Organizacja UFC poinformowała o przyznaniu bonusów za wczorajszą galę UFC Fight Night 234. Dodatkowe 50 tysięcy dolarów zarobiła czwórka zawodników.

Amerykański hegemon w mediach społecznościowych obwieścił listę zawodników, którzy najbardziej zasłużyli na wyróżnienie. Wszyscy z wyróżnionych wygrywali swoje walki przez skończenia przed czasem. Nagrodzona dodatkowymi 50. tysiącami dolarów w kategorii występ wieczoru została następująca czwórka zawodników:

  • Magomed Ankalaev,
  • Jim Miller,
  • Brunno Ferreira,
  • Marcus McGhee.

Gala UFC Fight Night 234 odbyła się 13 stycznia w obiekcie UFC Apex w Las Vegas. Wydarzenie uświetniła walka w kategorii półciężkiej. Były pretendent do pasa w osobie Magomeda Ankalaeva znokautował w drugiej rundzie pojedynku Johnny’ego Walkera. Po raz 26 w oktagonie zwyciężył weteran UFC, Jim Miller. W drugiej walce wieczoru jego wyższość musiał uznać Gabriel Benitez, który został poddany w trzeciej rundzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Raven
Raven

KSW
Welterweight

5,394 komentarzy 20,625 polubień

Cieszy bonus dla Millera, bo facet wyglądał dzisiaj jak złoto. Dwie pierwsze rundy - całkowita dominacja (świetnie mieszał boks z low'ami), a w trzeciej, jak siadło cardio (mamusię oszukasz, tatusia oszukasz - Peselu nie oszukasz), to obalił i poddał. Gość jest jak wino. Dodatkowe Talary należały mu się jak psu buda :frankapprove:

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Cassius42
Cassius42

UFC
Light Heavyweight

15,329 komentarzy 26,262 polubień

Four epic battles!
:juanlaugh:
39-24 w znaczących celnych ciosach (8-2 w głowę!!!) w 7,5 minuty...
No ta walka Ruska z Walkerem na pewno taka była... cytując klasyka nie zapomnę jej nigdy :confused::facepalm::lol:

Odpowiedz 1 Like