Patrik Kincl nie zadebiutuje dla organizacji KSW na jubileuszowej gali w Londynie. Czech poinformował na swoim profilu na Facebooku, że z powodu kontuzji nie zawalczy w ten weekend z Roberto Soldiciem.

A jak špatný den jste měli vy? Určitě nejde o nejhorší den mého života, ale k těm černým mé sportovní kariéry se…

Publiée par Patrik Kincl sur Mardi 10 septembre 2019

Jak zapewnia jednak jeden z szefów KSW, Maciej Kawulski, występ Roberto Soldicia na gali w Londynie jest niezagrożony. Nie wiadomo jeszcze oficjalnie kto będzie rywalem Chorwata.

Patrik Kincl (MMA 22-9, 1NC) zawodową karierę rozpoczął w 2007 roku. To wszechstronny zawodnik, który ma na koncie 10 nokautów, 6 poddań i 5 decyzji. Toczył boje z takimi nazwiskami jak Vemola, Duraev, Cedenblad czy Shlemenko. Na 11 ostatnich pojedynków, przegrał tylko raz, trzy walki temu z Karlosem Vemolą. To weteran czeskich ringów i klatek. Odnosił sukcesy także jako zawodnik Absolute Championship Berkut.

Gala KSW 50 w Londynie odbędzie się w ten weekend.

Rozpiska gali KSW 50

57 KOMENTARZE

 1. Patrik Kincl nie zadebiutuje dla organizacji KSW na jubileuszowej gali w Londynie. Czech poinformował na swoim profilu na Facebooku, że z powodu kontuzji nie zawalczy w ten weekend z Roberto Soldiciem.

 2. Jest pewien zawodnik, zawsze w sztosie… Tak, mowa o Jurasie, mistrzu wszechwag. Catch-weight 100kg i będzie walka wszechczasów! Rotfl…

 3. To się pojebało… kogo nam teraz wyczarują?!?

  Jak to kogo ? Najlepszego rezerwowego wszechczasow w mma i boksie – Najmana , napewno nie odmowi.

  :korwinlaugh:

 4. Jak to kogo ? Najlepszego rezerwowego wszechczasow w mma i boksie – Najmana , napewno nie odmowi.

  :korwinlaugh:

  Trochę by musiał zbijać… czy na to pójdzie? Lol

 5. Ten płotkarz? :travolta:

  Ok, chodzi zapewne o Zgniatacza, a miałem głupią myśl, że lekkoatletę zatrudnili. :roberteyeblinking:

 6. Ale jemu już pozostały wspomnienia po galach :kawulpokapoka:

  Bo nigdy nie siedzial cicho jak wiekszosc tylko weszyl:cool: chlop jest co tydzien na jakies gali i do konca grudnia ma weekendy zajete tak wiec jakos mu ten ban od cyrku krzywdy nie zrobil…

 7. Bo nigdy nie siedzial cicho jak wiekszosc tylko weszyl:cool: chlop jest co tydzien na jakies gali i do konca grudnia ma weekendy zajete tak wiec jakos mu ten ban od cyrku krzywdy nie zrobil…

  Nie mam zamiaru się z Tobą kłócić. Każdy inaczej postrzega takie sprawy, mamy widać inny punkt widzenia. Tu nie chodzi o siedzenie cicho, tylko o szacunek do pewnych spraw. I nie mówię tu tylko o KSW, bo branża MMA nie jest taka jak wszystkie inne (lub większość) jeśli chodzi o dziennikarstwo. Nic nie mam do niego, nie znam go nawet. Piszę tylko o tym, że w pewnych momentach na więcej możesz sobie pozwolić i tyle 🙂

 8. No i najciekawsze zestawienie poszło, ale się karta posypała dramat :siara: współczuje wszystkim którzy wydają na to pieniądze. Równie dobrze mogliście ten hajs dać żulom pod monopolowym lepsze igrzyska by były:fjedzia:

 9. Nie mam zamiaru się z Tobą kłócić. Każdy inaczej postrzega takie sprawy, mamy widać inny punkt widzenia. Tu nie chodzi o siedzenie cicho, tylko o szacunek do pewnych spraw. I nie mówię tu tylko o KSW, bo branża MMA nie jest taka jak wszystkie inne (lub większość) jeśli chodzi o dziennikarstwo. Nic nie mam do niego, nie znam go nawet. Piszę tylko o tym, że w pewnych momentach na więcej możesz sobie pozwolić i tyle 🙂

  Możesz rozwinąć w takim razie jaka jest jeśli o dziennikarstwo chodzi?

