hallmann-ufc

Wyniki po przejściu. Przypominamy, że przewidywany początek walki Piotrka to godzina 2:00. Od 1:00 galę można śledzić w Orange Sport.

Trenujący nad Wisłą Polak zwyciężył w oktagonie po raz pierwszy od września 2009 roku. Debiutujący w UFC Piotr Hallmann (14-1) uciszył brazylijską publikę w Belo Horizonte, niespodziewanie odklepując pod koniec drugiej rundy kimurą Francisco „Massarandubę” Trinaldo (13-3). Na sensacyjne zwycięstwo nie zanosiło się jednak po pierwszej rundzie. „Płetwal” wydawał się nieco stremowany na początku, co skrzętnie wykorzystał doświadczony rywal, rozpoczynając nawałnicę kopnięć na korpus. Choć po jednym z tych ciosów Hallmann osunął się na kolano, jego wątroba – jak na Polaka przystało – potrafiła znieść ból. Hallmann przetrwał atak rywala i stanął do drugiej rundy gotowy do dalszej walki. W drugim starciu „Massaranduba” zaczął płacić frycowe za swoje warunki fizyczne. Opadający z sił z każdą sekundą Brazylijczyk rozpoczął od oddania obalenia Hallmannowi po niefrasobliwym kopnięciu. Za pierwszym razem nie dał sobie zrobić krzywdy w parterze, ale za drugim, kiedy wylądował pod Polakiem, poczuł jego łokcie. Po ostrzeżeniu ze strony sędziego „Płetwal” postanowił przejść do chwytów i złapał kimurę, którą niespodziewanie odklepał czarny pas w BJJ.

Ronaldo Souza (MMA 19-3) potrzebował nieco ponad dwóch i pół minut na odprawienie Yushina Okamiego (MMA 29-7). Brazylijczyk zaczął ostro w stójce, która okazała się nie do przejścia dla Japończyka. Zepchnięty do siatki Okami przyjął niewiarygodną ilość mocnych, krótkich uderzeń na głowę, które wstrząsnęły nim na tyle, że mimo, iż obronił się z tej nawałnicy ciosów, to następnej już nie przetrzymał. Sędzia Leon Roberts widząc brak inteligentnej obrony u Yushina zdecydował się przerwać pojedynek, dając zwycięstwo przez TKO Souzie.

Joseph Benavidez (MMA 19-3), zgodnie z oczekiwaniem, potwierdził swój status drugiego najlepszego muszego na świecie. Amerykanin od pierwszych minut zdominował Jussiera da Silvę (MMA 15-3), by w końcu posłać go na deski celną kombinacją i mocnym kolanem. Kiedy zawodnicy znaleźli się w parterze, Benavidez zasypał skulonego w żółwiu przeciwnika gradem ciosów. Brak odpowiedzi ze strony Brazylijczyka zmusił sędziego do przerwania walki.
Pełna dramaturgii okazała się walka Rafaela Natala (MMA 17-4-1) z Torem Troengiem (MMA 16-5-1). Główną rolę grały tutaj jednak ręce tego pierwszego, którymi notorycznie naruszał Troenga w stójce, kładąc go na macie dwa razy. Twardość i hardość charakteru Szweda dały jednak o sobie znać i zawodnik ten pomimo ogromnych kłopotów, zdołał wytrwać do ostatniego gongu. Dominacja Brazylijczyka zarówno w parterze jak i w stójce była jednak niezaprzeczalna i to on zgarnął jednogłośną decyzję sędziowską.
Efektownym nokautem popisał się Ali Bagautinov (MMA 11-2) odprawiając zawodnika gospodarzy Marcosa Viniciusa (MMA 20-5-1). Już w pierwszej rundzie miała miejsce kluczowa dla tego pojedynku akcja. Bagautinov dociskając Viniciusa do siatki w pewnym momencie uderzył prawym łokciem w twarz przeciwnika, zamraczając go i starając się dobić w parterze. Marcos nie tylko przetrwał nawałnicę ciosów, ale nawet zdołał wykorzystać sytuację dla siebie, sweepując Rosjanina i zachodząc mu za plecy. Jednak wraz z upływem czasu dało się odczuć coraz większą przewagę Aliego. Przełom nastąpił w trzeciej odsłonie pojedynku, kiedy napierający Brazylijczyk nadział się na idealnie wymierzonego prawego prostego.

To właśnie lepsza stójka zapewniła zwycięstwo Edimilsonowi Souzie (MMA 13-3) w starciu z Felipem Arantesem (MMA 15-6-1). Wyrównana, a zarazem trudna do oceny walka toczyła się na przemian w płaszczyznach: parteru, w którym lepszym zawodnikiem był Felipe, oraz stójki, gdzie królował Edimilson.

Młody Brazylijczyk Lucas Martin (MMA 14–1), w swoim trzecim pojedynku w UFC, już od pierwszych chwil ruszył do ataku, zasypując Ramiro Hernandeza (MMA 13-5) kombinacjami. Jedno z uderzeń przedarło się przez gardę przeciwnika i spowodowało chwilowe zamroczenie Amerykanina. Lucas momentalnie to wykorzystał, schodząc do parteru i poddając tam duszeniem zza pleców swego rywala.

Doświadczony reprezentant Kraju Kawy Ivan Jorge (MMA 25-3) zaliczył udany debiut w UFC, pokonując przez decyzję Keitha Wisniewskiego (MMA 28-14-1). Pojedynek toczony przede wszystkim w klinczu nie dostarczył zbyt wielu emocji kibicom. W pierwszej połowie walki to Wisniewski był skuteczniejszy, dzięki celnym kolanom i obronom obaleń. Mimo wyraźnego zmęczenia „Batman” zaczął dominować pod koniec starcia, rewanżując się przyjezdnemu przeciwnikowi seriami sierpów i kolan na korpus. Po ostatnim gongu sędziowie przyznali zwycięstwo lokalnemu zawodnikowi, mimo że na wygraną bardziej zasłużył Amerykanin.

W walce otwierającej galę w Belo Horizonte Sean Spencer (MMA 10-2) niejednogłośnie wypunktował Yuriego Villeforta (MMA 6-3). Amerykanin przez większe fragmenty walki skuteczniej boksował, trafiając przede wszystkim ciosami z prawej ręki. Villefort odpowiadał na jego ataki kopnięciami z dystansu oraz okazjonalnymi próbami obaleń, z których jednak żadne nie przynosiły mu powodzenia. W ostatnich sekundach trzeciej rundy Spencer jeszcze podkręcił tempo, ale nie udało mu się naruszyć już mocno zmęczonego rywala. Ostatecznie, dwóch z trzech sędziów przyznało wygraną Spencerowi, podczas gdy trzeci dość wyraźnie pomylił się w ocenie walki.

Walka wieczoru:

205 lbs: Glover Teixeira pok. Ryana Badera przez TKO (uderzenia), runda 1., 2:55

Główna karta:

185 lbs: Ronaldo Souza pok. Yushina Okamiego przez TKO (uderzenia), runda 1., 2:47
125 lbs: Joseph Benavidez pok. Jussiera da Silvę przez TKO (kolano na korpus + uderzenia, runda 1., 3:07
155 lbs: Piotr Hallmann pok. Francisco Trinaldo przez poddanie (kimura), runda 2., 3:50
185 lbs: Rafael Natal pok. Tora Troenga przez jednogłośną decyzję (2x 30-27, 29-28)
125 lbs: Ali Bagautinov pok. Marcosa Viniciusa przez TKO (prawy prosty + uderzenia), runda 3., 3:28

Preliminacje w Fox Sports 1:

145 lbs: Edimilson Souza pok. Felipego Arantesa przez niejednogłośną decyzję (2x 29-28, 28-29)
135 lbs: Lucas Martins pok. Ramiro Hernandeza przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1., 1:10
170 lbs: Elias Silverio pok. Joao Zeferino przez jednogłośną decyzję (2x 30-27, 29-28)
170 lbs: Ivan Jorge pok. Keitha Wisniewskiego przez jednogłośną decyzję (30-27, 2 x 29-28)

Pozostałe:

170 lbs: Sean Spencer pok. Yuriego Villeforta przez niejednogłośną decyzję (30-27, 28-29, 29-28)

W czasopiśmie "Sztuki Walki" zajmował się okazyjną publicystyką. Z uwagi na przebiegunowanie zainteresowań ze sztuk walk ściśle na MMA, zamienił papier na Internet. Zgodnie z dewizą "jak pisać, to dla najlepszych" zwrócił się w stronę MMA Rocks i tak już zostało. Obecnie pracuje jako analityk, prześwietlając przy okazji rywali zawodników z którymi współpracuje.

3370 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 8. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 9. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 10. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 11. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 12. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 13. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 14. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 15. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 16. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 17. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 18. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 19. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 20. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 21. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 22. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 23. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 24. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 25. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 26. Na cholere jest tam Anik? Specem jest Kenny, ale Kenny nie ma żartu ani charyzmy. Anik powinien mieć te przymioty, ale jak jest każdy widzi i wychodzi na to, że komentuja nam gale dwaj przynudzacze.

 27. BTW dobra walka, tak jakby jechali na kodach niesmiertelnosci 😉 No i dobra decyzja zwazywszy na koncowkę.

 28. Po to mamy Janisza i Jurasa, którzy w trakcie jedynego prawdziwego main eventu tej gali na pewno nie będą przynudzać

 29. Tidzej nie udalo sie tam z kims z ufc zamienic slowa na temat odblokowania ufc.tv?

 30. No jak dla mnie 1 runda dla Keitha 🙂 Do boju, przydałby się fajny nokaut po kolanie którymś 😉

 31. Widzieliście tę reklamę z Cainem ? Czy mi się wydawało czy oni powiedzieli "He's a patriot" w  momencie jak on pokazywał swój ochraniacz na szczękę w barwach flagi meksykańskiej ?

 32. PIR, ma jedno z najbardziej polskich nazwisk, więc na pewno płynie w nim krew i to najwyraźniej dość bliska skoro z pokolenia na pokolenie wciąż nazwiska nie utracił 🙂

  Co to za "walka", jak rywal trzyma klamrę i nic poza tym? 5 sekund takiej sytuacji bez kontynuacji i powinno być to zrywane przez sędziego.

 33. Ten Jorge jest wkurwiający, próby obaleń wyborneLaughing Niech go znokautuję Łisnieski.

 34. Wisniewski walczy mądrze, widać doświadczenie, Brazol już nie ma siły

 35. Co to za „walka”….. kolejny brazol ktory tylko ładnie wygląda, słaby skill i brak tlenu juz w polowie 2. rundy. Łisnieski nie lepiej. Anty-MMA jak skurwisin

 36. PIR jak zwolnią wygranego ;)?

  Dziwna 3 runda, ciekawe komu dadzą 29:28…

  Haha, 30:27 to jest mały wałek. Niestety w Brazylii nie można liczyć na decyzję po wyrównanej walce. Szkoda, dalej chłop blokuje ciosy ciałem, ale przynajmniej bardziej chciał walczyć.

 37. Sędziów chyba coś uderzyło w łepetynę. Pierwszą rundę wygrał Wiśnia bezdyskusyjnie, w drugiej też zadał dużo obrażeń kiedy Batman cisnął go w siatkę i nic nie robił. Od kiedy punktuje się przyklejanie do siatki bardziej niż celne kolana i łokcie?

  Mój kupon poszedł w pizdu przez trzech kretów. 

 38. Moim zdaniem Keith daje widowiskowe walki. Tutaj rywal mu to uniemożliwił swym zachowawczym stylem, nie licząc 3 rundy, w której się Brazylijczyk bardziej otworzył. Pytanie czemu? Czyżby jednak czuł mozliwe dwie rundy w plecy, że nagle zmienił gameplan? Mylił się, sędziowie byli po jego stronie 🙂

 39. Yuri, Ivan – typowo latynowskie imienia.

  Wisniewski sam sobie winien, a ten sędzia co dał 30 – 27, polecam badanie wzroku

 40. nie moge się doczekać aż legnę i odpalę orange w tv, te streamy mnie wkurwiaja

  Amen, mnie też to ostro wkurwia. Szkoda, że Orange nie puszcza całej gali.

 41. Orange to ja mam w domu, ale to trzecia z rzędu gala UFC, gdy z pakietu sportowego skorzystać nie mogę, bo pracuję…Na szczęście streamy nie tną nawet na tym kiepskawym necie, w domu też mam lepszy, ale na szczęście nie ma problemów.

  Drazni mnie to co się dzieje, co chwilę klejenie widzę, a walki bardzo mało. Co to ma być…Ani próby obalenia, ani ciosów tylko klejenie się i udawanie, że to ma do czegoś doprowadzić :-/ "Sędzia kalosz" ;]

 42. Brazole tak gadają o biedzie, o tym ze to ich szansa na lepsze zycie, że dadza z siebie wszystko ale widze kolejna walke i bardzo słabo. Jezeli to są szczyty ich mozliwosci to tragedia, oni powinni walczyc sobie na PLMMA u Mirka a nie w UFC. Zasypiam na tych prelimsach, dajcie już Piotrusia !

