ksw 50 roberto soldic pietrzak

Informacja prasowa

Mistrz Polski w zapasach w stylu klasycznym oraz multimedalista najważniejszych imprez grapplerskich nad Wisłą, Michał Pietrzak (MMA 8-3) będzie nowym rywalem Roberto Soldicia (MMA 16-3) 14 września na KSW 50 w Londynie. W The SSE Arena, Wembley zawodnicy zmierzą się w umownym limicie do 80 kilogramów.

Patrik Kincl musiał wycofać się ze starcia z powodu kontuzji łokcia, której nabawiał się na kilka dni przed galą KSW 50.

Michał Pietrzak jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników sportów chwytanych na krajowej scenie MMA. Mistrz Polski w zapasach w stylu klasycznym oraz multimedalista zawodów w stylu klasycznym i wolnym wejdzie do klatki KSW po serii najważniejszych zwycięstw w swojej dotychczasowej karierze w mieszanych sztukach walki. Popularny „Zgniatacz” na galach organizacji Babilon MMA pokonał kolejno Adama Biegańskiego, Mariusa Bagdonasa oraz Adriana Błeszyńskiego. Fenomenalne zapasy oraz olbrzymia siła to znaki rozpoznawcze poznaniaka oraz broń, która utorowała mu drogę do 8 zwycięstw w zawodowej karierze.

Jeden z najbardziej lubianych zawodników KSW w Londynie stoczy już szósty pojedynek w okrągłej klatce KSW. Stolica Anglii kojarzy się „Robocopowi” bardzo dobrze, ponieważ to właśnie na KSW 45: The Return to Wembley Chorwat zrewanżował się Dricusowi du Plessisowi za jedyną porażkę w ostatnich 3 latach i ponownie sięgnął po pas wagi półśredniej. Następnie 24-latek dołożył do swojej imponującej kolekcji pojedynków zakończonych przez nokaut jeszcze dwa wspaniałe skończenia. Na KSW 46 odprawił Viniciusa Bohrera, a na KSW 49 Krystiana Kaszubowskiego, obu w pierwszej odsłonie.

Rozpiska gali KSW 50

38 KOMENTARZE

 1. Domy na "zgniatacza"

  Kurwa, już powinieneś wiedzieć, że cohones nie ma jeszcze funduszu emerytalnego na pojebów dodających domy na kogokolwiek. Ale co tam, graj jak lubisz:jarolaugh:

 2. Pietrzak pewnie w 4 dni zrzuci 15 kg i padnie od podmuchu jebniecia Roberto… nie ma mu co sie dziwic ze nie pcha sie do UFC- tu dostaje takich Kaszubowskich czy Pietrzakow a kase ma bardzo dobra to po chuj ryzykowac wpierdolu gdzie indziej…

 3. Sprawdzałem sherdoga i serio może jestem jebanym hejterem, który jedynie co w życiu zrobił to zamówił kebaba lub wpierdala chipsy, ale z jego przeciwników kojarzę tylko dwóch (grzebyka i Borysa). Reszta to dla mnie noł nejmy. Poza tym to człowiek z klubu Red dragon z Poznania,a więc ziom Gamera. Kolejna ofiara bałkańskiego mordercy. Zastanawiam się, tylko jak to Roberto zrobi.

  Dobry ten jubileusz, taki nie za mocny

 4. Zgniatacz raczej zaliczy szybkie KO/TKO. Walka zaczyna się od stójki, a ta w dodatku na zastępstwo parę dni przed gala.

  Moim zdaniem "zgniatacz" wygra przez zgniecenie lol

 5. :waldeklaugh: po ra żka :jarolaugh: żeby tylko Pietrzak nie wypadł , bo jako kolejnego wezmą ozdobę:juanlaugh:

 6. Niech wypadnie jeszcze Mysiała, to będzie komplet. Wszystkie main walki, najbardziej sportowej gali wszechczasów będą na zastępstwa. :jjsmile: :matt:

 7. :waldeklaugh: po ra żka :jarolaugh: żeby tylko Pietrzak nie wypadł , bo jako kolejnego wezmą ozdobę:juanlaugh:

  Źle dzielisz sylaby:suchykarol:

 8. Najlepszy jest ten "Unknown Fighter" w jego rekordzie na sherdogu :waldeklaugh:

  :jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::juanlaugh:

  Ale z TBA nie walczył

 9. Najlepszy jest ten "Unknown Fighter" w jego rekordzie na sherdogu :waldeklaugh:

  Byłem na tej gali. Tam akurat wyszła dziwna sytuacja. Zawodnik, z którym miał walczyć Pietrzak wycofał się z pojedynku w dniu gali (nie pamietam powodu). Jako, że Pietrzak miał walczyć w jednym z głównych pojedynków to dali mu do zmasakrowania gościa, który miał walczyć na tej samej gali, ale w „undercardzie”.

  Tak czy siak, rywale Pietrzaka to nawet nie średnia półka więc słabo to widzę. Różnie to bywa w zastępstwach no ale szanse na znokautowanie Soldica są mikroskopijne a na zajechanie go zapasami chyba jeszcze mniejsze bo kondycyjnie Pietrzak pewnie nie jest gotowy nawet na dwie rundy.

  Tak czy siak, ode mnie powodzenia dla Michała. Moim zdaniem duży, ale trochę zmarnowany talent.

 10. Byłem na tej gali. Tam akurat wyszła dziwna sytuacja. Zawodnik, z którym miał walczyć Pietrzak wycofał się z pojedynku w dniu gali (nie pamietam powodu). Jako, że Pietrzak miał walczyć w jednym z głównych pojedynków to dali mu do zmasakrowania gościa, który miał walczyć na tej samej gali, ale w „undercardzie”.

  Tak czy siak, rywale Pietrzaka to nawet nie średnia półka więc słabo to widzę. Różnie to bywa w zastępstwach no ale szanse na znokautowanie Soldica są mikroskopijne a na zajechanie go zapasami chyba jeszcze mniejsze bo kondycyjnie Pietrzak pewnie nie jest gotowy nawet na dwie rundy.

  Tak czy siak, ode mnie powodzenia dla Michała. Moim zdaniem duży, ale trochę zmarnowany talent.

  Ode mnie powodzenia dla soldica. W końcu mieszkamy w jednym kraju. Niech ich kurwa wszystkich zmasakruje w tym jksw

 11. Unknown Fighter z rekordu Pietrzaka to level Noob Saibota z Mortala, także niech Robercik uważa na Zgniatacza  :lesnarhappy:

 12. Jaja by byly jakby Soldic przegrał z gościem co wszedł na zastępstwo

  Tuż przed gala w Zagrzebiu :jjsmile: swoją droga zobaczyłbym zgniatacza w starciu z z polskim yoelem, o pas najlepszego zapaśnika w krs

 13. Tuż przed gala w Zagrzebiu :jjsmile: swoją droga zobaczyłbym zgniatacza w starciu z z polskim yoelem, o pas najlepszego zapaśnika w krs

  Racja wtedy by Pietrzak zrobil niespodziankę

 14. Teraz sobie przypomniałem "zgniatacza", mial zgnieść Borysa w programie bodajze na TVN ale nie pykło.

  Nie wiem kto go wystawił Soldicowi. Przecież jedynie co Michal może gniesc w tej walce to stelaż noszy po ciezkim KO które zafunduje mu bałkanski pogromca zgniataczy.:mjsmile:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.