Mateusz Gamrot i Maciej Kawulski

Maciej Kawulski w rozmowie z naszym portalem wyjaśnił sytuację, w której znajduje się były mistrz KSW- Mateusz Gamrot (MMA 15-0-0) oraz właściciele największej organizacji w Polsce.

Z Mateuszem rozmawiają nasi prawnicy, ma jakichś tam fenomenalnych doradców, którzy coś tam mu doradzają, ale raczej zrobi sobie krzywdę. Z nami należy rozmawiać, a nie prowadzić sprawy w taki sposób jak on. Jedynym elementem, który zwalnia go z kontraktu, jest kontuzja. Wiemy o tym, że walczy na innych zawodach sportowych niezwiązanych z MMA, a to tyczy się kar finansowych. Bronimy swojego interesu. Mateusz powinien przystąpić do rozmów z nami, nie wiem, jaki ma pomysł na swoją karierę. Ciężko to skomentować.

Co więcej, nasz redaktor zapytał, czy dało się zapobiec całej sytuacji poprzez rozmowę, zamiast wywiadów udzielonych przez ”Gamera”.

Między nami nie było nigdy żadnego sporu. Ja wychodząc z naszej ostatniej rozmowy, widziałem nieumiejętność prowadzenia konwersacji ze strony gościa, którego przyprowadził do stołu. Okazałem mu szacunek i przekazałem, że dalej wszystkim zajmą się prawnicy. Nie widziałem w tym wszystkim rozsądku negocjacyjnego.

Przypomnijmy, że Polak w maju zwakował pasy kategorii piórkowej oraz lekkiej KSW i tym samym stwierdził, że jego kontrakt się już skończył. Następnie w rozmowie z Andrzejem Kostyrą stwierdził, że doszło do nieporozumień, a na sam koniec swoją wersję wydarzeń przedstawił Martin Lewandowski.

Początek rozmowy na temat Mateusza od 7:45.

118 KOMENTARZE

 1. To jest kurwa chore , serio… Gamrot chyba podpisał jakiś cyrograf :jarolaugh: no gościu nie chcę u was walczyć i tyle no kurwa czy to na prawdę tak ciężko zrozumieć reżyserze ? A z tymi prawnikami jak słyszę to mi się Jóźwiak przypomina , tak straszył i straszył wszystkich i na tym się skończyło , zresztą ciekawe czy kawi&lewy odebrali te pół bańki od niemieckiego  strikera pochodzenia tureckiego co pokonał robiącego fikołki czeczeńskiego gangstera z olsztyna  :jarolaugh:

 2. To jest kurwa chore , serio… Gamrot chyba podpisał jakiś cyrograf :jarolaugh: no gościu nie chcę u was walczyć i tyle no kurwa czy to na prawdę tak ciężko zrozumieć reżyserze ? A z tymi prawnikami jak słyszę to mi się Jóźwiak przypomina , tak straszył i straszył wszystkich i na tym się skończyło , zresztą ciekawe czy kawi&lewy odebrali te pół bańki od niemieckiego  strikera pochodzenia tureckiego co pokonał robiącego fikołki czeczeńskiego gangstera z olsztyna  :jarolaugh:

  Jak ma kontrakt to powinien go wypełnić, to jest dorosły chłop i nic nie wskazuje ze jest nie poczytalny. Podpisał niech walczy i idzie do ufc. Co on tam ma w tej umówię zapis ze będzie walczył do 2050? Co to kurwa jest za umowa tam między nimi.

  Inna sprawa ze obaj włodarze powinni rozpędzić się i zajebac głowa w ścianę albo rzucić się z urwiska bo ich retoryka jest dramatycznie rakotwórcza i szkodzą wszystkim.

 3. Nie rozstrzygam kto ma rację w tym sporze, ale gdy widzę tę butę i arogancję w zachowaniu i wypowiedziach Kawula i Martina to szczerze życzę by wyszło na Gamrota.

  A to, że cyrografy w perspektywie tylko szkodzą KSW to już było powiedziane tutaj wiele razy.

 4. Tak sobie patrzę na to zdjęcie i sobie myślę: Mateusz pewnie podniecony podpisaniem kontraktu z KSW myślał, że to zdjęcie pamiątkowe (w końcu wszyscy takie robią na fejsbuka), ale ten uśmieszek Macieja mówi mi, że on, wiedząc co jest w tej umowie, już wtedy sprytnie pomyślał, że takie zdjęcie może się przydać w sądzie. Na przyszłość, taka rada od siebie: do takiego zdjęcia, niech zawodnik trzyma ten kontrakt uśmiechnięty. Będzie miało większą moc :devil smile:

 5. Ci samo którzy rozmawiali z Karaoglu i Zawadą? W ogóle co to za kontrakt z którego mogą zwolnić tylko kontuzje O.o

 6. Ci samo którzy rozmawiali z Karaoglu i Zawadą? W ogóle co to za kontrakt z którego mogą zwolnić tylko kontuzje O.o

  I co to za kontrakt, który mówi, że zapaśnik nie może walczyć w innych zawodach poza mma? Przecież jest kurła zapaśnikiem, a więc jakieś adcc czy inne Solaris powinien WŁAŚNIE napierdalać, żeby być ciągle w formie. Kawul, Lewi – ja bym skończył. W tym momencie. Bez żadnych oświadczeń, pierdupierdu w prasie, TV czy necie, tylko wysłał paczkę z pieniędzmi gamerowi i zakończył fontannę żalu, bo sami sobie zaszkodziliscie właśnie. I zaraz sobie będziecie nogi powyżej kolan ucinać – i nie w sensie, że wy gamerowi, tylko Kawul lewiemu a Lewi kawulowi… :suchykarol:

 7. Wiemy o tym, że walczy na innych zawodach sportowych niezwiązanych z MMA, a to tyczy się kar finansowych.

  Co kurwa? :waldeklaugh:

  To może w ogóle zakazać im uprawiania jakichkolwiek innych sportów poza MMA w KSW?  Oczyma wyobraźni już widzę te newsy: ,,Zawodnik KSW ukarany grzywną wysokości 800 tys. zł za udział w powiatowym turnieju w tennisa stołowego", albo ,,800 tys. kary dla zawodnika KSW za udział w meczu między taką, a taką drużyną". :razz:ociesznymirek:

 8. I co to za kontrakt, który mówi, że zapaśnik nie może walczyć w innych zawodach poza mma? Przecież jest kurła zapaśnikiem, a więc jakieś adcc czy inne Solaris powinien WŁAŚNIE napierdalać, żeby być ciągle w formie

  Raczej chodzi o to, ze od zaproponowanej walki w KSW może zrezygnować tylko w przypadku kontuzji, a skoro zamierza walczyć na ADCC, to kontuzji nie ma

 9. Raczej chodzi o to, ze od zaproponowanej walki w KSW może zrezygnować tylko w przypadku kontuzji, a skoro zamierza walczyć na ADCC, to kontuzji nie ma

  Ja rozumiem interpretację pojebanych prawników, ale niech się oni pierdolą!

