Kolejny materiał wideo zza kulisów reality show organizacji KSW – Tylko Jeden. W czwartym odcinku programu Piotr Walawski zmierzył się z wchodzącym na zastępstwo Pawłem Kiełkiem.

Już na początku piątkowego odcinka widzowie usłyszeli, że Gładkowicz w zaledwie 4 dni musiał zrzucić aż 9 kilogramów, a jak później zdradzili sami uczestnicy, w 6 dni zdołał zbić aż 16 kilogramów.

Podczas sprawdzania wagi Gładkowicz wniósł na skalę 82,7 kg. Limit w programie wynosił 81,5 kg, w związku z czym „Clark Kent” został czwartym zawodnikiem, który musiał opuścić program, natomiast pierwszym, który odpadł bez walki w klatce. W jego miejsce wszedł w ostatniej chwili Paweł Kiełek.

Zobacz pozostałe kulisy programu „Tylko Jeden”:

>>> Odcinek 1
>>> Odcinek 2 (przed walką)
>>> Odcinek 2 (po walce)
>>> Odcinek 3 (przed walką)
>>> Odcinek 3 (po walce)
>>> Odcinek 4 (przed walką)

Tylko Jeden to projekt programu telewizyjnego, gdzie zawodnicy zostali zamknięci w jednym domu, który naszpikowany jest kamerami. Widzowie mogą oglądać jak ich ulubieńcy zmagają się w codziennych sytuacjach oraz w klatce. Nagrodą za zwycięstwo w programie, będzie kontrakt z KSW wart 200 tysięcy złotych.

Zobacz również:

9 KOMENTARZE

 1. Ale frajerstwo katować się zbijając 16 kg w ciągu 6 dni i nie zostać dopuszczonym do walki.  Jak można się tak zapuścić by ważyć 98-99 kg wiedząc, że można usłyszeć, że za tydzień się walczy w 81.5 kg… szkoda zdrowia chłopaka. Mam nadzieję, że szybko się odbije i to w MW.

 2. Ale frajerstwo katować się zbijając 16 kg w ciągu 6 dni i nie zostać dopuszczonym do walki.  Jak można się tak zapuścić by ważyć 98-99 kg wiedząc, że można usłyszeć, że za tydzień się walczy w 81.5 kg… szkoda zdrowia chłopaka. Mam nadzieję, że szybko się odbije i to w MW.

  95 wazyl jak wchodzil. On walczy w 77 teraz tak wiec juz pewnie do sredniej nie pojdzie. No dal dupy. 3 tyg tam siedzial to dlaczego nie robil od poczatku tej wagi to nie wiem. 20 razy by ja zrobil…

 3. 95 wazyl jak wchodzil. On walczy w 77 teraz tak wiec juz pewnie do sredniej nie pojdzie. No dal dupy. 3 tyg tam siedzial to dlaczego nie robil od poczatku tej wagi to nie wiem. 20 razy by ja zrobil…

  Najgorsze jest to, że naprawdę był jedynym typem tam, który przed kamerą zbudował sobie jakąś sympatię. W przeciwieństwie do swoich współlokatorów przynajmniej potrafił się wysłowić nie kurwując trzy razy w zdaniu współrzędnie złożonym.

 4. Rozumialbym gdyby dostal pierwsza walke w programie ale od pierwszego dnia mogl rozpoczac zbijanie i nie byloby problemu nie wiem na co liczyl ze dostanie walke mimo nadwagi czy byl tak pewny siebie

 5. 95 wazyl jak wchodzil. On walczy w 77 teraz tak wiec juz pewnie do sredniej nie pojdzie. No dal dupy. 3 tyg tam siedzial to dlaczego nie robil od poczatku tej wagi to nie wiem. 20 razy by ja zrobil…

  Młody jest, zobaczył przechodzoną blankę to zamiast myśleć o zbijaniu wagi to zbijał coś innego.

  :roberteyeblinking:

 6. Młody jest, zobaczył przechodzoną blankę to zamiast myśleć o zbijaniu wagi to zbijał coś innego.

  :roberteyeblinking:

  Blankę ? Naprawdę ? :brianvomit::iamdone: Więcej w niej plastyku niż w fabryce lalek barbie :razz:utinlaugh:

 7. Blankę ? Naprawdę ? :brianvomit::iamdone: Więcej w niej plastyku niż w fabryce lalek barbie :razz:utinlaugh:

  Młody jest jeszcze  to i głupi, nie wie co to "natural".

  :roberteyeblinking:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.