Tomasz Romanowski chciałby zmierzyć się z byłym tymczasowym mistrzem kategorii lekkiej KSW, Normanem Parke, w klatce polskiej organizacji.
“Tommy” w ostatnim pojedynku wrócił na zwycięskie tory, kiedy to znokautował w pierwszej rundzie pojedynku na KSW 63 Alexandara Rakasa. Był to dla niego udany powrót do klatki KSW po przegranej z byłym pretendentem do tytułu mistrzowskiego w 77 kilogramów, Patrikiem Kinclem. Romanowski na swoim profilu na Instagramie wskazał już kolejnego potencjalnego rywala – zawodnik chciałby zmierzyć się z Normanem Parke.
Norman, byłeś wojownikiem, a te freakowe organizacje zrobiły z ciebie zawszonego grubasa. Słyszałem, że chcesz powrócić na wojownicza ścieżkę. Z miłą chęcią tam cię przywitam.
Romanowski (14-8, 1 NC MMA) na swoim koncie ma wygrane z m.in. Danielem Skibińskim, Piotrem Danelskim, Marcinem Krakowiakiem czy Ionem Surdu. 6 z 14 pojedynków w karierze wygrywał kończąc rywali przed czasem. Jego obecny bilans walk w KSW wynosi 2-1. Polak to zwycięzca turnieju Tylko Jeden.
Parke (28-7-1, 1 NC MMA) wystąpił na gali EFM Show 2, kiedy to wypunktował Macieja “Irokeza” Jewtuszkę. Wcześniej pod szyldem organizacji KSW pokonywał między innymi Borysa Mańkowskiego, Artura Sowińskiego, Marcina Wrzoska, przegrywał jednak dwukrotnie z Mateuszem Gamrotem. Jego ostatnia oficjalna walka w klatce MMA odbyła się w lipcu 2020 roku, kiedy to przegrał przez TKO właśnie z “Gamerem”. Teraz ma on zaplanowane starcie z Borysem Mańkowskim na FAME MMA 11, które odbędzie się 2 października.
17 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
UFC Middleweight
UFC Light Heavyweight
WSOF Strawweight
UFC Middleweight
UFC Middleweight
UFC Middleweight
MISTRZ ŚWIATA ⚽️
PRIDE FC Lightweight
WSOF Strawweight
Vale Tudo Championship
UFC Featherweight
UFC Light Heavyweight
Bellator Middleweight
Legacy FC Featherweight
ONE FC Bantamweight
KSW Heavyweight
KSW Middleweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/56679/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>