  Kto się interesuje prawnikami, kiedy normalne chłopy się napierdalają?!

  :suchykarol::razz:utinlaugh:

 10. KSW go stworzyło i KSW go zniszczy Brawo KAWul! A mogł pozegnac sie jak Błachowicz i byc jednym z najlepszych na swiecie w UFC ale woli inaczej przykro

 11. Normalnie jest tak, że jak podpisujesz umowę, to się do warunków musisz dostosować.

  Natomiast tu kibicuję Gamerowi, bo K&L parokrotne podjebali zawodnika i mieli z tego ubaw, tak więc red card

 12. Czy Mateusz jest niepiśmienny i kontrakt sygnował stawiając "X"?

  W przypadku Mateusza bardziej pasuje- niegramotny.

 13. Ciekawe jak to się zakończy. Widać, że jemu akurat nie odpuszczą jak np. Zawadzie, więc przekonamy się jaką moc mają kontrakty w KSW 😆

  Taką jak to że Aziz Karaoglu zwanym Koralgolem zapłacił KSW 800 tysięcy :DC:

 14. No dobra, ale Gamrocik nie czytał kontraktu, zanim go podpisał? Wszyscy tutaj psioczą na KRS, że zakazali mu startów, ale Gamrot też mógł coś zakwestionować. Zwłaszcza, że zapewne miał aneksowane umowy, bo gdy przychodził z 3-0, a ma teraz 15-0, to musieli przedłużać umowy z 2-3 razy. I wtedy mógł mieć już lepszą pozycję do negocjacji, niż startował i to KRS stawiało warunki. Widziały gały co brały, więc zamiast powiedzieć "Ch… panowie, chciałbym sobie zrobić przerwę", to robi się z tego gównoburza

 15. KSW go stworzyło i KSW go zniszczy Brawo KAWul! A mogł pozegnac sie jak Błachowicz i byc jednym z najlepszych na swiecie w UFC ale woli inaczej przykro

  Wojku, skończ.

 16. Nie rozumiem Gamera. Jest Pogotowie Prawne Cohones. Mógł się zapytać przed podpisaniem, albo teraz wrzucić. Na pewno dostałby pomoc. Pamiętam, jak nasz Zombiak miał problem z wypłatą przy Aferze Biletowej. Nagłośnił to w necie (na pewno u nas na  Forum) i sprawę udało się załatwić. Akcja jajecznica dla Michała, buty dla Aśki, wrzucanie Avków z Heldem-też miały oddźwięk.

  Zastanawia mnie też przy okazji dobro rozwoju amatorskiego MMA. Czy jak jakiś młodzik będzie się wybijał, a nie będzie chciał walczyć w KSW, to też mu będą wypominać, ile to zainwestowali i będą rozmawiać przez prawników? Stowarzyszenie  prowadzone przez Włodarza, to jak lis wpuszczony do kurnika!

  Zastanawia mnie to też, jak wybitny zawodnik, trenujący w profesjonalnym klubie może wkopać się w taki kontrakt? Mieli w Ankosie jakiegoś menedżera przecież! Żmija też tam ma dobre kontakty? I co Mateusz sam sobie podpisał, nie konsultując nic z nikim?

 17. Nie rozumiem Gamera. Jest Pogotowie Prawne Cohones. Mógł się zapytać przed podpisaniem, albo teraz wrzucić. Na pewno dostałby pomoc. Pamiętam, jak nasz Zombiak miał problem z wypłatą przy Aferze Biletowej. Nagłośnił to w necie (na pewno u nas na  Forum) i sprawę udało się załatwić. Akcja jajecznica dla Michała, buty dla Aśki, wrzucanie Avków z Heldem-też miały oddźwięk.

  Zastanawia mnie też przy okazji dobro rozwoju amatorskiego MMA. Czy jak jakiś młodzik będzie się wybijał, a nie będzie chciał walczyć w KSW, to też mu będą wypominać, ile to zainwestowali i będą rozmawiać przez prawników? Stowarzyszenie  prowadzone przez Włodarza, to jak lis wpuszczony do kurnika!

  Zastanawia mnie to też, jak wybitny zawodnik, trenujący w profesjonalnym klubie może wkopać się w taki kontrakt? Mieli w Ankosie jakiegoś menedżera przecież! Żmija też tam ma dobre kontakty? I co Mateusz sam sobie podpisał, nie konsultując nic z nikim?

  Moze gdzie indziej go nie chcieli :fjedzia:

 18. Obcokrajowców lub mieszkających za granicą tak sobie ganiać o hajsy. A takiego Gamrota z Poznania co jeszcze ma rodzinę i jest z czego rwać inna bajka.

 19. Nie płaczcie za biednym Gamerkiem tylko przypomnijcie sobie czemu tak długo nie był mistrzem KSW.  Nie chciał się związać kontraktem mistrzwoskim. W końcu się sprzedał za odpowiednią kwotę, a  teraz płacz, bo jest już wypromowany i chce do UFC.  SPOILER
  Jebać

 20. Nie płaczcie za biednym Gamerkiem tylko przypomnijcie sobie czemu tak długo nie był mistrzem KSW.  Nie chciał się związać kontraktem mistrzwoskim, ale w koncu się sprzedał za odpowiednią kwotę, a  teraz płacz, bo jest już wypromowany i chce do UFC.  SPOILER
  Jebać

  Dokładnie. Inaczej by go nie promowali i by był w …

 21. Jak gardze Lewandowskim i tym drugim z tłustymi włosami to sorry panowie. Jesteś dorosły i wiesz co podpisujesz szczególnie że masz jakiś managerów za sobą. Jeśli podpisałes to twój problem i twojej małej wyobraźni i niskiego IQ. Jakby zjebana ta umowa nie była