 43. ja pierdziele do roboty na 6.00, wiec Piotrka pewnie nie obejrze "live", ale 3mam kciuki. Może w jakims radiu jutro usłyszę wynik…

 44. Dobrze że już koniec, jak mnie wkurwiają takie walki gdzie po każdej wymianie przy okazji przerwy przybijaja sobie piatki, walka w klinczu przy siatce nudna – zero skila, jak już obalił przeleżał żeby sędzia podniósł… idź pan w chuj

 45. Alez oni maja braki… Kulti do UFC! Oczywiscie wszystko na punkty, zeby skrocic moj sen dzisiejszy jeszcze bardziej…

 46. Wieksze zamieszanie sie wytworzyło gdy ten (nie kojarze ich, byli tak zajebiscie nudni ze ja pierdole…Danka powinien karać za to) wskoczył na siatke – wtedy zaczeła publika cos tam wyć – tyle zapamietalem z tego pojedynku.

 47. Gala nienumerowana, więc jest różnica od tych z ME z udziałem Spidera czy Aldo.

  2 w nocy, Polak w UFC…ja mając na rano to mam dylemat czy dotrwać do końca karty( która zwykle zaczyna się o 3 bądź 4), ale prelimsy to obowiązek, gdy mam na rano. Ogólnie jak na UFC to nawet nie chce mi się tej gali za bardzo oglądać. Szok.

  W walce Piotrka może być równie dużo klejenia. Jak Trinaldo obali to żeby kontrolować raczej za bardzo się otworzyć nie będzie mógł. Strasznie jestem ciekaw jak Piotrek sprosta zapasom Brazylijczyka i jego determinacji. Oby udanie.

 48. Gdzie to można obejrzeć czy ktoś mógłby dać linka jakiegoś działającego

 49. Nawet jeżli walka Piotra będzie nudna to nie wiem jak można się będzie na niej nie emocjonować. To inny rodzaj kalibru emocji. 😀

  Muszę sobie poprawić krążenie. Znajdźcie mi coś do rozpier***enia. ~ Urdnot Wrex

 50. Czy ktoś planuje nagrać walkę Piotrka z komentarzem J&J'a?

  Pokazałbym jutro tacie, a z angielskim komentarzem to nie będzie za dobra opcja.

 51. od ktorej glowna karta? i mniej wiecej o ktorej godzinie ustawiac sie na Pletwala? Pytam bo jestem zmuszony ogladac w pracy ;/

 52. @Alpa ChinoWalka Hallmana w okolicach 1:30-2:00-2:10

  Mniej wiecej tak powinien wychodzic do walki Piotrek.

  Jak sie myle niech ktos poprawi.

 53. Dżiz, to już za godzinkę z haczykiem. Oby te dwie walki przed Płetwą się szybko skończyły.

 54. Zrozumcie, że walki są co pół godziny…15 minut planowanej walki, plus przerwy między rundami i wyjścia zawodników. Od szybkości rozstrzygnięcia walki zależy ile będzie faktycznie reklam. W PPV mogą wrzucić walkę z UC, ale tu wyboru nie ma, a nawet wyjścia olewają dla reklam, więc co się dziwić 😉 Dlatego Piotrek jako walczący w 3 zestawieniu powinien wychodzić (p)o 2.

  PS: Polsat nie zapoczątkował idei reklam w stacji i zarabiania na nich…;]

 55. Tak. Ale Polsat jest mistrzem pod wzgledem długosci i częstotliwosci reklam.

 56. Eh, nie ma lekko – spać się chce, człowiek skacowany, ale walczę twardo i czekamy na Piotrka! 😉

 57. Serio? Ja zawsze uważałem, że to TVN przesadza jeszcze bardziej. Tym bardziej, że nie widzę za bardzo na co pieniądze z nich idą poza gażami gwiazd TVN'u. Polsat się chociaż rozwija jako marka i daje nie raz to co chętnie obejrzę 🙂

   

  Ja lukam tu i nie ścięło od ponad półtorej godziny ani chwili… http://coolsport.tv/stream1.html Później jednak zgarnę linka z transmisji orange'owej, tylko ze względu na Piotrka, bo pewnie oglądałbym po amerykańsku. Chyba, że byłbym w domu to włączyłbym Orange, żeby robić oglądalność 🙂

 58. Rany, ale jestem podekscytowany – WAR Płetwal !!!

  Wiem, wiem, tendencyjny komentarz, ale tylko tyle jestem w stanie napisać 😉

 59. Pierdolisz Born, jak jest szybkie skończenie to mogę zapalić przynajmniej, a nie się nudzić na 15 minutowym zamulaniu przy siatce. Laughing

 60. Siema Wszystkim.Ciary,emocje,mega frajda.Czekaliśmy na to!Powodzenia Piotr

 61. Zapalić to ja nawet poszedłem w trakcie drugiej walki, choć to do mnie niepodobne, ale wybitny zamuł był. Tłumaczyłem tylko zasadę mnogości reklam ;)))

  @down

  Na meczykach niby jest info o gali i ten link…wiesz, sobota czy nie, ta gala po polsku musi być 😉 Tym bardziej jak jest na Orange…

 62. @Born
  Wiem, napisałem kocopoła bo się denerwuję za bardzo już, reklam nie oszukasz. No ja jednak wolę obejrzeć zawsze całą walkę, by ewentualnie móc zrozumieć, z czego dokładnie szydzono w Szczenie. 😀

  Muszę sobie poprawić krążenie. Znajdźcie mi coś do rozpier***enia. ~ Urdnot Wrex

 63. Mattis – tak lubisz reklamy ?:)

  Ja z przykrością muszę dodać, że Szczenę odsłucham od święta, jakoś nigdy czasu nie ma by się poświęcić, a słuchanie przy robieniu czegoś innego mi nie bardzo leży. Świetne jednak roboty robi redakcja i oby nie przestawali 🙂 Zbyt wiele już widziałem i chyba czasem już przesycenie mówi dość…Dlatego tak cenię tych, którzy wchodzą by wygrać z rywalem, a nie go wypunktować w oczach sędziów jedynie. W takich walkach nawet, gdy trwają 15 minut to nie można stracić ani jednej z nich…

 64. Polsat miażdży reklamami, od kilku lat żadnego filmu nie oglądałem na tym kanale.  Doceniam jednak ich wkład w polski sport: siatka, ręczna, piłka nożna,  boks, mma, F1.  Fajnie, że przyjęli taki profil. TVN-u praktycznie nie oglądam, same dziadostwo, byle tylko łzy pokazać na ekranie.

   

  Dobra zaczyna się. 🙂

 65. jest jakis stream bo tu gdzie jestem nie wykupionego pakietu na Orange ;/

 66. Szkoda tylko, że bez highlightów, no ale cóż się dziwić. Tak czy siak usłyszeć tą muzyczkę i widzieć podpisanego nazwiskiem Polaka…bezcenne. Dodać trzeba, iż możliwe, że nawet jak Piotr wygra to kolejną walkę na MC stoczy jak będzie miał serię 4-0/5-0 lub na UFC w Polsce 😉 Nieławo być w tym intro…

 67. Z MMA Attack mógł Darek pozwolić na urywki dla dobrego wizerunku naszego fightera 🙂

 68. Z MMA Attack mógł Darek pozwolić na urywki dla dobrego wizerunku naszego fightera 🙂

  Podejrzewam, że Polsat musiałby też wyrazić zgodę na wykorzystanie tych materiałów 🙂

   

  DAWAĆ PIOTRKA !!!
  WIDZIAŁEŚ W INTERNECIE JAKIŚ KONKURS W KTÓRYM NALEŻY ZMONTOWAĆ VIDEO? POTRZEBUJESZ KOGOŚ KTO ZMONTUJE CI FILM? PISZ NA mrfreakz95 @ interia . pl 🙂

 69. jak rusek zniszczy tego brazola jak ostatnio ozuke na gali w moskwie w 20 sek to bedzie git

 70. Rano do roboty, ale jako fanatyk Polskiej sceny MMA spać nie można! W końcu Polak w UFC co tydzień nie walczy! Powodzenia Piotrek!  / Stream potrzebny 🙂

 71. Panowie kupić numer w orange na kartę, przedłużyć sms-em na rok i cieszyć się orange sport za free?

  Czy to tak wiele?

 72. Płacę za kablówkę i pakiet sportowy dodatkowo, co jeszcze? Wypada mi 3 kolejna gala UFC w pracy…środa, sobota i teraz znowu środa. Tą formą, którą proponujesz to gdzie oglądanie ostateczne? Chyba nie w komórce :P? Bo ja tu zniesmaczony, że muszę na 17 calowym monitorze oglądać, a nie w TV minimum 32 cale na1,5 metra odległości.

 73. Dzisiaj Bazelak – Warchoł że taki ruch czy o co chodzi? Jakaś walka, gala dziś? Ktoś znany się bije?

 74. Dać chociaż RAZ galę UFC na stronie OS za darmo ze względu na walkę polaka i polskich kibiców?
  Czy to tak wiele?

 75. Gość z 1 sezonu brazylijskiego TUF'a, tak jak "Massaranduba" Trinaldo z resztą.

 76. Kupować OS na rok dla jednej walki Polaka na rok? Fanem UFC nie jestem, oglądam tylko PL gale. Mogli pomyśleć nad PPV coś w stylu IPLI.

 77. Chyba pierwszy raz odkąd udostępniają Prelimsy – odpuściłem je z własnej woli. Główna karta też niezbyt efektownie otwarta jak na razie. 😛

 78. Juz był nadkruszony. Ładne KO. Szybki, czujny. Zapowiada się obiecująco.

 79. Ja mam Orange Sport i ogladam bez problemow. Gala zapowiada sie bardzo dobrze, jednak mnie interesuja jedynie walki Yushina Okamiego vs Ronaldo Souza (GO Yushin!!) oraz Main Event dzisiejszej gali.

  Bagautinov ależ nokaut!!

 80. Koad to chyba jesteś tu jedyny na forum, który ma gdzieś walkę Piotrka 😉

  Ja po niej przerywam oglądanie, odpocząc trzeba, MC sobie obejrzę w dzień, z resztą mał interesujący. Glover wygra i Jacare też ;]

 81. @fab kupujesz numer tel. na kartę, aktywujesz sms-em ważność konta na rok. Rejestrujesz na stronie orange i masz orange sport za darmo.

  To faktycznie trzeba wydać majątek.

 82. Cała redakcja trafiła co do zwyciescy ostatniej walki. TJ nawet trafił czas i sposób zwycięstwa.

  W nastepnej walce stawiam na szweda.

 83. ja rowniez po walce Piotrka uciekam spac. 2 ostatnie walki obejze standardowo dla mnie rano 🙂

 84. Jak Piotrek wygra to powinien przeskoczyć Helda w rankingu PL…Kurde, mamy tą lekką, a i Sajewski na MMA Attack będzie 🙂

 85. Będzie 2-0 dla europy po 2 walkach w MC? Stawiam na Troenga, ale Natal to fighter…

 86. Koad to chyba jesteś tu jedyny na forum, który ma gdzieś walkę Piotrka 😉

  Ja po niej przerywam oglądanie, odpocząc trzeba, MC sobie obejrzę w dzień, z resztą mał interesujący. Glover wygra i Jacare też ;]

  Nie mam gdzies, po prostu nie bede sie jarac. Podchodze do wszystkiego na chlodno – co ma byc to bedzie, tutaj widze, ze kazdy typowo oglada – "Gdzie Polacy? Reszta mnie nie obchidzi" – niektorzy to pewnie orgazmu dostana, gdy wejdzie do ringu. Nie rozumiem takich ludzi, no ale trudno – interesowanie sie czyms w paru procentach (ogladanie wyrywkowo walk) to tak naprawde ogladanie w sposob bardzo ogolny i niedokladny.

  Ja ogladam cala gale, najlepsze i najciekawsze walki beda na koniec.

   

   

  Myslalem, ze to na Orange Sport jest duzo reklam podczas UFC – jednak z tego co mowicie, to na FOX jest dopiero tragedia.

 87. Działa wam orange sport na orange.pl? U mnie ciągle czarny ekran na poprzednich galach działało bez problemu.

 88. Ja czekam na Jacare najbardziej a że Piotr po drodze to GIT, zresztą zawsze oglądam do końca każdą galę. Zresztą bardzo chętnie obejrzę Polaka w UFC. Choćby z ciekawości. Zresztą w każdym Polaku siedzi to coś że nawet z ciekawości obejrzy rodaka w najlepszej lidze świata. To tak jakby jakiś polski klub wszedł do LM to też ludzie z ciekawości by oglądali, i z tego głęboko zakorzenionego poczucia polskości.

