropoulos przez poddanie
  Danillo Villefort vs Jesse Lennox – Villefort przez poddanie

 9. Ja sie troche boje o Penna bo to mu zycze w tej walce ale Florian to naprawde kompletny zawodnik i moze sprawic „niespodzianke”.Dalej stawiam na Silva,Hendricks,Alemida,Pellegrino przez poddannie i nieuwage Neera,Mccrory i oczywiscie Leites.Sakara nie ma zadnych szans moim zdaniem.

 10. wytłumaczcie mi jak Wy to liczycie bo chyba nie kumam np. ROB 30-15 = 67%

  a tak poza tym mogłoby sie pojawic na stronce cos takiego jak typowanie czytelnikow itp.

 11. 30 trafionych, 15 nietrafionych z łącznie 45 typów. To daje 67% skuteczności. Chyba proste, nie? Nad tym drugim pracujemy.

 12. od tygodnia masakruje spidera forrestem w undisputed heheh i mam nadzieje ze w rzeczywistości też tak sie stanie ,pozatym – bj,almeida,sadollah,leites(mimo że bede kibicował legionariusowi pewnie zostanie poddany w 2 r),neer…tyle

 13. B.J. Penn vs. Kenny Florian – BJ Penn (chciałbym by KenFlo wygrał, ale obawiam się że „Mały Budda” tym razem da radę)
  Anderson Silva vs. Forrest Griffin – Anderson Silva
  Amir Sadollah vs. Johny Hendricks – Johny Hendricks
  Kendall Grove vs. Ricardo Almeida – Ricardo Almeida
  Josh Neer vs. Kurt Pellegrino – Josh Neer
  Aaron Riley vs. Shane Nelson – Aaron Riley
  Tamdan McCrory vs. John Howard – Tamdan McCrory
  Alessio Sakara vs. Thales Leites – Thales Leites
  Matt Riddle vs. Dan Cramer – Matt Riddle
  George Sotiropoulos vs. George Roop – George Sotiropoulos
  Danillo Villefort vs Jesse Lennox- Danillo Villefort

 14. Ech … 101 to nie 100. Bardziej już czekam na WEC 42.
  (Venom napiszesz coś o kogucikach?) 🙂

 15. Griffin przez decyzję, Florian przez decyzję. Trzeba mieć fantazję 🙂

 16. Po tym co go ostatnio spotkało biedny Tidzej pewnie teraz siedzi i analizuje, po raz setny, swój nowy tekst pod katem stylistyki i gramatyki.
  Nie przejmuj się Tidzej! Publikuj jak masz!! 🙂

 17. Yaro ma racje,myślę że to całkiem przednia zabawa byłaby z typowaniem przez użytkowników.Jest jakaś szansa ze powstanie typer mmarocks?

 18. Penn/Florian = Florian przez poddanie
  Silva/Griffin = Silva przez KO
  (moje luźne typy na podstawie własnych obserwacji 😀 )

 19. grzeczniejszy będę już
  Tidżeja doprowadzić do rozpaczy nie było zamiarem mym.
  Na mejla będę swe uwagi słał
  😀

  Na cierpieniach Tidżeja skorzysta on sam najwięcej.

  A tak w ogóle to mnie denerwuje, że Sadollah sie zaprezentował z niedowagą kilku funtów, co sugeruje, że utratę masy w czasie kontuzji zaliczył sporą. Dziwi to szczególnie, że będzie walczył w niższej kategorii wagowej.

 20. Sadollah mogl zaliczyc spora utrate masy
  Mogl tez postawic klocek na minute przed wazeniem.
  Nigdy nie wiadomo

 21. dobrze działą wam licznik do gali? bo mi sie wydaje że gale sie zawsze o 4 naszego czasu zaczynają

 22. siedzę i zastanawiam się na którą nastawić budzik by obejrzeć walkę griffina…myślicie ze jak nastawie na 5 to będzie spokojnie zdążę?

 23. B.J. Penn vs. Kenny Florian – Florian
  Anderson Silva vs. Forrest Griffin – Griffin

 24. Przemek ja ustawiam na 4 50 żeby na 5 juz gala szla i tez interesują mnie 2 pojedynki a obstawiam tak
  B.J. Penn vs. Kenny Florian – BJ Penn poddanie 3 r
  Anderson Silva vs. Forrest Griffin – Griffin ud

 25. jak dla mnie to penn by tko, silva by tko, almeida by sub., hendricks by ko, riley by ud 😀

 26. Na stronie UFC jest napisane ze transmisja ppv zaczyna sie o 10 czasu lokalnego a stamtad jest 6 godzin roznicy z Polska, wiec wychodzi 4. A ten zegar obok to troche inaczej pokazuje.
  Chyba lepiej wczesniej wlaczyc:)

 27. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 28. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 29. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 30. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 31. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 32. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 33. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 34. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 35. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 36. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 37. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 38. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 39. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 40. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 41. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 42. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 43. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 44. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 45. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 46. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 47. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 48. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 49. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 50. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 51. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 52. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 53. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 54. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 55. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 56. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 57. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 58. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 59. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 60. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 61. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 62. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 63. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 64. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 65. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 66. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 67. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 68. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 69. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 70. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 71. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 72. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 73. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 74. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 75. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.