 22. Jak gardze Lewandowskim i tym drugim z tłustymi włosami to sorry panowie. Jesteś dorosły i wiesz co podpisujesz szczególnie że masz jakiś managerów za sobą. Jeśli podpisałes to twój problem i twojej małej wyobraźni i niskiego IQ. Jakby zjebana ta umowa nie była

  Przecież nie wiadomo, co tam jest, a czego nie ma. Prawie nikogo nie ścigają, a nagle będą robić pod górkę, bo jest jakiś hajs… Za karę bym się wyprowadził gdzieś zaraz za granicę na terytorium Rosji, i niech piszą do Putina poetyckie pierdololo. Najlepiej kawulowe bajlando :razz:utinlaugh::conorsalute::kawulpokapoka:

 23. Moze gdzie indziej go nie chcieli :fjedzia:

  hahaha dobre 😉 chcieli go chyba na Kaukazie, jak powiedział, że wszystkich by pobił. Nawet mu proponowali konkretne nazwiska, ale później nie wiem czemu, Gamer nie kontynuował tego tematu :razz:utinlaugh:

  Znałem nawet wywiad po walce, ma nota bene, Wembley:

 24. W normalnych warunkach jest kara umowna za zerwanie kontraktu przed wypełnieniem warunków i koniec .

  Tutaj robią wrażenie że wyglada to na cyrograf Twardowskiego, zabiorą mu dusze albo ucieczka na księżyc.

 25. Prawie nikogo nie ścigają, a nagle będą robić pod górkę, bo jest jakiś hajs.

  Sam sobie odpowiedziałeś  🙂

  Za karę bym się wyprowadził gdzieś zaraz za granicę na terytorium Rosji,

  Już widzę jak Gamrot się pakuje z rodziną i jedzie za granicę z tego powodu. Chyba siebie samego by tym pokarał.

  Wyprowadzka niekoniecznie = zmiana rezydencji podatkowej, obywatelstwa. Itd. No i zawsze mogą zrobić cesje, a jak ktoś mu kiedyś coś to nie oni :fjedzia:

 26. W normalnych warunkach jest kara umowna za zerwanie kontraktu przed wypełnieniem warunków i koniec .

  Tutaj robią wrażenie że wyglada to na cyrograf Twardowskiego, zabiorą mu dusze albo ucieczka na księżyc.

  Podlapali różne patenty od UFC. Poniekąd :DC:

  Kara umowna z dwa razy większa niż gaża 15+15 czy ile tam jest i juz ma klops.

 27. Sam sobie odpowiedziałeś  🙂

  Już widzę jak Gamrot się pakuje z rodziną i jedzie za granicę z tego powodu. Chyba siebie samego by tym pokarał.

  Wyprowadzka niekoniecznie = zmiana rezydencji podatkowej, obywatelstwa. Itd. No i zawsze mogą zrobić cesje, a jak ktoś mu kiedyś coś to nie oni :fjedzia:

  Już widzę jak z czyjejś rodziny ściągają należności. Dopiero by się ośmieszyli, i raczej strzelili w stopę sobie i organizacji,nie mówiąc o stowarzyszeniu.

 28. Już widzę jak z czyjejś rodziny ściągają należności. Dopiero by się ośmieszyli, i raczej strzelili w stopę sobie i organizacji,nie mówiąc o stowarzyszeniu.

  Ale jakby np. 800k (na tyle wycenili szkody przez tego terrorystę, a Gamrot jeszcze więcej bałagani) ściągnęli, to mieliby w końcu hajs na rozwój MMA w Polsce :suchykarol:

 29. Już widzę jak z czyjejś rodziny ściągają należności. Dopiero by się ośmieszyli, i raczej strzelili w stopę sobie i organizacji,nie mówiąc o stowarzyszeniu.

  Nie znam się, ale się wypowiem? :beer:

  Myślisz, że oni latają i co, wymuszają zwrot dlugu? LOL. Wedle litery prawa tytul wykonawczy i komornik ściąga. Stać ich poczekać.

  Jak ma żonę i brak intercyzy to jest coś takiego jak majątek wspólny. Oraz ktoś z rodziny/znajomuch moze sie poczuć, chcieć pomóc i ze swoich da/wezmie kredo.

  Plus napisałem słowo klucz – cesja. Cesja wierzytelności/sprzedaż długu. A wtedy co złego to nie oni.

  Pomijam zawracanie głowy sąsiadom i rodzinie przez różne firmy windykacyjne działające  zgodnie z prawem.

 30. I co to za kontrakt, który mówi, że zapaśnik nie może walczyć w innych zawodach poza mma?

  Normalny, praktycznie każdy kontrakt zabrania startowania w innych dyscyplinach bez pozwolenia. Były kontrakty które zabraniały zawodnikom jazdy na nartach i motocyklach.

 31. MARTIN LEWANDOWSKI:

  DEKLAROWALIŚMY SWOJĄ WDZIĘCZNOŚĆ,

  A GAMROT OKAZUJE SIĘ NIELOJALNYM DUPKIEM

  :razz:utinlaugh:

 32. Mógłby ktoś z redakcji podsumować o co tu chodzi? Film odpaliłem, ale nie dam rady wysłuchać tego nadętego bufona.

  Jak wygląda kontrakt Gamera? Tzn. czy ma do stoczenia ileś tam walk, czy może jako mistrz (mimo, że zwakował pasy) kontrakt mu się przedłuża w jakiś sposób? Jak, zgodnie z zapisami Mateusz może wypełnić kontrakt, aby wygasł i współpraca została zakończona?

  Czego w ogóle Gamer chce, bo chyba nie walczyć dalej w Kałeswu? Raczej cała afera też nie wzięła się z chęci występów na AC/DC?

  Kontrakt kontraktem, ale generalnie to nie jest cyrograf z diabłem tylko umowa współpracy. Gdy jedna ze stron nie chce tej współpracy, to druga wymuszając jej wypełnianie działa na szkodę również swoją.

  @Wito byłbyś w stanie nakreślić obraz?

 33. Czekam na ten dzień, aż wyplyna te mityczne kontrakty. Dziwi mnie, że jeszcze to się nie stało, przecież tyle było afer z nimi związanych :zakręcony:

 34. Mógłby ktoś z redakcji podsumować o co tu chodzi? Film odpaliłem, ale nie dam rady wysłuchać tego nadętego bufona.

  Jak wygląda kontrakt Gamera? Tzn. czy ma do stoczenia ileś tam walk, czy może jako mistrz (mimo, że zwakował pasy) kontrakt mu się przedłuża w jakiś sposób? Jak, zgodnie z zapisami Mateusz może wypełnić kontrakt, aby wygasł i współpraca została zakończona?

