Zapraszamy na relację wideo z gali rozdania nagród dla najlepszych w polskim MMA, Heraklesów 2020 autorstwa Piotra Dejneko.

Najważniejsze nagrody w Polskim MMA rozdane! Podczas gali Heraklesy 2020, przyznano dziesięć statuetek. Poniżej pełna lista zwycięzców, którym chcemy szczerze pogratulować i życzyć, aby ten trwający już, 2021 rok, był dla nich równie udany co poprzedni.

Odkrycie roku: Patryk Kaczmarczyk

Klub roku: WCA Fight Team
Poddanie roku: Giorgi Esiava
Nokaut roku: Mamed Khalidov
Gala roku: KSW 53
Walka roku: Joanna Jędrzejczyk – Weili Zhang
Amatorski zawodnik roku: Cyprian Wieczorek
„Hall of Fame”: Andrzej Kościelski
Zawodnik roku publiczności: Jan Błachowicz
Zawodnik roku: Jan Błachowicz

Heraklesy polskiego MMA 2020

Najważniejsze nagrody w polskim MMA przyznawane są od 2012 roku przez najbardziej doświadczonych dziennikarzy z branży sportów walki. Idea uhonorowania zawodników za osiągnięcia w roku ubiegłym, została zapoczątkowana na portalu MMARocks.pl. Wkrótce po zorganizowaniu pierwszej edycji, do pomysłu dołączyły pozostałe portale z branży, a kapituła wybierająca laureatów, z roku na rok powiększała się aż do momentu, w którym Heraklesy stały się oficjalnymi i najbardziej prestiżowymi nagrodami, jakie zawodnik z Polski może dostać w swojej zawodniczej karierze.

Laureatów kapituła wybiera w następujących kategoriach: zawodnik roku, zawodnik roku amatorów, walka roku, nokaut roku, poddanie roku, odkrycie roku, gala roku i klub roku. Dodatkowo fani mieszanych sztuk walki w internetowym głosowaniu mogą wybrać najlepszego zawodnika publiczności. Warto wspomnieć, że co roku do „Galerii Sław” polskiego MMA, dołącza jedna osobistość, która wybitnie przysłużyła się dyscyplinie.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.