 89. Koad, dlatego ja nadrabiam nawet jak nie obejrzę live każdą galę. Kojarzyłem nawet Asplunda z Bellatora ;))) Nie rozumiem jednak jak może ta walka nie interesować, gdy zaznacza się, że interesują dwa main eventy 😉

  Zwykle jaram się każdą rozpiską, nawet niedocenianą, ale ta karta naprawdę nie powala. Zamulacz Okami? Na szczęście Jacare mu nie pozwoli na zamulanie raczej, choć Azjata to solidna firma i swój gameplan może wywalczyć. Bader vs Glover…Starcie jakby wymuszone, czuję, że potrwa max jedną rundę i jest sens czekać na to? Bader nie wygra raczej, a jeśli tak to niespodziewanie, a jeśli wygra to jeszcze gorzej dla dywizji, gdy udupi Glovera. Benavidez nieco mi się już przejadł, nie zaskakuje mnie, nie imponuje mi. Jedyny, na którego walce w 125 lbs się raz nudziłem 🙂

 90. U mnie działa na stronie, tyle że do Fox jest jakieś 15-18sek opóźnienia.

  Oglądam oba 😛

 91. Dawać Płetwe już ! 😀

  Będzie jakaś przerwa po tej walcę czy odrazu będą wychodzić do klatki ?

 92. Żeby oglądać całe gale najpierw trzeba mieć ku temu czas. Jak się pracuje po więcej niż 8h dziennie to ciężko z czasem. Tutaj chodzi bardziej o patriotyzm. W piłce nożnej oglądam tylko PL ligę, gdzieś mam zagraniczne mecze. Za młodu było inaczej 🙂 Podobnie z MMA, PL podwórko przede wszystkim! Zagraniczne gale – tylko jak walczą w niej Polacy! Pozdrawiam!

 93. Beda, beda reklamy 🙂 Dzisiaj ogladalem Vuelte na Eurosport i w polowie transmisji wylaczylem TV, bo mnie szlag trafil – reklamy co 5 min.

 94. Nie spodziewałem się po tych panach, że dadzą taką batalię. Czapki z głów!

 95. A ja pracuje po 12h na zmianie, nie codziennie, ale często, jak widać UFC przepada mi co rusz, a przynajmniej opcja w TV, gdzie Orange jest. Uwielbiam uprawiać MMA, oglądać, a i grać w gry o tej tematyce, czy to zręcznościówka czy strategia, w której istotą jest gameplan i szkolenie zawodników. Ten sport pochłonął moje zycie prywatne i zabił prawie wszystko inne co mnie interesuje/interesowało 😉

  Bardzo rzadko można było zobaczyć Polaka w oktagonie…Fajnie, że znowu nadarza się okazja, choć od walki Irokeza minęło już bardzo dużo czasu…a nie tam, że po prostu Polak walczy.

 96. Oby pełna koncentracja i szybkie poruszanie się z refleksem…przed ciosami i próbami obaleń.

  Ktoś wie kiedy Piotrek pojawił się w Brazylii? Kiedy leciał? Mam nadzieję, że tydzień temu.

 97. Beda, beda reklamy 🙂 Dzisiaj ogladalem Vuelte na Eurosport i w polowie transmisji wylaczylem TV, bo mnie szlag trafil – reklamy co 5 min.

  Żeby oglądać całe gale najpierw trzeba mieć ku temu czas. Jak się pracuje po więcej niż 8h dziennie to ciężko z czasem. Tutaj chodzi bardziej o patriotyzm. W piłce nożnej oglądam tylko PL ligę, gdzieś mam zagraniczne mecze. Za młodu było inaczej :) Podobnie z MMA, PL podwórko przede wszystkim! Zagraniczne gale — tylko jak walczą w niej Polacy! Pozdrawiam!

  Patriotyzm? Nie bede juz nic pisac o tym, bo znowu poleci hejt na mnie. To, ze urodziles sie w Polsce,  nie znaczy, ze masz byc slepo zapatrzony we wszystko co Polskie i nienawidzic tego co zagraniczne i twierdzic, ze warci uwagi sa tylko Polacy (podejscie szlachcicow z XVII wieku, typowo ciemne i ograniczajace myslenie). Takich ludzi jest niestety wciaz pelno w naszym kraju.

  I w ogole – ogladac Ekstraklase? Widze kolejny sado-maso 😀

  Uwazam, ze lepiej ogladac sport na wysokim poziomie, niekoniecznie zwiazany z Polska (Premier League, UFC, NBA), niz jakies ochlapy typu Ekstraklasa, polska lekkoatletyka czy kolarstwo szoszowe (co z tego, ze sa te Majki, Szmydy i inne kozaki – Polska od kilkudziesieciu lat nie wygrala niczego poza etapem na Mont Ventoux kilka lat temu).

 98. Typek, no to 6 dni…na styku aklimatyzacji, oby starczyło. Będziemy mieli od dawna w końcu znowu test polskich zapasów jak i kondycji.

  Jedziemy! War Płetwal !

  PS: Janisz, muszę na siedząco, bo jak wstanę to nie będę nic słyszał, słuchawki nie starczą 😉

  PS2: Koad…polska liga ma swój urok, inny poziom, ale urok ma 🙂

 99. Oj ku…. źle mi to wygląda. A le ja na szczęście często się mylę.

 100. Massaranduba tylko dlatego walczył w stójce, bo nie docenia Piotrka…Każdego innego dotąd od razu obalał, bo swoją stójką nikomu nic nie był w staniezrobić…a tu kopnięcia?! Ja pier…Ale serducho Piotrka nie pozwoliło. 10:9 dla Brazylijczyka. Dobrze, ze Polak to wytrwał i robi się niezła walka, może Trinaldo się zmęczy tempem.

 101. Jaki fart – w polowie 1. rundy juz powinien go skonczyc Trinaldo – Hallmann 2. rundy juz nie przetrwa, nie ma szans. Tragicznie to wyglada w jego wykonaniu.

 102. ja pierdole jak on wytrzymal te midle masakra, licze ze brazol sie spompowal ta runda

 103. Hallman już nie ma siły 🙁 Kopnięcia na wątrobę mu wszystko zabrały

 104. ŁOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 105. jest kurwqa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 106. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

  Zajebiście…poddanie gali i ku///a bonus dla niego !!!! Brawo 🙂

 107. ale musze przyznac ze trinaldo to idiota, po tym kopniecu na watrobe pare mlotkow zalatwiloby sprawe to wolal trojkat hahaha

 108. BRAWO PŁETWAL !!! KU*WA CZUŁEM ŻE SKOŃCZY SIĘ JAKIMŚ PODDANIEM !!! świetny debiut !! gratulacje Piotrek !!

 109. Wyobrażam sobie co się działo na czacie 😀 GRATULACJE PIOTREK!!!! Znowu serwery poszły 😛

 110. Ja takze obudzilem wszystkich w domu ale co tam! Brazylia ucichła, kimurka pierwsza klasa 🙂

 111. Gratulacje!!!!!!!!!! Nawet Dana na twitterze pochwalił! Teraz Polska!!!!!!!!!

 112. czy Piotrek nie zostal drugim zawodnikiem w historii UFC ktory poddal Brazucha w Brazylii??? No i pierwszym europejczykiem 🙂

 113. zaryzykował i poszedł do UFC i do tego jeszcze wygrał z faworytem, a pazerni z KSW niech dalej liczą złotówki i obijają odpadki z UFC.
  wielkie brawa!!!

 114. Jak będzie poddanie wieczoru to kupi sobie coś zamiast tego fiata z 1999:P Gratulacje Piotrek! Kocham ten sport no kurwa KOCHAM!

 115. Hallman jesteś najlepszy !

  michael ‏@bisping 8 min
  That was a great comeback by Hallmann.

  Dana White ‏@danawhite 11 min
  Wow!!! Great comeback by Hallmann

 116. mialem isc spac po tej walce ale pompa i nie zasne do jutra 😀
  masakra, cipek vs silva tak sie nie jaralem jak tu 🙂

 117. MASAKRA!!! i wez tu idz spac teraz a o 6 treba wstac, wyjebane mam! HALLMANN!!!

 118. Forum sie odwiesilo wreszcie – czyli 90% ludzi poszlo spac 😀 No tak, zostali prawdziwi fani MMA, a nie typowe "polaczki".

 119. To po to def tyle inwestowal w reklame, zeby teraz zamiast zbierac plony, naprawiac serwer? 😉 a sama walka dala mi tyle adrenaliny i radosci’ ze moglbym nie spac przez 2 dni. Cos przepieknego

 120. souza nawet niech przegra byle by nie wyciągnął poddania:D Co za emocje.

  Internety popsute, Dana zasypany wpisami, Piotrek Kimura. kurwa piękna noc!

 121. Wszystkim niedowiarkom życze żeby im sie w nocy przyśnił jakiś murzyński gwałciciel;)

   

  Brawo Piotrek!

 122. odechciało mi sie spać
  ja pierdole ale byłem zestresowany, jeszcze po tych kopnięciach :c

 123. Dramaty się najlepiej się sprzedają! Hallmann lepszego debiutu nie mógł sobie wymarzyć!

  Polski charakter!

 124. teraz Pletwal bedzie ulubiencem Danki jak Conor

  a tak na spokojnie to masaraduba sie wypompowal te kopniecia go tez wykanczaly

   

   ale teraz benavidez KO

 125. Miałem iść odrazu spać, a tu się nie daaaaa takie emocje! hehe Ale wypaaaas! 

 126. A coh0ones padlo jak za starych dobrych czasow 😀

  CHolera, rece do tej pory mi sie trzesa

 127. kimura rozjebala server

  i jak tu teraz usnac!

  oby bonus udalo sie zgarnac!

   

  Na analize przyjdzie czas jutro, ale to byla pierwsza walka w ktorej Trinaldo kopal

 128. kurwa jebać życie… Wróciłem 10 min temu z roboty, kiedy odpalilem streama bylo juz po. Bóg mnie nie kocha

 129. nie było jescze wszystkich walk ale bonusik za walka wieczoru/poddanie jak nie wpadnie to świństwo

 130. @mars225 dokladnie 😀 teraz jezsce niech mu wpdanie 50k za poddanie wieczoru i dziekuje

 131. Płetwal przez ciebie musimy oglądać resztę walk! NIE IDZIE ZASNĄĆ!

  Gratulacje i dzięki, wielkie dzięki. Emocje jak za najlepszych walk Gołoty.

  PS. Dana już przelewik podpisał na 50tys.$

 132. Gratulacje Piotrek!! Dzięki za prawdziwe emocje, piękniej być nie mogło!!!

 133. BRAWO! Oby po tym zwycięstwie więcej naszych dostało szansę od UFC! Piotrek 1krok w drodze o pas zrobiony ! 🙂

 134. aż mi się cohones zwiesiło –

  w 1 rundzie myslalem ze zawału dostane, bo wygladało to juz tak ze zaraz walka bedzie przerwana, a jednak wraca w drugiej i rozpierdala system kimurą, coś pięknego!!!!!!!!!! 

 135. Musi Dana po takim powrocie i poddaniu cos dac :D. Ladnie teraz skasowal Benavidez.  Teraz dawaj Okami 😀

 136. zycze zeby piotrek dosatał bonus za walke wieczru i przytulił troche kasy

 137. No Piotrek dałeś mi zarobić na UFC w Manchesterze ryzykując 250zł wygrałem 1320zł na czysto :******

 138. Kurwen, no i jak tu się skupić na reszcie gali? Jak tu iść za 3 godziny do roboty?:D

 139. licze na profit za poddanie wieczoru dla hallmana, nima chuja we wsi!!! oby tylko nie bylo zadnego innego poddania w ktorejs z kolejnych walk 😉

 140. Kapitalnie 😉 Przetrwal ta nawalnice kopniec, Dana lubi takie powroty zawodnikow, za wole walki do konca, moze bonisuk wpadnie

 141. NIESAMOWITA radość.

  Oby jeszcze zgarnął poddanie wieczoru, należy się jak psu buda!!

   

  PIOTREK HALLMANN moim bogiem! ApplauseApplauseApplause

 142. Brawo !!!! dawno nie przeżylem takich emocji jak podczas walki Piotrka !

 143. Może dorobią Piotrka do nowego UFC na PS4;)

  Dana nie bądź chuj, rzuć bonusem bo należy się jak psu  buda. Jak nie za poddanie(kto wykręci coś lepszego niż kimura?), to za walkę 😀

 144. Ja zdazylem zwatpic w pierwszej rundzie – bo „gupi” bylem. Nie pamietam kiedy ostatnio sie tak cieszylem, Pletwal dal nam powody do dumy!

 145. Myślę, że Danka polubi Piotrka 😀

   

  @Zychal to samo pisałem na czacie
  Nie uciekaj przed snajperem bo umrzesz zmęczony !

 146. poprawka 300zł wpłaciłem ach te emocje wszystkich sąsiadów pobudziłem :D!!!

 147. HALLMANN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ŁZY, STRACH DRESZCZE I KIMURA !

 148. Takie emocje miałem w najlepszych czasach Gołoty.  Wielka sprawa. I najważniejsze,  taki stres już mu się więcej nie przydarzy.

 149. wreszcie tego okamiego zobacze tak wysoko w rankingu a nigdy nie miałem okazji jakoś go oglądać

 150. pięknie te słowa Stallone pasują do dzisiejszej walki Piotra!

  Keep Moving Forward!

 151. kopniecia na watrobe naprawde mnie przerazily, kazdy wie jak one sie koncza, ale waleczny duch Piotra to przetrwal ! 😉 po prostu brawo ! brawo i jeszcze raz brawo ! druga runda sprawila lzy w oczach 😉

 152. All that polish vodka has strengthened up that liver of hallmann’s — Bisping xDD

 153. ——Z–A–J–E–B–I–S–C–I–E—— MOZEMY BYC DUMNI !! Pizdeczki z KSW brac przyklad !!

