Tim Kennedy

Tim Kennedy wraca do UFC! Odpoczywający w ostatnim czasie od zawodowego sportu zawodnik poinformował o powrocie do największej organizacji MMA na świecie na swoim Facebooku (10:30):

Ten czołowy zawodnik wagi średniej UFC ostatni raz w oktagonie walczył we wrześniu 2014 roku kiedy to na gali UFC 178 przegrał po kontrowersyjnej walce z Yoelem Romero. Teraz po prawie dwuletniej przerwie ogłosił, że ma już zaplanowaną dużą walkę:

Mam już zakontraktowaną walkę, niestety nie mogę powiedzieć nic więcej bo to UFC musi ją ogłosić. Jestem w formie, cały czas trenowałem bo wiedziałem, że zbliża się czas mojego powrotu.

26 KOMENTARZE

 1. Podobno jak raz do niego USADA przyjechała to wyskoczył do nich z karabinem bo nie wiedział kto to. Chłop co chwilę dostaję pogróżki od ISIS to jest pewnie zdeka zestresowany 😆

 2. Czyżby Krzysztof? 👿
  Chociaż osobiście przypuszczam, że będzie to Anderson Silva, skoro to taka "DUŻA" walka.

 3. DiKaunt

  Chociaż osobiście przypuszczam, że będzie to Anderson Silva, skoro to taka "DUŻA" walka.

  Wujek Czel?

 4. Zajebiscie! Kurwa za kazdym razem co widze to zdjecie Tima to musze jebnac 50 pompek i pomachac hantelkiem troche!:bomb: szacuneczek Tim za dobra robote w armii!

 5. Hehee, pamiętam jak mu Yoel NołForgejDżizus wpierdolił po aferze z taboretem. Wracaj, wracaj, może skończy się marudzenie na Twitterach.

 6. Tim Kennedy widać od szczykafki nie stronił w czasie przerwy – szanuje :DC:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.