(fot. Esther Lin/MMAFighting.com)

Valentina Shevchenko okazała się lepsza od Joanny Jędrzejczyk na pełnym dystansie i została nową mistrzynią UFC w kategorii muszej!

Obie zawodniczki rozpoczęły pojedynek od kontrolnych kopnięć na nogę. Po minucie walki Valentina złapała klincz, błyskawicznie sprowadziła Polkę do parteru i znalazła się w pozycji bocznej. Po kilkudziesięciu sekundach Jędrzejczyk udało się wstać, jednak walka toczyła się dalej w klinczu pod siatką. Shevchenko była silniejsza fizycznie i to ona dociskała Joannę plecami do oktagonu, ale Polce udało się wybronić parę prób obaleń. Na ponad minutę przed końcem rundy pojedynek przeniósł się na środek oktagonu. Valentina trafiła obrotowym kopnięciem na korpus, a Joanna większość swoich ciosów wyprowadzała w powietrze.

W drugiej rundzie Jędrzejczyk starała się inicjować ataki, jednak większość z nich nie dochodziła do celu. Polka napierała do przodu, a Shevchenko skupiła się na walce z kontry. Na dwie minuty przed końcem rundy Valentina przechwyciła kopnięcie Jędrzejczyk i znów sprowadziła pojedynek do parteru. Shevchenko rozpoczęła pracę z pozycji bocznej nad skontrolowaniem Joanny na ziemi. Jędrzejczyk udało się wstać na chwilę, jednak Shevchenko natychmiast obaliła z powrotem i druga odsłona tego starcia skończyła się w parterze.

Joanna Jędrzejczyk cały czas pozostawała aktywna i wyprowadzała ogromną ilość ciosów, ale niewielki procent z nich docierał do Shevchenko, która wyprowadzała mniej uderzeń, jednak były one skuteczniejsze. Joanna zaczęła zbierać coraz więcej mocnych ciosów na głowę. Valentina przeszła do klinczu i starała się obalić Polkę, jednak tym razem Jędrzejczyk wybroniła tę próbę. Na pół minuty przed końcem rundy Valentina przechwyciła nogę Joanny i przeniosła walkę do klinczu pod siatką.

Czwarta odsłona rozpoczęła się identycznie do poprzednich. Aktywna Jędrzejczyk i kontrująca Shevchenko. Valentina starała się skontrolować walkę w klinczu, jednak Polce udało się szybko zerwać uchwyt. Niewiele to jednak to dało, ponieważ chwilę później Jędrzejczyk wylądowała na plecach. Joanna się podniosła, ale Valentina była do niej przyklejona i kontrolowała starcie w klinczu. Jędrzejczyk była zmuszona do walki z plecami przy siatce oktagonu. Na minutę przed końcem pierwszej z rund mistrzowskich, zawodniczki wróciły do walki w stójce na środku areny. Shevchenko zanotowała świetną końcówkę, trafiając bezradną byłą mistrzynię kategorii słomkowej kombinacją mocnych uderzeń.

Polka miała ostatnie 5 minut na zakończenie tego pojedynku na swoją korzyść. Po minucie walki w piątej odsłonie, Shevchenko znowu użyła przewagi siłowej i docisnęła Joannę do oktagonu. Sędzia rozdzielił obie zawodniczki z powodu braku aktywności i starcie wróciło do stójki. Kolejne minuty obie zawodniczki spędziły na wymianach kickbokserskich. Na 60 sekund przed końcem walki Joanna przestrzeliła spinning back fistem i Shevchenko złapała klincz. Polka wyswobodziła się na moment, ale Valentina szybko złapała ją ponownie i przycisnęła do siatki, gdzie minęły ostatnie sekundy tego pojedynku. Ostatecznie po 25 minutach pojedynku przez jednogłośną decyzję zwyciężyła Valentina Shevchenko.

152 KOMENTARZE

 1. Ja powiem tylko tyle – nie wiem, co Asia postanowi dalej robić. Jeśli będzie walczyć, zarwę każdą nockę. Jeśli nie, dzięki za wszystko, druga taka zawodniczka nam się już nie trafi. A wszystkim hejterom i malkontentom wielki kutas w dupsko.

 2. Myślałem, że będzie znacznie gorzej wyglądała ta walka dla Aśki. Tragedii nie było Aśka nawet dawała radę jak na mniejszą i słabszą fizycznie zawodniczkę.

 3. Jakby było jeszcze 10 rund to mogłoby się skończyć inaczej, Joanna zaatakowała jak szalona w ostatnich 2 minutach. :korwinlaugh:

 4. Aśka jednak za mała na tą kategorię

  Przecież miała problemy ze ścinaniem do 115. Kategoria dobra, tylko ATT popsuło Aśkę.

 5. Ponapierdalały bogu ducha winne powietrze, Aśka trochę zebrała w 1 i 2 później kilka razy oddała. Dużo nudnego klinczu pod siatką i fajne judo Valentiny.

 6. Nie ogladalem jeszcze walki bo w robocie jestem ale stawialem ze Valentina to skonczy przed czasem. Nie skonczyla tak wiec Aska bez wstydu jak na 1 walke w nowej kategorii.

 7. Nie ogladalem jeszcze walki bo w robocie jestem ale stawialem ze Valentina to skonczy przed czasem. Nie skonczyla tak wiec Aska bez wstydu jak na 1 walke w nowej kategorii.

  To nie była jej pierwsza walka w tej kategorii…

 8. Valentina miała dobry plan i w pełni go zrealizowała. W stójce była szybsza mam wrażenie ale warunki fizyczne zadecydowały. Głownie w klinczu i sprowadzeniach które urwały punkty.

  Nie wyglądała Aśka najgorzej no ale bała się wchodzić w półdystans. Powrót do 115 i pewnie walka z Suarez.

 9. Myślałem, że będzie znacznie gorzej wyglądała ta walka dla Aśki. Tragedii nie było Aśka nawet dawała radę jak na mniejszą i słabszą fizycznie zawodniczkę.

  dawała radę? chyba w zbieraniu ciosów na twarz.

 10. jaka jest szansa że Amanda amputuje rękę, zejdzie do tej wagi, uwali ruską trzeci raz na pizde i będzie nosiła 3 paski?

 11. Super nudna walka. "Nie dała szans" w clickbaitowym tytule newsa, sugerowałoby że Shevchenko zdominowała Jędrzejczyk, co oczywiście nie miało miejsca. Walka była mocno szachowa. Zdecydowała siła Shevchenko, która pozwalała jej na słynne "ja lubię łapać i rzucać".

  Dajcie spokój z tym pisaniem, że "ATT zniszczyło Jędrzejczyk". Niszczy ją naturalny proces starzenia się. Swoje zrobiła w MT, swoje zrobiła w MMA i wystarczy. Imo 3-4 walki i zasłużona emerytura się należy.

 12. Asia rozczytana, zneutralizowana, skakanie na jednej nodze z daru strony utrzymało regres na poziomie.

  Asia miała łatwiej z wagą, a nie było widać zbudowanej siły, cardio nie spadło, ale to nadal ten średni poziom wypracowany w Att, takie moje zdanie.

  Dotrwała do decyzji, nic poza tym. Wracaj niżej i próbuj wrócić na tron, jak coś nie pójdzie to emerytura albo WWE. Kurła, kiedyś to było …

 13. Myślałem, że będzie znacznie gorzej wyglądała ta walka dla Aśki. Tragedii nie było Aśka nawet dawała radę jak na mniejszą i słabszą fizycznie zawodniczkę.

  To prawda, że ta walka mogłaby się potoczyć dużo gorzej dla Aśki. Niemniej mało to cieszy kiedy łudziliśmy się, że Jędrzejczyk wygra, a nie ugra najniższy wymiar kary.