 154.  JUTRO O PIOTRKU USLYSZY CALA POLSKA!!!

  dzis mowie do kumpli dzis walczy Halman a oni a kto to ?

  my tylko mameda znamy i pudziana

  TO KURWA USLYSZA WRESCIE kto to PLETWAL

 155. poddanie poddaniem ale za ten comeback bonus należy się jak chuj, a czy bedzie za ''poddanie'' czy zaa ''walke wieczoru'' jeden chuj 😀

 156. Nie dość, że rozpieprzył brazola to ma jeszcze duże szanse na bonus!
  wow

 157. Teraz się trzeba modlić żeby Jacare nie zrobił suba wieczoru 😛

 158. Otwieram wino ze szczęścia. Nie idę do pracy dziś, odrobię w inny dzień. Dziś jest zbyt ważna okazja by nie świętować.

 159. Oby ten wynik poszedł w swiat a nie tylko tutaj i innych portalach branzowych. Nalezy sie rozglos Piotrkowi i oby Danielowi tez sie powiodlo

 160. Najpiękniejszy moment, odkąd oglądam mma. Zobaczyć zwycięską walkę Polaka – bezcenne…

  Oby Piotrek dostał jakiś bonus. Dana na pewno coś sypnie, jak nie oficjalnie, to pod stołem. Niech go będzie stać za ślub 🙂

 161. Kurwa, ale jazda. Jak tylko zaczął klepac – darłem mordę na pół osiedla… niestety bez słownego wpierdolu o dziewczyny się nie obyło….. ale FUCK THAT SHITT !! PŁETWAL PODDAŁ BRAZOLA NA JEGO ZIEMI !!!

  SOTN JEDZIE DO POLSKI !!

 162. Wiedzialem, ze Piotrek to wygra. Nerwy i emocje jak na Gołocie lub Małyszu! 

 163. Brawo wielkie Płetwal 🙂 Po tych kopnięciach nie jeden zawodnik by popłynął. Wielkie serce, szkoda że nie dali możliwości rozmowy, przynajmniej w moim Orange Sport.
  Pan Janisz już widział przegraną po osunięciu się po tych kopnięciach. To już któryś raz, kiedy ten pan psuje widowisko swoim głupim komentarzem, tym razem gorzej bo dotyczy to Polaka. Czyżbyś Pan zapomniał Panie, że to jest mma, z którym tak bardzo zaznajomiony Pan jest i można upaść na ziemie? Wypowiadając słowo „koniec” nie pierwszy raz ośmieszył się Pan. Proponuję pomyśleć nad zejściem ze sceny niepokonanym, emerytura nie jest zła, lepsze to niż irytować sowimi komentarzami i mądrościami ludzi, którzy specjalnie wstają/nie śpią żeby oglądać galę. Szczęście, że Juras jakoś to ratuje :/ Przykro mi, że napisałem komentarz poświęcony komentatorowi a nie samej walce i naszemu Piotrkowi :/

 164. tomciowy przeciez nie musisz ogladac gali na OS i sluchac tych komentarzy 🙂

 165. Juras oszukał przeznaczenie hahahah

  Voran& inni – macie nagraną walkę Piotrka z transmisji Orange'owej? Laughing

 166. To "walka wieczoru" była a nie jakies tam bonusy za poddanie, do chuja  😀

 167. Nie zasne dzisiaj; co za emocje .. Piotrek rozwalil system 😀
  Brazylijczyka w Brazylii 🙂 coś pieknego

 168. Komentarz z sherdoga : 

  "Lol @ Dana White trying to give Brazilians an easy win in Brazil v. 2-1 dog.

  A Brazilian submitted in Brazil..
  Oh Chael, look what you've started!"

  Swoją drogą racja, niezłe upokorzenie dla brazola zostać poddanym we własnym kraju.
  http://jestemkonsumentem.blogspot.com/

 169. Jaram się MMA od lat. Gale UFC nakręcają moje emocje od dawna. Jestem aż zaskoczony, o ile bardziej podniecająca jest walka, jak się ma ziomka w oktagonie. Podnieta nie porównywalna z niczym innym.

  W pierwszej rundzie widać było stres. Widać było, że musi dostać jakieś bomby, żeby się skupić i wejść w rytm. Ale bałem się, że tych bomb nie przetrzyma, po tych kopnięciach wyglądało to na prawdę źle.

  A tutaj TAKI POWRÓT. Niesamowite. Niesamowite emocje. Teraz wszyscy muszą wywierać presję na Danę, zeby to była sub wieczoru.

  RESPEKT.

 170. Koniec, dla japońca za wysoka półka już. Czas zacząc znowu budować serię.

 171. Tak, no jeszcze Okami przegral – totalnie go Texterira zdominowal. Masakra jakas dzisiaj – strasznie dziwne rozstrzygniecia.

 172. Wciąż jeszcze się trzęse. Takich emocji nie zaznałem nigdy oglądając ten sport. Teraz zawsze jak nie będę dawał rady na sparingach, przed oczami będę sobie odtwarzał comeback Płetwy. 

  Coś fenomenalnego. Nikt mi nie powie że KSW czy MMA Attack dostarcza takich emocji jak walka Polaka w UFC!

  Jeszcze raz wielkie gratulacje dla Piotra! Nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz!

 173. Jacare nie Teixeira

  weź tu zaśnij z emocjami 😀

  Trinaldo już nigdy Hellmansa nie  kupi 😀

 174. Jacare zakonczyl normalnie pod Płetwala, jeszcze walka wieczoru bez poddania i oby bonus polecila do polski!

 175. I takimi walkami zdobywa się uznanie i serca fanów!!

   

  Kiedy ktokolwiek dał nam tyle emocji? ŻADNA walka na KSW, NIGDY nie da nam czegoś takiego!

   

  Ja skakałem po pokoju z radości!

 176. MARK HUNT VS ANTONIO SILVA NA UFC AUSTRALIA!

  Btw gratulacje dla Piotrka świetny powrót i miejmy nadzieje sub of the night

  Bany dla osób pokroju koad kaod czy jakos tam

 177. ja wszystkich w domu pobudziłem przez okrzyki, a na koncu pojaiwla sie lezka w oku 😛 Oby wiecej takich przezyc

 178. Liczyłem na Okamiego. Szkoda, że dał się pokonać i to w taki sposób. To on powinien nokautować.

  Souza rzeczywiście poprawia boks.

 179. mam nadzieję, że po tej walce Piotrek znajdzie jeszcze kilku sponsorów i będzie mógł przygotowywać się do następnych walk bez martwienia się o finanse

 180. Bonus sie nalezy Hallmannowi za to co pokazal. Nie jeden by wymiekl Hallmann jednak wiedzial po co walczy. Co na to gwiazdy ksw ktore tak sie zarzekaly

 181. Dziękuję Voranek.

  Jutro z rana ojciec będzie podziwiał Płetwala w akcji. Laughing

 182. Piotrek pięknie to wykorzystał, teraz SOTN dla niego, nowi sponsorzy wszystko co potrzebne fighterowi do rozwoju. Bo jaja jak arbuzy to on ma, i to chyba nie dwa a ze cztery.

 183. najpiękniejsza chwila w moim kibicowaniu sportu ever

  2nd – gol Rudnevsa z Juve na 3:3
  3rd – poddanie Richa Clementiego przez helda

 184. Zaraz po skonczeniu gali trzeba sciagnac jeszcze walke Pletwy z oryginalnym komentarzem i ogladac, ogladac, ogladac … 🙂

 185. No kurwa przegapiłem walkę Jacare….skoczyłem biegiem na stację po browara, wracam a tu juz Teixiera zapowiadany :////////

 186. Niesamowity chlopak , z wielkim sercem do walki.

  Mialem nadzieje ze zaprezentuje sie jak Drwal w swoim debiucie , ale Piotrek pozamiatal system ,i jako puierwszy polak w histori wygral swoj debute w UFC.

  Mysler ze Piotrek dostarczy nam jeszcze wiele emocji.

 187. Dzięki Piotrek ! Kurwowałem pod nosem jak wszedł ten drugi mid kick bo łokieć i opadł na matę, ale wierzyłem. Dreszcze w momencie gdy wiedziałem, że Trinaldo nie ucieknie już z kimury – niesamowite.

 188. aż Cohones padło ;p

  Piotr piękna sprawa 😀 tyle ku*w jeszcze chyba nigdy nie wypowiedziałem

  Dawać Hallmanna w grudniu jeszcze 🙂

 189. a gdyby to była sobota to wynik byłby pewnie jeszcze wyższy. 

  @Tomasz – jakie liczby?możesz podać?

 190. Ta, padł rekord kur#w na czacie. Długo nikt tego nie pobije!!!

  Ja nie byłem na chacie, ani też tu nie pisałem podczas walki, ale w duchu było:

  "no kurwa jebany, co się uparł na tę wątrobę jebany, no kurwa… itp itd" 

  Jakby to była sobota, to cały internet by padł z przeciążenia.

  Wielce prawdopodobne. Nie mogłem wejść na cohones po tej walce. 😀

 191. Bedzie go pobijal Piotrek kazda nastepna walka  !!!!!!!!!!!!

  He he dokladnie 😉

   

 192. Kto następny do Płetwala?

  @fulminant – cofnij sie wyzej. Voranek juz podal link.

 193. Poszukaj ze dwies strony w tył jest wrzucona. Jak ludzie na chacie spią, to zamontuj sobie tłumik na facjatę bo możesz pobudzić.Fly

 194. @ Strusiu

  najpiękniejsza chwila w moim kibicowaniu sportu ever2nd

  — gol Rudnevsa z Juve na 3:33rd

  — poddanie Richa Clementiego przez helda

  Jeszcze Muraś z Austrią Wiedeń. 🙂

 195. Wole Badera ale chcialbym zeby Taxiera wygral .. i pozniej spral BOnsa ( bo raczej ze Szwedem wygra)

 196. Co za debil atakuje Polaka na wątrobe z myślą, że tym mu niesamowicie zaszkodzi 😀

  Piękna walka Peeetwala, emocje niesamowite, kupon wszedł i co tu teraz robic przez reszte nocy.. moze zaryzykuje i kobietke obudze 😀

 197. Płetwal musi być teraz pierwszy w rankingu PL.

  Ktoś wątpi w to, że będzie? Laughing

 198. to przejebal swoja szanse :D. No to Piotrek musi bonus za poddanie teraz przytulic.

 199. Teraz to ciezko bedzie usnac, informacja w polskich mediach musi byc. Redord bije tez konkurencja 9 komentarzy, zarty 🙂

 200. KO 😀 Bonus dla Piotrka coraz bliżej. Nie wierzę, że rnc Martinsa zostanie wyżej ocenione.

 201. Kurde, ale walka wieczoru. Hallmanowi się trafiło walczyć na niesamowitej gali.

 202. Ladnie to zrobil Glover, ale lekko jestem juz zgrzany wiec mi sie wydawalo czy na pocpicztku cos na Glovera gwizdali a on chyba Braziliano?

 203. Ktoś wie, czy można ściągać jakoś pliki z Dailymotion?

  Walka Płetwala to jest coś, co muszę mieć. Laughing

 204. Texteira Bonus KO.
  HALLMAN Bonus Sub!
  Rafael Natal vs Tora Troenga Walka wieczoru.

 205. Jeżeli Daniel, wygra w tak dobrym stylu jak Piotrek to Dana sięgnie po kolejnych polskich zawodników 😉

 206. No i Dana potwierdził – SOTN dla Hallmana… Naprawdę ładny początek. 😀

 207. Już myślałem, że po Gloverze, a tu jeb! Jedna z najlepszych gal tego roku!

 208. Napisze tyle, Piotrek the best piękna kimura i SOTN jedzie do polski PROPSY piotrek oby tak dalej

 209. Jest bonus!
  Dana White ‏@danawhite 48 s.

  Ko of the night Glover, sub is Hallmann and fight is Natal vs Troeng 50k each congrats to everyone!!!! Great fights @FOXSports1

 210. BONUS DLA PIOTRKA! Dana potwierdził na twiterze.

  Plus 50 tysi do przodu. 

  Jak to było, nie walczę w ufc bo mam rodzinę a tam nie płacą?

 211. Piękniejszego debiutu nie mogliśmy sobie wymarzyć. +50k $ dla Piotrka. Coś wspaniałego. Warto było wydać oszczędności na przygotowania.

 212. 50k !

   

  Dobrze, że coś dostał bo by pewno rodziny nie wykarmił ! Bóg dał !

 213. a jednak! naprawdę mega wejście do ufc!!! 😀

  Jak to było, nie walczę w ufc bo mam rodzinę a tam nie płacą?

  Dokładnie, LOL ;D

 214. to jakies 170 tys zl piotrek za bonus zgarnal + podstawa i za win ladny lup przywiezie nalezy sie:)

 215. I mogę zostać prorokiem. hehe

  Poddanie + bonus!

  Teraz będzie miał za co przygotowywać się do kolejnej walki!