  Czego w ogóle Gamer chce, bo chyba nie walczyć dalej w Kałeswu? Raczej cała afera też nie wzięła się z chęci występów na AC/DC?

  Kontrakt kontraktem, ale generalnie to nie jest cyrograf z diabłem tylko umowa współpracy. Gdy jedna ze stron nie chce tej współpracy, to druga wymuszając jej wypełnianie działa na szkodę również swoją.

  @Wito byłbyś w stanie nakreślić obraz?

  Jeden dziennikarz z banem od KSW mówił coś konkretnego na temat kontraktów. Oprócz niego chyba nikt się nie rozpruł.

  Jak dostajesz na 2 lata i 4 walki, to każda wygrana przedłuża go o pół roku. Wygrasz wszystko to masz +2 lata. Policzcie ile wygrał Gamrot i plus minus o tyle mu się przedłużył. Do tego jako mistrz nie możesz walczyć nigdzie poza KSW bez zezwolenia Poza tym jest okres pół roku do roku karencji po wszystkim gdzie ktoś składa ci ofertę, to Mateusz musi ją pokazać KSW, a organizacja ma prawo jako pierwsze wyrównać ofertę (nie musi przebijać). Mają dodatkowo 90 dni na odpowiedź na piśmie. Każda umowa może się różnić szczegółami. To tak pokrótce na podstawie wzorcowego kontraktu.

 35. Normalny, praktycznie każdy kontrakt zabrania startowania w innych dyscyplinach bez pozwolenia. Były kontrakty które zabraniały zawodnikom jazdy na nartach i motocyklach.

  Tylko że Gamer będąc w ksw już startował na ADCC, i jakoś było wszystko ok. A nawet lepiej, bo jeszcze byli z tego dumni, jeśli mnie pamięć nie myli…

 36. Nie znam się, ale się wypowiem? :beer:

  Myślisz, że oni latają i co, wymuszają zwrot dlugu? LOL. Wedle litery prawa tytul wykonawczy i komornik ściąga. Stać ich poczekać.

  Jak ma żonę i brak intercyzy to jest coś takiego jak majątek wspólny. Oraz ktoś z rodziny/znajomuch moze sie poczuć, chcieć pomóc i ze swoich da/wezmie kredo.

  Plus napisałem słowo klucz – cesja. Cesja wierzytelności/sprzedaż długu. A wtedy co złego to nie oni.

  Pomijam zawracanie głowy sąsiadom i rodzinie przez różne firmy windykacyjne działające  zgodnie z prawem.

  Wszystko ok, tylko że to strzał w stopę, i dobrze to zarówno oni, jak i druga strona, wiedzą.

 37. Ale jakby np. 800k (na tyle wycenili szkody przez tego terrorystę, a Gamrot jeszcze więcej bałagani) ściągnęli, to mieliby w końcu hajs na rozwój MMA w Polsce :suchykarol:

  Wtedy (oczywiście w ramach rozwoju MMA) mogliby zatrudnić Karolaka

 38. Jeden dziennikarz z banem od KSW mówił coś konkretnego na temat kontraktów. Oprócz niego chyba nikt się nie rozpruł.

  Tak mniej więcej to wygląda. Kontrakty mistrzowskie są tak skonstruowane, że dopóki jesteś mistrzem to jesteś zawodnikiem KSW. Tylko łaska wszechmogących może zawodnika uratować.

  Te wszystkie kontrakty, o których mistrzowie mówią, że zostały wypełnione to tylko kontrakt na konkretne dajmy na to 2-4 pojedynki i na konkretny hajs w tych pojedynkach. Robiąc te 2-4 walki, mistrz nie zostaje wolnym zawodnikiem tylko po prostu przystępuje do negocjacji na kolejne walki. Zawodnikiem KSW jest bezustannie.

  Taki kontrakt może się trochę różnić u poszczególnych mistrzów w zależności od ich rangi, ale generalnie na tym bazują.

  Gamer jest w dużej mierze sam sobie winien, widział co podpisywał. Można go trochę usprawiedliwić tym, że wtedy były trochę inne czasy na rynku mma, nie było za bardzo innej alternatywy, w ksw były dwa przypadki, że mistrzowie poszli do ufc. Poza tym Gamer był wtedy pod skrzydłami trenera Andrzeja a jak wiemy dla niego nie ma rzeczy niemożliwych i pewnie były rozmowy typu „spokojnie, przyjdzie czas na ufc to się wszystko załatwi”.

  Jeżeli chodzi o hajs to KSW zaproponowało Gamerowi bardzo, bardzo dużą podwyżkę (zasłyszane w osiedlowej piekarni, wiadomo  :lesnarhappy:) więc zrozumcie, tu nie chodzi o ten pierdolony pas hajs a o próbę spełnienia sportowych ambicji.

  Trzymam kciuki za Gamera i dalej się dziwie, że ludzie podpisują te cyrografy w czasach gdzie ta świadomość w mma jest naprawdę bardzo duża.

 39. Jak dostajesz na 2 lata i 4 walki, to każda wygrana przedłuża go o pół roku. Wygrasz wszystko to masz +2 lata. Policzcie ile wygrał Gamrot i plus minus o tyle mu się przedłużył.

  @Blackadder wszystko to jak za mgłą. Co to za kontrakty na okresy liczone w latach?

  No miał powiedzmy 4 walki i 2 lata i wygrał wszystkie i ma +2 lata. I co ma przez te dwa lata robić? Nic nie robić? Walczyć? Jeśli walczyć to ile? Raz, dwa, siedem?

  Chyba nic się nie dowiemy jak zwykle. Prawdopodobnie jednak kontrakt jest niewolniczy i wszystkie prawa są po stronie kelnera i samuraja, a Gamrot poza wypłatą ma tylko obowiązki. Podpisał to gówno, bo chciał walczyć w najlepszej organizacji na czwartym co do wielkości księżycu Jowisza, a był młody i głupi.

  W każdym razie jeśli w tym wszystkim chodzi o UFC, to życzę Mateuszowi wszystkiego dobrego, a wózkarzom chuja w dupę jak komin Batorego.

 40. Tak mniej więcej to wygląda. Kontrakty mistrzowskie są tak skonstruowane, że dopóki jesteś mistrzem to jesteś zawodnikiem KSW. Tylko łaska wszechmogących może zawodnika uratować.

