Joanna Jędrzejczyk 3 razy odrzuciła walkę z Weili Zhang

Joanna Jędrzejczyk (15-3) jest przekonana, że wygrana 12 października nad Michelle Waterson (17-6) da jej upragnioną szansę walki o pas 115 funtów. W wywiadzie dla MMAFighting Eurobash podcast, Polka przyznała, że zanim Weili Zhang (20-1) wspięła się na tron kategorii słomkowej, ich walka nie doszła do skutku aż 3 razy.

Dzień przed walką o mistrzostwo Weili wszystko stawiałam na nią.

Brazylijka jest silna, ale mała. To naprawdę duża dziewczyna jak na naszą kategorię wagową, ale Zhang ma ogromne karabiny w rękach. Obserwowałam Andrade w mediach społecznościowych, oglądałam jej treningi przed tym starciem i w ogóle nie byłam tym wszystkim zaskoczona.

Prawdą jest, że oferowali mi walkę z obecną mistrzynią aż trzy razy. Wiedziałam, że ona potrzebuje mojego nazwiska. Nie prowadzę walk na Twitterze, ale lubię, kiedy inne zawodniczki wyzywają mnie do oktagonu. To świadczy o mojej mocnej pozycji. Wiedzą, że mogę wynieść je na inny poziom, zapewnić lepsze pieniądze. Były oferty od Zhang, jednak moim celem pozostawał pas mistrzowski.

Utworzyli instytut UFC w Chinach i najprawdopodobniej będą chcieli tam robić jej obrony. Mam nadzieję, że pozostanie znakomitą mistrzynią, zanim się z nią spotkam.

Po mojej porażce z Rose większość chciała się bić, te dziewczyny zobaczyły, że da się wygrać. Kiedy byłam dominującą mistrzynią, mogli jedynie próbować sięgnąć tego pasa, ale nikt nie mógł się ze mną mierzyć. Mogą sobie gadać, co chcą, trzymam poziom i jestem zbyt poważna na to całe pierdol$#%^.

Przypomnijmy, że Joanna ostatni raz mierzyła się o pas 125 funtów z Valentiną Shevchenko (18-3). Sam pojedynek przegrała na punkty, jednak nie można jej nic zarzucić, bo do samego końca starała się zrewanżować Kirgijce.

17 KOMENTARZE

 1. You tapped to strikes

  Your arrogant ass will never live that down.

  "She’s good, but the truth is they offered me Weili Zhang three times before that fight and the thing is, she needed me."

  Well, now you need her. What comes around goes around.

  I pray Zhang doesn’t accept to fight her

  Maybe make her sit for awhile and beg.

  Was I not just paying attention before she was champion? Was she always this arrogant and egotistical? Did she really end this interview with "I’m too classy"?

  Wtf? Lol

  Let me rephrase..

  "I’m afraid of losing to Zhang, therefore I really don’t want to fight her unless I really have to."

 2. I ma racje, z nołnejami sie nie walczy o pietruszkę. Nawet teraz ludzie nie wiedza jak nazywa sie obecna mistrzyni.

 3. Taka mistrzyni, że poza Chiny nosa nie wyściubie. Ale dla 1.4mld potencjalnych klientów jedną  babską kategorię można poświęcić.

  Aśka ją wypunktuje i zajedzie kondycyjnie SPOILER
  Daru Strong to gwarantuje [SPOILER]żart, Aśka zrobi z niej kaczkę po pekińsku

 4. I dobrze zrobiła. Kto jak kto, ale Aśka ze swoim famem w UFC ma prawo dyktować warunki. Co będzie walczyła z jakimś no-namem 😛

 5. Toc chinka ja robi w 1 rundzie. Aska widze ze tylko sobie szuka latwych rywalek ostatnio. Chinka nie bo mocna Tatiana nie bo mocne zapasy to chuj zawalcze z kims kto mi lezy…

 6. Toc chinka ja robi w 1 rundzie. Aska widze ze tylko sobie szuka latwych rywalek ostatnio. Chinka nie bo mocna Tatiana nie bo mocne zapasy to chuj zawalcze z kims kto mi lezy…

  Chinka w Chinach robi każdego w pierwszej rundzie. Na Jonesa daliby jej miejscowego kałacha do ręki i byłoby po sprawie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.