 14. Super nudna walka. "Nie dała szans" w clickbaitowym tytule newsa, sugerowałoby że Shevchenko zdominowała Jędrzejczyk, co oczywiście nie miało miejsca. Walka była mocno szachowa. Zdecydowała siła Shevchenko, która pozwalała jej na słynne "ja lubię łapać i rzucać".

  Przecież Joanna przegrała każdą rundę (w moich oczach). Nie miała sukcesów w stójce, w której była gorsza od rywalki a w zapasach i parterze to była ta wspomniana dominacja Valentiny. Więc tak, logiczne i sprawiedliwe stwierdzenie to, że Val nie dała szans Joannie w tej walce, bo w każdej płaszczyźnie była lepsza.

 15. jaka jest szansa że Amanda amputuje rękę, zejdzie do tej wagi, uwali ruską trzeci raz na pizde i będzie nosiła 3 paski?

  zakładasz, że ubije cyborgową? :beczka:

 16. Zastanawia mnie tylko jak to możliwe, że na ważeniach Aśka wyglądała na taką samą jak Shevchenko, a w klatce 2 razy mniejsza od niej

 17. Zastanawia mnie tylko jak to możliwe, że na ważeniach Aśka wyglądała na taką samą jak Shevchenko, a w klatce 2 razy mniejsza od niej

  To chyba oglądaliśmy inne ważenie. Od początku widać było, że Jędrzejczyk jest mniejsza.

 18. Przecież Joanna przegrała każdą rundę (w moich oczach). Nie miała sukcesów w stójce, w której była gorsza od rywalki a w zapasach i parterze to była ta wspomniana dominacja Valentiny. Więc tak, logiczne i sprawiedliwe stwierdzenie to, że Val nie dała szans Joannie w tej walce, bo w każdej płaszczyźnie była lepsza.

  i co valentina jej zrobila w tych zapasach czy parterze, wiadomo bylo, ze korzysta z judo i kilka wykroczen jej wyszlo (3?) i ile utrzymala aske na glebie 2 min? to wg ciebie dominacja?

 19. No cóż.. wstydu nie było, ale jednak przewaga siły fizycznej Valentiny były kluczowe. Niestety, Aśka musiała uważac na to, żeby nie dać się złapać i przez to walka była trochę „szachowa” jak już ktoś napisał. Niemniej jednak wierze, ze jeśli Aśka zmieni coś w swoich przygotowaniach (czyt. Klub) to może być jeszcze lepiej. Dzięki za emocje.

 20. To chyba oglądaliśmy inne ważenie. Od początku widać było, że Jędrzejczyk jest mniejsza.

  Może, ale różnica nie była tak widoczna jak w walce

 21. Słaba walka w wykonaniu Joanny. Wstydu nie było, ale całkowicie pewna dominacja Valentiny już tak.

  Tyle, że tutaj zagrały głównie warunki fizyczne, oraz styl. Joanna napiera, a jej ciosy niewiele ważyły, a Valetina kontruje, więc ta walka była jej bardzo na rękę.

  W sumie najbardziej rozczarowujące było to prucie powietrza przez Jędrzejczyk. Nie umiała wyczuć dystansu, a i trochę zebrała.

 22. JJ miała nie być typowym polskim zawodnikiem z syndromem Gołoty. Jednak głownie biła mniejsze, i ma ten syndrom. No więc przestaje kibicować polakom bo to tylko irytuje. Reprezentuj,a nasz kraj w sposób dla nas obraźliwy i taka prawda. Cały świat ma nas za nic bo mamy takich sportowców bez jaj.

 23. Żenujący występ pod polskimi barwami.Niech ona robi co chce ale bez flagi Polski.Ogromna gala w USA i nasza reprezentantka przez 25 minut starcia udaje że się bije , jest tak przerażona że nie zadaje jednego ciosu nawet. . Poco to komu,Anty reklama .

 24. Żenujący występ pod polskimi barwami.Niech ona robi co chce ale bez flagi Polski.

  Nie zapominaj, że Najman też występuje pod flagą Polski, wychodzi z nią na ring i ma spodenki we flagę 😆

 25. Żenujący występ pod polskimi barwami.Niech ona robi co chce ale bez flagi Polski.

  Wstać na walkę w nocy żeby trollowac, to trzeba mieć najebane w głowie :DC:

 26. Valentyna wygrała, ale straszny z niej zamulacz i wygląda jak sowiecka odpowiedź na brazylijskich transów w oktagonie.

 27. Co trollować? Całą nasza historia to poświęcanie życia w walce za wolność. A taka zawodniczka i zawodnik występuje pod nasza flagą i boi się zaatakować zaryzykować, są spięci zesrani  posrani.Nie chce być utozsamiany z tymi zawodnikami.Robią krzywde polakom na swiecie.Zła opinie.

 28. Co trollować? Całą nasza historia to poświęcanie życia w walce za wolność. A taka zawodniczka i zawodnik występuje pod nasza flagą i boi się zaatakować zaryzykować, są spięci zesrani  posrani.Nie chce być utozsamiany z tymi zawodnikami.Robią krzywde polakom na swiecie.Zła opinie.

 29. Obudziłem się tylko na ogłoszenie wyników ale po statach widzę, ze żadnej wspaniałej walki nie była @yonigga dobrze przewidział, zresztą też nie myślałem, żeby miała to być jakaś zajebista walka. osobiście miałem nadzieję, że Joanna będzie miała więcej życia w tej kategorii.

  Zastanawia mnie tylko jak to możliwe, że na ważeniach Aśka wyglądała na taką samą jak Shevchenko, a w klatce 2 razy mniejsza od niej

  Ponieważ jedna tnie wodę a druga już nie, i po cięciu wody Szewczenko, na ważeniach i tak była większa. Jędrzejczyk miała problem z nerkami od czasów walki z Andrade ( a problemy z nerkami miała też jako nastolatka, więc nie był to dobry znak), a w pierwszej walce z z Rose to miarka się już przebrała, w związku z tym cięcie wody nie wchodzi już w grę, co chyba było widać w następnych walkach. W MMA trzeba ciąć wagę inaczej nie jesteś konkurencyjny i to ktoś powinien jej wytłumaczyć, a myślę, że i ona jest w stanie to zrozumieć.

  W kategorii muszej zawodniczki tną jeszcze więcej wagi niż Szewczenko i wiadomo, że każdy będzie chciał przytulić, obalić itd. W tym pojedynku Asia miała gdzieś 10-15 funtów mniej, myślę, że to nie będzie przesadą jak to napiszę i nikt nie nazwie mnie znowu fanbojem.

  W tym momencie Joanna nie jest w stanie ciąć wody czy to 115 czy 125, i zawsze przewaga siły będzie po stronie przeciwniczek niezależnie od kategorii, w której będzie walczyć, co będzie sprawiało, że będzie walczyć superostrożnie.

  Jedyne co teraz zostało moim zdaniem to przegrywać/wygrywać nudne walki w mma, bo fizycznie Asia jest już niestety ale  wyciśnięta jak cytryna. Lepiej już było i nie będzie, nawet jak zmieni gym itd. nie wierzę w to nie bo przegrała walkę, czy dwie, tylko po prostu ciała nie oszukasz, a widać, że to już nie to co kiedyś i to piszę jako życzliwy fan.

  Asi zostaje wybór, albo zawiesić rękawice na kołku (po walce mistrzowskiej), albo dalej sobie niszczyć zdrowie schodzeniem do słomkowej i walki z babochłopami na męskich hormonach. Przerwa też jakaś przydałaby się, bo ostatni rok (nawet 2 lata) to walka średnio co 3-4 miesiące. A dłuższa przerwa oznacza powrót w wieku 32 lat.