 216. Jest! 50 000 $ to ponad 150 000 zł. Starczy na ślub z weselem i nowy samochód 🙂

 217. vader -> ogarnij chłopie, kim Ty jesteś żeby wyzywać kogokolwiek od debili?

 218. Zychal, no to wiadomo, ale tutaj cudów bym się nie spodziewał, jak ma >10 000 $ to się zdziwię. Ale może ma podstawę narastającą przy wygranych.

  Ciekawe kto teraz dla Piotrka?

 219. Hallmann zarobił by majątek reklamując po tej walce jakiś trunek.

  „To nasz napój tak skutecznie konserwuje i zabezpiecza twoją wątrobę…”

  🙂

 220. Trenujący nad Wisłą Polak zwyciężył w oktagonie po raz pierwszy od września 2009 roku.

   

  o co chodzi w tym zdaniu REDAKCJI??

 221. To da mocnego kopa Piotrkowi, do dalszych ciezszych treningow, niechce trollowac ale nie moge sobie darowac co na to Ci ktorzy deklarowali sie do UFC i ze pensje glodowe.

 222. Raczej w tym stylu

  niech ktoś machnie photoshopa z doklejonym wizerunkiem Piotrka!

 223. Tomasz Drwal ostatni raz zwyciężył w oktagonie wtedy z Drew McFedriesem

 224. Mam nadzieję, że Mamedy i inne gwiazdki kiszące się w Polsce patrzą i zazdroszczą. Pieter na tej gali jest co najmniej 200 kafli do przodu (na nasze licząc). 😉

 225. nic nie pisalem bo rece sie trzasly ale dzis ide do pracy po nieprzespanej nocy z usmiechem od ucha dp ucha

 226. A to nie jest, że UFC ma już opłacony ten podatek? Gdzieś mi się obiło o uszy. Tak czy inaczej ładna sumka. Plus jeszcze podstawa i bonus za wygraną to ho ho… 😉 200 kafli chyba jest 🙂 zasłużył jak mało kto.

 227. walke z dailymotion mozna sciagnac z keepvid.com, ja juz to zrobilem. Dzieki VoRaNeK za wstawienie 🙂

 228. wszyscy na czacie wyprosili brak suba w 3 walkach kolejnych przy czym w 2 walkach sub byl mega prawdopodobny, bo i Glover jak i Jacare lubia dusic rywali. swietna gala dla calego cohones, oby takich jak najwiecej. 🙂

 229. @mars225 sam sie ogarnij chłopie.. to był żart sytuacyjny pod wpływem emocji uwzględniający stereotyp Polaka pijaka.. jak nie zjarzyłeś to trudno, przepraszam bo tak naprawde szanuje Brazylijczyka i doceniam jego zaskakującą taktykę w której wykonał więcej kopnięć niż przez resztę walk w UFC ale endorfiny mnie rozpierniczają i niesamowicie się cieszę z wyniku tej walki (jak chyba wszyscy tutaj)

 230. Dawno po gali a ludzie na czacie czekają na konferencję. W tym ja. pierwszy raz w życiu 😀

 231. Jak widac mozna zarobic w UFC. Trzeba jednak byc przede wszystkim wybitnym sportowcem, nie koniecznie zas wybitnym ksiegowym.

 232. Ile trzeba czekać na tą konferencję ? Wie ktoś jaka jest średnia opóźnień?

 233. Ja obudziłem pół chaty heh kiedy Piter zrobił to co do niego należało, niesamowity powrót ! Mimo iż jestem z Gdańska, tej nocy kibicowałem mu z całego serca i to jest właśnie w tym wszystkim piękne, patrząc pryzmatem piłkarskich sympatii, mógłbym przekreślić Piotra tylko dlatego iż pochodzi on z Gdyni i życząc mu jak najcięższego KO, mógłbym spokojnie wyczekiwać na tego rodzaju właśnie wykończenie Brazylijczyka. Na szczęście z moim myśleniem nie wszystko jest jeszcze niezdezorganizowane, przez co potrafię rozróżnić kibicowskie przywiązania i sympatie od możliwości kibicowania naszym własnym rodakom na arenie międzynarodowej. Naprawdę ogarnęła mnie pełna ekstaza kiedy pierwszy od dawna przedstawiciel Polski w UFC wygrał swój pojedynek, tym bardziej po tak pięknym powrocie ! Warto było czekać na tego rodzaju emocje, nie pozostało nic innego niż spodziewania się jeszcze większej dawki emocji w jego kolejnych występach, nic, prócz oczywiście występu Omielańczuka dla UFC. Będzie się działo w najbliższym czasie i kolejny raz nawija się gdzieś nieopodal uczucie, dlaczego mimo wszystko Mamed nie zaryzykował i nie spróbował swoich sił w przysłowiowym teatrze marzeń, wszak mógłby o wiele więcej zyskać aniżeli stracić na tego rodzaju ruchu właśnie :/.

 234. O kurwa co za niesamowita walka, totalna dominacja Piotrka w drugiej rundzie. Mam nadzieje ze Piotrek dostanie FOTN albo inny jakis bonus za to co pokazal, dawno takiej ostrej, brutalnej walki nie widzialem. Pierwszy wystep w ufc i to jeszcze na obcej ziemi i to w brazyli. To jest wlasnie Polski duch, to jest wlasnie Polskie serce. Gratulacje Piotrek!! #1 Polski.
  I dzieki voranek za video.

 235. Co za niesamowity powrot Piotrka..wow! Polska gora!! Brazylia hahaha przegrala!!

  POLSKA!! BIALO-CZERWONI!! POLSKA!!

  🙂

 236. Typowy Piotr, najważniejsze że jest sobą a nie świruje pod publike. Wystarczy, że zrobił swoje w oktagonie. 😀

 237. Jeszcze bardziej micha mi się cieszy że Held pomagał Piotrkowi w przygotowaniach. Dwóch najlepszych w swojej wadzę razem pracują na sukces 😉

  Płetwal pomału kroczkami wyrobi się w UFC.

  Oby zawalczył w Grudniu, bo zasługuje na to!

 238. Od żródła baaaardzo bliskiego Piotrowi – Held był podobno NISZCZONY w każdej płaszczyźnie.

 239. jestem ciekawy czy jakies onety, wp, interie i inne pudelki raczą jutro wspomnieć o tym ważnym dla nas momencie w histori polskiego MMA. Przed walką cisza może choć teraz się zainteresują.. tym bardziej że SOTN

 240. Tak a propos tej konferencji mi się jedna rzecz rzuciła w oczy : Piotrek musiałby wydobyć z siebie nutkę showmana, żeby nie być takim bezbarwnym Martinem Kampmannem – świetnym sportowcem, ale miernym produktem marketingowym. Jak już się znajduje w tak dogodnym miejscu, to trzeba to wykorzystać na wiele sposobów, żeby zapewnić jak najlepszą przyszłość sobie.

 241. @Navalha jakie to ma znaczenie? Mnie podoba się to że jeden z drugim ćwiczy i rozwija swoje umiejętności.

 242. dokladnie Piotrek w dodatku jest w formie przed walka a Marcin nie wiedomo w jakiej formie wpadl do Gdyni

 243. "How about Piotr Hallmann folks? Despite some major disagreement about how to pronounce his name (Pee oat? Pooter? Pee oat err?), he showed some resilience after getting caught with a huge body kick and overcame a bigger opponent to get a nasty submission win. He defied a lot of expectations in the process, and I hope he's back in the octagon soon. I was very impressed."

  Tim Burke z Bloody Elbow o wystepie Piotra.

 244. Nie miałem zamiaru w żaden sposób umniejszać Marcinowi bo to zajebisty zawodnik,chodziło mi o forme Piotrka.
   

 245. @Navalha mnie wystarczyło to co mówił jego trener w wywiadzie który ukazał się na mmarocks. Sam Held również potwierdzał formę Płetwy.

  To mnie przekonało do tego by wierzyć w zwycięstwo.

  Hallmann jest mega naturalny w oktagonie, ale również spokojny i metodyczny.

  Trema i obrażenia, on nacierał na przeciwnika w pierwszej rundzie by nie oddać pola. Brazylijczyk za to miał dużo szacunku do Piotrka i mimo początkowej przewagi, bał się zaryzykować.

  Dobrej nocki i udanego dnia! Trzeba świętować takie perełki!

 246. Uefo mam nadzieje, ze Piotrek zalatwi fgurke a i Daniel spelni prosbe malego 🙂

 247. Dzięki Piotrek dzisiaj rozj***łeś system …nie mam słów …wielke graty….jesteś mocarzem .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 248. HALLMAN ROZJEBAŁ SYSTEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  DZIĘKI PIOTRUSIU 🙂

 249. Poddać brazylijczyka z czarnym pasem bjj w brazylii… Wielki sukces! W pierwszej rundzie było nieciekawie, ale w przerwie było widać że Trinaldo ciężko dycha. Ktoś pisał wcześniej że Trinaldo sporo musiał ścinać bo ledwo się trzymał na wadze, chyba miał rację. Kondycja mu dała się we znaki pod koniec 1 rundy, tak jak Jotce na mmaa2. Po walce nawet wbić na cohones nie szło, takie przeciążenia crazy

  Jak się pracuje po więcej niż 8h dziennie to ciężko z czasem

  No ciężko, ale np ja w tamtym tygodniu przepracowałem koło 60 godzin, jestem 11 dzień z rzędu na nogach, zara do roboty idę, ale dałem rade wstać na walkę. Szczerze mówiąc teraz nei czuje jakoś inaczej niż zawsze, zobaczymy jak będzie w pracy.

 250. Piotrek mega kocur. Szczerze, jest u niego  wola walki i hart ducha. A obycie z oktagonem samo przyjdzie. Mam nadzieję, że  szybko dołączy do jakiegoś dobrego gymu, bo nic  nie  ujmując klubowi Piotrka ale jeśli walczysz z najlepszymi to i musisz ćwiczyć też z najlepszymi.

  Czekam na ogłoszenie nowego przeciwnika Piotrasa

 251. W porannym serwisie informacyjnym na Polszmat Ńjus niestety nie podała nawet wzmianka o Piotrku a szkoda … ;/ 

 252. Przy okazji apel do uzytkownikow z Trojmiasta i okolic, postarajcie sie o jakies godne powitanie Piotra i Jakubka na lotnisku. Bo zakladam, ze beda przylatywac do Gdanska.

 253. 630 komentarzy w 8 godzin. Byłoby więcej, gdyby serwer nie odmówił posłuszeństwa… Piotrek podziałał jak magnes.

 254. Kurwa wydarłem się po tej kimurze a potem mało się nie popłakałem. To była najpiękniejsza chwila jaką dostarczył mi sport kiedykolwiek.

  Piotrek pokazałeś polskie serce (i polską wątrobę), zadziwiłeś cały świat tym powrotem i kimurą w Brazylii.

  a Wojek i Tidzej – odszczekać swoje typy!!

 255. Matko, co za emocje – zaraz mam jadę na egzamin, ale nie mogłem sobie odmówić wstania na Płetwala. Wspaniałe poddanie, jak najbardziej zasłużony bonus. Można robić hajs w UFC? Można! Brawo!

   

  Z innej beczki – czy redakcja ma zamiar dokonać zmiany w rankingu PL i Piotrek przeskoczy teraz Helda?

 256. Apollo z aktualizacją rankingu czekaliśmy właśnie na walkę Piotrka.

 257. wstyd mi , że nie postawiłem na Piotrka……….wielkie brawa dla niego! Takie wejscie do UFC, oby było tylko lepiej:))))))

 258. Imię i nazwisko Polaka wypowiadane przez Bruce'a Buffer'a przy werdykcie jako zwycięzca. Ależ to cudownie brzmi. Dziękujemy Piotrek!

 259. Do momentu ciosow na watrobe Piotrek calkiem niezle radzil sobie w stojce. Ale ma Polski charakter !

 260. Warto było wstać w środku nocy aby oglądac walkę Piotrka. Wielke emocje, stres udzielił mi się nie mniejszy niz Piotrowi. Balem sie ze mocne kopniecia jakie Hallmann przyjmuje na korpus mogą się zle skonczyc, pod sam koniec pierwszej rundy mialem juz wieksze nadzieje ze jezli przetrwal taka nawalnice to w drugiej wyjdzie silniejszy. Kolejne obawy to kilkukrotne upomnienia sedziego o nieprzepisowe cisoy lokciami – WTF ? juz sie balme ze bedzie upomnienie i odjecie punktu, nie daj boze przerwanie walki. Na szczescie zimna głowa Piotra zadzialala i poszedł po reke rywala – coz to byla za euforia i szcescie, niemal sie poplakalem. Gratulacje Piotr.

  BTW Brazyliczyk ladnie przyklejal glowe do Polaka i nie zosatwla duzo miejsca do zadawania ciosow ale Panowie te lokcie faktycznie byly tak nieprawidlowe ?

 261. Rano sprawdzałem jeszcze raz wyniki czy aby mi się nie przyśniła wygrana Płetwala 😉 Dziękujemy Piotrek, wielki dzień dla polskiego MMA. Teraz czas na wygraną Daniela i może doczekamy się niedługo kolejnych polskich transferów.

