Informacja prasowa: 

W magazynie Puncher Extra Time poświęconym sportom walki zajmiemy się zarówno MMA, jak i boksem. O hitowej gali UFC 223 porozmawiamy z Joanną Jędrzejczyk (14-1, 4 KO, 1 SUB), która w Nowym Jorku postara się odzyskać pas mistrzowski amerykańskiej organizacji, a Mateusz Masternak (40-4, 27 KO) opowie o swoich przygotowaniach do gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty. Zaczynamy o 21.05 w Polsacie Sport News oraz na Polsatsport.pl!

Kibice wszechstylowej walki wręcz z niecierpliwością czekają na weekendową galę UFC 223 w Nowym Jorku. Jedną z głównych bohaterej wydarzenia w Barclays Center będzie Joanna Jędrzejczyk, która postara się odzyskać pas mistrzyni UFC w kategorii słomkowej. Popularna „JJ” po raz drugi zmierzy się Rose Namajunas i tym razem Polka zapowiada znacznie lepszą dyspozycję niż w pierwszej konfrontacji. Z jakim nastawieniem Jędrzejczyk wyczekuje sobotniej gali? W programie poznacie także szczegóły dotyczące transmisji gali UFC 223.

Naszym gościem będzie również Artur Sowiński (18-9-2NC, 6 KO, 7 SUB), który na gali KSW 43 powróci do okrągłej klatki KSW już 14 kwietnia. Podczas wydarzenia we Wrocławiu „Kornik” skonfrontuje swoje umiejętności z Salahdinem Parnasse.

Puncher Extra Time wystartuje o 21.05 w Polsacie Sport News oraz Polsatsport.pl!

Prowadzący: Artur Łukaszewski, Łukasz „Juras” Jurkowski

Goście: MMA – Artur Sowiński, Joanna Jędrzejczyk (skype);
boks – Mateusz Masternak, Janusz Pindera.

4 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.