 30. Co trollować? Całą nasza historia to poświęcanie życia w walce za wolność. A taka zawodniczka i zawodnik występuje pod nasza flagą i boi się zaatakować zaryzykować, są spięci zesrani  posrani.Nie chce być utozsamiany z tymi zawodnikami.Robią krzywde polakom na swiecie.Zła opinie.

  A historia Asi to poświęcanie życia w walce o marzenia. Złą opinię to robi patologia w UK, a nie dziewczyna, która będzie zapamiętana na lata jako mistrzyni 115 najlepszej organizacji na świecie.

  Trolling 4/10 , słabo, trolluj pod inną flagą.

 31. Jedrzejczyk umie jedynie obijac przeciwniczki ktore maja slabe warunki fizyczne

  Takie jak Gadehla x2, Andrade, Kowalkiewicz

 32. dokładnie tak, brazylijki to hobbity a Kowalkiewicz wyprowadza ciosy w zwolnionym tempie, chowa głowe w ramionach i niema pojęcia co się dzieje w walce, słowem walczy jak baba

  Aczkolwiek Kowalkiewicz  godnie nas reprezentuje bo walczy a JJ nas zawstydza.

 33. Nie odpisujcie Tesli, Radek ma na imię. Podac resztę Twojego FB?

  Przez odpisywanie takim szmatom sami hodujecie raka w tym temacie.

  Ps. Asia przegrała przeze mnie.

  Modliłem się "Panie Boże, daj wygraną Maxowi, poświęć nawet Asię, ale niech Max otrzyma Twoje błogosławieństwo. "

 34. Ciężko być non stop na topie.  Szkoda Asi, ale co nam dała wcześniej przez tyle lat to nikt inny nawet się do tego nie zbliżył.

  Taka kolej rzeczy.

 35. Ps. Asia przegrała przeze mnie.

  Modliłem się "Panie Boże, daj wygraną Maxowi, poświęć nawet Asię, ale niech Max otrzyma Twoje błogosławieństwo. "

  I dobrze zrobiłeś :redford:

 36. weś się

  Nie odpisujcie Tesli, Radek ma na imię. Podac resztę Twojego FB?

  Przez odpisywanie takim szmatom sami hodujecie raka w tym temacie.

  Ps. Asia przegrała przeze mnie.

  Modliłem się "Panie Boże, daj wygraną Maxowi, poświęć nawet Asię, ale niech Max otrzyma Twoje błogosławieństwo. "

  weś sie kmiocie uspokój, utarczki słowne kieruj do radka na fb , Sorry ale to forum hobbistów, nie widzę tu miejsca na taki szajs

 37. dokładnie tak, brazylijki to hobbity a Kowalkiewicz wyprowadza ciosy w zwolnionym tempie, chowa głowe w ramionach i niema pojęcia co się dzieje w walce, słowem walczy jak baba

  Aczkolwiek Kowalkiewicz  godnie nas reprezentuje bo walczy a JJ nas zawstydza.

  Znam psa o imieniu Tesla, mądra suka. Przynosisz ujmę wszystkim psom o tym imieniu głupi trolu.

 38. Dwie możliwości:

  1. Powrót do Arrachionu bo pobyt w USA zdecydowanie "zabił" starą Aśkę (wystarczy spojrzeć na jej regres od momentu kiedy zaczęła trenować zza oceanem). Odłożenie animozji z duetem Bońkowski & Derlacz dla wyższego celu jakim jest powrót na tron.

  2. Poważne zastanowienie się nad tym kiedy "ze sceny zejść" bo natury i czasu nie da się oszukać.

 39. Serio patrzę sobie na reakcje świata, i ten pojedynek prawie nikogo nie rozgrzał. Przegrać bo nudnym pojedynku to chyba jeszcze gorzej, serio myślę, że Joanna kończy karierę w mma, bo w wywiadzie po zaznaczyła, że zejdzie do słomkowej tylko w przypadku walki o pas, na co, moim zdaniem nie ma szans, ale z drugiej strony, może tak mówi, bo sama to wie i będzie miała wymówkę,aby już więcej tam nie schodzić.

 40. jakiś kompleks prawdy , wirus czy coś, KSW od ścier ale JJ nietykalna .Choć szanuję tą kobietę ale mam kłamać ?jest jak jest, jej wizerunek jest słaby na świecie,

  źle reprezentuje polske nie wykazując chęci wygrania walki, ciosy 20 cm przed twarzą albo nawet pól metra, co to jest? To był pojedynek mma?Przez 25 minut zadaje ciosy w powietrze.Wstyd!!!!!!!!!!!!!

 41. Dla mnie Aśka nic nie musi już udowadniać, jest mega legendą muay thai i nie mniejszą legendą mma. Dzieki za wszystkie emocje Asiu, we mnie masz fana do końca.

  A lamusy odbyt cicho, bo walę na cytrynę.

 42. Nie odpisujcie Tesli, Radek ma na imię. Podac resztę Twojego FB?

  Przez odpisywanie takim szmatom sami hodujecie raka w tym temacie.

  Ps. Asia przegrała przeze mnie.

  Modliłem się "Panie Boże, daj wygraną Maxowi, poświęć nawet Asię, ale niech Max otrzyma Twoje błogosławieństwo. "

  to jest dopiero miłość na Maxa 😉

 43. Jeśli ktoś mówi że to był dobry pojedynek że strony Aśki to się kurwa pytam czy oglądaliśmy tą samą walkę.

  1. Ciosy wyprowadzane chuj wie gdzie, najczęściej daleko od szczęki Valentyny albo obok

  2. Gdzie łokcie?  To co było jej bronią, zostało zabite w ATT

  3. Fronty też weszły może dwa.

  4. Obalenie ze strony Valentyny, jak workiem kartofli. Ok szybko się podnosiła ale co z tego

  5. Na chuj wyprawa kategorię wyżej? Nie może zejść do slomkowej? W tej kategorii będzie zbierać bencki.

  6. Wracaj do Polski i tu trenuj, bo ATT Cię zniszczyło

  7. Jeśli już chcesz przestać walczyć to dzwon do Pyzy niech Ci robi posadke w WWE.

  8. Brakowało takiej iskry, ale to nie tylko w tej walce, poprzednia to samo.

  9. Idę spać

  Pozdro

 44. Nie raka nie raka.  Czy on napisal cos co jest trollem albo nieprawda.

  Jest jak jest,  to forum to nie krs1:kis:

  Teksty że nie powinna nosić polskiej flagi bo ja hańbi są tak debilne że to ewidentny troll mający wzbudzić czysta nienawisc

