1. Najlepszy zawodnik MMA- Makhmud Muradov

Żywa legenda bokserska- Floyd Mayweather Jr. (50-0, Boks) wskazał najlepszego zawodnika MMA na świecie za pomocą mediów społecznościowych. Amerykanin wybrał trenującego w poznańskim klubie Anoks MMA- Makhmuda Muradova (22-6).

Uzbek w szczególności związany jest z The Money Team oraz Mayweather Promotions stąd zapewne wychwalenie Muradova w internecie. Większość czasu ”Mach” spędza jednak w USA, właśnie w gymie Floyda, ale przyjeżdża do Ankosu szlifować swoją formę pomiędzy występami o oktagonie.

Makhmud zajmuje 1 miejsce w rankingu zawodników Europy Wschodniej według portalu Tapology. Tuż za nim znajduje się Roberto Soldić (16-3) i jego obecny rywal Patrik Kincl (22-9).

 

29 KOMENTARZE

 1. Wow, teraz z takiego czegoś robi się newsy? To gorszy śmietnik niż co drugi wpis o Rudym.

  W sumie dziwne że o Rudym nie piszą, wczoraj był news o Rudym (wirtualna i onet), gdzie ten zadeklarował się jako miliarder. Napisane w taki sposób, że nie należy się już go spodziewać w oktagonie.

 2. Wow, teraz z takiego czegoś robi się newsy? To gorszy śmietnik niż co drugi wpis o Rudym.

  Podkurwie Cie ziom- wszystkie portale o tym napisaly…

 3. Podkurwie Cie ziom- wszystkie portale o tym napisaly…

  Mnie to zasadniczo nie wkurwia, bardziej dziwi i bawi. Promotor hajpuje swojego zawodnika, na dodatek taki który nie ma pojęcia o MMA, taki powinien być tytuł newsa.

 4. Zawodnik Ankos MMA uznany za najlepszego zawodnika na świecie przed Floyda Mayweathera

  Żywa legenda bokserska- Floyd Mayweather Jr. (50-0, Boks) wskazał najlepszego zawodnika MMA na świecie za pomocą mediów społecznościowych. Amerykanin wybrał trenującego w poznańskim klubie Anoks MMA- Makhmuda Muradova (22-6).

  Uzbek w szczególności związany jest z The Money Team oraz Mayweather Promotions stąd zapewne wychwalenie Muradova w internecie. Większość czasu ''Mach'' spędza jednak w USA, właśnie w gymie Floyda, ale przyjeżdża do Ankosu szlifować swoją formę pomiędzy występami o oktagonie.

  Makhmud zajmuje 1 miejsce w rankingu zawodników Europy Wschodniej według portalu Tapology. Tuż za nim znajduje się Roberto Soldić (16-3) i jego obecny rywal Patrik Kincl (22-9).

 5. Nieźle jak na zawodnika za którym się ciągnie tu w Czechach taka czarna przeszłość.. trzeba przyznać, że Murad poczynił zajebiste postępy odkąd trenuje w Ankosie

 6. Z nim jest jak z bokserami w PL, nabija rekord na ogórkach. Jak już ładny rekord wyrobi to za lepszy hajs dostanie solidnego zawodnika który niestety szybko go zwerfikuje.

 7. Grał, grał. W Poznaniu mówi się o tym od dłuższego czasu.

  Ale nie wiem czy wbijanie cwela ma z tym coś wspólnego

  :neildegrassewhoa:

 8. Tytulu kompletnie nie zrozumialem. Moze dlatetgo, ze jest napisany w jakims nieznanym mi jezyku. Sensu pojawienia sie tej informacji nawet nie probuje zrozumiec.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.