wrzosek mozny ksw 79

Już w najbliższy weekend do klatki KSW wróci Arkadiusz Wrzosek. Z tej okazji polska marka postanowiła przypomnieć najbardziej zacięty pojedynek w MMA z jego udziałem.

Wrzosek w najbliższym pojedynku zmierzy się z Arturem Szpilką na gali XTB KSW 94. Wydarzenie odbędzie się 11 maja w obiekcie Ergo Arena, który ulokowany jest na granicy Sopotu i Gdańska. Walka ta poprzedzi główne starcie wydarzenia.

Polska organizacja, z powodu powrotu zawodnika z Warszawy do klatki, postanowiła przypomnieć jedną z jego wygranych. Wrzosek w swojej drugiej walce na zasadach MMA zmierzył się z Tomasem Moznym na gali w Libercu w lutym 2023. Po zaciętym pojedynku sędziowie jednogłośnie orzekli zwycięstwo Polaka. Do dnia dzisiejszego Wrzosek ma 4 wygrane na zasadach MMA. Poniżej przypomnienie całej walki..

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of alww
alww

KSW
Heavyweight

6,004 komentarzy 32,094 polubień
Avatar of Risky
Risky

UFC
Lightweight

9,136 komentarzy 32,614 polubień

Ciekawe kiedy mu dadzą choćby takiego Stawowego. Alex też z kicka w kilka walk został podwójnym mistrzem UFC a wrzoska prowadzą przez cyrk z psem przewodnikiem a i tak w tym występie w trzeciej rundzie była walka o życie.

Odpowiedz 3 polubień