 262. Ciekawostka jest, ze sedzia zwracajacy Piotrowi uwage na ciosy w tyl glowy i nieprawidlowe lokcie to stary znajomy Pletwy. Neil Hall sedziowal tez pojedynek Hallmann – Truscek na Celtic Gladiator 6.

 263. jego wątroba – jak na Polaka przystało – potrafiła znieść ból. 

   

  Nice one crazy

 264. Piękne zwycięstwo. Łezka kręci się w oku. Dziękuje Piotrek. Niezapomniana chwila, oby takich więcej 🙂

 265. Wieeeeelkie graty dla całej redakcji także za epickie wyjście chłopaków w koszulkach MMARocks!

  Można nosić z jeszcze większą dumą 🙂

 266. Piekny moment dla polskiego mma! Zbaczyc wygrana Polaka przez poddanie Brazylijczyka z czrnym pasem bjj w Brazylii – lepiej debiutu sobie wymazyc nie mozna :))))

 267. cieszy jeszcze jeden fakt ze juz onet i o2 o tym pisza nie wspominajac wp mam nadzieje ze jakas telewizja o tym powie oprocz OS

 268. Przypuszczam, ze dziennikarze sportowi Polsatu maja wytyczne zabraniajace informowania o UFC. Oczywiscie moge sie mylic. 

 269. Wydawało mi się, że Franek Trinaldo w brązowym pasie wychodził – oczywiście nie ujmując nic Piotrowi.

 270. Brawo Piotrek!!! Dziękuję Ci za te emocje, pokazałeś, że masz jaja. Przetrwałeś kryzys w pierwszej rundzie, a potem zrobiłeś swoje.

 271. oglądałem,co prawda wygrał ale w mało imponującym stylu,w ufc trzeba włożyc całe serce w walkę i zaprezentowac szeroki wachlarz uderzeń i chwytów,wtedy można zabawic tam dłużej.Mam nadzieje że to skutek tremy i następnym razem bedzie bardziej widowiskowo bo to chcemy oglądac,gratulacje za wygraną walke i bonus.

  Koment z WP Walljapierdole

 272. Wielkie gratulacje dla Piotra! Pokazał serce do walki, przetrwał nawałnicę, a potem metodycznie zaczął robić swoje, aż wygrał. Podjął duże ryzyko rzucając się na głęboką wodę i zgarnął całą pulę wraz z bonusem za poddanie. Lepiej chyba być nie mogło. 

   

  PS: Z wrażenia nawet strona padła w nocy hehe…

 273. Coś pięknego 🙂 Nie wiem nawet co napisać…ktoś przed galą pisał że pompujemy balonik hehe 🙂 A my po prostu jak zawsze wierzymy i wspieramy polskich zawodników. Wczoraj przed samą walką czułem sie tak jak kiedyś dawno temu przed walkami Gołoty, tylko żę tym razem zamiast zawodu poczułem dumę. Wspaniały dzień dla Polskiego MMA. A Piotr wczoraj dojebał do pieca po całości, nie jeden zawodnik poddał by się w takiej sytuacji w jakiej postawił go Trinaldo. Po tak trudnym debiucie nie wiem gdzie rzuci go teraz UFC ale wiem "Płetwał" na pewno sobie poradzi 🙂 

 274. Jeśli mowa o wydarzeniu sportowym, ostatni raz byłem tak szczęśliwy i dumny, gdy umiłowany Liverpool wygrał Ligę Mistrzów z Milanem. Jestem taki naładowany i podniecony jakbym sam poskładał Trinaldo! Gratulacje Piotrek. Już za dwa tygodnie kolejne emocje!

 275. Balonik był naprawdę bliski pęknięcia z hukiem,ale Płetwal pokaz mega charakter i wielkie brawa mu za to.Tak właśnie trzeba walczyć o swoje marzenia NEVER SURRENDER. Ogólne cała gala na dobrym poziomie.

 276. Poezja noc. Po walce Piotrka trzaskałem się po ryjach ze swoim najlepszym przyjacielem, którego znam 16 lat i się nie odzywa narazie, ale walka Piotrka wszsytko mi wynagrodziła. Brak słow i brak nawet logicznego myślenia, żeby złożyć zdanie. Jak myśliscie Płetwał wykarmi rodzine? 😀

 277. Teraz nie mogę się doczekać ogłoszenie następnego rywala Piotrka.

 278. O niebo lepiej siedzi się w pracy. To co stało się wczoraj z serwerami mówi samo za siebie 🙂

 279. Jest spory problem, bo teraz podchodziłem do jego walki sceptycznie, odcinając się emocjonalnie od hypeu, i mimo, że dawałem mu realne szanse to nie wierzyłem za bardzo w jego zwycięstwo. No cholera, ale jak w jego nastepnej walce mam się odciąć, skoro pokazał, że zasługuje aby być w UFC? Postawił mnie w nieco niewygodnej pozycji i ułozył mi serce pod g'n'p 😉

 280. Btw. zauważyliście ile nołnejmów pojawiło się na forum? 😀 prawie jak po KSW 😀

 281. Liczył ktoś ile strzałów na wątrobę Piotrek przyjął? Oglądam drugi raz i kurwa chyba z osiem jak nie więcej, masakra. Lesnar by po tym UMARŁ.

 282. Ta.. nie ma fury dobrej, więc wujek Dana mu kupi Ferrari 🙂

  Ferrari to taki lepszy fiat więc Piotrek nawet marki auta nie bedzie zmienial 🙂

  BTW Czy moglby ktos z redkacji sypnac jakimis danymi jak duze bylo zainteresowanie strona/forum ze te nie wytrzymaly ? jesli niechcecie/ nie mozecie liczbowo podac to chociaz w odniesniu do gal ksw – wiecej czy mniej ?

 283. Janisz mógłby sobie darować skreślanie zawodnika w połowie pierwszej rundy("to będzie koniec" czy coś w tym stylu, przy kolejnym kopnieciu Trinaldo w wątrobe). Szczególnie, że był to Polak. Słabe to było p. Janisz.

 284. Piotrek se kupi wreszcie lepszego fiata za bonusik o którym marzył i opowiadał w Drodze do UFC 😀 Ja pierdole co to byl za stres jak bym byl tam w klatce, tzn nie bo wtedy to byl umarl na zawał, a tak to mialem tylko drgawki czy cos xD Obudzilem brata, psa i babcie i ktos z góry od sąsiada trzaskał bym sie zamknął ale kurwa bylo warto.

 285. Szczerze sie przyznaje, mi tez wowczas zaswitala mysl, ze to poczatek konca.

 286. ale były emocje, normalnie nie mogłem potem zasnąć 😛 wymarzony debiut dla Płetwala

 287. @ridz w pewnym momencie pierwszej rundy tez bylem przekoenay ze to moze byc koniec, uffff cale szczescie ze wszytsko sie odmienilo w 2. rundzie

 288. I ta sa wlasnie emocje dla ktorych chce ogladac Polakow w ufc. To co ostatnio dal nam Held, teraz Piotrek nawet przebil.

  Panowie fighterzy, idzcie ta droga!

  Czas wzorem Diego Sancheza, na happy dance!

 289. Dobra panowie, koniec podjaru.

  Teraz pytanie co dalej z Piotrkiem, przed walka byłem przygotowany na to że może przegrać, wtedy kolejną walkę stawiał bym na UFC PL. Natomiast w takim rozwoju sytuacji, gdzie Płetwał poddaje brazola, zgarnia bonus, jestem wiecej niż 100% pewien, że zobaczymy go już niedługo na jakiejś gali w europie lub usa (przed polską galą)

  Jak myślicie, z kim mógłby walczyć ?

 290. Chyba każdy już wtedy widział znokautowanego Piotrka. Od razu miałem przed oczami Cerrone, Lesnara, Hammila padających po liver kickach. Reakcja Janisza nie dziwi, chociaż komentator z FOX powiedział jedynie, że Hallmann ma problemy 🙂

 291. Lekka jest tak liczna w UFC, ze to troche wrozenie z fusow. Moze tak np. Cruickshank, ktory ostatni raz walczyl w koncu lipca. Zreszta wszystko zalezy od tego kiedy Piotrek dostanie nastepna walke.

 292. Ja podczas walki Piotrka miałem isnty pokaz slajdów i kiedy usłyszałem z ust Janisza- koniec- to zapanowała lekka konsternacja, więc nie dziwcie się, że mnie to wkurwiło 😉

 293. Czy w tym roku będą przewidziane Heraklesy za „Most Valuable User”?
  Bo jeśli tak, to Voranek w pełni zasłużył.

 294. ostrooo. nie byłem w stanie zerwać no cki w środku tygodnia ale widzę, że niezłe rzeczy sie tu działy

 295. Hasło „koniec” to nie była jedyna gafa pana Janisza tego wieczoru.
  O wiele większa była gdy palnął „Patryk Hallmann” przed samą walką
  Wall

 296. Ryan Bader vs Glover Teixeira

  Sami wiecie że zwolennikiem teorii lucky punchów nie jestem. Ale tego co się tam stało nie potrafiłbym opisać inaczej. Jak się okazało, Bader był bardzo dobrze przygotowany i solidnie przetestował nie zapasy, a stójkę Glovera ( która okazała się być przereklamowana) , wygrywając w tej płaszczyźnie. . Bader po kolejnym mocnym uderzeniu zaczał kończyć rywala pod siatką, z czego zbytnio poszedł na całość i dorwały go tam dwa ciosy Teixeiry, które mi wyglądały na wystrzelone na ślepaka . Nawet jeśli nie były, to i tak ,,Darth" był lepszym zawodnikiem na przełomie 2 minut i 50 sekund. 

  Yushin Okami vs Jacare Souza

  Jak mówiłem – kluczem na Okamiego jest nieustanna presja i dyktowanie tempa walki. Jacare zrobił to wspaniale. Cholernie się cieszę że Japoniec oddala się póki co od walki o pas. 

  Joseph Benavidez vs Jussier Formiga

  Bilans trzech głównych zawodników TAM w 2013 to – kolejno – Dillashaw 2-0 ( 2KO) , Faber 3-0 , Mendes 2-0 ( 2KO) ,Benavidez 3-0 ( 2KO). Łącznie 10-0 (6KO).  Ci zawodnicy pokazują formę jak nigdy dotąd. Piękne skończenie Josepha. 

  Do tego: Brazylijscy newcomerzy wcale nie pokazali się źle – Edmilson Souza wyglądał naprawdę dobrze w stójce ( jednak niestety miał chyba najsłabszą obronę obaleń jaką widziałem w UFC, chwyt stopy i już leci na ziemię), dobrym zawodnikiem okazał się też Elias Silveiro. Do tego bardzo ładne skończenie Martinsa, i dziwna decyzja w walce Wiśniewskiego. Druga runda wyglądała tak, że Batman połowę czasu cisnał Keitha do siatki, będąc tam też uderzanym , po rozerwaniu klinczu otrzymywał bardzo mocne kolana, i dał radę dwa razy zanotować obalenia, po których WIśniewski zaraz wstał. Nie popieram punktowania takiej pasywności . A dać Batmanowi jeszcze pierwszą rundę….

   

  @Coach Mirosław

  Chyba mi nie powiesz że też nie miałeś wrażenia że ta walka się kończy kiedy Hallman padał na ziemię po kopnięciach Trinaldo. 

  @rasiak456

  Balonik był naprawdę bliski pęknięcia z hukiem,

  Nazywać Hallmanna balonem   Piotrek jest chyba bardziej niedoceniany niż napompowany. 

   

  O Piotrku już rozpisywał się nie będę. Jestem tylko pewny że poddanie roku w polskim MMA zostało już wybrane, a może i zawodnik roku. Nr1 w lekkiej też mu się po tym należy. 

 297. to nie była żadna gafa, Piotrek sie złożył jak Cerrone w walce z Pettisem, Janisz mógł tak pomyśleć. No ale na nasze szczęście Płetwal okazał sie mieć większe jaja niż kowboj 😀

 298. Tak mi się nasuwa jeszcze jedna myśl odnosnie Piotrka, tj. czy czasem ta wygrana nie była po prostu w jego stylu? Walka z Vaso była podobna, kiedy po zebraniu mocnych ciosów zaczeła sie dominacja uderzeniami w bliskim dystansie/dominacja silowa ku sprowadzeniu i g'n'p. Jego upór – tak jak w przypadku Frankiego – zdaje się być głowną bronią.

 299. Dobra, dobra – wszyscy podjarani – tylko, ze zwyciestwo z 35-letnim Brazylijczykiem bez kondycji to nie jest jakas super sprawa. Tak jak mowil Janisz -w takim wieku juz konczy sie kariere zawodnika MMA z reguly. Toz to juz dziadek jak na MMA.

  Jezeli w nastepnej walce bedzie walczyl tak jak w tej, to zostanie ciezko znokautowany – cala pierwsza i poczatek drugiej rundy byl w oktagonie jak dziecko we mgle, obijany nonstop. Jak dla mnie walka stala na tragicznym poziomie i byla jedna z najgorszych tego wieczoru. Oczywiscie wiekszosc "sezonowcow" teraz wyskoczy broniac Hellmanna i powie "Co ty gadasz?!" – takie zycie.

