Kilka godzin temu napisaliśmy o tym, że Mateusz Gamrot nie zawalczy z Salahdinem Parnassem, bo jak sam Polak przyznał „Walka będzie, ale nie z Francuzem”. Teraz do akcji wkroczył nie kto inny jak Norman Parke!

Irlandczyk w swoim najnowszym wpisie w mediach społecznościowych wyraził chęć na trzecią walkę z Gamrotem słowami:

Okej, od kiedy dowiedziałem się, że Mateusz nie będzie walczył z Salahdinem, dokończmy nasze niedokończone sprawy, nie lekceważyłem Mateusza w poprzednim czasie, to będzie największa walka w KSW w wadze lekkiej. Kwiecień czy Maj dokończmy to co zaczęliśmy.

Zawodnicy walczyli już ze sobą dwa razy. Na KSW 39 oraz KSW 40. Norman Parke przegrał pierwszy bój, ale decyzja na korzyść Polaka podzieliła fanów i wielu nazwało ją dyskusyjną. Część widziała zwycięstwo Gamrota, a część Parke’a. Pół roku później doszło do rewanżu, który został nierozstrzygnięty z uwagi na nieintencjonalny faul Mateusza (palec włożony w oko).

Norman po tym dwumeczu z „Gamerem” związał się na stałe z KSW i powoli wygrywał wszystkie starcia. Z Łukaszem Chlewickim (MMA 14-8-1), potem z Borysem Mańkowskim (MMA 20-8-1). A gdy udało mu się przejść Artura Sowińskiego (MMA 20-11, 2NC), w tym samym czasie Mateusz Gamrot zwakował pasy i zrobił sobie przerwę od startów.

Szokująca decyzja! Mateusz Gamrot zwakował pasy i nie przedłużył kontraktu z KSW

Na tę sytuację właściciele KSW zareagowali ogłoszeniem pojedynku o tymczasowy pas wagi lekkiej. Pierwotnie zawalczyć o niego mieli Norman oraz Marian Ziółkowski (21-7-1, 1NC). Marian jednak doznał kontuzji, a w jego miejsce wskoczył Marcin Wrzosek (MMA 14-6). Po uporaniu się z i Łodzianinem, Norman Parke został tymczasowym mistrzem KSW.

Irlandczyk wspomniał też o zaległej walce z Marianem Ziółkowskim, jednak zrobił to w bardzo wulgarny sposób, bez szacunku do swego niedoszłego rywala:

Marian może mi po***ć p**e i czekać na swoją kolej.

Jeśli o Mateusza Gamrota chodzi, 29-latek ma w najbliższych miesiącach powrócić do klatki KSW, gdzie ostatnią walkę stoczył w grudniu 2018 roku. Jednogłośną decyzją sędziów pokonał wtedy Klebera Koike Erbsta. W poprzednich starciach „Gamer” pokonywał między innymi Grzegorza Szulakowskiego, Normana Parke, Renato Gomesa czy Mansoura Barnaouiego.

18 KOMENTARZE

 1. Marian może mi polizać pizde

  Czyli wyszło szydło z worka…

  Od początku coś mi nie pasowało w Normanie.

 2. Czyli wyszło szydło z worka…

  Od początku coś mi nie pasowało w Normanie.

  Nie no.. tam było "possać pałę" 🙁

 3. Tylko po co tam ta cenzura?

  Bo na stronę główną wchodzą też osoby poniżej 15 roku życia i tego typu wulgaryzmy mogą ich zgorszyć i sprowadzić na złą drogą.

 4. Bo na stronę główną wchodzą też osoby poniżej 15 roku życia i tego typu wulgaryzmy mogą ich zgorszyć i sprowadzić na złą drogą.

  Przeżyłem gimnazjum, mnie nie oszukasz.

 5. Czyli wyszło szydło z worka…

  Od początku coś mi nie pasowało w Normanie.

  dokładnie, tam było

  przekłuć szParke


  ale pewnie jakiś błąd w tłumaczeniu się wkradł, albo klawiatura z biedry

 6. Nie no.. tam było "possać pałę" 🙁

  Ja strzelałem w sumie.

  Jak  wiesz co tam jest, to zwracam  honor. Moderatorze jedyny redaktorze cloudzie

  :conorsalute:

 7. Nie no.. tam było "possać pałę" 🙁

  Poprawność polityczna …  ( ewentualnie interpunkcja ? ale na dziennikarstwie był na to akcent położony,  prawda ? A błędy są wyeliminowane… )  kiedyś Cię zaskoczy

 8. Parke idealny pracownik KSW, nie za dobry ale i nie za chujowy, dla paru ekstra eurasow nie boi się obrazić komus Matkę, profesjonalista.:razz:enn:

 9. Parke idealny pracownik KSW, nie za dobry ale i nie za chujowy, dla paru ekstra eurasow nie boi się obrazić komus Matkę, profesjonalista.:razz:enn:

  Taki mcgregor ksw

 10. Bo na stronę główną wchodzą też osoby poniżej 15 roku życia i tego typu wulgaryzmy mogą ich zgorszyć i sprowadzić na złą drogą.

  Oni znaja brzydsze slowa:wink:

 11. Oni znaja brzydsze slowa:wink:

  i gorsze rzeczy w parterze i w stójce widziały

  cenzurowanie przekleństw w kontekscie mma jest jak cenzurowanie fi*tów w azjatyckim porno, ten sam poziom abstrakcji:lol:

  ps Marian go kiedys ukara

 12. Marian może mi polizać pipke..

  Czyli wyszło szydło z worka…

  Od początku coś mi nie pasowało w Normanie.

   tak było! ajakże! jeszcze jak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.