 45. Jeśli ktoś mówi że to był dobry pojedynek że strony Aśki to się kurwa pytam czy oglądaliśmy tą samą walkę.

  1. Ciosy wyprowadzane chuj wie gdzie, najczęściej daleko od szczęki Valentyny albo obok

  2. Gdzie łokcie?  To co było jej bronią, zostało zabite w ATT

  3. Fronty też weszły może dwa.

  4. Obalenie ze strony Valentyny, jak workiem kartofli. Ok szybko się podnosiła ale co z tego

  5. Na chuj wyprawa kategorię wyżej? Nie może zejść do slomkowej? W tej kategorii będzie zbierać bencki.

  6. Wracaj do Polski i tu trenuj, bo ATT Cię zniszczyło

  7. Jeśli już chcesz przestać walczyć to dzwon do Pyzy niech Ci robi posadke w WWE.

  8. Brakowało takiej iskry, ale to nie tylko w tej walce, poprzednia to samo.

  9. Idę spać

  Pozdro

  1. To prawda, to było najgorsze w tym występie. Ilość przestrzelonych ciosów zatrważająca.

  2. Aby korzystać z łokci, trzeba skrócić dystans, a to było ryzyko w starciu z silną, dobrze kontrującą zawodniczką.

  3. Trochę tych kopnięć (wszystkich) było, ale wrażenia wielkiego nie robiły na przeciwniczce.

  4. To fakt, dość łatwo dawała się obalać. Duża różnica siłowa.

  5. Po co? Zaryzykowała i tyle, jakby nie było dostała walkę o pas, niżej nie było na to szans na ten moment.

  6. Na tym etapie kariery, wiara w to, że powrót do Polski, ją cudownie odmieni jest złudna.

  7.-

  8. To fakt, ale szczyt formy już za nią.

  Dla Jędrzejczyk jedyną sensowną opcją jest powrót do niższej kategorii, jakiś eliminator i walka o pas. To jest realny scenariusz, ale warunkiem jest to, że Rose straci pas, a Dżoanna nie będzie pruć powietrza ciosami w następnym pojedynku;) Joanna mówiła, że zejdzie tylko do walki o pas, ale na to nie ma szans. Myślę, że to przemyśli.

 46. O Boziuuu..co to się stało?…Królowa znowu przegrała?… Wczoraj psychofani tacy mocni tu na forum byli a teraz co?

  Może ja się znam na MMA jak swinia na gwiazdach ale….wystarczająco dobrze by przewidzieć wczoraj wasz dzisiejszy płacz.

  Płaczcie…a ja ..upss chyba wykrakałem?…najpierw cos mi się wymcknęło o upadku Króla…przegrał…teraz królowa?….chyba musze skończyć z tymi typowaniami:)..

 47. Kurwa ten chuj do szczania ma czelność pisać takie coś, bity był przez kaleke, uciekał przed walkami. Tfu psie. :siara:

 48. O Boziuuu..co to się stało?…Królowa znowu przegrała?… Wczoraj psychofani tacy mocni tu na forum byli a teraz co?

  Może ja się znam na MMA jak swinia na gwiazdach ale….wystarczająco dobrze by przewidzieć wczoraj wasz dzisiejszy płacz.

  Płaczcie…a ja ..upss chyba wykrakałem?…najpierw cos mi się wymcknęło o upadku Króla…przegrał…teraz królowa?….chyba musze skończyć z tymi typowaniami:)..

  Przewidzieć że przegra zawodniczka, o której każdy wiedział że ma małe szanse na wygraną, i się tym jarać…cóż

  :siara:

 49. Co trollować? Całą nasza historia to poświęcanie życia w walce za wolność. A taka zawodniczka i zawodnik występuje pod nasza flagą i boi się zaatakować zaryzykować, są spięci zesrani  posrani.Nie chce być utozsamiany z tymi zawodnikami.Robią krzywde polakom na swiecie.Zła opinie.

  Ty jak taki odwazny jestes to idz, wejdz do klatki, stan na przeciwko jakiegos kabana zawodowca i zobaczymy czy bedziesz odwazny i atakujacy

 50. Ty jak taki odwazny jestes to idz, wejdz do klatki, stan na przeciwko jakiegos kabana zawodowca i zobaczymy czy bedziesz odwazny i atakujacy

  Ależ on sam się ora.

  Z jednej strony pierdoli o naszej historii, że poświęcają Polacy życie rzucając się na przeciwnika w nierównej walce…by potem napisać że Asia jest bee bo nie rzuca się na przeciwnika w nierównej walce.

  On sam się gwałci umyslowo

 51. Przede wszystkim Asi należy się ogromny szacunek. Wzięła walkę z Walentyną co było wielkim wyzwaniem. Nie zapominajmy, że chwilę temu te dziewczyny dzieliły dwie kategorie wagowe. Jeżeli chce się być legendą trzeba stawiać sobie najwyższe cele i Aśka to robi. Walkę niestety przegrała, ale podjęła bardzo mocne wyzwanie i ja ją bardzo za to szanuję i wspieram jeszcze mocniej niż dotychczas!

  A lamusy dupa cicho. Jebane robaki.

 52. Ależ on sam się ora.

  Z jednej strony pierdoli o naszej historii, że poświęcają Polacy życie rzucając się na przeciwnika w nierównej walce…by potem napisać że Asia jest bee bo nie rzuca się na przeciwnika w nierównej walce.

  On sam się gwałci umyslowo

  Akurat jemu chodzilo o to, ze rzucanie sie na przeciwnika w nierównej walce swiadczylo o odwadze Polaków 😆

  Ale nieważne, trolling i tyle

 53. Akurat jemu chodzilo o to, ze rzucanie sie na przeciwnika w nierównej walce swiadczylo o odwadze Polaków 😆

  Ale nieważne, trolling i tyle

  Aa, dobra, apoleglota powstańców, kamikadze

 54. Jak zwykle przy walce Aśki wychodza z każdej szafy, bunkra czy jakiejś jebanej komory, wszystkie marne trolle, hejtery i gównojady. Tfu, pluję na was. Jedyny sens istnienia, to dosranie zawodniczce, bo przegrała.

 55. Ależ on sam się ora.

  Z jednej strony pierdoli o naszej historii, że poświęcają Polacy życie rzucając się na przeciwnika w nierównej walce…by potem napisać że Asia jest bee bo nie rzuca się na przeciwnika w nierównej walce.

  On sam się gwałci umyslowo

  Odpisalem mu zanim doczytalem temat do konca. Trolling – 3/10 gosc pisze takie wysrywy ze lby tylko wzbudzic zlosc. Doceniam jak ktos to robi z glowa i przekonujaco ale to co on pisze to 5 latek by wymyslil

 56. Odpisalem mu zanim doczytalem temat do konca. Trolling – 3/10 gosc pisze takie wysrywy ze lby tylko wzbudzic zlosc. Doceniam jak ktos to robi z glowa i przekonujaco ale to co on pisze to 5 latek by wymyslil

  „Dyskusja” z teslą to jak rzucanie się gównem z pawianami we wrocławskim zoo.

 57. Ciul tam ąska, nie przejmuj się, kuhwa dżej dżej, to spisek jest, te pierdolone amerykańskie żydy z brooklynu chcą cie zniszczyć, ale ja wiem że ty sie nie dasz. Może jakiś amerykański taniec z gwiazdami, bo gawariująjca po peruwiańsku blondyna rzucala toba jak byś jakiś swing odpierdalała

 58. Dla mnie to był zły ruch ta walka z Shevchenka niech wraca do 115 da 2 zajebisty walki,i niech zakłada rodzinę ,niebede się gniewał,zajebista kariera

 59. Dla mnie to był zły ruch ta walka z Shevchenka niech wraca do 115 da 2 zajebisty walki,i niech zakłada rodzinę ,niebede się gniewał,zajebista kariera

  Ja pierdole, ona tych zajebistych walka już dosyć dala, przestańcie nakręcać zawodniczkę 😆

 60. Dla mnie to był zły ruch ta walka z Shevchenka niech wraca do 115 da 2 zajebisty walki,i niech zakłada rodzinę ,niebede się gniewał,zajebista kariera

  A co ona, krowa, że ma blodzic dzieci bo tak ktoś jej karze? Jebać, nie chce dzieci, niech nie robi

 61. A co ona, krowa, że ma blodzic dzieci bo tak ktoś jej karze? Jebać, nie chce dzieci, niech nie robi

  No właśnie, jak już to tylko i wyłącznie nasza wspólna decyzja kiedy będziemy mieli dzieci a nie decyzja Cohones. Dzięki Hali!