  Nie wiem w jaki sposob sie przygotowywal do tej walki, ale przygotowal sie bardzo slabo – rywal na srednim poziomie nawet, by mu nie pozwolil na to, co zrobil z Trinaldo w polowie 2. rundy.

 300. Nie spodziewałem się tak świetnej gali i odpuściłem kartę wstępną po dwóch walkach. Od transmisji na orange zaczął się ogień : ) Wejście Hallmanna do oktagonu troszkę mnie rozbawiło, lekkie potknięcie i trochę motaninka w samej klatce : D skończyło się lepiej niż przypuszczałem. Po walce prawie jebłem salto z radości w pokoju Laughingco za noc, na takie emocje tu wszyscy czekamy.

 301.  @Knad

  Trolling? Or just stupid? To Ty wyglądasz tutaj trochę na sezonowca, który nie mając większej wiedzy wypowiada się na temat walki jak i przecwinika Polaka: 

  1. Walka stała na naprawdę dobrym poziomie pod względem emocji, techniki ( nie byłą to ślamazarna cepeliada, tylko szybka i poprawna walka) jak i wszystkiego innego. 

  2. Trinaldo może i ma 35 lat i nie ma kondycji, ale jakoś nie przeszkadzało mu to w zwycięstwie nad trzema rywalami w UFC. Gleison Tibau jest już bardzo solidnym lekkim, a też w pewnym momencie miał kłopot z Trinaldo podobny do tego co przechodził Piotrek. Takiego fightera nazywasz słabym? Chyba nie bez powodu połowa redakcji typowała zwycięstwo Brazylijczyka, a kurs na Piotrka wynosił 3,60. Chyba nie muszę Ci cytować tekstów z zagranicznych portali, gdzie było pisane że Piotrek to nie ten poziom co Franscisco i Massaranduba go zje z ketchupem i musztardą. 

  Dla wyjaśnienia : statystyka ciosów znaczących w pierwszej rundzie to , uwaga 21-21, a wszystkich ciosów które doszły – 61-43 dla Hallmanna. Jak widać Piotrek był aktywniejszy, tylko kopnięcia na wątrobe dały mu popalić.

 302. Koad popadasz w skrajność z tą swoją niechęcia do "nahypeowanych" userów. Tragiczna walka? Niby w którym miejscu? Piotrek pierwszą runde przegrał, ok, ale pisanie, że był jak dziecko we mgle to spora przesada. Cały czas tłukł rywala ale nie było to tak skuteczne jak te kopnięcia na wątrobe

 303. Już się cieszyłem, że Wolfa ostatnio nie widać na forum, a tu taki Koad…

 304. Taki Trinaldo pojechałby większość polskich i europejskich lekkich 🙂 no, ale spoko. Niech będzie, że jestem sezonowcem.

 305. Comber —- mój ziomek jest "ostrym Januszem" jeśli chodzi o ememej, ogląda jak mu coś każe albo jak ja oglądam, i jak od tygodnia się jarałem walką Piotrka to non stop mu nakurwiałem i postanowił, że obejrzy ze mną. Trzeci kumpel powoli, powoli się wkręca w to i oglądaliśmy u niego. Ziomeczek się podpił i zasnął, i po walce Piotrka wydarłem ostro i ryja i ten się przebudził i zaczął się fikać czego drze mordę i tak się jaram jak debil, wygrał to wygrał, więc mu powiedziałem, że przynajmniej jest czym się jarać a nie jak Twoje zjebane Juve gra i jarasz się jak idiota bo jakiś tam gola strzelił (gościu jest niesamowitym fanem Juventusu, jeździ na mecze do Turynu, na zloty kibiców z całej Polski) i doszło do rękoczynów, a że byłem troche trzeźwiejszy niż on to przegrał i chyba zajebał focha.

 306. Powiem Wam tak – wczoraj przyjechałem do hotelu na zebranie, przedstawiłem z kolegą swoją wizję rozwoju w firmie i przełożonyoraz "koledzy" zjedli nas za nasz koncept – zbyt ryzykowny. Ok, pomyślałem, kij z nimi. (Nie)stety otrzymaliśmy zadanie, by przeksztłcić naszą wizję do godziny 12:00 dnia dzisiejszego, co równało się z zarwaniem  nocy. Nie miałem planach oglądnia Płetwala, bo chciałem być wypoczęty na dzisiejszą konforntację, jednak praca przedłużała się z godziny na godzinę, stream sobie leciał i tak dotrwałem do Piotrka. Chociąz oko się kleiło do momentu pierwszego gongu, to zaraz potem czułem się jakbym dopiero wstał po kilkunasto godzinnym śnie – mega power. Gdy padały kicki na wątrobę już widziałem  koniec naszego Piotrka. Jednak udało się do dotrwać do drugiej rundy, i gdy następowała kończąca akcja…padł mi stream ! Szybka wycieczka w komenty na mmarocks, szukam streama aż mi się ręcę trzęsły. Odpalam i słyszę komenatatora…"przez poddanie"…Ciary, nerwy kto wygrł. Płetwal!! Chłopki, to była mega radość i takie emocje, że połozyłem się spać o 4:30 i wstałem o 6:30. Mam takiego powera, że szok. Poszedłem się  rano wykąpać, do wanny zabrałem laptopa, czytwam forum i co widzę? Danka rzucił Hallmanowi 50 k za SOTN. Cieszyłem się tak, jakby to wygrał mój kumpel z sekcji. Czułem dumę i wielką radość, naprwdę ! Czuję się tak do teraz. I mam nieskrywaną satysfakcję, że wygrał to skromny Piotrek, niż suchy Mamed. Możecie mnie hejtować i upominać, ale Piotrek jest dla mnie wzorem sportowca, i to co teraz dzieję się wokół niego, naprawdę mu się należy. Życzę mu, żeby Dana częściej robił swoje czary mary i słał mu dolary, niech zarobi tyle, że kupi sobie 5 aut – jak dla mnie jest naprawdę wzorem godnym do naśladowania. 

   

  Brawo Piotrek, jestem z Ciebie bardzo dumny i oby zawsze dopisywała forma i zdrowie ! Z niecierpliwością czekam na pierwszy wywiad po powrocie do kraju. 

 307. @Koad
  Masz racje chłopie, Trinaldo jest totalnym ogorem, który rownież debiutował w ufc, a MMA trenuje od 2 miesięcy, do oktagonu wchodził podpierając sie laska.

  Z tych emocji zapomniałem napisać o pozostałych walkach. Aligator = potwór, wiedziałem ze Okami to bedzie dla niego ekspresowa robota.
  Glover zaprezentował sie słabo, ale cieszę sie z jego wygranej, nie daje mu jednak większych szans z Jonesem aczkolwiek z chęcią obejrze.

 308. Bilans trzech głównych zawodników TAM w 2013 to – kolejno – Dillashaw 2-0 ( 2KO) , Faber 3-0 , Mendes 2-0 ( 2KO) ,Benavidez 3-0 ( 2KO). Łącznie 10-0 (6KO).  Ci zawodnicy pokazują formę jak nigdy dotąd. Piękne skończenie Josepha.

  Od kiedy trenuje ich Ludwig maja 17-0, nagroda za gym roku niemal zapewniona.

 309. Zajebisty prezent mi Płetwal zrobił na urodziny !!!

  Lepszego prezentu nie mogłem sobie wyobrazić jak zwycięstwo Polaka w debiucie w UFC . Jak by tego było mało Piotrek zgarnął $ 50 tys. bonusu za poddanie wieczoru !!!

  Dzięki Płetwa !!!

 310. Należą mu się 50 tysi dolarów, dał bardzo dobrą walkę. I dlatego celem jest ufc, dajesz efektowane walki, jesteś wynagrodzony.

  Gratulacje jeszcze raz Piotrek! " Polish Power!! Za Polskę! Za Sobieskiego! Polska górą, brazylia dołem! Haha 🙂

 311. Naprawdę myślałem że po tych kickach w wątrobe będzie po nim. Co za powrót!!! AFAFAFASFASFASDFA

 312. If any of you have ever been to Brazil, Brazilians want to see Brazilians kick other people's asses, not other Brazilian's asses."

  Dana White

  http://www.mmamania.com/2013/8/19/4637758/dana-white-vitor-belfort-can-fight-anywhere-were-not-hiding-him-in

  Niedawno Dana mówił w wywiadzie, że Brazylijczycy nie lubią ogladać walk między Brazylijczykami. Lubią oglądać, gdy ich rodak obija kogoś z zagranicy. I zgodnie z tą logiką zestawaniane są karty walk na gale w Brazylii.

  Fakty są takie, że Płetwal został rzucony Trinaldo na pożarcie. Debiutant kontra stary wyjadacz. 

  Tymczasem Piotrek sprawił wielką niespodziankę. Ciężko o lepszy debiut.  🙂

 313. Fakty są takie, że Płetwal został rzucony Trinaldo na pożarcie. Debiutant kontra stary wyjadacz. 

  Tymczasem Piotrek sprawił wielką niespodziankę. Ciężko o lepszy debiut.  🙂

  Dokładnie tak było. Tylko się cieszyć 🙂

 314. O ja pierdolę! Właśnie obejrzałem walkę. Unikałem Internetu jak i nie znałem wyniku. Zajebista robota Hallmann!

 315. To była piękna walka. Ciężko mi to jakoś opisać, brawo Piotr, mega emocje. Teraz czekamy na Daniela 🙂

 316. Obejrzałem pozostałe:

  Aligator – potwór. Wygrana prawie przez gwałt. Jest w gazie i napiera na title shota. Problemem jest jedynie to, że nigdy nie zawalczy ani z Silvą ani z Machidą

  Glover – Bader – fajna walka. Bader w dobrej formie, ale dostał piękną kontrę. Glover jest dobry, nawet bardzo dobry, ale gdzie mu do Jonesa…

 317. Oglądałem walkę w nocy i teraz dwa razy, muszę powiedzieć,  że teraz to zupełnie inny pojedynek,  w nocy emocje brały górę i wydawało mi się,  że Trinaldo ma większą przewagę. To była dobra walka, weszły dwa lewe kicki na wątrobę i tyle, reszta była wybroniona. Plan był na pewno taki by trochę Brazylijczyka wymęczyć, dobrze że Piotr przetrwał ten kryzys i w drugiej rundzie był sobą.

 318. Koad, zawsze się tak czepiasz? To nocne czepianie się o fakt, iż najważniejsza była walka Polaka, a pozostałe mało ciekawe (z resztą miałem rację i dość zdecydowanie i bez niespodzianki się każda kolejna skończyła). To, że się innych ogląda to norma…to było ważne wydarzenie pośród innych właśnie ze względu na walkę Płetwala.

  Zaczynam jednak dostrzegać, że po prostu trollujesz 😉

  PS: Trinaldo miał przy smarowaniu "3-time Brasilia Kickboxing Champion" 🙂 Teraz pytanie czy miasta?Czy kraju…choć i jedno i drugie mnie dość zaskoczyło, choć znam go od początku 1 sezonu TUF'a.

 319. Brawo Piotrek!! Pod koniec pierwszej rundy byłem prawie pewny, że wygra, bo Brazol się spompował 🙂 Ale nie pamiętam, kiedy ostatnio miałem takie emocje podczas gali.
  Jacare – zgodnie z planem, zgwałcił Okamiego, niesamowity gość. Jak dla mnie materiał na mistrza. Zaskoczył mnie natomiast Bader. Wiedziałem, że jest niedoceniany, ale nie spodziewałem się, że będzie dominował Glovera. Szacun dla niego, tak naprawdę to sporo zyskał tą walką. A Teixeira szybko polegnie z Jonesem. Jak dla mnie to ME był fotn.

 320. Born — te tytuły to pewnie tyle warte co jakieś tam misrzostwo co Najman miał w kicku niby, a prawie nogą klatke rozjebał zamiast Pięknego Przemysława.

 321. Obejrzałem właśnie jak Jacare rozpierdolił Okamiego i nie mogę szczęki podnieść z ziemi. Piękne skończenie, no po prostu cudowne. Uwielbiam oglądać walki kończone w ten sposób. ApplauseApplauseApplauseApplauseApplauseApplauseApplauseApplauseApplauseApplause

 322. juz chyba dawno tak nie bylo ze padlo cohones ,na ktoryms ksw tez sie zdarzylo ale to dawno

 323. Do tej pory nie moge ochłonąć, po tym co wczoraj sie stało. To są prawdziwe emocje, których polskie organizacje mma niezapewnią

 324. Kilka zdań po obejrzeniu walki Piotra:

  – Naprawdę przyjemnie oglądało się Gdynię na zapowiedzi zawodnika w UFC. Serce rośnie.

  – Pierwsza runda nie była taka jednostronna jak tu czytałem. Bezdyskusyjnie poszła dla Brazylijczyka ale to co rzuciło mi się w oczy to fakt, że Piotr praktycznie w żadnym momencie nie oddał pola tylko parł do przodu.

  – Drugie starcie już o wiele lepiej choć nie było tam totalnej dominacji jak pisali niektórzy. Te łokcie zrobiły swoje. Samo skończenie klasa.

