narkun askham ksw 53

Po ostatniej wygranej nad Mamedem Khalidovem, Scott Askham (MMA 19-4) wyzwał do walki innego mistrza organizacji KSW, Tomasza Narkuna (MMA 17-3). Anglik chciałby zmierzyć się z Polakiem i zdobyć tym samym drugi pas mistrzowski. Tomasz Narkun szybko potwierdził, że jest gotów na to wyzwanie, na razie jednak nie wiadomo czy KSW faktycznie zorganizuje walkę dwóch mistrzów. W najnowszej rozmowie z Maciejem Turskim dla serwisu Polsatsport.pl, Narkun zapytany o walkę z Askhamem odpowiedział:

Z mojej strony jest naprawdę wielka ochota na takie starcie. Pamiętajmy, że on dwa razy pokonał mojego klubowego kolegę Michała Materlę i poradził sobie z Mamedem Khalidovem, z którym ja dwukrotnie wygrałem. Kibice chcą tej walki. A dodatkowo Anglik jest bardzo zaczepny i mocno prowokuje. Mam wrażenie, że fani też za nim w Polsce nie przepadają i czekają na to, żeby ktoś utarł mu nosa. Myślę, że jestem odpowiednią osobą, aby go zatrzymać. Krzyczał, że chce zabrać mi mój pas mistrzowski i tylko na to czekam. Jeśli jest gotowy na takie wyzwanie, to go zapraszam.

Tomek dodał też, że ze względu na swoje gabaryty nie widzi dziś możliwości zejścia do wagi średniej, więc ewentualne starcie z Askhamem odbyłoby się w wadze półciężkiej. Polak nie wie jednak czy faktycznie jego kolejnym rywalem będzie Anglik, nie wie również kiedy ostatecznie powróci do okrągłej klatki KSW, ale jak sam mówi, sprawa powinna wyjaśnić się na dniach.

Czekamy na szybki powrót i ogłoszenie kolejnej walki. Opcje są trzy – marzec, kwiecień i maj. Czekamy, więcej na razie nie mogę powiedzieć.

Cała rozmowa z Tomaszem Narkunem dostępna jest tutaj.

7 KOMENTARZE

  1. Widac ze w tym KSW (najlepszej federacji w Europie ) nie maja juz rywali ani dla Askhama po tym jak wyjasnil 2 razy Materle i Khalidova , nie maja rywali w 93 dla Narkuna dla którego bedzie to 4 superfight w ostatnich 5 walkach ::clintdis::, 2 walki z Khalidovem , walka z De Friesem ,jedna obrona pasa z Mysiala ,teraz super fight z Askhamem , dla Soldicia to samo ,pewnie dla Soldicia na tej rekordowej gali 53 odgrzeja tego Patrika Kincla ktorego Soldic rozjedzie o ile Kincl sie sie przewroci i znowu reki nie złamie :mjsmile:, nie zdziwil bym sie ze ten pomysl Askhamowi o walce z Narkunem podrzucili Kalwi i Lewi bo Wojek nie ma juz dla nich kogo znaleźć w swojej rekordowej organizacji :juanlaugh:, z Parnassem to samo wyjasnil Buchingera teraz Gamrotowi kaza zbijac do 66 kg ,Du Plessis jedna walka na rok w KRSie, otwarcie mówi ze chce do UFC , dla De Friesa zorganizuja 40 letniego Grabowskiego ktorego De Fries rozjedzie , o ile jeszcze Graba zregeneruje sie na tych swoich materacach :razz:ociesznymirek: , Wojek tam próbuje łatać ta dziure w dachu ale woda sie leje do niego strumieniem , do tego jeszcze Bedorf vs odgrzewany kotlet Jay Silva w perpejviu ::clindis::, gdzie tych 300 zakontraktowanych zawodnikow o ktorych Lewy mówil w podcascie dla jakiegos amerykanskiego portalu , tylko nie mowcie ze w  :gdzie: , Delija wrzucil zdjecie na insta w koszulce PFlu wiec chyba wybierze turniej o milion dolców , niz jedna walke na rok w KRSie.

  2. Nawet w takim fen narkun miałby więcej rywali w swojej kategorii obecnie kategoria 93 w ksw Jest w :showdatass: :razz:ociesznymirek: a mistrz powinien bronić swojego pasa a nie tam jakieś superfighty robić i jeszcze zasrane keczłejty

  3. Widac ze w tym KSW (najlepszej federacji w Europie ) nie maja juz rywali ani dla Askhama po tym jak wyjasnil 2 razy Materle i Khalidova , nie maja rywali w 93 dla Narkuna dla którego bedzie to 4 superfight w ostatnich 5 walkach ::clintdis::, 2 walki z Khalidovem , walka z De Friesem ,jedna obrona pasa z Mysiala ,teraz super fight z Askhamem , dla Soldicia to samo ,pewnie dla Soldicia na tej rekordowej gali 53 odgrzeja tego Patrika Kincla ktorego Soldic rozjedzie o ile Kincl sie sie przewroci i znowu reki nie złamie :mjsmile:, nie zdziwil bym sie ze ten pomysl Askhamowi o walce z Narkunem podrzucili Kalwi i Lewi bo Wojek nie ma juz dla nich kogo znaleźć w swojej rekordowej organizacji :juanlaugh:, z Parnassem to samo wyjasnil Buchingera teraz Gamrotowi kaza zbijac do 66 kg ,Du Plessis jedna walka na rok w KRSie, otwarcie mówi ze chce do UFC , dla De Friesa zorganizuja 40 letniego Grabowskiego ktorego De Fries rozjedzie , o ile jeszcze Graba zregeneruje sie na tych swoich materacach :razz:ociesznymirek: , Wojek tam próbuje łatać ta dziure w dachu ale woda sie leje do niego strumieniem , do tego jeszcze Bedorf vs odgrzewany kotlet Jay Silva w perpejviu ::clindis::, gdzie tych 300 zakontraktowanych zawodnikow o ktorych Lewy mówil w podcascie dla jakiegos amerykanskiego portalu , tylko nie mowcie ze w  :gdzie: , Delija wrzucil zdjecie na insta w koszulce PFlu wiec chyba wybierze turniej o milion dolców , niz jedna walke na rok w KRSie.

    Kłopoty bogactwa.

    Mają tych 200,300 zawodników na kontraktach i trudno im wybrać z tego ogromu odpowiednich przeciwników dla mistrzów na podstawie rankingów dostępnych jedynie dla wtajemniczonych.

  4. Czyżby KSW miało zacząć robić gale co miesiąc? Wiadomo o gali w marcu więc skąd nagle pomysł na kwiecień i maj? No chyba że ograniczony rozum Narkuna nie ogarnął że to miesiące zaraz po marcu. A KSW tak szybko gali nie zrobi. No ale to Narkun…

  5. Czyżby KSW miało zacząć robić gale co miesiąc? Wiadomo o gali w marcu więc skąd nagle pomysł na kwiecień i maj? No chyba że ograniczony rozum Narkuna nie ogarnął że to miesiące zaraz po marcu. A KSW tak szybko gali nie zrobi. No ale to Narkun…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.