 62. Smutne to było, ale przewidywania wielu fanów się sprawdziły. JJ była za mała na Szewczenko i walczyła dokładnie tak jak chciała jej rywalka. Nie wiem czy ATT popsuło JJ bo przecież jej najlepsza walka była z Andrade, a przygotowania w ATT. Potem coś zaczęło się psuć. Problemy z trzymaniem dystansu,  brak nowych rozwiązań. Valentina pokazała dziś wszechstronność której JJ bardzo brakuje. Asia musi się teraz zastanowić co dalej. Mam nadzieję, że wróci jeszcze do klatki w najbardziej pasującej jej wadze, ale wróci lepsza. Ona musi się sama zastanowić czy w ATT jest jeszcze w stanie się rozwinąć. Ostatnie jej walki temu przeczą.

 63. Smutne to było, ale przewidywania wielu fanów się sprawdziły. JJ była za mała na Szewczenko i walczyła dokładnie tak jak chciała jej rywalka. Nie wiem czy ATT popsuło JJ bo przecież jej najlepsza walka była z Andrade, a przygotowania w ATT. Potem coś zaczęło się psuć. Problemy z trzymaniem dystansu,  brak nowych rozwiązań. Valentina pokazała dziś wszechstronność której JJ bardzo brakuje. Asia musi się teraz zastanowić co dalej. Mam nadzieję, że wróci jeszcze do klatki w najbardziej pasującej jej wadze, ale wróci lepsza. Ona musi się sama zastanowić czy w ATT jest jeszcze w stanie się rozwinąć. Ostatnie jej walki temu przeczą.

  Wieku nie oszukasz, miała swój prime i później powolny zjazd do bazy. Najpierw przegrana w walkach pas, zaraz przyjdą przegrane w walkach rankingowych.

 64. Co trollować? Całą nasza historia to poświęcanie życia w walce za wolność. A taka zawodniczka i zawodnik występuje pod nasza flagą i boi się zaatakować zaryzykować, są spięci zesrani  posrani.Nie chce być utozsamiany z tymi zawodnikami.Robią krzywde polakom na swiecie.Zła opinie.

  Z takim stylem to mi się kojarzy elias theodoru

 65. Nie zapominaj, że Najman też występuje pod flagą Polski, wychodzi z nią na ring i ma spodenki we flagę 😆

  I pierdzi w te spodenki. Z POLSKĄ flagą KURWA!

 66. Niektórzy trochę nie łapią, że te ciosy w powietrze to była taktyka. Lekkie ciosy koło twarzy, markowanie uderzeń. To miało spowodować próbę kontry Val ( a ona najczęściej bije jedynki ), a następnie Asia miała przepuścić i sama trafić kombinacją. Ta akcja z kontrą na kontrę weszła z dwa, trzy razy. I właśnie wtedy Aśka trafiała. Plan jednak już po drugiej rundzie okazał się niewypałem, bo Scheva stała niewzruszona i perfidnie tylko kontrowała.

  Innej taktyki nie było, bo niby co można tam było wyczarować? Okazało się, że Valentina jest zbyt silna, nastawiona tylko na mocne kontry, lepsza w wymianach, przy mocniejszym skracaniu dystansu obala. Gdyby walka trwała 8-9 rund to może Jędrzejczyk by w końcu ja cardio przełamała, ale tak to lipa.

  Dominacji żadnej tam nie było. Gdyby Aśka włączyła wsteczny to w ogóle już nic by się w walce nie działo. Nawet w parterze Val nie potrafiła skontrolować dłużej niż 1-2 min. Także tytuł typowo clickbaitowy nie mający odzwierciedlenia w walce. Dominacja to była w 4 rundzie walki Max-Ortega. Jak można w ogóle mówić o dominacji gdy zawodnik ani razu nie jest blisko skończenia walki przez 3 rundy? Nawet sam nie narzuca tempa tylko ciągle kontruje, nie potrafi skontrolować? Val wygrała zasłużenie i tyle.

  Kolejny temat ATT vs. Arachion. Za czasów Arachionu Asia miała lepszą stójkę, ale gorszy parter i zapasy. Teraz ma słabszą stójkę, ale dużo lepsze zapasy i parter. Coś za coś. Poza tym w jej biografii można przeczytać, że nie tylko aspekty sportowe zdecydowały, ale także warunki do trenowania, klubowe animozje ( Asia pisze, że do walki z Gadhelą podchodziła prawie z załamaniem psychicznym ), a także na pewno chęć promowania swojej osoby w stanach. Teraz to jest takie gdybanie. Arachion to nie jest żaden gwarant sukcesów, co pokazują chociażby ostatnie występy Mameda czy może nawet Pawła Kiełka. I gdyby została w Olsztynie i przegrywała to teraz każdy by pisał, że musi do USA jechać. Szkoda strzępić ryja.

  Aśkę bardzo szanuje za to, że podjęła wyzwanie i pokazała charakter, a nie jak inne dupeczki po porażce zniknęła ze sceny na 2 lata. Swoje zrobiła, wypłatę za titleshota przytuliła i jest dobrze.

 67. :siara:

  … w zasadzie … to szkoda cokolwiek pisać.

  No ale dotrwała do konca :applause:

  jest w stanie jesc paczki :applause:

  zdrowie i zycie najwazniejsze :rutekajak:

 68. @kubabuba to już inny kubabuba:benny:

  Gdzie się podziała zaciętość psychofana? I jeszcze na walkę nie wstałeś.

  Nie przypierdalam się, szanuję zmianę podejścia i przyznam, że ostatnio dużo lepiej dyskutuje się z Tobą na forum.

  :beer:

 69. Z plusów:

  -Aśka nic nie musi nikomu udowadniać.To, czego dokonała, nie dokonał na takim poziomie nikt inny.

  -nie widziałem trollowania z Jej strony. Nawet na ważeniu pełna kultura. Miodzio.

  -nadal jest jedną z najbardziej liczących się zawodniczek w najlepszej organizacji na świecie.

  Minusy:

  -od przejścia do ATT Aśka zaliczyła regres. Jest łatwiej rozczytywana przez zawodniczki, bo ukierunkowali Ją na bardzo ubogą taktykę (te same próby skrócenia dystansu, te same uderzenia, z tego samego kąta)

  – zero prób planu B-choćby  próba obalenia.

  – nie czuje dystansu. Wszystkie uderzenia kończą przed twarzą przeciwniczki. Nie miesza już lżejszych uderzeń, które torują drogę tym mocniejszym. Wszystko na jedno kopyto i nic nie ma prawa się udać.

  Życzę Jej wszystkiego dobrego i że jeszcze usadzi niejedną przeciwniczkę :beer:

 70. A co ona, krowa, że ma blodzic dzieci bo tak ktoś jej karze? Jebać, nie chce dzieci, niech nie robi

  Mówiła kiedyś w wywiadzie że chce mnie dzieci i swoją rodzinę więc tego jej zycze

 71. Nadrobiłem walke. 3 przegrana z rzędu. Moim zadaniem walka bez żadnego pomyslu, byle by jakos 5 rund dotrwac. Wieke osob moeilo, ze Amerykanie zrobili z niej zawodniczke wielowymiarowa, która nie ogranicza się tylko do kolan, ale jest wszechstronna, no chyba jednak nie. Moim zdaniem chlopaki nie umieja jej dobrze poprowadzić, 3 porazka z rzędu w słabym stylu mowi wiele. I nie mowie, że w Arrachionie byli jakimis bogami, ale do Aski potrafili trafic. Na plus na pewno kondycja, jakby bylo 10 rund to by wygrała. Ale co z tego jak reszta na minus.