  Te wszystkie kontrakty, o których mistrzowie mówią, że zostały wypełnione to tylko kontrakt na konkretne dajmy na to 2-4 pojedynki i na konkretny hajs w tych pojedynkach. Robiąc te 2-4 walki, mistrz nie zostaje wolnym zawodnikiem tylko po prostu przystępuje do negocjacji na kolejne walki. Zawodnikiem KSW jest bezustannie.

  Taki kontrakt może się trochę różnić u poszczególnych mistrzów w zależności od ich rangi, ale generalnie na tym bazują.

  Gamer jest w dużej mierze sam sobie winien, widział co podpisywał. Można go trochę usprawiedliwić tym, że wtedy były trochę inne czasy na rynku mma, nie było za bardzo innej alternatywy, w ksw były dwa przypadki, że mistrzowie poszli do ufc. Poza tym Gamer był wtedy pod skrzydłami trenera Andrzeja a jak wiemy dla niego nie ma rzeczy niemożliwych i pewnie były rozmowy typu „spokojnie, przyjdzie czas na ufc to się wszystko załatwi”.

  Jeżeli chodzi o hajs to KSW zaproponowało Gamerowi bardzo, bardzo dużą podwyżkę (zasłyszane w osiedlowej piekarni, wiadomo  :lesnarhappy:) więc zrozumcie, tu nie chodzi o ten pierdolony pas hajs a o próbę spełnienia sportowych ambicji.

  Trzymam kciuki za Gamera i dalej się dziwie, że ludzie podpisują te cyrografy w czasach gdzie ta świadomość w mma jest naprawdę bardzo duża.

  Czyli wujki złe, bo mimo kolejnych domów dla gamera, ten wybiera inną drogę… :wow:

  Ja im się nie dziwię, ostatni z normalnych zawodników, choć teraz mają Stormina w Poznaniu :suchykarol:

  Niemniej prawnicze ataki na gamera to będzie piłowanie gałęzi, na której mają zamocowany swój wyciąg narciarski :suchykarol:

 41. Czyli wujki złe, bo mimo kolejnych domów dla gamera, ten wybiera inną drogę… :wow:

  Ja im się nie dziwię, ostatni z normalnych zawodników, choć teraz mają Stormina w Poznaniu :suchykarol:

  Niemniej prawnicze ataki na gamera to będzie piłowanie gałęzi, na której mają zamocowany swój wyciąg narciarski :suchykarol:

  Też im się nie dziwię z jednej strony, ale z drugiej nie bardzo wiem co chcą osiągnąć. Gamer nie podpisał kontraktu z inną organizacją więc chyba nie ma tu mowy o mitycznych 800k kary. Chcą mu udowodnić, że nie może walczyć gdzie indziej? Ma zostać w KSW i walczyć pod przymusem? Albo zostać w KSW i za karę w ogóle nie walczyć?

  :brainoverload:

 42. Mateusz źle to rozegrał, mógł ogłosić zakończenie kariery i wrócić w dogodnym mu momencie co jak niektórzy :mamed:

 43. Mateusz źle to rozegrał, mógł ogłosić zakończenie kariery i wrócić w dogodnym mu momencie co jak niektórzy :mamed:

  Emerytura:antonio:

 44. Nie mogę się doczekać już jak Gamer pójdzie do tego UFC i nie daj Boże przegra …. kalwi i lewi chyba swój własny kanał na youtube założą żeby skomentować ta sytuacje, która oczywiście jest konsekwencja fatalnego błędu, nie poukładanej głowy, nie wykorzystania szansy i jeszcze zrzuca to na karmę. :matt: obrzydliwi ludzie, inaczej się ich opisać nie da.

 45. Nie mogę tego pajaca z kitkiem słuchać, to się po prostu nie da…On uprawia retorykę jakąś proczeczeniowatą – albo jesteś z Nami, a jak nie to Cię spalimy. Zdaję się, że za dużo w olsztynie siedział.

  Kolejna sytuacja, że nie wiem kogo bardziej nie trawię, ale chyba jednak krs1 – najlepiej jakby teraz wypłynęły wszystkie brudy na tych dwóch dresiarzy o ego wielkości Marsa.

 46. Jeżeli chodzi o hajs to KSW zaproponowało Gamerowi bardzo, bardzo dużą podwyżkę

  Czyli Gamer mógł już nawet przebić samą Linkiewicz? Różal raczej jest dobrze poinformowany i wie co się dzieje w kuluarach.

  Gwarantuję, że takiej kwoty, jaką dostała jedna z zawodniczek w walce na gali Fame MMA, myślę, że Mateusz Gamrot nie dostał, będąc mistrzem dwóch kategorii wagowych, będąc prospektem i fenomenem na skalę światową. Uważam, że to jest wstyd dla tych federacji stricte sportowych, że nie stać ich na to – a przecież oni podobno dzięki freakfighterom takie pieniądze powinny płacić zawodnikom.  Gamer nie podpisał kontraktu z inną organizacją więc chyba nie ma tu mowy o mitycznych 800k kary. Chcą mu udowodnić, że nie może walczyć gdzie indziej? Ma zostać w KSW i walczyć pod przymusem? Albo zostać w KSW i za karę w ogóle nie walczyć?

  W tym przypadku nie chodzi im o zawody ADCC? Gamer niby zawiesił karierę, ale zakładam, że będzie startował bez pozwolenia od KSW. Może dlatego chciał zwakować mistrzowskie pasy i uwolnić się z wyłącznościowego kontraktu?

 47. Czyli Gamer mógł już nawet przebić samą Linkiewicz? Różal raczej jest dobrze poinformowany i wie co się dzieje w kuluarach.

  Gwarantuję, że takiej kwoty, jaką dostała jedna z zawodniczek w walce na gali Fame MMA, myślę, że Mateusz Gamrot nie dostał, będąc mistrzem dwóch kategorii wagowych, będąc prospektem i fenomenem na skalę światową. Uważam, że to jest wstyd dla tych federacji stricte sportowych, że nie stać ich na to – a przecież oni podobno dzięki freakfighterom takie pieniądze powinny płacić zawodnikom.  W tym przypadku nie chodzi im o zawody ADCC? Gamer niby zawiesił karierę, ale zakładam, że będzie startował bez pozwolenia od KSW. Może dlatego chciał zwakować mistrzowskie pasy i uwolnić się z wyłącznościowego kontraktu?

  Nie mam pojęcia ile zarabia Linkiewicz. Poza tym, Różal nie ma tam żadnej pewności tylko się domyśla.

