Israel Adesanya: Dopadnę Paulo Costę szybciej niż USADA

Nie tylko Jon Jones wszedł w wymianę zdań z Israelem Adesanyą. Po tym, jak Israel zdobył tymczasowy pas wagi średniej na UFC 236 Paulo Costa opublikował wpis na Instagramie, w którym po prostu wyśmiał Adesanyę. Na odpowiedź „Borrachinha” nie musiał długo czekać, gdyż „The Last Stylebander” odniósł się do niego podczas ostatniego odcinka programu „The MMA Hour”.

Co? Sztuczny mistrz? Czy ten gość ma pas? Pewnie on sam chciałby być „sztucznym” mistrzem. Czy on ostatnio nie wpadł na jakimś „acai”? Czy coś takiego? Miał problemy z żołądkiem. Chcę go dorwać, zanim zrobi to USADA. Ewentualnie kiedy Costa będzie na szczycie rankingu to wtedy się spotkamy, a on dowie się, czy jestem podrabianym mistrzem. Gastelum to twardy gość, a Costa był porozbijany przez Uriaha Halla. Ten gość jest po prostu irytujący, to ja nabieram blasku. On po prostu chce ukraść mój blask, nie ku@#%. Nawet Chris Weidman był pod wrażeniem mojego występu, choć przed pojedynkiem stawiał na Gasteluma.

Obecnie Paulo Costa oczekuje na zestawienie, gdyż pojedynek z Yoelem Romero po raz kolejny nie dojdzie do skutku.

15 KOMENTARZE

 1. Kto w ogóle wymyślił, że Costa stanowi zagrożenie dla Adesanyi? Przecież Hall to poziom niżej niż Style Bender a bił Brazola aż miło. Nie ma o czym gadać.

 2. Co on się tego Costy uczepił? Niech startuje do Romero, bo temu czas się kończy.

  Z tego co widzę, to czepia się tych, którzy się jego czepiają.

 3. Z tego co widzę, to czepia się tych, którzy się jego czepiają.

  No tak, ale zaszedł już na tyle wysoko, że nie powinien nawet zwracać uwagi na takich Costów. Ścisły top przed nim.

 4. Nigdy nie byłem rasista i zawsze uważałem że murzyni powinni mieć takie same prawa jak ludzie

  :korwinlaugh:

 5. Nie wiem jaka walke oglądałeś ale w tej która ja oglądałem to Costa bez przerwy wywierał presje i napierdalał bez przerwy a Hall Coste tylko lekko podrapał na twarzy…kogo znokautował Czarnuch?

  NIe no jak Weidman był pod wrażeniem to nie ma o czym gadać.

  Nigdy nie byłem rasista i zawsze uważałem że murzyni powinni mieć takie same prawa jak ludzie ale kwa ten koles przesadza już w byciu wkurwiającym. Na szczęście Robercik się nim zajmie.

  :razz:utinlaugh:

 6. Kto w ogóle wymyślił, że Costa stanowi zagrożenie dla Adesanyi? Przecież Hall to poziom niżej niż Style Bender a bił Brazola aż miło. Nie ma o czym gadać.

  Costa to wymyślił.

 7. Israel, a z Lesnarem byś przypadkiem nie zawalczył, albo z którymś z braci Diaz ? Widze co dwa dni nowy pomysl, ale jak go Robert ujebie to mu pewnie przejdzie.

 8. Kto w ogóle wymyślił, że Costa stanowi zagrożenie dla Adesanyi? Przecież Hall to poziom niżej niż Style Bender a bił Brazola aż miło. Nie ma o czym gadać.

  Dokładnie.

 9. Paulo duży silny byk, ma moc i jak ruszy ostro to jest duża szansa, że uwali Israela. Inna sprawa jak to się nie uda w 1r/2r to zapewne spuchnie i israel na spokojnie go ogarnie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.