Nie kontuzja a USADA powodem wycofania się Neila Magny'ego z UFC Rochester

Neil Magny (21-7-0) nie wystąpi na UFC on ESPN+ 10 w Rochester. Wcześniej informowaliśmy was o wycofaniu się Amerykanina, jednak dzisiaj już wiadomo co było przyczyną. Za pośrednictwem portalu Instagram zawodnik zdradził, że to USADA nie dopuściła go do sobotniej walki.

Jak już wiecie, zostałem usunięty z rozpiski sobotniej gali i moja walka z Vicente Luque nie dojdzie do skutku. Chcę przeprosić Vicente, bo wiem, że jest to ciężkie, kiedy tracisz rywala kilka dni przed zaplanowanym pojedynkiem. Od zawsze jestem szczery i potrafię przyznać się do błędu. 11 maja zostałem poinformowany drogą mailową, że zostałem zatrzymany z powodu substancji Di-Hydroxy-LGD-4033. Współpracuję z USADA, aby wyjaśnić, w jaki sposób metabolit znalazł się w próbce z 5 maja. Jestem zwolennikiem ścisłego testowania w UFC, nawet do takiego stopnia, że przekazywałem swoje próbki do celów badawczych USADA. Jestem pewien, że postąpiłem zgodnie ze standardami narzuconymi przez agencję. Wierzę, że ta sytuacja zostanie rozwiązana i zostanę oczyszczony z zarzutów. Dziękuję wszystkim fanom, zapewniam was, że nikogo nie zawiodłem.

View this post on Instagram

As many of you know, I had to withdraw from my sceduled bout against Vicente Luque on Saturday, May 18th. I want to apologize to him, as I know how difficult it is to lose an opponent days out from a fight. Throughout my MMA career I have been very transparent. I am not afraid to admit when I am in the wrong. On Saturday, May 11, 2019, I recieved an email from USADA stating that I have been flagged due to an "out of competition drug test". The flag was due to a metabolite of the substance "Di-Hydroxy-LGD-4033". I have fully cooperated with USADA thus far to determine how this substance was found in the sample I provided them on May 5, 2019. I have always been an advocate for the strict drug testing in the UFC, even to the extent of opting for my collected samples to be used for research purposes by USADA. I know without a doubt that I have done everything according to the standards set by USADA. I have faith in USADA that this situation will resolved in a timely manner and that I will be cleared of any wrong doing. To all of my fans and supporters, thank you. I assure you that I have not let you down.

A post shared by Neil Magny (@neil_magny170) on

1 KOMENTARZ

  1. Co oni tam mają za syf z tymi suplami, czy to tylko taka gra żeby mniej dostać

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.