  Co do ADCC to wcześniej nie mieli z tym problemu, dopiero od niedawna gdy głośno powiedział o UFC. Z tego co mówili do tej pory K&L to zawodnicy mieli zakaz na starty w innych dyscyplinach na minimum 4 tygodnie od walki. Skoro Gamer póki co nie ma z nimi kontraktu na żadną walkę to chyba nijak ma się ten zapis do obecnej sytuacji.

 48. Czyli tak jak myślałem, zawodnicy nie rozumieją umów, które podpisują :siara:

  Dziwisz się? "Czytanie jest dla debili"

  :jarolaugh:

 49. Ostra beka, że zawodnik podpisując kontrakt na kilkadziesiąt tys. polskich cebulionow nie jest w stanie odżałować tysiaka na konsultacje w jakiejś porządnej kancelarii.

 50. Co do ADCC to wcześniej nie mieli z tym problemu, dopiero od niedawna gdy głośno powiedział o UFC. Z tego co mówili do tej pory K&L to zawodnicy mieli zakaz na starty w innych dyscyplinach na minimum 4 tygodnie od walki. Skoro Gamer póki co nie ma z nimi kontraktu na żadną walkę to chyba nijak ma się ten zapis do obecnej sytuacji.

  Najbardziej mnie jednak interesuje kto teraz reprezentuje interesy Gamrota i dlaczego do tej pory nikt z mediów branżowych z nim się nie skontaktował?

  Lachociągara podobno zgarnęła za walkę 100k, a niektórzy mówią o 150k.

  Podobno Narkun za walkę z Mamedem skasował 90k więc Gamer pewnie nie dostawał wiele więcej.

 51. Pytanie dla oblatanych w tematach poznańskich: jak tam ewentualnie by było z USADA? Dałby radę Mateusz z nią nie przegrać? Bo jak nie jest w stanie Mati jej przeskoczyć, to moim zdaniem wszystko inne się nie liczy i to kolejny element negocjacyjny typu „wybrał StrikeForce” i chodzi o wyciągnięcie więcej dudków od włodarzy.

  Jak jest OK i doszłoby do rozprawy w sądzie, to w rejestrze klauzul zabronionych, pojawi się nowy wpis.

 52. To, że sprawą zajmują się prawnicy to akurat dobrze. Popatrzą na sprawę bez emocji, ambicji i rozdętych ego, ocenią sytuację i zaproponują rozwiązanie. 

  Z tego co wiem, to UFC wymaga od przyszłych zawodników czystej sytuacji kontaktowej, więc KSW może Gamera przyblokowac. Proces sądowy to jakieś 3 lata, więc będzie po karierze. Jakiś kompromis będzie tu potrzebny, bo inaczej Gamrot stanie się męczennikiem,  a Ci którym zawsze najbardziej zależy na tym sporcie, oprawcami.

 53. To, że sprawą zajmują się prawnicy to akurat dobrze. Popatrzą na sprawę bez emocji, ambicji i rozdętych ego, ocenią sytuację i zaproponują rozwiązanie.

  Z tego co wiem, to UFC wymaga od przyszłych zawodników czystej sytuacji kontaktowej, więc KSW może Gamera przyblokowac. Proces sądowy to jakieś 3 lata, więc będzie po karierze. Jakiś kompromis będzie tu potrzebny, bo inaczej Gamrot stanie się męczennikiem,  a Ci którym zawsze najbardziej zależy na tym sporcie, oprawcami.

  Zawsze można rozkręcić akcję #freeGamrot, żeby jeszcze bardziej upodlić tych dwóch złotoustych samurajów na forum publicznym, bo o ile wielkim fanem Gamera nie jestem, to równie chętnie co on zobaczyłbym, jak radziłby sobie z USADA i, jeśli z nią by chociaż zremisował, z czołówką światową w swojej kategorii.

  Taka akcja tylko na plus, bo jak wyjdzie – będziemy mieć kolejnego Polaka w UFC. Jak nie wyjdzie, wizerunek "włodarzy" osiągnie poziom mułu bagiennego.

 54. Gamer nigdzie nie przejdzie moim zdaniem, pytanie czy poprawi swoją sytuację w KSW, podejrzewam, że nieznacznie.

  KSW, mimo bucowatej postawy włodarzy, potrafi główkować, szczególnie łatwo egzekwować im wszystko od zawodników z kraju.

  Związali młodego prospekta niewolniczym kontraktem i zostaje im teraz egzekwować to, na co zgodził się Mateusz podpisując kontrakt.

  Tam Różal coś przeżywał, że Linkiewicz zarabia więcej niż Mateusz, fenomen na skalę światową 😀

  Taki fenomen, że go w stanach szesnastolatek kręcił w parterze. Podejrzewam, że Różala wypłaty też były dużo wyższe niż Gamera, a nie jest on fenomenem na skalę światową jeśli idzie o mma.

 55. O kurwa wpadłem na zajebisty pomysł, opierdolę ponownie got :antonio:

  Kurwa przez ten ostatni sezon to ja nie wiem kiedy wpadnę na ten pomysł

 56. Kurwa przez ten ostatni sezon to ja nie wiem kiedy wpadnę na ten pomysł

  Prawda, ale dla karła i Daenerys :duckfap:zapomnę o ostatnim sezonie.

 57. Prawda, ale dla karła i Daenerys :duckfap:zapomnę o ostatnim sezonie.[/QUOT

  Ja na razie utknąłem na VI i do tej pory wystrzegałem się spoilerów. Czy karzeł i matka smoków :star wars:? Nawet jak mnie wkręcisz, to we wszystko uwierzę, bo w końcu piszemy w temacie o KSW:razz:ociesznymirek:

 58. Na koniec W ostatnim sezonie Daenerys dymają nawet Ci, którym już dawno kutasy obcięto… Serio

 59. Lachociągara podobno zgarnęła za walkę 100k, a niektórzy mówią o 150k.

  Podobno Narkun za walkę z Mamedem skasował 90k więc Gamer pewnie nie dostawał wiele więcej.

  O boże, ale nędza.

  Karol za tyle nie wstaje z kanapy

 60. Co do ADCC to wcześniej nie mieli z tym problemu, dopiero od niedawna gdy głośno powiedział o UFC.

  Coś mnie ominęło?

  Taki fenomen, że go w stanach szesnastolatek kręcił w parterze

  Rozwiniesz?

 61. Rozwiniesz?

  Jak był w NY trenować w gymach Garcie to relacjonował że jakiś szesnastolatek go poddał.

