Szef UFC, Dana White, zamieścił na swojej relacji na Instagramie tajemnicze nagranie. Amerykanin zainsynuował wielkie ogłoszenie z udziałem Conora McGregora.

W dalszym ciągu nie wiadomo kiedy, a nawet czy w ogóle, do oktagonu powróci były podwójnym mistrzem UFC. Irlandczyk podczas wieczora sylwestrowego zapowiedział starcie, co ciekawe w wadze średniej, z popularnym „Ironem”. Do pojedynku miałoby dojść 29 czerwca w Las Vegas podczas Międzynarodowego Tygodnia Walk. Te doniesienia zdążył zdementować szef UFC, Dana White, który liczy na powrót „The Notoriousa” jeszcze w tym roku.

Najwyraźniej pewne rzeczy zostały już ustalone między Conorem, a amerykańskim hegemonem. Szef UFC zamieścił w relacji na swoim Instagramie krótkie nagranie z „The Notoriousem”. White zasugerował, że niedługo wydane zostanie ogłoszenie z udziałem McGregora. Bardzo możliwe, że niedługo dowiemy się nieco więcej, jeśli chodzi o przyszłość Irlandczyka.

McGregor (MMA 22-6) przegrał 3 z 4 ostatnich pojedynków. W 2021 roku stoczył dwie walki z Dustinem Poirierem, które przegrywał przed czasem. „The Notorious” w drugim starciu z Amerykaninem, do którego doszło w lipcu, złamał nogę. Irlandczyk to były mistrz wagi piórkowej oraz lekkiej UFC. Ostatnie zwycięstwo McGregor odniósł w styczniu 2020. Wówczas w walce wieczoru gali UFC 246 rozbił Donalda Cerrone w ciągu 40 sekund.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

17,313 komentarzy 46,053 polubień

Więcej gówno tematów!


:gabi_much_love: :lol:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of bill boży
bill boży

Brutaal
Lightweight

529 komentarzy 2,536 polubień
Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,794 komentarzy 27,103 polubień
Avatar of Undertaker
Undertaker

BAMMA
Bantamweight

786 komentarzy 1,336 polubień
Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

17,313 komentarzy 46,053 polubień

Dana zamów mi kebaba

Odpowiedz polub

Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

11,847 komentarzy 21,376 polubień

Conor McGregor was always my friend :danaillegal:

Odpowiedz 1 Like