Mistrz KSW w wadze półciężkiej, Tomasz Narkun, proponuje zorganizowanie walki jego brata z bratem Mariusza Pudzianowskiego, Krystianem Pudzianowskim. Takie starcie mogłoby odbyć się już na gali FEN 28, która odbędzie się 13 czerwca.

„Jeden Pudzian w KSW. Jeden Narkun w KSW. Drugi Pudzianw FEN. Drugi Narkun w FEN? Jak wam się to podoba?”

Mowa oczywiście o jednym z braci „Żyrafy”, Robercie. Fani MMA wielokrotnie widzieli go już w narożniku aktualnego mistrza wagi półciężkiej razem z drugim bratem, Arturem. Na ten moment nie wiadomo jednak, z kim podczas czerwcowej gali FEN 28 skrzyżuje rękawice Krystian Pudzianowski.

Brat byłego strongmana w rozmowie z telewizją Polsat Sport zdradził, że zna już nazwisko swojego przeciwnika. Organizacja Fight Exclusive Night rywala Pudzianowskiego ogłosi prawdopodobnie w ciągu najbliższych dni.

Dla 39-latka będzie to druga walka w klatce mieszanych sztuk walki. W pierwszej pokonał w drugiej rundzie Radosława Słodkiewicza. Starcie to miało miejsce podczas zeszłorocznej gali Free Fight Federation 1.

W karcie walk FEN 28 widzowie zobaczą walki o tytuły mistrzowskie w wadze lekkiej i ciężkiej, w której kolejno rękawice skrzyżują Mateusz Rębecki i Fabiano Silva oraz Szymon Bajor i Oli Thompson.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.