  Najgorszy był małolat taki. Z 60 kilo. Poszedł ze mną jak z gównem. Ze cztery razy mnie poddał i nawet jednej top position mu nie złapałem. Dramat. Ale po to tu przyjechałem. To jest to miejsce, którego szukałem w jiu-jitsu.

 62. O kurwa wpadłem na zajebisty pomysł, opierdolę ponownie got :antonio:

  :OK:

  Polecam na Szukajka.tv wpisywać według kolejności odcinków, np. Gra o tron s01e01 i wybierać z onlystream.tv, tam jest bardzo dobra jakość 😉

 63. Coś mnie ominęło?

  No Kalwi albo Lewi powiedzieli, w którymś wywiadzie po gali, że Gamer prosto w twarz im mówi o UFC i start w ADCC zaczął im przeszkadzać. Wcześniej gdy ogłosił przerwę w startach w KSW to sami mówili, że chce odpocząć i spróbować swoich sił ponownie na ADCC.

 64. Jak był w NY trenować w gymach Garcie to relacjonował że jakiś szesnastolatek go poddał.

  Nicky Ryan to by poddał cały rooster KSW – po kolei, jednego wieczoru.

 65. Takie trzymanie na siłę to nie jest dobry sposób na zatrzymanie zawodnika, załóżmy że ma ważny kontrakt to i tak jak go skończy to pójdzie precz, a jak ma ważny i nie skończy to fortuny nie zarobią.

 66. Bądźmy obiektywni. KRS1 wykreowało Gamrota, zainwestowali w niego hajsy. Game podpisał papier i powinien przestrzegać  to co w nim jest.

  Jeśli ma problemy ze wzrokiem lub ze zrozumieniem tekstu to jest jego problem.

 67. Takie trzymanie na siłę to nie jest dobry sposób na zatrzymanie zawodnika, załóżmy że ma ważny kontrakt to i tak jak go skończy to pójdzie precz, a jak ma ważny i nie skończy to fortuny nie zarobią.

  Teraz to chodzi o pokazanie kto kogo może wydymać i przestroga na przyszłość dla reszty.

 68. No Kalwi albo Lewi powiedzieli, w którymś wywiadzie po gali, że Gamer prosto w twarz im mówi o UFC i start w ADCC zaczął im przeszkadzać. Wcześniej gdy ogłosił przerwę w startach w KSW to sami mówili, że chce odpocząć i spróbować swoich sił ponownie na ADCC.

  Chodziło mi konkretie o fragment, że Gamer oficjalnie mówił o UFC. Myślałem, że w jakimś wywiadzie czy coś, ale już wiem o co chodzi :crazy:

 69. Teraz to chodzi o pokazanie kto kogo może wydymać i przestroga na przyszłość dla reszty.

  Teraz to jest czysty ekshibicjonizm, bo z tego ich pokazywania nie wyniknie nic. Przez ich politykę kontraktową poza Gamrotem nie mają na kontrakcie nikogo, kto miałby ambicję spróbować swoich sił w UFC.

 70. Bądźmy obiektywni. KRS1 wykreowało Gamrota, zainwestowali w niego hajsy. Game podpisał papier i powinien przestrzegać  to co w nim jest.

  Jeśli ma problemy ze wzrokiem lub ze zrozumieniem tekstu to jest jego problem.

  Z drugiej strony, kontrakt który automatycznie przedłuża się i nigdy nie skończy, bo wygrywa. Toć to irracjonalne.  Typowy murzyn.

 71. mają na kontrakcie nikogo, kto miałby ambicję spróbować swoich sił w UFC.

  A po co im ktoś taki? :juanlaugh:

 72. Z drugiej strony, kontrakt który automatycznie przedłuża się i nigdy nie skończy, bo wygrywa. Toć to irracjonalne.  Typowy murzyn.

  A jak przegra ze dwa razy, żeby rozwiązać kontrakt to go UFC nie będzie chciało :fjedzia:

 73. A jak przegra ze dwa razy, żeby rozwiązać kontrakt to go UFC nie będzie chciało :fjedzia:

  ciekawe czy sporządzanie takich kontraktów jest legalne. Przecież to niewolnictwo.

 74. ciekawe czy sporządzanie takich kontraktów jest legalne. Przecież to niewolnictwo.

  Nie znam się zbyt, ale bardzo możliwe, że polski Kodeks Cywilny nie zbyt to ogarnia. Niby reguluje to Ustawa z 2010, która kompetencje przekazuje, uwaga, związkom sportowym :jimcarrey:

  Jak jakas umowa nienazwana lub mieszana, to mogą się umówić, że np. wygrana przedłuża kontrakt z automatu o np 3-5 lat. Zerwać może w dowolnej chwili, ale kara umowna np. 100-200k plus weksel i egzekucja w miesiąc nawet. Plus skarga paulianska i niezbyt ma pole manewru.

  Im z kolei niezbyt się oplaca go uwalic skoro ledwo go wypromowali. Ostatecznie lepiej go uwalic, niż żeby inni brali z niego przykład.

  No i przecież Kawul go raczej nie zmusił do podpisania przykładając mu pistolet do głowy. Dla nich to długoterminowa inwestycja, z której właśnie mieli czerpać profity. A na tym etapie to już on by chciał więcej. Itd.

   

  Zgodnie z literą prawa Lewi pewnie się pozbędzie udziałów tuz przed kadencją w związku, a prezesem związku będzie chciał zostać na najbardziej sute 4 lata

 75. Ogólnie mam wrażenie, ze poza Lewandowskim (i jego ludźmi) tej Ustawy o sporcie to nikt nie czytał, a on dobrze wie co tam jest i patrzy długoterminowo 🙂

  Choćby tworzenie Ligii zawodowej do której należą klubu sportowe, wyłączność na tytuł mistrza Polski itd.

  No i póki MKOI nie przyjmie MMA na Olimpiadę to będzie miał zwiazek w formie związku stowarzyszeń :beczka:

 76. @Blackadder wszystko to jak za mgłą. Co to za kontrakty na okresy liczone w latach?

  No miał powiedzmy 4 walki i 2 lata i wygrał wszystkie i ma +2 lata. I co ma przez te dwa lata robić? Nic nie robić? Walczyć? Jeśli walczyć to ile? Raz, dwa, siedem?

