hall

Już 13 sierpnia odbędzie się 13 gala organizowana przez federację FEN. Głównym pojedynkiem tego wydarzenia będzie walka Piotra Hallmana z Kamilem Łebkowskim. Poniżej możecie zobaczyć jej krótką zapowiedź.

14 KOMENTARZE

 1. Ernest

  Prezes Jóźwiak tradycyjnie popłynął megalomańsko 😎

  Prezes jest zabawowy koleś. W ogóle prawie mu oczu nie widać :crazy:

 2. Zastanawiam się co by prezes Jóźwiak mówił, gdyby w jego parku zawodniczym był Conor, Diaz brothers czy Jon Jones.. What kind of emotions?!

 3. Jóźwiak mówi, że tak mocnego starcia w kategorii LEKKIEJ jeszcze nie było. A myślałem, że walka jest w 66kg.

 4. Rafciu27

  Jóźwiak mówi, że tak mocnego starcia w kategorii LEKKIEJ jeszcze nie było. A myślałem, że walka jest w 66kg.

  Nie da się ukryć, że on nie wie co mówi.

 5. SŁUCHAM !? SŁUCHAM !? ' tak mocnego starcia w kategorii lekkiej w polskim MMA jeszcze nie było ' – COO ? Tera to poleciał :rofl:, nie no jebłem jak to usłyszałem.
  Tak jak kolega wyżej – faktycznie on chyba nie wie co mówi.

 6. Samo zestawienie jest z pewnością o kilka klas lepsze jakościowo niż jego promocja. Oby obaj zawodnicy dali taka walkę, ze w ostatecznym rozrachunku nawet pokonany na tym zyska, a zwyciesca znajdzie sie tam gdzie obaj zmierzają.

 7. Nie ogladam nigdy zapowiedzi pojedynkow polskich organizacji ale serio prezes zajebal sie i powiedzial ze w lekkiej? Kurna dobrze ze nie wypalil ze ten pojedynek pokaze kto jest nr 1 w najlepszej we wszechswiecie kategorii polsredniej… A tak serio dajcie mu znaka ze sie zajebal to nagraja jeszcze raz:lol:

 8. Mi się wydaję, czy Hallman mówi w lekkim 'slow motion'? Chyba jakiś czas temu szło mu to nieco sprawniej?

 9. husarz

  Mi się wydaję, czy Hallman mówi w lekkim 'slow motion'? Chyba jakiś czas temu szło mu to nieco sprawniej?

  Nieeee, pamiętam wywiad z Hallmanem zrobionym przez redaktorinho Kowalika, bodajże w Wałczu pięć lat temu i Piotrek zawsze tak flegmatycznie mówił.

 10. Pana Jóżwiaka fantazja ponosi z gali na galę. Jak już ktoś pisał, pojedynek dobry, ale jego promocja to jakaś żenada…
  Panie J weż Pan się ku… ogarnij…

 11. maras

  Nieeee, pamiętam wywiad z Hallmanem zrobionym przez redaktorinho Kowalika, bodajże w Wałczu pięć lat temu i Piotrek zawsze tak flegmatycznie mówił.

  Uff, no to dobrze. Już się bałem, że za dużo przyjął. Bo jego styl mówienia trochę przypomina mi mocno obitego emerytowanego boksera.

  P.S. poprawiłem

  husarz

  Mi się wydaje

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.