Paulo Costa nie wystąpi na gali UFC on ESPN 3. Jak potwierdził prezydent organizacji, Dana White, Brazylijczyk wypada z walki z Yoelem Romero. Zamiast niego, z Kubańczykiem zmierzy się Jacare Souza. Będzie to rewanż obu panów – w pierwszej walce lepszym okazał się The Soldier of God po wyrównanej walce.

Romero (13-3 MMA) w swojej ostatniej walce w oktagonie UFC musiał uznać wyższość aktualnego mistrza kategorii średniej, Roberta Whittakera, który po wojnie w klatce organizacji pokonał go przez decyzję sędziowską. Teraz zmierzy się on drugi raz z Jacare Souzą (26-6 MMA). Brazylijczyk podczas swojego ostatniego występu w UFC pokonał byłego mistrza kategorii średniej, Chrisa Weidmana, na gali w Nowym Jorku. Specjalista w BJJ w 6 ostatnich walkach zgarnął aż 5 bonusów.

33 KOMENTARZE

 1. Czekasz na walkę. Ogłaszają ją na listopad czy coś w tym stylu. Chuj :rowerek:  Przekładają ci tę walkę na jakiś totalnie abstrakcyjny termin w kwietniu, masz wrażenie, że będziesz czekać w nieskończoność, ale ok, trudno. Wreszcie zbliża się kwiecień i OCZYWIŚCIE :rowerek: i znowu jeden wielki chuj :siara:

 2. Czekasz na walkę. Ogłaszają ją na listopad czy coś w tym stylu. Chuj. Przekładają ja na totalnie abstrakcyjny termin na kwiecień, masz wrażenie, że będziesz czekać w nieskończoność, ale ok. Wreszcie zbliża się kwiecień i znowu jeden wielki chuj :siara:

  Chyba była jeszcze jedna próba jakoś w styczniu bo każdy z nich wypadał do tej pory po jednym razie. Śmiesznie wyglądają teraz słowa costy, który przy kontuzji Romero stwierdził że ten się osrał 🙂 to co teraz mówić o brazolu który wypada po raz drugi?

 3. Podziwiam każdego kto godzi się na walkę z żołnierzem Boga 😀 nie ważne z kim zawsze chętnie oglądnę Romero w akcji, mało jest takich zawodników z takim instynktem killera jak on.

 4. No i piękne zestawienie. W pierwszej walce oprócz pierwszej rundy chuj kto wiedział jak to dalej sędziować. Ciekawe jak wróci Romero w tym wieku i po kontuzjach i jak pokaże się Jacare. Na pewno będzie sprowadzał i myślę , że to mu się uda ale czy podda Yoela? Chuj wie. 51%-49% dla Romero i serduchem za nim.

 5. Teraz wypadnieRomero i mamy

  Souza – Camozzi

  Czytałem ostatnio, że ta walka jest zagrożona, ale ze względy na Romero, a tu taki news.

  Dojdzie do tego, że Romero też nie zawalczy i Souza zawalczy z kimś innym.

 6. A jeszcze 2 dni temu czytalem ze Romero sie wycofa bo bierze udzial w jakims programie tanecznym na Kubie i nie zdazy sie przygotowac. Romero go teraz rozkurwi.

 7. Ładnie się ten Costa zapowiada. Dopiero 4 walki w UFC a już zdążył ze 3 razy wypaść 😆

  Tym razem Jacare ogarnie. Souza jest jak Janek – nigdy nie przegrał rewanżu :deniro:

 8. A ponoć to Romero miał wypaść, bo bierze udział w tym reality show i ciągle awansuje to następnego etapu, przez co jego przygotowania są zaburzone..

 9. Dla Romero to akurat dobra wiadomość. Mam nadzieję że już go z Costa nie będą zestawiać… moim zdaniem to było zle zestawienie w takim momencie.

 10. A jeszcze 2 dni temu czytalem ze Romero sie wycofa bo bierze udzial w jakims programie tanecznym na Kubie i nie zdazy sie przygotowac. Romero go teraz rozkurwi.

  Wczoraj menago Romero stwierdził, że Yoel wypada z reality show i może walczyć, dzień później Costa wypada z rozpiski…

  1) Costa się zesrał i to komicznie.

  2) Nie mieli podpisanej walki o kontrakt. A Yoel optował za Souzą, w sumie rewanż się należy.

 11. Wczoraj menago Romero stwierdził, że Yoel wypada z reality show i może walczyć, dzień później Costa wypada z rozpiski…

  1) Costa się zesrał i to komicznie.

  2) Nie mieli podpisanej walki o kontrakt. A Yoel optował za Souzą, w sumie rewanż się należy.

  Tak odpadl z programu Romero i nigdzie nie czytalem ze Costa wylecial przez kontuzje tak wiec moze sie nie dogadali.

 12. Teraz wypadnieRomero i mamy

  Souza – Camozzi

  Czytałem ostatnio, że ta walka jest zagrożona, ale ze względy na Romero, a tu taki news.

  Dojdzie do tego, że Romero też nie zawalczy i Souza zawalczy z kimś innym.

  Jak zapeszycie, to wam tego nie wybaczymy ::duszenie::

 13. Ja bym wolał Żołnierza Boga z Israelem :jjsmile:

  Ja też,hypetrain wyjebany koncertowo.wogole to trochę nie fair ze mamy dwóch prospektow (israel i costa)z czego jeden walczy z vettorim czy emerytem spiderem a drugi dostaje niszczyciela Romero.

 14. Ja też,hypetrain wyjebany koncertowo.wogole to trochę nie fair ze mamy dwóch prospektow (israel i costa)z czego jeden walczy z vettorim czy emerytem spiderem a drugi dostaje niszczyciela Romero.

  Dostaje Romero i z nim nie walczy…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.