  Chyba nic się nie dowiemy jak zwykle. Prawdopodobnie jednak kontrakt jest niewolniczy i wszystkie prawa są po stronie kelnera i samuraja, a Gamrot poza wypłatą ma tylko obowiązki. Podpisał to gówno, bo chciał walczyć w najlepszej organizacji na czwartym co do wielkości księżycu Jowisza, a był młody i głupi.

  W każdym razie jeśli w tym wszystkim chodzi o UFC, to życzę Mateuszowi wszystkiego dobrego, a wózkarzom chuja w dupę jak komin Batorego.

  Ja to tak rozumiem – żeby nastąpiło rozwiązanie kontraktu muszą zajść dwa zdarzenia równocześnie – wypełnienie określonej liczby walk i upływ czasu. Walki już widocznie Gamrot ma załatwione. Co do czasu to Gamrot walczy średnio dwa razy do roku i wszystkie walki wygrywa, czyli co rok kontrakt mu się przedłużał o rok. Po ostatniej walce wiążą go pewnie jeszcze dwa lata na które podpisywał na początku + okres karencji. Czyli w najgorszym razie Gamrot jest wyłączony na 3 lata w ciągu których może przyjąć walkę od KSW ale nie musi. Nie może za to walczyć nigdzie indziej.

  Mrozu oczywiście wypowiadał się o kontrakcie kogoś innego, ale pewnie wszystkim podsuwają pod nos bardzo podobne umowy.

 77. Ja mam w :gdzie:razz:roblemy kontraktowe zarówno ze strony zawodnika jak i "Włodarzy" . Za to wiem że mi i cohones występy Gamrota w UFC  dostarczą emocji. Niech sobie słusznie czy nie będą pokrzywdzeni jedni czy drógi, byle skończyło się to  z korzyścią dla cohones.

 78. Do kogoś z redakcji, prawdą jest to, że managerem Gamrota jest Dan Lambert z ATT ?

  Lambert przyleciał do Polski i umówił się z Kawulem/Lewym na spotkanie w sprawie rozwiązania kontraktu Gamrota z KSW? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że on reprezentuje jego interesy.

 79. Teraz to chodzi o pokazanie kto kogo może wydymać i przestroga na przyszłość dla reszty.

  I więcej zawodników będzie omijać cyrk, to tylko skutek krótkofalowy na tych co jeszcze są powiązani kontraktami

 80. Lambert przyleciał do Polski i umówił się z Kawulem/Lewym na spotkanie w sprawie rozwiązania kontraktu Gamrota z KSW? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że on reprezentuje jego interesy.

  No właśnie mi też nie bardzo, ale właśnie widziałem takie przesłanki w komentarzach u konkurencji stad moje pytanie :fjedzia:

 81. No właśnie mi też nie bardzo, ale właśnie widziałem takie przesłanki w komentarzach u konkurencji stad moje pytanie :fjedzia:

  Kawulski w jednym wywiadów twierdził, że umówił się z Gamrotem na spotkanie, a ten przyprowadził jakiegoś niepoważnego gościa, który reprezentował jego interesy. Wiadomo, że Kawul często odlatuje, ale w tym przypadku akurat nie wydaj mi się, ale kto ich tam wie.

 82. Kawulski w jednym wywiadów twierdził, że umówił się z Gamrotem na spotkanie, a ten przyprowadził jakiegoś niepoważnego gościa, który reprezentował jego interesy. Wiadomo, że Kawul często odlatuje, ale w tym przypadku akurat nie wydaj mi się, ale kto ich tam wie.

  Dla Kawula poważnym gościem byłby pewnie ktoś, kto podkulilby ogon i przytakiwal na każde słowo imperatora.

 83. @Ron  ty widziałeś jak tutaj szkalują wielkich włodarzyków? Weno zrób coś, ogarnij to polactwo niewdzięczne, panoszące się po internetach, wskaż drogę ku odkupieniu. :jjsmile:

 84. chcial ciepłej posady w kraju, solidnych przeciwników, chciał byc promowany, bez przymusu podpisał cyrograf… a teraz leci w kulki. mogł obijać sie na wielu galach w polsce i za granica, a potem pójść do ufc, wybrał ksw wiec niech nie płacze.

 85. chcial ciepłej posady w kraju, solidnych przeciwników, chciał byc promowany, bez przymusu podpisał cyrograf… a teraz leci w kulki. mogł obijać sie na wielu galach w polsce i za granica, a potem pójść do ufc, wybrał ksw wiec niech nie płacze.

  E tam pierdolenie takie. Byl mlody to bylo kupe lat temu( jak na cyrk oczywiscie). Wtedy jeszcze nie myslal pewnie takimi kategoriami jak dzisiaj. Kazdy z nas mial inne myslenie kilka lat temu. Ja tez bym wiele rzeczy zrobil inaczej ale wyszlo jak wyszlo. Moze mial tez chujowych doradcow.

 86. E tam pierdolenie takie. Byl mlody to bylo kupe lat temu( jak na cyrk oczywiscie). Wtedy jeszcze nie myslal pewnie takimi kategoriami jak dzisiaj. Kazdy z nas mial inne myslenie kilka lat temu. Ja tez bym wiele rzeczy zrobil inaczej ale wyszlo jak wyszlo. Moze mial tez chujowych doradcow.

  5 lat walczył w KSW… Kupa czasu na myślenie. Po prostu było mu dobrze w KSW, ale teraz się obudzil i myśli że sobie odlecio wpizdu. Wg mnie A doradców najwyraźniej dalej ma kiepskich.

 87. ale teraz się obudzil

  Lepiej pozno niz wcale. Ja go za to nie krytykuje teraz. Widac ze ma inne myslenie niz np jego przyjaciel borysek. Gamer wyjechal raz do ATT moze tam przejrzal na oczy i poczul ze to jest ten moment na wyjebanie z kurwidolka.

 88. Z niewolnika nie ma pracownika.

  KSW się już trochę za daleko zagalopowało w swoich wypowiedziach o niepuszczeniu Gamrtoa żeby teraz polubownie się z nim dogadać. Sytuacja będzie jak to na polskim podwórku bywa – niekorzystna dla obu stron i bez godności.

 89. Dużo spekulacji, mało konkretów niestety. Jedno co jest pewne, że z taką "niewolniczą" renomą będzie miało KSW coraz trudniej podpisać jakiegoś obiecującego zawodnika, jakby nie było niemal dla każdego zawodnika ostatecznym celem jest UFC, jedynie naprawdę grube siano może zagłuszyć ambicje, ale to jeszcze trzeba być gotowym je wypłacić.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.