Gala sportowa TFL 21, już we wrześniu!

Możemy oficjalnie ogłosić, że TFL wraca do gminy Kozienice. Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem gminy oraz Burmistrza Gminy Kozienic.  Dokładnie dwanaście miesięcy temu kibice pierwszy raz w historii tego miasta byli świadkami pierwszej, kozienickiej nocy sportów walki pod banderą organizacji  -Thunderstrike Fight League. Niesamowity sukces organizacyjny oraz sportowy TFL 18 sprawił, że dwudziesta pierwsza edycja prestiżowej gali ponownie odbędzie się w tym miejscu.

Podczas zbliżającego się wieczoru MMA, fani obejrzą zmagania młodych i utalentowanych  zawodników w oktagonie. Głównymi bohaterami TFL 21 będą reprezentanci Kozienic, wychowankowie Stalker Team Kozienice oraz flagowy zawodnik TFL – Mateusz Głuch.

Rok temu pojedynki dały olbrzymią radość kibicom. Wszyscy miejscowi odnieśli efektowne zwycięstwa. We wrześniu poprzeczka zostanie zawieszona jeszcze wyżej, więc szykują się wielkie sportowe emocje! Nazwiska reprezentantów Kozienic podamy wkrótce, ale mogę zdradzić, że dwa z trzech pojedynków z ich udziałem to starcia zawodowe. Rok temu wszyscy podopieczni trenera Tomasza Staluszki walczyli w formule półzawodowej – komentuje organizator TFL, promotor JS Promotion Jacek Sarna.

Impreza odbędzie się, już we wrześniu na otwartym obiekcie KCRiS – Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu.

Tym razem z Hali Sportowej KCRiS – Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu przenosimy się na otwarty obiekt. Po zeszłorocznym sukcesie organizacyjnym razem z burmistrzem Piotr em Kozłowski dyskutowaliśmy o organizacji wydarzenia na otwartej przestrzeni w okresie letnim. Uważam, że to rewelacyjny pomysł, innowacyjny w Polsce, ale często wykorzystywany na świecie. Kozienice to nowoczesne miasto więc możemy spodziewać się klimatycznej gali.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.