 10. Nie mam zamiaru się z Tobą kłócić. Każdy inaczej postrzega takie sprawy, mamy widać inny punkt widzenia. Tu nie chodzi o siedzenie cicho, tylko o szacunek do pewnych spraw. I nie mówię tu tylko o KSW, bo branża MMA nie jest taka jak wszystkie inne (lub większość) jeśli chodzi o dziennikarstwo. Nic nie mam do niego, nie znam go nawet. Piszę tylko o tym, że w pewnych momentach na więcej możesz sobie pozwolić i tyle 🙂

  Ale ja Ciebie ani Was jako portalu nie atakuje. Tylko napisalem ze info latalo od wczoraj i tylko on napisal. Cyrkowcy juz wczesniej sie wkurwiali na niego jak jeszcze nie mial bana ze wypuszcza 1 rozne informacje a oni takich portali/osob nie lubia.

 11. Możesz rozwinąć w takim razie jaka jest jeśli o dziennikarstwo chodzi?

  Przedewszystkim niszowa. W innych sportach (przynajmniej nie przychodzi mi na myśl żaden inny sport) nie ma czegoś takiego jak spekulacje o zestawieniach. Wszędzie jest czarno na białym kto z kim, więc wydaje mi sie, że nawet jeśli ktoś ma dojście do pewnych informacji (wierz mi lub nie, ale ja również mam i to więcej niż może Ci się wydawać) to przed oficjalnym ogłoszeniem powinien zachować to dla siebie. Co da Ci to, że dowiesz się o tym dzień przed wszystkimi ? Nic. A na linii redakcja-organizacja wydaje mi się, że jakiś szacunek być musi. To, że redakcje mają wcześniej informacje od właścicieli czy też znajomych zawodników, nie upoważnia ich do niczego. Chciałbyś np. żeby Twój brat, któremu w tajemnicy powiedziałeś, że Twoja żona/dziewczyna jest w ciąży, pobiegł z tą informacją do Twoich rodziców przed Tobą? Mam nadzieje, że rozumiesz metaforę. Pozdro!

 12. Przedewszystkim niszowa. W innych sportach (przynajmniej nie przychodzi mi na myśl żaden inny sport) nie ma czegoś takiego jak spekulacje o zestawieniach. Wszędzie jest czarno na białym kto z kim, więc wydaje mi sie, że nawet jeśli ktoś ma dojście do pewnych informacji (wierz mi lub nie, ale ja również mam i to więcej niż może Ci się wydawać) to przed oficjalnym ogłoszeniem powinien zachować to dla siebie. Co da Ci to, że dowiesz się o tym dzień przed wszystkimi ? Nic. A na linii redakcja-organizacja wydaje mi się, że jakiś szacunek być musi. To, że redakcje mają wcześniej informacje od właścicieli czy też znajomych zawodników, nie upoważnia ich do niczego. Chciałbyś np. żeby Twój brat, któremu w tajemnicy powiedziałeś, że Twoja żona/dziewczyna jest w ciąży, pobiegł z tą informacją do Twoich rodziców przed Tobą? Mam nadzieje, że rozumiesz metaforę. Pozdro!

  To ja odpowiem. Tu nie chodzi o zestawienia tylko o przemycenie jakis tajemnic, newsow itp. Ogloszenie zestawienia to chuj ogolnie. A cyrkowcy duzo tematow zawsze chcieli zataic i zeby nikt ich nie wyciagnal na swiatlo dzienne…

 13. Przedewszystkim niszowa. W innych sportach (przynajmniej nie przychodzi mi na myśl żaden inny sport) nie ma czegoś takiego jak spekulacje o zestawieniach. Wszędzie jest czarno na białym kto z kim, więc wydaje mi sie, że nawet jeśli ktoś ma dojście do pewnych informacji (wierz mi lub nie, ale ja również mam i to więcej niż może Ci się wydawać) to przed oficjalnym ogłoszeniem powinien zachować to dla siebie. Co da Ci to, że dowiesz się o tym dzień przed wszystkimi ? Nic. A na linii redakcja-organizacja wydaje mi się, że jakiś szacunek być musi. To, że redakcje mają wcześniej informacje od właścicieli czy też znajomych zawodników, nie upoważnia ich do niczego. Chciałbyś np. żeby Twój brat, któremu w tajemnicy powiedziałeś, że Twoja żona/dziewczyna jest w ciąży, pobiegł z tą informacją do Twoich rodziców przed Tobą? Mam nadzieje, że rozumiesz metaforę. Pozdro!

  Oczywiście rozumiem metaforę 😉 Chodziło mi bardziej o to że nie możemy mówić w obecnej sytuacji o dziennikarstwie, nikt chyba z osób robiących wywiady/newsy na tym nie zarabia i robi to hobbystycznie plus jest jeszcze kilka innych składowych. Ale rozumiem Twój punkt widzenia.

