Mistrz KSW w wadze półciężkiej, Tomasz Narkun, proponuje zorganizowanie walki jego brata z bratem Mariusza Pudzianowskiego, Krystianem Pudzianowskim. Takie starcie mogłoby odbyć się już na gali FEN 28, która odbędzie się 13 czerwca.

„Jeden Pudzian w KSW. Jeden Narkun w KSW. Drugi Pudzianw FEN. Drugi Narkun w FEN? Jak wam się to podoba?”

Mowa oczywiście o jednym z braci „Żyrafy”, Robercie. Fani MMA wielokrotnie widzieli go już w narożniku aktualnego mistrza wagi półciężkiej razem z drugim bratem, Arturem. Na ten moment nie wiadomo jednak, z kim podczas czerwcowej gali FEN 28 skrzyżuje rękawice Krystian Pudzianowski.

Brat byłego strongmana w rozmowie z telewizją Polsat Sport zdradził, że zna już nazwisko swojego przeciwnika. Organizacja Fight Exclusive Night rywala Pudzianowskiego ogłosi prawdopodobnie w ciągu najbliższych dni.

Dla 39-latka będzie to druga walka w klatce mieszanych sztuk walki. W pierwszej pokonał w drugiej rundzie Radosława Słodkiewicza. Starcie to miało miejsce podczas zeszłorocznej gali Free Fight Federation 1.

W karcie walk FEN 28 widzowie zobaczą walki o tytuły mistrzowskie w wadze lekkiej i ciężkiej, w której kolejno rękawice skrzyżują Mateusz Rębecki i Fabiano Silva oraz Szymon Bajor i Oli Thompson.

36 KOMENTARZE

 1. To mógł wymyślić tylko Narkun :razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek:

 2. Mogliście zrobić z tego dobrego posta w stylu "zgadnij kto jest autorem takiej propozycji" , w ciemno obstawiłbym brata brata Narkuna czyli Tomasz Narkun. Kurwa jaki ma to sens? W jakiej alternatywnej rzeczywistości? Po co to komu i podstawowe pytanie kto chce to oglądać, ba, kto za to zapłaci? Ja pierdole chyba tylko u nas MMA zamiast sie rozwinąć po tym jak Mamed napędził cały ten sport, zeszło do poziomu "dno" dzięki tym wszystkim wyjebistym "gwiazdom" do tego na prawde dobry zawodnik jakim jest żyrafa sam cofa ten sport jakimiś z chuja wziętymi pomysłami i propaguje takie gówno gówniane… W 2000 roku ministerstwo sportu powinno zakazać mma w Polsce, chyba poziom naszych zawodników dzięki temu byłby lepszy niż jest oficjalnie. Bo jak prawdziwi zawodnicy mają się rozwijać, ci którzy mają ambicje oczywiście, skoro nawet sam mistrz KSW podsuwa takie piękne pomysły. Jesteśmy w dupie i to ciemnej

 3. Jóźwiak może na to pójść. A później wyreżyseruje film o gangsterach, ale czarno-biały bo on zawsze musi być ciut niżej niż jego idole.

 4. GOAT ma brata.

  A więc można kończyć ten burdel, przelejcie siano bratu GOATa, puchar wyślijcie dpd i po sprawie.

 5. Pojedynek braci. To komedia byc znanym z tego ze jest sie czyims bratem:lol:

  Normalnie tak, ale w przypadku tych braci to chyba dobrodziejstwo.

 6. Po raz pierwszy …..brat kontra brat…..epickie bój jak Kain i Abel…..pisze się historia….REKORD…..WOWWWWWW

  a nie to nie ta federacja

 7. Bracia Walusia po tym jak przegrał na gali w Suwałkach, chcieli wejść do klatki żeby go pomścić…więc kto wie, kto wie..widziałem na wlasne oczy?, ale czy na trzeźwo  by to powtórzyli?

 8. Gdzie tu widzicie taką propozycję?

  Napisał tylko, że skoro w Fenie i KRS jest po jednym Pudzianie, to i może być po jednym Narkunie.

 9. To takie akurat na poziomie FEN.

  FEN zatrudnia słabo znanego brata Pudziana po czym nikomu nie znany Narkun promuje walkę swojego brata, którego tym bardziej nikt nie zna.

  Freakfight na miarę FEN.

 10. Samo zakontraktowanie Krystka do FEN to jakiś nieśmieszny żart. Może się mylę ale te Narkuny chyba coś tam trenują.  W sumie to i tak nic nie zmienia, bo w dupie mam tą walkę i na siłę robienie jakiegoś cyrku

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.