Teofimo Lopez po zwycięstwie i odebraniu pasów Vasiliyemu Lomachenko raczej nie zgodzi się na drugą potyczkę. Zawodnik ze Stanów Zjednoczonych uważa, że biorąc rewanż z Ukraińcem i wygrywając, pozostanie w miejscu, a wolałby zająć się unifikacja pasów w wadze lekkiej. W ostatnim czasie padła nawet propozycja spotkania z Devinem Haneyem za 10 milionów dolarów, jednak obóz Haneya milczy i nie wiadomo, czy uda się doprowadzić do starcia.

Problemem dla Lomachenki jest to, że razem z menedżerem nie zawarli klauzuli rewanżowej w kontrakcie na pojedynek z Lopezem, dlatego teraz decyzja należy tylko i wyłącznie do Teofimo, czy chce boksować z byłym mistrzem, czy nie chce po raz drugi.

Wszyscy byli przeciwko mnie w tym starciu, każdy mówił, że zostanę zjedzony. Zacznijmy od tego, że to ekipa Lomachenki nie zawarła klauzuli rewanżowej, to oni układali kontrakt. Mogę się przyczepić do wielu zapisów i ustaleń przed naszą walką, ale odpuszczę sobie.

Szukam na chwilę obecną większych wyzwań i ciekawszych rzeczy. Sam muszę zadbać o swoją przyszłość i ustalić sobie cele.

Fani boksu chcą wielkich walk, kolejne starcia o pas zapewnią mi większy rozgłos i lepsze pieniądze. Nie chce bawić się w wybieranie rywali i ucieczki, ale muszę być mądry w planowaniu kariery.

Potencjalnymi rywalami w przeszłości dla Teofimo mogą zostać: Gervonta Davis,  Devin Haney, Ryan Garcia oraz George Kambosos.

Nie mam nic złego do powiedzenia o moim byłym rywalu. Po prostu musi iść do przodu. Uważam, że powinien wrócić do 130 funtów, tam może osiągnąć wszystko. Życzę mu jak najlepiej, dla mnie pozostaje fenomenalnym zawodnikiem. Może stwierdzać, że okradli go sędziowie, ale wszyscy wiemy, że wygrałem na punkty wyraźnie.

12 KOMENTARZE

 1. Niech idzie do przodu, teraz to Loma ma problem, bo jest po porażce, a mimo wszystko nadal będzie mega niewygodnym przeciwnikiem dla wszystkich. Trzymam Teofimo za słowo, że teraz będzie dążył do pełnej unifikacji, ale wiadomo, że nie wszystko zależy tylko od niego.

 2. Jednak trochę się obsrał.

  Łoma gdyby przycisnął mocniej od początku ta pierwsza walka wyglądałaby inaczej.

  Lopez i jego sztab wiedzą że ryzyko jest zbyt duże.

 3. Loma został sprowadzony na ziemie po raz drugi. Moim zdaniem już samo to, że w kontrakcie na walkę nie było klauzuli rewanżu świadczy o tym, że zlekceważył Lopeza i myślał, że to będzie tylko przystanek.

 4. Obsral zbroje, wie ze wygral na farcie i juz tego nie powtorzy.

  Cos jak Lenox z Kliczką

  Lennox to GOAT boksu. Kliczków, Tysonów i innych im podobnych robił jak chciał, kiedy chciał i ile razy chciał.

 5. I dobrze że się nie zgodzi, uwielbiam Lome ale dał dupy, że aż tak zlekceważył Lopeza, więc niech teraz się mu nie dziwi.

  :matt:

 6. Obsral zbroje, wie ze wygral na farcie i juz tego nie powtorzy.

  Cos jak Lenox z Kliczką

  Po tym jak się Ukrainiec zachowywał po walce tez był go olał

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.