Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa z udziałem bohaterów trzech najważniejszych starć gali XTB KSW 94. Potem zawodnicy spotkali się ze sobą twarzą w twarz.

Do gali XTB KSW 94 dojdzie 11 maja w obiekcie Ergo Arena na granicy Gdańska i Sopotu. Wydarzenie uświetni mistrzowska potyczka w kategorii półśredniej. Adrian Bartosiński stanie do obrony tytułu przeciwko Igorowi Michaliszynowi, który w ostatniej chwili zastąpił kontuzjowanego Andrzeja Grzebyka. W drugiej walce wydarzenia zmierzą się dwaj świetni stójkowicze w kategorii ciężkiej. Arkadiusz Wrzosek zawalczy z Arturem Szpilką. Trzecim od końca starciem XTB KSW 94 będzie walka o tymczasowy pas dywizji piórkowej. Patryk Kaczmarczyk spróbuje pomścić Roberta Ruchałę, który pokonał go w 2021 roku.

W Złotych Tarasach w Warszawie odbyła się konferencja prasowa przed galą XTB KSW 94. Wzięli w niej udział wszyscy zawodnicy z trzech najważniejszych walk sobotniego wydarzenia. Po konferencji bohaterowie wyżej wymienionych pojedynków spotkali się twarzą w twarz. Poniżej nagrania z udziałem bohaterów XTB KSW 94.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of ninja
ninja

UFC
Heavyweight

17,421 komentarzy 39,220 polubień

Liczę, że Ruchała ostro wyrucha pierdolczyka.

Odpowiedz polub