Ryan Garcia po zwycięstwie nad Luke Campbellem nie milknie w mediach i już zdążył ostrzec mocnego Gervontę Davisa przed nadchodzącym zagrożeniem z jego strony. Niepokonany ”Król Ryan” chce doprowadzić do swojego spotkania z członkiem grupy Mayweather Promotions i pokazać mu, że nie jest mistrzem wagi lekkiej. Potencjalne starcie mogłoby zostać zakontraktowane na maj lub wrzesień, gdyż wtedy Garcia jest w stanie przygotować optymalną formę.

Na razie ze strony Davisa cisza. Zawodnik nie odnosił się w negatywny sposób o Garcii, aczkolwiek może dopiero zacząć potyczkę medialną.

Jeżeli nie weźmiesz ze mną walki, to nigdy nie zostaniesz zapamiętany. Twoja kariera nic nie znaczy, jeżeli nie staniesz ze mną do pojedynku — mówi Garcia dla TMZ Sports.

To największa walka w dywizji lekkiej od lat. Nie mam czasu na świętowanie, mam misję do wypełnienia. Moją misją jest znokautowanie Gervonty Davisa w ciągu dwóch rund. Położę go na deski w sześć minut, składam wam obietnicę.

Potrzebuję tego zestawienia, tylko ono mnie interesuje. Fani chcą zobaczyć wielkie widowisko, nie obchodzą mnie pieniądze. Czas na powrót boksu, czas na wielkie wydarzenia. Zróbmy to!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ryan Garcia (@kingryan)

 Ze słowami Ryana ciężko się nie zgodzić. W czasie pandemii koronawirusa oglądaliśmy tak naprawdę niewiele starć na mistrzowskim poziomie. Kibice chcą powrotu tej dyscypliny sportowej na salony, a potencjalne starcie Garcia-Davis w USA może okazać się strzałem w dziesiątkę.

6 KOMENTARZE

 1. Ryan Garcia wierzy, że znokautuje Gervontę Davisa w ciągu dwóch rund

  Ryan Garcia po zwycięstwie nad Luke Campbellem nie milknie w mediach i już zdążył ostrzec mocnego Gervontę Davisa przed nadchodzącym zagrożeniem z jego strony. Niepokonany ''Król Ryan'' chce doprowadzić do swojego spotkania z członkiem grupy Mayweather Promotions i pokazać mu, że nie jest mistrzem wagi lekkiej. Potencjalne starcie mogłoby zostać zakontraktowane na maj lub wrzesień, gdyż wtedy Garcia jest w stanie przygotować optymalną formę.

  Na razie ze strony Davisa cisza. Zawodnik nie odnosił się w negatywny sposób o Garcii, aczkolwiek może dopiero zacząć potyczkę medialną.

  Jeżeli nie weźmiesz ze mną walki, to nigdy nie zostaniesz zapamiętany. Twoja kariera nic nie znaczy, jeżeli nie staniesz ze mną do pojedynku — mówi Garcia dla TMZ Sports.

  To największa walka w dywizji lekkiej od lat. Nie mam czasu na świętowanie, mam misję do wypełnienia. Moją misją jest znokautowanie Gervonty Davisa w ciągu dwóch rund. Położę go na deski w sześć minut, składam wam obietnicę.

  Potrzebuję tego zestawienia, tylko ono mnie interesuje. Fani chcą zobaczyć wielkie widowisko, nie obchodzą mnie pieniądze. Czas na powrót boksu, czas na wielkie wydarzenia. Zróbmy to!

   

  Wyświetl ten post na Instagramie.

   

  Post udostępniony przez Ryan Garcia (@kingryan)

   Ze słowami Ryana ciężko się nie zgodzić. W czasie pandemii koronawirusa oglądaliśmy tak naprawdę niewiele starć na mistrzowskim poziomie. Kibice chcą powrotu tej dyscypliny sportowej na salony, a potencjalne starcie Garcia-Davis w USA może okazać się strzałem w dziesiątkę.

  Za wcześnie na Tanka.Ryan w obronie nie jest wybitny i jakby przyjął podobną bombę od Tanka zamiast od Cambella to by poszedł lulać .W ataku podobne umiejętności,za to w obronie Gervonta lepszy.Dla mnie na ten moment faworytem Tank

 2. Tank jest za twardy… Potrafi przyjąc…wejdzie w półdystans i młody Garcia skończy podobnie jak Cruz… Cruz też był szybki do 6 rundy i miał pomysł na walkę i każdy widział jak to się skończyło… Z tego co mówił we Vlogu Gancarczyk obaj są z 2 zwaśnionych teamów i do tej walki nie prędko dojdzie

 3. Ryan Garcia ma bardzo słabą obronę. Jest dobrym puncherem ale z taką obrona jak pokazał w walce z Campbellem za dużo nie zdziała  z topem w lekkiej czyli Lopez Davis Haney no i Łoma.

 4. Czołga trzeba by było najpierw wymęczyć pracą nóg i dopiero w późniejszej fazie walki ruszyć do przodu. Kondycja to moim zdaniem najsłabszy punkt Gervonty i tam bym szukał klucza do wygranej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.