Już 7 marca na UFC 248 Joanna Jędrzejczyk otrzyma szansę odzyskania swojego tytułu mistrzowskiego kategorii słomkowej UFC. Polka zmierzy się wtedy z aktualną mistrzynią dywizji, pogromczynią Jessici Andrade, Weili Zhang. Przy okazji UFC 245 Jędrzejczyk porozmawiała z mediami na temat m.in. zestawienia z Chinką.

Każda rywalka jest inna, Zhang jest na pewno bardzo silna. Jest młoda, głodna sukcesów, jej ciosy mają siłę . Oglądałam jej walkę z Mikeyem Brownem, on oszalał na punkcie tego pojedynku. Będziemy mieli naprawdę dobry plan, ale oczywiście będę musiała bardzo uważać. Jest niebezpieczna, lecz ja mam zamiar pokazać jej prawdziwą polską siłę już niedługo.

Jej ciosy są mocne i naprawdę groźne, jest dzika… Na pewno jest dzika. Nie jest najlepsza technicznie, ale jest bardzo silna. To duża zawodniczka, ma sporo mięśni, dlatego jej ciosy ważą. Ja jestem wysoka jak na tę dywizję wagową więc nigdy nie będę walczyła czy wyglądała jak ona.

Jędrzejczyk to była mistrzyni kategorii słomkowej oraz pretendentka do tytułu kategorii muszej. W ostatniej walce Polka pokonała mocną Michelle Waterson przez decyzję sędziowską.

Joanna Jędrzejczyk ostro o byłym teamie i bliskich: Byłam zdradzana i oszukiwana – byłam marionetką

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.