Z okazji zbliżającej się gali oznaczonej numerem 191, UFC prezentuje wideo z kontrowersyjnie zakończonego pojedynku między Frankiem Mirem a Timem Sylvią o pas mistrzowski dywizji ciężkiej. Sylvia przed tym starciem mógł się pochwalić nieskazitelnym bilansem walk, na który składało się 18 zwycięstw.

https://www.youtube.com/watch?v=hKuxaVoE8xU

6 KOMENTARZE

  1. Przyznam się że nie widziałem tej walki wcześniej , ale po jej obejrzeniu nie wiem czy się śmiać czy co , ręka rzeczywiscie wyglądała na złamaną i Dean podjął taką a nie inną decyzję ze względu na możliwosć uszczerbku na zdrowiu Tima Sylvi.. według mnie słuszną decyzje. Wracając do Tima Silvii to były to jego najlepsze czasy w karierze i był bardzo blisko zdobycia pasa UFC , pozniej juz niestety prezentował bardzo niski poziom , ale oczywiscie to wystarczyło aż nadto by pokonać Pudziana jeszcze amatora MMA , do dziś pamiętam jak oglądałem tą walkę po nocy i krzywiłem się za każdym kolanem które wchodziło na czoło Mariusza 🙂

  2. Po przewiezieniu Tima do szpitala faktycznie okazało się iż  jest złamana, więc decyzja Herba jak najbardziej słuszna.

  3. Patrze na zdjecie, potem na pierwsza czesc naglowka i nie wierze. UFC puszcza walke Sylvi i Pudziana. WOW.Rzeczywistosc uderzyla mnie ze zdwojona sila.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.