foto WEC.tv

Po kolejnej udanej gali w ostatnią niedzielę WEC zapełnia pojedynkami kolejną WEC 50, 18 sierpnia w Las Vegas. MMAWeekly przynosi informacje o dwóch bardzo ciekawych pojedynkach w kategoriach koguciej i piórkowej. Znajdujący się krok od walki o pas w limicie 135 funtów Scott Jorgensen (MMA 10-3, 4 w rankingu MMARocks) skrzyżuje rękawice z najlepszym europejczykiem w niskich wagach Bradem Pickettem (MMA 19-4). Kategorie wyżej utalentowany podopieczny Urijah Fabera Chad Mendes (MMA 7-0) spotka się w klatce z doświadczonym Cubem Swansonem (MMA 14-3). Dodatkowo MMAJunkie zapowiada pojedynek dwóch niezłych lekkich Ricardo Lamasa (MMA 8-1) i Dave’a Jansena (14-1).

Rozpiska WEC 50.

MMAFighting na cztery dni przed galą Strikeforce: Fedor vs Werdum przynosi informację o czterech walkach spoza głównej karty. Niestety w San Jose nie wystąpią Europejczycy Magomed Shikshabekov, który nie dostał wizy i Maro Perak, który z niewiadomych powodów zniknął z rozpiski.

Rozpiska Strikeforce: Fedor vs Werdum.

Bellator zakontraktował już siedem pań do startującego w sierpniu turnieju w kategorii piórkowej kobiert (do 115 funtów). Do wcześniej ogłoszonych Megumi Fujii (MMA 20-0), Rosi Sexton (MMA 10-1), Jessici Pene (MMA 7-0) i Lisy Ward (MMA 13-5) dołączyły Lynn Alvarez (MMA 5-1), Angela Magana (MMA 9-4) i Irlandka Aisling Daly (MMA 9-0). Ostatnie miejsce miała zająć bokserska Elena Reid, ale musiała się wycofać z powodu kontuzji kolana.

Update: Jak informuje MMAJunkie.com ósmą i zarazem ostatnią uczestniczką turnieju w kategorii piórkowej kobiet (do 115 funtów) została zawodniczka American Top Team Jessica Aguilar (MMA 8-3).

3 KOMENTARZE

  1. Co do wypadnięcia Peraka, dla mnie to żadna strata:) Bardzo jara mnie perspektywa obejrzenia turnieju kobiet w Bellatorze. A czy Bellator planuje turniej w półciężkiej? Jak narazie to nic nie słychać o podpisywaniu zawodników LHW.

  2. WEC 50 będzie świetne. Jorgensena – w przypadku jeśli wygrana nie da mu titleshota – chętnie zobaczyłbym z Torresem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.