WFC 13 to jedyna duża gala tego weekendu. Oprócz walk w Belgradzie niezbyt wiele ciekawego będzie się działo. Tym razem oczy fanów powinny być skierowane na Finlandię, gdzie w Lahti odbędzie się gala Shooto Finland: Chicago Collision 7. W jedynej godnej odnotowania walce, która będzie głównym pojedynkiem tego wieczoru staną naprzeciw siebie Fin Matteus Lahdesmaki (MMA 9-6-3) i Francuz Olivier Pastor (MMA 10-6). Stawką pojedynku będzie tytuł mistrzowski Shooto Europe w wadze lekkiej.

Inną jutrzejszą, godną odnotowania fińską galą jest Kauhajoki Fight Night: Back Where it All Began, gdzie w walce wieczoru zobaczymy Polaka Michała Elsnera (MMA 6-7, 8 w Rankingu PL), który zmierzy się z reprezentantem gospodarzy Jarkko Latomakim (MMA 16-7). O tej walce informujemy tutaj.

Ze Skandynawii szybki przeskok na Wyspy Brytyjskie, a tam w Gloucester odbędzie się gala Ultimate Impact 4: Bad Intensions. Główną walką tej gali będzie starcie dwóch fighterów wagi średniej, angielskiego weterana Matta Ewina (MMA 20-9-1)  i znanego z niedawnej walki z Marcinem Zontkiem, Shauna Lomasa (MMA 9-23). Ewin swoją ostatnią walkę stoczył w 2008 roku na jednej z ostatnich gal nieistniejącego już Cage Rage. Oprócz walk na galach organizacji Cage Rage, gdzie stoczył osiem walk, Ewin walczył również dla wielu innych znanych organizacji jak Cage Warriors, M-1, czy Bodog. Teraz wraca do MMA po prawie trzech latach, a walka z Lomasem będzie typową walką na przetarcie przed czekającym go majowym pojedynkiem z Philem Baroni.

3 KOMENTARZE

  1. Zmieńcie proszę nazwę tego cyklu. Wieje biedą prosto z telewizji publicznej ! 🙂

  2. Nie udala ci sie wczorajsza impreza, dziewczyna cie rzucila, czy ogolnie przy sobocie nie masz nic innego do roboty, jak przypierdalanie sie o byle gowno??? Cykl juz leci trzeci miesiac, a tu nagle przypomnialo ci sie, ze nazwa wieje bieda 🙂 Jesli tak jest w rzeczywistosci to prosze zaproponuj cos co nie bedzie wialo bieda, jak to ujales. Napewno to rozpatrze.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.