 72. Nie ten level. Valentina to najlepsza zawodniczka w UFC pod względem umiejętności i tyle w temacie. Z Aśką wygrywa 10/10 pojedynków, ma ringowe IQ i robiła praktycznie co chciała.

  Dajcie jej teraz Krystynę w superfajcie, tam będzie co obijać z konterki. Walka Dawida z Goliatem.

 73. @kubabuba to już inny kubabuba:benny:

  Gdzie się podziała zaciętość psychofana? I jeszcze na walkę nie wstałeś.

  Nie przypierdalam się, szanuję zmianę podejścia i przyznam, że ostatnio dużo lepiej dyskutuje się z Tobą na forum.

  :beer:

  Nie zmieniłem podejścia. Często pisze na złość hejterkom. i nie piszę jakichś hejtujących bzdet w necie, bo zawodnik/zawodniczka mogą to przeczytać i się przejąć (bardzo mała szansa ale zawsze), a wszystkim polskim zawodnikom bardzo kibicuję (nawet Szpili:lol:).

  Na walkę zaspałem i tyle, poza tym ignoruje hejerów bo po co "dyskusja" z nimi.

  Ogólnie nie jestem skory do krytykowania, w necie raczej szukam pozytywów i lubię potrollować, ale uwierz mi gdybym pisał każdą krytyczną uwagę nt. nie tylko Asi i nie tylko, to uznałbyś mnie za hejtera.

  Już od drugiej walki z Rożą, Joanna nie tnie wody przed  ważeniem (albo bardzo niewiele),czy to z uwagi na zdrowie czy obawę przed nokautem, co stawia ją w niekorzystnej sytuacji przed każdym pojedynkiem, niezależnie od kategorii w której się bije, moim zdaniem oczywiście.

   I co mam o tym pisać, mówić, że nie ma szans na dłuższą metę. Przynajmniej się nie poddała, brała walki często i gęsto, ale pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Jak jechała też na ciężkiej diecie, to trening pewnie był w jakimś stopniu ograniczony, i trochę spowolniła z progressem  w ostatnim roku. Myślę, że sama zawodniczka też realistycznie podchodziła do samej walki, pierwsza walka w tej kategorii i to z przeciwniczką, z której wcześniej gdzieś tam przegrywała (co nie było tak istotne moim zdaniem). Trochę za dużo eksperymentowania w dwóch ostatnich walkach mistrzowskich, z Różą z nowym cięciem wagi, z Szewczenko z nową kategorią. Ważne, że skasowała i tyle. Sporty walki to trudna dyscyplina, Kowalczykowa, jak już była wyeksploatowana, to też zaczęła startować coraz słabiej coraz słabiej, aż zakończyła karierę. Tylko od nikogo po pysku nie musiała dostawać. To jest ta różnica. Dlatego w sportach walki trzeba być trochę mądrzejszym jeśli chodzi o kierowanie swoją karierą i mam nadzieję, że Joanna taka właśnie będzie. Z własnego doswiadczenia wiem, jak bardzo spada "wydajność" koło 30 tki, potem jest już tylko w dół. A wie to każdy kto przepracował kilka lat na superwysokich obrotach, pracując nawet po 3 dni bez spania :lol:. Czasu nie oszukasz. I nawet nie chce myśleć jak to może wyglądać w przypadku profesjonalnych zawodników i jakie to musi być dla nich przykre, bo przychodzą młodsi lub mniej zużyci, bo "normalnych"profesjach nie ma aż tak wielkiego problemu.

  No i każdy zawodnik musi się z tym uporać po swojemu, jednym wychodzi lepiej, drugim gorzej.

 74. Nie skupial bym sie za bardzo na tej walce … nie ta waga, przeciwnik wysokiej klasy, chyba tylko $$$ sie zgadzaja 🙂 Swiadczyc o tym moze  brak cyrkow, ladne zachowanie przed i po walce, pokora i duzo usmiechow nawet po werdykcie. Moim zdaniem nawet Asia zdawala sobie sprawe na co sie porywa i ze szanse na sukces sa znikome.

   Jednak generalnie widac regres w poczynaniach Asi, nie ma tej agresywnosci, sportowej zlosci co kiedys. Slaba ocena dystansu, procie powietrza i ciosy ktore nie robia na nikim wrazenia to teraz wizytowka Asi. Brak atakow w klinczu, kolan czy lokci – co przeciez bylo najwieksza bronia.

  Lubie JJ i uwazam ze powinna dac jeszcze jedna fajna walke, jesli wygrana to ostatnia proba odzyskania pasa i bez wzgledu na werdykt skonczyc kariere.

 75. Myślę,że jak trenował ją Derlacz z Bońkowskim to miała więcej pazura.Odkąd wyszła z Arrachionu to zaczęło coś szwankować.Jest przewidywalna aż za bardzo.Nie mnie oceniać,ale…..

 76. Szkoła życia dla Joanny, to lanie nawet mając na uwadze KO od Rose, jest najcięższe do przełknięcia. VS miałą odpowiedzi na wszystko co JJ robiła, każdy cios, każdy ruch. Deklasacja.  Miotana jak kukiełka.

  Prędzej JJ wygra z Rose w przyszłości niż z Schevczenko.

  Najzabawniejsze, że JJ znowu myśłała, że wygrała.

 77. Nadrobiłem w końcu Galę, a w zasadzie parę walk, które mnie interesowały. Jędrzejczyk? Porażka- co to miało być za ciągłe wyprowadzanie ciosów w powietrze? Nie dało się oglądać tej kaszany… musiałem przewijać ten badziew w jej wykonaniu. Zapasy do dupy, ta Valentina rzucała nią jak lalką, a nasza z pleców jak jakiś amator, bezradna na ziemi. Raz jak jej się udało obronić obalenie to od razu jakieś głupie minki robi, ale wcześniej kilka razy leżała jak sierota, to tez było mega słabe…

  Nelson ładnie, myślałem już po pierwszej rundzie, że polegnie a tu te dwa łokcie, takie walki to się chce oglądać

  Manuwa i ten drugi dobra awantura.

  Holloway klasa sama w sobie.

 78. Myślę,że jak trenował ją Derlacz z Bońkowskim to miała więcej pazura.Odkąd wyszła z Arrachionu to zaczęło coś szwankować.Jest przewidywalna aż za bardzo.Nie mnie oceniać,ale…..

  Która jej ostatnia walka była wraz z Arrachionem?

 79. I rzeczywiście – później coraz słabiej 🙁

  Tak, bo wcześniej to nie wiadomo jak zajebiście było. Pierwszą walkę z Gadelhą to ledwo co wygrała bardzo hojną decyzją sędziów.

 80. I rzeczywiście – później coraz słabiej 🙁

  Dałem lajka – ale żeby to było jasne – wcale mi się to nie podoba. Ale co tam – Ameryka…jedyny plus to film – a nuż zostanie zauważona i obsadzana w takich rolach? Zawsze to kasa dodatkowo.

 81. Dałem lajka – ale żeby to było jasne – wcale mi się to nie podoba. Ale co tam – Ameryka…jedyny plus to film – a nuż zostanie zauważona i obsadzana w takich rolach? Zawsze to kasa dodatkowo.

  Przecież już ją Papryk Vege obsadził.

 82. Widze, ze tu nadal ta sama spiewka i wysyłanie jej do Arrachionu :DC:

  Najpierw musieliby ją tam chcieć :kis:

  Za 20 % z wypłaty ? Z otwartymi rękoma

 83. :redford:

  Dwie możliwości:

  1. Powrót do Arrachionu bo pobyt w USA zdecydowanie "zabił" starą Aśkę (wystarczy spojrzeć na jej regres od momentu kiedy zaczęła trenować zza oceanem). Odłożenie animozji z duetem Bońkowski & Derlacz dla wyższego celu jakim jest powrót na tron.

