irokez

Znakomity weekend naszych zawodników zaowocował zmianami w naszym Rankingu PL. W wadze lekkiej Artur Sowiński (MMA 4-1) po trzecim zwycięstwie w ostatnich sześciu tygodniach awansował na piąte miejsce w wadze lekkiej, zaraz za nim na miejscu szóstym debiutuje zdobywca Berlina Maciej Jewtuszko (MMA 4-0). W wadze półciężkiej na wysokim czwartym miejscu po dwóch szybkich wygranych w dwa tygodnie debiutuje Przemysław Mysiala (MMA 13-3).

Ostatnie gale przyniosły też kilka zmian w naszym ogólnym Rankingu MMA (który jest brany pod uwagę przy konstruowaniu MMA Consesus Rankings). W wadze półśredniej po zwycięstwie nad Carlosem Conditem na pozycji siódmej debiutuje Martin Kampmann, a miejsce w 10 traci zawieszony za stosowanie niedozwolonych środków przeciwbólowych Karo Parisyan. Oprócz tego spore przetasowania w dolnych częściach rankingów w wagach piórkowej i koguciej. W pierwszej dziesiątce kategorii do 145 funtów debiutują Nam Phan i Rafael Assuncao na miejscach odpowiednio dziewiątym i dziesiątym, a w wadze niżej pogromca Jeffa Currana Joseph Benavidez i wcześniej piórkowy Akitoshi Tamura.

Przy okazji w dziale z rozpiskami pojawił się nowy dział, w którym będzie się starali notować wszystkie najbliższe występy Polaków zagranicą – link.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.