Makhmud Muradov Floyd

Najlepszy zawodnik MMA na świecie według Floyda Mayweathera Jr., Makhmud Muradov zmierzy się z Trevorem Smithem na grudniowej gali UFC on ESPN 7 w Waszyngtonie.

Trenujący w poznańskim Ankosie MMA, Muradov (MMA 23-6) wziął walkę ze Smithem (MMA 15-9) w zastępstwie niepokonanego Alonzo Menifielda (MMA 9-0).

Uzbecki zawodnik w swoim debiucie w organizacji UFC pokonał przez decyzję dobrze znanego fanom z Polski, Alessio Di Chirico. Było to 12 zwycięstwo z rzędu „Macha”.

View this post on Instagram

После хороших спаррингов 👊🏻💥 Ничто и никогда не даётся просто так, и никто не обязан делать что то за тебя! Именно по этому принципу я жил и живу по сей день. Поэтому Я усердно работаю и иду к своей цели,за своей мечтой! Верьте в себя,верьте в свои возможности и верьте во Всевышнего и просите его,и все у вас получится ИншаАллах ☝🏻 Спасибо каждому из вас, за поддержку, молитвы, и веру в меня! ———————————————————after good rounds, spinning day 👊🏻💥 hard work every day 💪🏻 @ankosmma @skiba_daniel @karlos_terminator_vemola ✊🏻 ———————————————————— Každý den těžký práce 💪🏻 přeju všem hezky víkend ✊🏻 moc vám všem děkuji vaši podporu 🙌🏻 ————————————————————- #muradov #TMT #UFC #sparring #hardwork #fight #ankos #ready #power #fighters #mmamonster #ankos #poland #prague #czechrepublic #czech #motivation

A post shared by Makhmud “Mach” Muradov (@makhmud_muradov) on

Gala UFC on ESPN 7: Overeem vs. Rozenstruik odbędzie się 7 grudnia w hali Capital One Arena, w Waszyngtonie.

 

11 KOMENTARZE

 1. Ciekawi mnie dlaczego akurat jego Floyd postanowił promować.

  Obejrzyj jakaś jego walkę a znajdziesz jeden z powodów.:)

 2. No nie wiem, nie pokazał niczego wielkiego w ostatniej walce z tamtym Włochem. W nastepnej walce dostaje prawie 40 letniego gościa z bilansem 1-3 w czterech ostatnich walkach, UFC stosunkowo prowadzi go po tej bezpiecznej ścieżce. Ale z topem na razie go nie widzę. Może się rozkręci.

 3. No nie wiem, nie pokazał niczego wielkiego w ostatniej walce z tamtym Włochem. W nastepnej walce dostaje prawie 40 letniego gościa z bilansem 1-3 w czterech ostatnich walkach, UFC stosunkowo prowadzi go po tej bezpiecznej ścieżce. Ale z topem na razie go nie widzę. Może się rozkręci.

  Debiuty w UFC rządzą się swoimi prawami. Nie mówię, że rzeczywiście jest tym najlepszym zawodnikiem na świecie hehe ale prawdziwą wartość zawodnika często poznajemy dopiero 2 walce. Co do wciągnięcia Muradova do MMA Money Team to sam się nad tym zastanawiam, może jacyś wspólni znajomi z Ramzanem Kadyrovem

  edit. Wyczytałem przed chwilą że zaprzyjaźnili się po spotkaniu na imprezie w nocnym klubie w Pradze

 4. Debiuty w UFC rządzą się swoimi prawami. Nie mówię, że rzeczywiście jest tym najlepszym zawodnikiem na świecie hehe ale prawdziwą wartość zawodnika często poznajemy dopiero 2 walce. Co do wciągnięcia Muradova do MMA Money Team to sam się nad tym zastanawiam, może jacyś wspólni znajomi z Ramzanem Kadyrovem

  edit. Wyczytałem przed chwilą że zaprzyjaźnili się po spotkaniu na imprezie w nocnym klubie w Pradze

  Wiadomo, sytuacja troche podobna jak z Hardym. Jest jakieś tam zainteresowanie tym Muradovem, więc trzeba mu teraz podbić wartość kilkoma zwycięstwami z rzędu. Smith nie jest jakimś tam rywalem, z którym sobie nie poradzi. Weryfikacja nastąpi już pewnie w trzeciej walce, gdzie w razie wygranej może dostanie kogoś z top15.

 5. Wyczytałem przed chwilą że zaprzyjaźnili się po spotkaniu na imprezie w nocnym klubie w Pradze

  To wiadomo o co chodzi :emotka z morda dizla:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.