  2. Poważne zastanowienie się nad tym kiedy "ze sceny zejść" bo natury i czasu nie da się oszukać.

  Doskonale powiedziane

 84. Takie jak Gadehla x2, Andrade, Kowalkiewicz

  Akurat z Gadelhą to prezent dostała w pierwszej walce, natomiast w obronie pasa dała radę nadrobić straty w czasie 5 rund. Szewczenko od 3 rundy też już nie była tak skuteczna z kontry, ale nawet jak zaczynało brakować jej szybkości to nadal przewaga siły robiła różnicę.

  -nie widziałem trollowania z Jej strony. Nawet na ważeniu pełna kultura. Miodzio.

  Zdawała sobie sprawę, że idzie jak na ścięcie. McGregor z Khabibem mógł się jeszcze łudzić, bo ma argument w łapie, natomiast Aśka na Szewczenko nie miała praktycznie nic, poza lepszym cardio. Poza tym wcześniej dwie bolesne przegrane z Rose; trash talkiem zawodnik sam narzuca sobie dodatkową presję, więc może i dobrze, że nie kozaczyła. Ale z drugiej strony pokazała też w ten sposób, że jest niepewna, bo w 115 nawija jak katarynka, a jak wypłynęła na nieznane wody to nagle spokorniała. I to dla Szewczenko też musiał być wyraźny sygnał. McGregor przynajmniej zachował pozory pewności siebie przed walką, a, że też nic mu to nie dało to inna sprawa.

  - nie czuje dystansu. Wszystkie uderzenia kończą przed twarzą przeciwniczki.

  A ja myślę, że to nie wynikało z braku wyczucia dystansu, tylko ze strachu przed kontrą, w czym Szewczenko czuje się świetnie. Pod koniec walki Aśka ruszyła śmielej i może nawet wygrała ostatnią rundę, ale to było już za późno, a wcześniej i tak by nic nie dało, bo wchodziłaby na soczyste kontry.

  Za 20 % z wypłaty ? Z otwartymi rękoma

  Aśka odeszła, Mamed zakończył karierę. Asłambek musi wziąć się do roboty i częściej wpadać do stolicy na spotkania biznesowe.

 85. A ja myślę, że to nie wynikało z braku wyczucia dystansu, tylko ze strachu przed kontrą, w czym Szewczenko czuje się świetnie.

  Przecież w poprzednich walkach też pruła powietrze.

  Zdawała sobie sprawę, że idzie jak na ścięcie. McGregor z Khabibem mógł się jeszcze łudzić, bo ma argument w łapie, natomiast Aśka na Szewczenko nie miała praktycznie nic, poza lepszym cardio. Poza tym wcześniej dwie bolesne przegrane z Rose; trash talkiem zawodnik sam narzuca sobie dodatkową presję, więc może i dobrze, że nie kozaczyła. Ale z drugiej strony pokazała też w ten sposób, że jest niepewna, bo w 115 nawija jak katarynka, a jak wypłynęła na nieznane wody to nagle spokorniała

  Nie sądzę żeby brała tą walkę (pakując się jeszcze kategorię wyżej) z przeświadczeniem,że ma przegrać.

  Możesz Niej zeszła presją Królowej, bo nie ma już korony? Nie wiem. W każdym razie taką Aśkę bardzo lubię.

 86. Ale przecież ona nie traszowała przed tym pojedynkiem bo znają się z Val i z pojedynków z MT został szacunek między nimi. Przecież przed pojedynkiem  z Andrade, którą też znała wcześniej również nie było głupiej gadki.

 87. I rzeczywiście – później coraz słabiej 🙁

  Andrade rozpykała wręcz koncertowo. Po tej walce wiele osób (w tym ja) mogło odnieść mylne wrażenie, że Aśka w ATT idzie do przodu i w 115 nikt jej prędko nie podskoczy. No i po takim występie nikt się nie spodziewał wtopy z Rose.

 88. Zachowanie przy ogłaszaniu decyzji, paluszek do góry i te sprawy.

  Obserwowałem zachowanie tej wariatki i ona tam chyba nawet na siatkę wskoczyła. Ale na plus, że chociaż przy werdykcie nie walnęła zdziwka jak z Rose.

 89. Obserwowałem zachowanie tej wariatki i ona tam chyba nawet na siatkę wskoczyła. Ale na plus, że chociaż przy werdykcie nie walnęła zdziwka jak z Rose.

  bo walki znacząco się różniły, ale ty wolisz zwracać uwagę na zachowanie zawodniczki, może trzeba było iść do jakiegoś seminarium albo zostać psychologiem

 90. Co trollować? Całą nasza historia to poświęcanie życia w walce za wolność. A taka zawodniczka i zawodnik występuje pod nasza flagą i boi się zaatakować zaryzykować, są spięci zesrani  posrani.Nie chce być utozsamiany z tymi zawodnikami.Robią krzywde polakom na swiecie.Zła opinie.

   ja pierdole….

 91. bo walki znacząco się różniły, ale ty wolisz zwracać uwagę na zachowanie zawodniczki, może trzeba było iść do jakiegoś seminarium albo zostać psychologiem

  Jeśli mam rzucić pojedynczym argumentem, tak jak ty, to w obu walkach była identyczna punktacja i to u wszystkich sędziów. Jeśli mam być szczery, to owszem – walka z Rose była sporo bliższa, ale bez żadnego wałka. Biorąc pod uwagę wszelakie godzące w logikę zachowania i wypowiedzi Joanny, jak i jej początkowe gesty po ostatniej walce, uważam, że miałem uzasadnione obawy o blamaż.

  Tak zwracam uwagę na różne ludzkie zachowania, uważając, że nie tylko psycholodzy mają do tego prawo; zresztą nauka ta jest jeszcze w powijakach, dopiero się formuje i różne teorie odchodzą z czasem do lamusa, bądź stają się jedną z kilku możliwości. Pozdro

 92. Jeśli mam rzucić pojedynczym argumentem, tak jak ty, to w obu walkach była identyczna punktacja i to u wszystkich sędziów. Jeśli mam być szczery, to owszem – walka z Rose była sporo bliższa, ale bez żadnego wałka. Biorąc pod uwagę wszelakie godzące w logikę zachowania i wypowiedzi Joanny, jak i jej początkowe gesty po ostatniej walce, uważam, że miałem uzasadnione obawy o blamaż.

  Tak zwracam uwagę na różne ludzkie zachowania, uważając, że nie tylko psycholodzy mają do tego prawo; zresztą nauka ta jest jeszcze w powijakach, dopiero się formuje i różne teorie odchodzą z czasem do lamusa, bądź stają się jedną z kilku możliwości. Pozdro

  Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził, pozdro.

 93. Andrade rozpykała wręcz koncertowo. Po tej walce wiele osób (w tym ja) mogło odnieść mylne wrażenie, że Aśka w ATT idzie do przodu i w 115 nikt jej prędko nie podskoczy. No i po takim występie nikt się nie spodziewał wtopy z Rose.

  Ja bybylem przekonany, że po Andrade już nie ma zagrożenia, ale wcale nie wygladala tak dobrze jak kiedyś.W arachionie była 20 razy szybsza.W jakiej formie by nie była, myślałem że Rose wciągnie nosem.

  Porównanie

  Z Rose była blisko, dwie rundy wzięła, ale co to ma za znaczenie teraz

 94. Na pewno tak zrobi, bo właśnie sobie kupiła.

  I bardzo dobrze jej to zrobi powinna odpocząć. Ciepłe kapcie, herbatka z miodem i te sprawy.

