Maciej Browarski – jeden z organizatorów walk na gołe pięści spotkał się z Pawłem Wyrobkiem i porozmawiał o dalszych planach dotyczących wydarzeń WOTORE. Na razie druga edycja turnieju zaplanowana jest na 23 maja i Maciej ma nadzieję, że wszystko pójdzie po jego myśli i będziemy mogli oglądać zacięte pojedynki bez przekładania gali w czasie.

Miejsce mamy już dograne, jesteśmy na dobrej drodze. Musimy jeszcze trochę poczekać i zobaczyć, jak potoczy się sytuacja z wirusem.

Obecnie taka organizacja eventu to łamanie prawa. Cała produkcja i to wszystko wokół musi być dopięte w dobry sposób. Nie chcemy niczego naginać i nie wiadomo czy na dzień przed galą nie wejdą mocniejsze restrykcje i nic nie wypali.

Zostajemy na południu, miejsce jest zaklepane, umowa wstępna podpisana, zaliczka zostawiona. Gala będzie na Śląsku.

Rekrutacja zawodników jest już zamknięta, czego możemy się spodziewać po nowych uczestnikach?

Wyłoniliśmy około 15 zawodników, z tego utworzymy ósemkę, która weźmie udział w turnieju. Są to nie tylko zawodnicy z Polski. Na ten moment osoby z zagranicy też są brani pod uwagę do tej ósemki, czekamy na odblokowanie granic.

Zapewne większość fanów czeka na zmiany w regulaminie WOTORE, po pierwszej gali większość narzekała na zbyt małe koło oraz wypchnięcia, które wpływały na wynik potyczki.

Na pewno nie będzie punktowanych wypchnięć z areny, pierwotnie było to w turnieju – teraz się to zmienia. Musimy zdać sobie sprawę z tego, że przy którejś edycji może zabraknąć finału. To będzie oznaczało, że walki poprzedzające były naprawdę bardzo mocne, dlatego przed finałem chcemy dokładać super walkę. Wtedy ten pojedynek w razie czego będzie walką wieczoru.

Mamy projekt nowego okręgu. Zawodnik, który ucieka, będzie miał pewne ograniczenie, będzie czuł, że arena się kończy. Zwiększony, delikatny kąt nachylenia areny będzie mówił o końcu miejsca (wzniesienie w górę).

Więcej szczegółów możemy wyciągnąć z pełnego wywiadu Pawła Wyrobka m.in – nowe zestawienia, opinia o pierwszym turnieju oraz wynik sprzedaży PPV, a także plany o zwiększeniu ilości miejsc na widowni.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.