Informacja prasowa organizatora poniżej:

Już niedługo federacja Wotore zaprasza na drugi w Polsce turniej mieszanych sztuk walki bez zabezpieczeń i z pełnym wachlarzem technik.

Styczniowa gala dała nam przedsmak niespotykanych emocji i przeżyć. Jako pierwsi w Polsce zorganizowaliśmy walki na gołe pięści i zafascynowani tą inicjatywą wdrażamy potrzebne zmiany. Podczas kolejnej edycji wypchnięcia i wyrzucenia z areny nie będą miały wpływu na wynik walki.

Zobacz również: Organizacja WOTORE rezygnuje z wypchnięć!

Czekają nas zacięte zmagania prawdziwych wojowników podczas ośmioosobowego turnieju, jak i niepowtarzalne zestawienia podczas extrafightów. Jednym z nich będzie walka Dawida z Goliatem, podczas której zmierzą się Damian Majewki (77kg) oraz Łukasz Parobiec (110kg). Unikatowa formuła, brak kategorii wagowych, gołe pięści, jedna nielimitowana runda i wiele nieprzeciętnych wrażeń sportowych, jak i artystycznych.

Wotore to nie tylko zawody sportowe, to także wydarzenie, gdzie mimo brutalności, uczciwość i walka fair play są podstawą. Nadal trwa rekrutacja zawodników, zapowiadają się wojownicy z całej Europy, a także ze Stanów Zjednoczonych. Brytyjscy komentatorzy Brad Pickett i Brayan Lacey, którzy gościć będą na drugiej edycji Wotore, pozwolą na oglądanie naszej gali także z angielskim komentarzem.

Nowe miejsce, które przygotowaliśmy na kolejną odsłonę Wotore przeniesie nas w klimat pierwotnych zmagań i prawdziwych gladiatorów. Rozwijamy się dla Was cały czas, jedynym problemem staje się obecna sytuacja na świecie, dotycząca pandemii koronawirusa: zamknięte granice, wstrzymane loty, zakazy organizacji eventów, puste sale treningowe.

Mamy nadzieję, że wszystko dobrze się skończy i turniej wystartuje planowo, natomiast rozważamy różne scenariusze, aby zapewnić bezpieczeństwo zawodnikom i widzom. Świat na chwilę stanął w miejscu, my idziemy cały czas do przodu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.