W ostatnim odcinku programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, Szymon Kołecki (MMA 8-1-0) wypowiedział się na temat informacji, które pojawiły się w ostatnich dniach. Były sztangista odniósł się do słów Łukasz Jurkowskiego (MMA 17-11-0), według których po zgłoszeniu kontuzji przez „Jurasa”, Kołecki miał możliwość wystąpienia na gali KSW 54 z innym przeciwnikiem.

„To absolutnie jest nieprawda. Nie chcę tego nazywać, że to jest kłamstwo, bo po prostu ktoś może nie mieć wiedzy i przekręcił fakty. Ja osobiście nawet proponowałem Maćkowi Kawulskiemu i Wojsławowi Rysiewskiemu, bo z nimi rozmawiam w federacji, że chciałbym zawalczyć być może z innym przeciwnikiem, to nie musi być main event, jeżeli to się tak nie sprzeda. Nawet proponowałem, że zmniejszę moje wynagrodzenie i to dosyć znacznie. Cały czas Maciek mówił, że okej, zrobimy ci mniejszą walkę, ale to będzie ciągle bardzo droga walka, a przy braku sprzedaży biletów, to będzie trudno ją umieścić w tej karcie walk i nie chcemy tego robić, zależy nam na tym, żebyś zawalczył w terminie, który teraz mam podany.”

Słowa te wypowiedział Jurkowski podczas swojego programu „Jurasówka”:

„Było dwóch kandydatów. Szymon koniecznie chce rywalizować ze mną. Co by nie mówić bardziej się nasz pojedynek finansowo i medialnie spina niż walka z jakimkolwiek innym rywalem.”

Podobną informację przekazał Daniel Omielańczuk w programie Oktagon Live. Wszystko wskazuje jednak na to, że Szymon Kołecki ostatecznie nie otrzymał propozycji konkretnego rywala na sierpniową galę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

19 KOMENTARZE

 1. No i tę wersję z grubsza potwierdził wcześniej pan Martin Lewandowski w wywiadzie dla in the cage. Tak więc ktoś kłamał. Ciekawe kto? Hmmm…

 2. Ciekawe kto ma procentowo teraz więcej anty fanów Najman czy Juras, bo ostatnio Najman mocno poprawił wizerunek a Juras szybuje ostro w dół.

 3. Ciekawe kto ma procentowo teraz więcej anty fanów Najman czy Juras, bo ostatnio Najman mocno poprawił wizerunek a Juras szybuje ostro w dół.

  Myślę, że jakby pojawił się wywiad z Warsaw Ninja, to ludzie by pokazali w komentarzach i łapkach co sądzą o nim. Więc nic dziwnego, że nie udzielił żadnego wywiadu, tylko schował się w radiu.

 4. Wyobrażacie sobie takiego kolegę z pracy jak Juras: wszystko manipuluje, przekręca i wyzywa od prowokatorów i nierobów?

  Bo mniej więcej tak można przełożyć jurasowanie na normalne życie.

  Myślę, że było słowo hajzerowanie to jurasowanie też warto wprowadzić

 5. Ja osobiście nawet proponowałem Maćkowi Kawulskiemu i Wojsławowi Rysiewskiemu, bo z nimi rozmawiam w federacji […]

  Panie Szymonie, to nie żadna federacja, tylko zwykła popierdółka. :roberteyeblinking:

 6. Ktoś tu kłamie.

  Nie podejrzewam o to pana Szymona.

  Z pozostałych każdy mógł to zrobić a nawet okłamywali siebie nawzajem.

 7. Czyli Pan Jurkowski minął się z prawdą i wytworzył sobie w głowie  alternatywną historię która mu pasowała?

  TOŻ TO SZOK

  nie spodziewałem się tego po panu Jurkowskim

  :razz:utinlaugh:

 8. A czemu Kołecki tak się uparł na Jurasa skoro ten ciągle coś tam odp…?

  No przecież się nie uparł. To KSW się uparło. Pan Szymon mówił, że dla niego nie ma znaczenia czy to będzie Juras czy ktoś inny i przy następnej propozycji walki chce mieć zapis, że jak rywal wypadnie to zapewnią mu zastępstwo.

 9. Familiada. Synonim slowa Juras.

  1.siuras

  2.ogoras

  3. Warszawski Ninja

  4.mostkowiak

  5.kregoslup moralny

  6.projekty

 10. Familiada. Synonim slowa Juras.

  1.siuras

  2.ogoras

  3. Warszawski Ninja

  4.mostkowiak

  5.kregoslup moralny

  6.projekty

  7. Architekt

 11. Familiada. Synonim slowa Juras.

  1.siuras

  2.ogoras

  3. Warszawski Ninja

  4.mostkowiak

  5.kregoslup moralny

  6.projekty

  Mój słownik w telefonie ma jeszcze jeden synonim. Ciągle muszę go poprawiać ❓

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.