Legendarny trener MMA, który prowadzi Kings MMA, Rafael Cordeiro, pomoże w powrocie do ringu Mike’owi Tysonowi. Jakiś czas temu bokser otwarcie wyznał, że chce wrócić do boksu na kilka pokazowych pojedynków, aby wspomóc potrzebujących przekazując zyski na cele charytatywne.

Moje ciało jest naprawdę bardzo obolałe od uderzania w tarcze. Trenowałem, próbowałem wejść ponownie na ring i myślę, że stoczę kilka pokazowych walk, dzięki którym wrócę do formy.

Chcę wrócić na siłownię i mieć przez to dobrą formę, aby być w stanie stoczyć pokazowe starcia trwające trzy lub cztery rundy, których zysk przekazałbym na cele charytatywne.

Wczoraj Internet „wybuchł” po opublikowanym materiale przez Tysona, na którym widać jak uderza tarcze. To właśnie Cordeiro trenuje wraz z legendarnym bokserem.

A post shared by (@miketyson) on

Great news are coming!!! Another outstanding session with most powerful man in the world, @miketyson! Grandes coisas…

Publiée par sur 

Brazylijski trener jest współautorem sukcesów w oktagonie takich zawodników jak Fabricio Werdum, Rafael dos Anjos, Wanderlei Silva czy Mauricio „Shogun” Rua. Nie wiadomo z kim Tyson miałby zmierzyć się w pokazowych walkach w boksie. 53-letni były mistrz w swojej karierze głównie wygrywał przez nokauty (44 z 50 triumfów).

Polecamy wam także wiele innych wpisów pojawiających się na MMARocks.pl nawiązujących do kariery ”Żelaznego Mike’a”:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.