  Odetchnie spokojnie, przemyśli i może wróci jednak wagę niżej o coś jeszcze powalczyć.

 95. Ja bybylem przekonany, że po Andrade już nie ma zagrożenia, ale wcale nie wygladala tak dobrze jak kiedyś.W arachionie była 20 razy szybsza.W jakiej formie by nie była, myślałem że Rose wciągnie nosem.

  Porównanie

  Z Rose była blisko, dwie rundy wzięła, ale co to ma za znaczenie teraz

  Ludzie się starzeją, a kobiety trochę szybciej od mężczyzn.

 96. ja pierdole….

  To odnośnie wypowiedzi tego od "waleczności Polaków", którzy stawiali życie na szali na przełomie dziejów w stosunku do zawodnika sportowego show, który to robi dla kasy i sławy.

 97. Ja bybylem przekonany, że po Andrade już nie ma zagrożenia, ale wcale nie wygladala tak dobrze jak kiedyś.W arachionie była 20 razy szybsza.W jakiej formie by nie była, myślałem że Rose wciągnie nosem.

  Porównanie

  Z Rose była blisko, dwie rundy wzięła, ale co to ma za znaczenie teraz

  Porównałeś właśnie filmik z Arachionu gdy Asia ma rękawice do mma i po stroju wnoszę, że jest bezpośrednio przed walką, czyli jest na etapie robienia szybkości. Do filmiku ze stanów, gdy ma rękawice bokserskie co najmniej 10 oz i jest to trening miesiąc przed walką z Tecia, czyli powinna być mniej więcej na etapie siły pod walkę.

  Mogę pisać to do upadłego. W ATT Asia poświęciła swoją stójkę, żeby zrobić mięśnie pod zapasy i grapling. Jest wolniejsza w stójce, ale ma lepsze zapasy. Proste.

 98. Co trollować? Całą nasza historia to poświęcanie życia w walce za wolność. A taka zawodniczka i zawodnik występuje pod nasza flagą i boi się zaatakować zaryzykować, są spięci zesrani  posrani.Nie chce być utozsamiany z tymi zawodnikami.Robią krzywde polakom na swiecie.Zła opinie.

  Wstydu to ona narobiła wcześniej najgorszym trash talkiem w historii mma. Bo to już naprawdę trzeba się postarać, żeby nawet polacy kibicowali przeciwko. I nie mówcie mi że to takie typowo polskie, bo wystarczy poczytać komentarze na YouTube pod jej wywiadami. Ludzie z całego świata nie mogli tego znieść.

  W tej walce po prostu nie miała żadnych argumentów. Całe te att nie wyszło jej na dobre. Od zafiksowanej psychicznie laski która myślała że jest najlepsza (i nie odklepala ciosów), do laski która jak przegrywa to wszystko super. Niech ona znajdzie lepiej jakiś złoty środek. Chociaż dobrze chociaż że już takiej siary nie robi gadką.

 99. Mogę pisać to do upadłego. W ATT Asia poświęciła swoją stójkę, żeby zrobić mięśnie pod zapasy i grapling. Jest wolniejsza w stójce, ale ma lepsze zapasy. Proste.

  Czyli pozbyla sie swojego najwiekszego atutu kosztem… no właśnie, niczego. Bo jej zapasy i miesnie na niewiele sie zdają.

  @michi972 to samo chce pokazac tym porownaniem.

 100. Porównałeś właśnie filmik z Arachionu gdy Asia ma rękawice do mma i po stroju wnoszę, że jest bezpośrednio przed walką, czyli jest na etapie robienia szybkości. Do filmiku ze stanów, gdy ma rękawice bokserskie co najmniej 10 oz i jest to trening miesiąc przed walką z Tecia, czyli powinna być mniej więcej na etapie siły pod walkę.

  Mogę pisać to do upadłego. W ATT Asia poświęciła swoją stójkę, żeby zrobić mięśnie pod zapasy i grapling. Jest wolniejsza w stójce, ale ma lepsze zapasy. Proste.

  Zgodzę sie, że grapplingowych mógł pójść do góry, :razz:udziaonicbyniedao:, bo zostanie przy tym co dzialalo byloby o wiele lepsze

 101. Tak, bo wcześniej to nie wiadomo jak zajebiście było. Pierwszą walkę z Gadelhą to ledwo co wygrała bardzo hojną decyzją sędziów.

  Robiła progres z walka na walkę – patrz druga walka z Gadelha. Obecnie robi regres i z pewnością nie wygrałaby w obecnej formie tak wyraźnie z Esparza

 102. Robiła progres z walka na walkę – patrz druga walka z Gadelha. Obecnie robi regres i z pewnością nie wygrałaby w obecnej formie tak wyraźnie z Esparza

  No bo Esparza:

  a) jakiś tam progres sama zrobiła

  b) raz już z jędrzejczyk walczyła, więc wie czego się spodziewać

  c) trenerzy i zawodnicy już wiedzą jak walczyć z jędrzejczyk

  "Regres" jest, ale ze względów:

  a) wieku

  b) zajechania organizmu hardkorowym ścinaniem wagi

  c) zniszczeniami od zbierania na twarz

  Jak ktoś oczekuje od zawodnika z bogatą historią wojenną, takiej samej szybkości i takiego samego czasu reakcji jak na początku kariery, to chyba sam ma mózg rozpierdolony bardziej, niż ten zawodnik… Są pewne aspekty, których przeskoczyć się nie da, tak więc można sobie pierdolić do bólu słodko żeby wróciła trenować do Olsztyna, a i tak chuj by to dało na tym etapie.

  Jędrzejczyk jak na razie jeszcze jakoś się trzyma. W 125 funtach może być #2 zaraz po Valentinie, z którą poszło jej słabo, ale komu uda się dać lepszą walkę? Można pierdolić, że Jędrzejczyk się kończy, ale nie wypadła wcale gorzej od Holm. Shevchenko z dupy się nie wzięła i nawet taki Amand miał z nią dużo problemów i musiał walczyć ostrożnie i zachowawczo.

 103. No bo Esparza:

  a) jakiś tam progres sama zrobiła

  b) raz już z jędrzejczyk walczyła, więc wie czego się spodziewać

  c) trenerzy i zawodnicy już wiedzą jak walczyć z jędrzejczyk

  "Regres" jest, ale ze względów:

  a) wieku

  b) zajechania organizmu hardkorowym ścinaniem wagi

  c) zniszczeniami od zbierania na twarz

  Jak ktoś oczekuje od zawodnika z bogatą historią wojenną, takiej samej szybkości i takiego samego czasu reakcji jak na początku kariery, to chyba sam ma mózg rozpierdolony bardziej, niż ten zawodnik… Są pewne aspekty, których przeskoczyć się nie da, tak więc można sobie pierdolić do bólu słodko żeby wróciła trenować do Olsztyna, a i tak chuj by to dało na tym etapie.

  Jędrzejczyk jak na razie jeszcze jakoś się trzyma. W 125 funtach może być #2 zaraz po Valentinie, z którą poszło jej słabo, ale komu uda się dać lepszą walkę? Można pierdolić, że Jędrzejczyk się kończy, ale nie wypadła wcale gorzej od Holm. Shevchenko z dupy się nie wzięła i nawet taki Amand miał z nią dużo problemów i musiał walczyć ostrożnie i zachowawczo.

  Inne dziewczyny też widać, że zajeżdżaja się cięciami wagi, to tylko kwestia czasu, kiedy ta "choroba" też je dopadnie. Andrade też papuśna się zrobiła po ostatniej walce, Namajunas tak samo, Szewczenko to zbijanie wagi będzie przypłacać słabym kardio, ktoś ją w końcu zajedzie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.