  Pozdrawiam cieplutko :beer:

 14. Ale jemu już pozostały wspomnienia po galach :kawulpokapoka:

  Uważaj, bo jeden zły krok i Was też to może czekać. Jak sobie pościeliliście…

 15. Uważaj, bo jeden zły krok i Was też to może czekać. Jak sobie pościeliliście…

  Do momentu kiedy jesteś fair, inni są fair wobec Ciebie :beer:

 16. Do momentu kiedy jesteś fair, inni są fair wobec Ciebie :beer:

  Nadmiar oksytocyny zmienia Cię w troskliwego misia.:suchykarol:

  Przykład – Paweł Jóźwiak, gość chce być w tym biznesie fair, a robią go w wała na każdym kroku.

 17. Do momentu kiedy jesteś fair […]

  Mam wrażenie, że bardziej pasuje "Do momentu, kiedy tańczysz jak Kalwi&Levi grają".

  Ale to tylko wrażenie…

 18. Mam wrażenie, że bardziej pasuje "Do momentu, kiedy tańczysz jak Kalwi&Levi grają".

  Ale to tylko wrażenie…

  Jestem w tej branży krótko i wydaje mi się, że wiele osób widzi to tak, jak chce to widzieć. Byłem dopiero na dwóch galach KSW i kilku mniejszych. Na żadnej z nich nie uslyszałem, że coś musimy albo czegoś nie możemy. Niektórzy znają po prostu stwierdzenie "wzajemnego szacunku" do pewnych spraw. Ale to tylko moje zdanie 🙂

 19. Nadmiar oksytocyny zmienia Cię w troskliwego misia.:suchykarol:

  Przykład – Paweł Jóźwiak, gość chce być w tym biznesie fair, a robią go w wała na każdym kroku.

  Mówiłem tu typowo w kwestiach redakcja – organizator :beer:

 20. Rywal Roberto Soldicia, Patrik Kincl wypada z KSW 50

  Patrik Kincl nie zadebiutuje dla organizacji KSW na jubileuszowej gali w Londynie. Czech poinformował na swoim profilu na Facebooku, że z powodu kontuzji nie zawalczy w ten weekend z Roberto Soldiciem.

  Jak zapewnia jednak jeden z szefów KSW, Maciej Kawulski, występ Roberto Soldicia na gali w Londynie jest niezagrożony. Nie wiadomo jeszcze oficjalnie kto będzie rywalem Chorwata.

  Patrik Kincl (MMA 22-9, 1NC) zawodową karierę rozpoczął w 2007 roku. To wszechstronny zawodnik, który ma na koncie 10 nokautów, 6 poddań i 5 decyzji. Toczył boje z takimi nazwiskami jak Vemola, Duraev, Cedenblad czy Shlemenko. Na 11 ostatnich pojedynków, przegrał tylko raz, trzy walki temu z Karlosem Vemolą. To weteran czeskich ringów i klatek. Odnosił sukcesy także jako zawodnik Absolute Championship Berkut.

  Gala KSW 50 w Londynie odbędzie się w ten weekend.

  Rozpiska gali KSW 50

  Szulakowaki na zastępstwo!

  Rywal Roberto Soldicia, Patrik Kincl wypada z KSW 50

  Patrik Kincl nie zadebiutuje dla organizacji KSW na jubileuszowej gali w Londynie. Czech poinformował na swoim profilu na Facebooku, że z powodu kontuzji nie zawalczy w ten weekend z Roberto Soldiciem.

  Jak zapewnia jednak jeden z szefów KSW, Maciej Kawulski, występ Roberto Soldicia na gali w Londynie jest niezagrożony. Nie wiadomo jeszcze oficjalnie kto będzie rywalem Chorwata.

  Patrik Kincl (MMA 22-9, 1NC) zawodową karierę rozpoczął w 2007 roku. To wszechstronny zawodnik, który ma na koncie 10 nokautów, 6 poddań i 5 decyzji. Toczył boje z takimi nazwiskami jak Vemola, Duraev, Cedenblad czy Shlemenko. Na 11 ostatnich pojedynków, przegrał tylko raz, trzy walki temu z Karlosem Vemolą. To weteran czeskich ringów i klatek. Odnosił sukcesy także jako zawodnik Absolute Championship Berkut.

  Gala KSW 50 w Londynie odbędzie się w ten weekend.

  Rozpiska gali KSW 50

  Szulakowaki na zastępstwo! Wiem nie ta waga ale Szuli spokojnie może zrobić 77 i jest w mocnym treningu. Chciał walczyć na ksw 50 był gotowy, więc może jednak wystąpi.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.