Randy Couture powyższym twittem spowodował wczoraj trochę zamieszania w świecie MMA. Czy legendarny mistrz dwóch kategorii wagowych UFC za pomocą Twittera postanowił zakończyć karierę? Dodatkowo na swoim Facebooku napisał:

Doceniam wszystkie komentarze na temat moich walk. Nie dostałem informacji że będą je znowu pokazywać w tv :). Wydaje mi się że jestem na końcu swojej drogi! Nadszedł czas, aby pójść dalej i skupić się na wszystkich innych wspaniałych rzeczach jakie dzieją się teraz w moim życiu. Nadszedł już czas. Dzięki, R

Agent zawodnika, Sam Spirala zapytany czy słowa Coutura oznaczają że nie zobaczymy go już więcej w ringu powiedział jednak:

To nie jest oficjalne oświadczenie o przejściu na emeryturę

Spirala dodał że Randy po prostu odpowiadał fanom na podziękowania za walki i wcześniejsze wypowiedzi z tego roku gdy zaraz po walce z Jamesem Toney`em powiedział że to mógł być jego ostatni raz w octagonie. Wg agenta zawodnika decyzja nie została jeszcze podjęta a „Captain America” jest właśnie w trakcie rozmów z UFC na temat swojej przyszłości.  Sam zawodnik skupia się teraz na swoim nowych filmie akcji „Setup” gdzie wystąpi obok Bruce`a Willisa i 50 Centa.

.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.