Znamy już pierwsze pojedynki na gali Strikeforce w Playboy Mansion w Los Angeles, która odbędzie się 20 września. Oprócz pojedynku w wadze średniej pomiędzy Misakim i Riggsem, o którym pisaliśmy wcześniej, widzowie zobaczą walkę o pas w wadze półciężkiej. Weteran pierwszej edycji TUF Bobby Southworth (MMA 9-5) będzie bronił tytułu przeciwko występującemu ostatnio w Affliction Renato Babalu Sobralowi (MMA 30-7). Na gali powróci też mistrz wagi lekkiej Strikeforce Josh The Punk Thomson.

Jednocześnie kalifornijska organizacja zapowiedziała też kolejną galę, która odbędzie się 3 października w Denver. W walce wieczoru urodzony w Denver Duane Ludwig (MMA 16-8) będzie chciał się zrewanżować za 52-sekundową porażkę z 2005 roku Sammy’emu Morganowi (MMA 19-10). Na gali wystąpią też weterani światowych ringów i klatek Frank Trigg i Phil Baroni.

1 KOMENTARZ

  1. Strikeforce daje rade, przy takiej konkurencji BOGATYCH organizacji jak Affliction i UFC cały czas są w stanie wystawić interesującą kartę. No i gala jest w siedzibie Playboya więc na bank będzie komplet widzów 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.