Brown

(Fot. Dave Mandel / Sherdog.com) Pojedynek dwóch topowych i wyjątkowo efektownie walczących półśrednich będzie walką wieczoru gali UFC on FOX 12, 26 lipca w San Jose. Jak ogłosił Dana White na Twitterze, niedawny pretendent do tytułu mistrza UFC, Robbie Lawler (MMA 23-10, UFC 8-4, 2. w rankingu MMARocks), spotka się w Octagonie z wygrywającym ostatnio seryjnie Mattem Brownem (MMA 19-11, UFC 12-5, 7. w rankingu MMARocks).

Dla Lawlera będzie to już trzeci pojedynek w tym roku. W marcu „Ruthless” uległ po wyrównanej mistrzowskiej batalii Johny’emu Hendricksowi, a na sobotniej gali UFC 173 w trzeciej rundzie odprawił Jake’a Ellenbergera. 32-latek od czasu powrotu do UFC w zeszłym roku zanotował cztery wygrane, w tym trzy przez nokaut, w pięciu występach.

Brown może się pochwalić serią siedmiu zwycięstw w dużym Octagonie, w tym aż sześcioma przez KO lub TKO. „Nieśmiertelny” w ostatnich dwóch latach odprawiał przed czasem m.in. Mike’a Swicka, Mike’a Pyle’a czy ostatnie po znakomitej walce Ericka Silvę.

Karta walk UFC on FOX 12: Lawler vs Brown.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.