  – Piotr po walce zachował się prawie jak Fedor 🙂 prawie brak reakcji na zwycięstwo. Albo jest mega spokojnym człowiekiem albo po prostu stres i wynikające z niego skupienie dało o sobie znać 🙂

  – Szanuję redaktora Janisza ale komentarz z tej walki utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że lepiej słuchać Rogana i Goldberga. Przesadzona, negatywnie, ocena sytuacji, częste spóźnianie się z komentarzem, który dodatkowo jest zbyt emocjonalny. Za bardzo moim zdaniem wpływa to na odbiór samej walki.

 325. Na wstępie oczywiście jeszcze raz gratulacje dla Piotrka. Coś tak czułem, że to sie skończy w drugiej rundzie jak Trinaldo sie zmęczy ale nie sądziłem, że przez kimure : )

  Nie sądziłem, że Okami da sie tak zajechać Souzie. Przyznam, że troche niedoceniłem Jacare i  myślałem, że japończyk go gładko wypunktuje. Drugi raz tego błędu nie popełnie, fenomenalny zawodnik a jak stłukł Okamiego na kwaśne jabłko… genialna akcja.

  Podobno za swoją wygraną Teixeira miał dostać titleshota… jestem ciekaw, czy Dana sie rozmyśli po tym jak Ryan Bader okazał sie najzwyczajniej w świecie lepszym zawodnikiem, lol. Ryan Bader, czyli dość duże rozczarowanie wagi półciężkiej (prorokowano mu laury a wtopił z… Ortizem). Jasne, Glover wygrał ale wszyscy widzieliśmy jak starcie wyglądało. Nie chce tego nazywać od razu lucky punchem ale coś w tym jest
  .Dying Is Your Latest Fashion.

 326. Trinaldo w 2 rundzie, raz trafil Piotrka… Brazylijczyk nie mial nic do powiedzenia w tej rundzie.

  http://hosteddb.fightmetric.com/fights/index/4457

  @up

  Glover dostanie title shota, potwierdzil to Zelaznik na konfie.

  Oczywiscie mam identyczne odczucia. Zawiodl mnie Teixeira, bo pomimo duzej krytyki jaka na niego spadla po walce z Quiontem, ja staralem sie go bronic, dajac mu troche szans na jakis bardziej wyrownany boj z Jonsem. Teraz niestety, sa one zerowe.

 327. Nie za wcześnie na tak duże walki dla Piotrka jak ewentualne starcie z Cerrone? Już bardziej widzi mi sie inny pogromca Trinaldo – Gleison Tibau.

 328. nazwiskiem dobrym do rekordu bylby couture, a takto moze paul sass, albo njokuani

 329. Wolałbym zobaczyć Piotrka w jakiejś walce z przeciwnikiem, który nie ma zbyt mocnego nazwiska jak Cerrone i nie jest takim fizolem jak Tibau, aby zaliczyc kolejne W i nabrać pewności siebie w oktagonie. Chwilowo nie mam pomysłu kto mógłby byc następnym przeciwnikiem.

 330. Dawno nie zasypiałem z taki bananem na mordzie jak "wczoraj" ok. 5 nad ranem.Emocje dostarczone przez Płetwala można by było rozdzielić na 5 gal KSW jak nie lepiej. I nie mówię tu tego by wbić szpilę włodarzom tej organizacji. Po prostu tak jak Juras powiedział, UFC to taka Liga Mistrzów mma, głupie wydarzenie sportowe a jednak! Wydarzenie które spowodowało burzę na cohones, serwery czata jak i forum nie wystrzymały w środku tygodnia o 2:30 w nocy! To nie pudzian niszczący lołkingami testosterona, to nie Mamed odklepujący swoich kolejnych przeciwników którzy jedną nogą sa już na emeryturze. To Piotr Hallmann zupełnie nie znany niedzielnym fanom mieszanych sztuk walk w Polsce.
  Ah jakie emocje. Czuje się jak dziecko które rozpakowało wymarzony prezent w wigilijną noc Bożego Narodzenia. Dzięki! 

 331. tak, tren(uja/owali) razem, w trakcie TUF'a Okami odwiedzil team Czejla. 😉

  fanboy JBJ’a, Bensona i Manchester’u United.

 332. Jak dla mnie Piotrek udowodnił, że fizoli to on się nie boi. Moim zdaniem w klinczu i TDD spisał się na miarę samego Cygana.

 333. Nie, nie sądzę że zestawią go teraz z Tibau. Tibau puka już do powoli do top 10 i ma na horyzoncie walki z elitą. Hallmann może będzie przez Silvę trochę ostrożniej prowadzony, bo dywizja jest obszerna, a gdzieśtam ktośtam zaczyna coś gadać o Polsce i Polakach itp. Więc nie ma co ryzykować na razie gościa, który może wygrać dla organizacji bardzo dużo na takim UFC Poland w Gdańsku…

 334. Jak Buffer mówił Gdynia to ja słyszałęm India 🙂 śpiący byłem pewnie

 335. Cały dzień na zajęciach ciesze się ze zwycięstwa Piotrka, a tu jeszcze 50k bonusu w debiucie. BRAWO! Applause

 336. Lauzon vs Hallmann – no i to jest pomysł! Lauzon go w stójce raczej nie wypunktuje, siłowo również nie powinien mu zagrażać, a jakie nazwisko… Walka z Danzigiem podsycilaby niezdrowo animozje miedzy miastami. Walka z fizolem Wimanem mialaby sens, jako walka pozwalajaca piotrkowi na rozwoj. Njokuani z kolei bylby dla Piotrka grozny w stojce i wykorzystalby jego kiepskie obrony – facet przeciez przewalczyl 3 rundy z Barbozą i usadził fizola ze Strkeforce (nie pamietam nazwiska), wiec nie koniecznie lezalby Piotrkowi w czasie kiedy sie rozwija.

 337. Wielkie brawa dla Piotrka ApplauseApplause wstał z ziemi i poddał czarny pas bjj, to jest moc !

 338. Ciekawe czy Lauzon jakby wtopił to by poleciał, bo byłaby to 3 wtopa pod rząd?

 339. Piotrek zgodnie z matchmakingiem UFC w lekkiej dostanie jakiegoś innego prospekta po zwycięstiwe , jeśli nie debiutanta. Wątpie żeby dawali mu Tibau, który ostatnią walkę wygrał z Jamiem Varnerem. Z ostatnich gal na myśl nasuwają mi się tacy zawodnicy jak

  – Al Iaquinta

  – Michael Johnson

  – James Vick

  – Norman Parke

  – Mitch Clarke

  – James Krause 

  Nie wiem tylko czy ci fighterzy są wolni, bo trochę nei jestem na czasie obecnie z tymi nowymi zestawieniami. 

 340. Walka z Lauzonem i kolejny bonus, tym razem FotN 😉 Lauzon lubi zbierać ten bonus, ale tym razem dostałby go za wpierdol życia 🙂

 341. Al ok, Johnson jest na razie poza zasiegiem, Vick ok, choc przewaga warunkow straszna, Norman Parke w sumie ok… Niech mu tylko debiutanta nie dadzą, bo nigdy nie wiadomo jak się prezentuje na tle rostera UFC. Ja bym najchetniej widzial Lauzona w 3ciej walce Piotrka w Gdansku, po tym jak Lauzon odbudowałby się na kimś z samego dołu. Sprzedałoby się jako main lub co-main event na UFC FN.

 342. Chosen, ja mam wrażenie że Johnson nie byłby dla Piotrka nie do przejścia. Michaela siłowo zdominowali Jury i Madadi, więc czego nie mógłby tego zrobić Hallmann. Według mnie jego walka z Lauzonem o niczym nie świadczy,  bo głównie jest wynikiem beznadziejnej postawy J-Lau 

  Tak czy siak, jest on moim zdaniem najmniej prawdopodobny z tej listy, dostanie kogoś ,,wyżej postawionego". 

 343. Mialem bardziej na mysli to, ze Johnson jest rankingowo wysoko po zdominowaniu Lauzona. Przypominajac sobie walkę jego z Jurym, tez się zgadzam, że Hallman ma z nim szane. Skoro juz tak podrózujemy w kraine fantazji to w Polsce jednak najchetniej widzialbym Hallmann vs Cerrone, po tym jak Cerrone się na kimś odbuduje…. a moze nawet Hallman vs Benson Henderson, jeżeli Hallman bedzie szedl ostro do przodu, a Ben sie jeszcze nie odbije za mocno od dna.

 344. Co by nie mówić, to Piotrek już przeszedł do historii Polskiego MMA. Bo jako pierwszy Polak wygrał swoją debiutancką walke w UFC 🙂

 345. A to Bendo na jakimś dnie jest? Przegrana z Pettisem no wielka skaza dla fightera

 346. Johnson odpada:P bo nie wierze że po takiej wygranej z louzonem dostanie Piotrka. poza tym Johnson byłby ciężkim przeciwnikiem dla Piotrka. w stójce by go zdominował a ze sprowadzeniem Piotr mógłby mieć problem.

 347. Chosen widzę że typ-marzyciel z Ciebie:P Benson wciągnąłby Piotrka nosem a Cerrone zjadł na obiad:P

 348. Cerrone na pewno przegralby w pojedynku na middle kicki 😉 Benson dna nie osiagnal, ale z przycyzn marketingowych jest kilka walk od walki o pas bez wzgledu na jego skill, wiec jezeli nie odejdzie za daleko, to Piotrek moze go dogonic, przynajmniej jesli chodzi o polityke zestawien. Mialby szanse z Benem? Nie wiem, zalezy jak się rozwinie przez rok czasu.

 349. Wystrzelilem z Cerrone ze zestawia go z Piotrkiem bez zadnych argumentow, dziwne przeczucie a tu taka dyskusja ;p

  Poki co kowboj po za zasiegiem dla Piotrka, o Bensonie nie wspominajac.

 350. Zważając na politykę UFC to Benson dostanie teraz kogoś z kim wygra i za ponad pół roku dostanie walkę rewanżową 😛 wiec nie widzę najmniejszych szans na to zestawienie:P Cerrone prędzej 😛 ale i tak byłby faworytem. Widziałbym go z Tibau’em , Vernerem, albo z Guilardem:)

 351. Co najmniej:P w kolejnej walce pewnie zestawią go z trzecią 10-tką lightweight:P więc, skończmy te gdybania!

  „Wrzesień Polskiego MMA” zaczął się od pięknej wygranej Piotra Hallmanna radujmy się! 😀

 352. Licze na walke Hallmann – Salas. 2-1 w UFC, jest po wygranej, poziom w sam raz, może byłoby 2-0.

 353. @midern, dzięki. W nocy oglądałem na streamie, w dodatku zaspany strasznie byłem. Ale rano w autobusie z mega humorem jechałem, z racji wygranej Piotrka. Oby teraz jeszcze Daniel dał radę. Smile

 354. Praca sędziego w walce Piotrka była fatalna. Widzieliście tam jakieś ciosy w tył głowy? Czy łokcie 12 do 6? Ok tu może jeden się zawieruszył. To jego czepialstwo wydaje się, że mocno zdeprymowało Płetwala bo czasami już nie wiedział jak ma uderzać. A nawet stopował swoje akcje.

  Glover vs Bader – występ Brazylijczyka pozostawił niedosyt. Bader był szybszy, jego ciosy były precyzyjniejsze, zapaśniczo też lepiej chyba się zaprezentował. Ryan trzy tazy zachwiał Gloverem. Gdyby nie nieostrożność i kiepska odporność na ciosy Amerykanina to kiepsko by się to dla Brazylijczyka skończyło.

  O Jacare i Benavidezie nie ma co pisać. Ścisły top swoich kategorii wagowych. Chcę ich widzieć w walkach o pas. O ile w przypadku Josepha pewnie za niedługo dojdzie ona do skutku to w przypadku Souzy trzeba czekać na wynik walki Weidman vs Silva 2. Jeśli wygra Weidman to wspaniałe zestawienie gotowe, jeśli wygra Spider to będziemy mieć sytuację podobną do tej z Cainem i Cormierem.

 355. Widziałem 1 w tył głowy i jeden 12-6. Wydaje mi się, że sędzia profilaktycznie ostrzegał żeby do sytuacji nie doszło, a nie upominał, żeby tego więcej nie robił. Tak czy inaczej, to przeszkadzało.

 356. Właśnie zakończyliśmy nagrywanie wywiadu z Piotrkiem Hallmanem, za godzinę do wysłuchania na Mmarocks.pl

   

  jaranko!!

 357. Właśnie obejrzałem tą walkę 2 raz i się popłakałem. Coś wspaniałego.

 358. Łokieć 12-6 był widoczny (szczerze mówiąc, to nawet nie wiedziałem że jest coś takiego, i ze tego nie można) ;D W tył głowy, widziałem może ze dwa strzały i jeden łokieć (chyba). Tak jak to Grzechu mówił, to raczej było "profilaktyczne".

  Ale mam identyczne zdanie, jak vaicavalo, że to wybiło trochę z Płetwala z rytmu. Nie wiedział jak uderzać, gdy przeciwnik kleił się do niego głową. Inna sprawa jest taka, że obawiałem się, żeby nie było nagle czegos takiego, że "koniec walki, dyskwalifikacja, uderzenia w tył głowy". Tego isę własnie bałem.